José Mourinho
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 254, 255, 256  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaiser
hatamoto

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.01.13 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie czas dla Don fabio, a kiedys moze Schuster

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DJ Thomas
Joga Bonito Fan

PostWysłany: 2007.01.13 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mourinho mówił, że Real nie potrafi grać w piłke i, że umie tylko zrobić show.

Mi bardzo podoba się ta opcja. Mourinho zbiera całą presje z zawodników i z podwojoną siłą rzuca insynuacje na drużyne rywali, żeby oni skupili swoją uwage na nim, a nie na drużynie. Mówiąc krótko - mistrz prowokacji i gier słownych. Jose preferuje "rzemieślniczy" futbol połączony z lekką nutką fantazji. Równomiernie rozkłada siły pomiędzy atak i obrone. Wyznaje prostą zasade - umiesz grać to graj, nie to wy*********. Na początku swojej kariery w The Blues zapytał Terry'ego co woli wygrąc Premiership czy Lige Mistrzów. Kapitan odpowiedział, że chciałby zdobyć obydwa tytuły, a Mourinho stwierdził, że będzie się im świetnie pracowało. Czyż nie właśnie takiego trenera nam trzeba? Głodnego sukcesów i stawiającego na piłkarzy, a nie na nazwiska? Dodatkowo najsłynniejsze derby świata nabrałyby dodatkowego smaku.

Na koniec pragne zauważyć, że gorszego trenera od Capello chyba na świecie nie ma, więc każda zmiana trenera będzie zbawieniem.

Ostatnia moja wiadomość do Chooba: Weź nie pier*** oznacza w wolnym tłumaczeniu nie pisz głupot/nie kłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
marcingti
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.01.13 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od poczatku bylem przeciwnikiem Capello .
Fabio to twardogłowy uparty facet ktory nie potrafi sie przystosowac .
On dalej nie rozumie ze to co dzialalo w Juve ( z pomoca przekretow) we wloskiej def lidze nie sprawdzi sie w MAdrycie !! Jemu nikt nie przetlumaczy . Mourinho jest bardziej elastyczny. Umie sie przystosowac.

Jestem za !!

Powrót do góry
Kamior
Joker

PostWysłany: 2007.01.13 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Thomas

Wreszcie jakiś inteligenty człowiek!!

Gorzej jak za Capello już nie będzie więc Jose jak dla mnie może nawet dziś objąć Real.

I co to by były za Grand Derby z Mourinho na ławce trenerskiej!! Jakaż by to była gra psychologiczna . . .Riijkard psychicznie by tego nie wytrzymał i dałby walkowera :-)

Deus
shake that ass, Guti!

PostWysłany: 2007.01.13 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym optował za Mourinho. poustawiałby większość z tych patałachów i facet ma zdecydowanie lepszy przegląd drużyn młodzieżowych. sprawdził się we wszystkich klubach, w których trewnował (czyli jak na razie dwóch..) i raczej można się spodziewać po Nim więcej niż po Del Bosque.
problem jest taki, że gość jest rozrzutny.
a dodatkowy zysk to niewątpliwie dla mnie jego arogancki styl bycia pasuje mi do naszego wspaniałego arystokratycznego kółka wzajemnej adoracji i z pewnością Jose potrafiłby wyprowadzić Ryjka z równowagi

Powrót do góry
tokarz36
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.01.13 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie było by super gdyby Jose trenował naszych graczy, ponieważ jest to chyba jeden z najlepszych trenerów na świecie. A narazie pod wodzą Fabio nie idzie REalowie tak jak powinno iśc. Szcerze mówiąc zawidłem się na trenerze Fabio. Myślałerm że bedzie już lepiej a jak na razie nie widać zbytnio wyników jego pracy.

Powrót do góry
amor07
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.01.13 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narazie chyba za wczesnie zeby spekulowac o zmianie trenera.

poczekajmy do konca sezonu i wtedy zobaczymy co zrobic dalej. moze druzyna z Capello zacznie wygrywac i wtedy na bank o Mourinho wszyscy zapomna.

a na chwile obecna to nie chcialbym go w Madrycie. jak widze na styl gry Chelsea to naprawde mozna przysnac.

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.01.13 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę przysypiać przy stylu Mourinho , niż załamywać ręce i płakać przy stylu Capello.

Rosiek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.01.13 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za sprowadzeniem go do Madrytu. Fakt, ze Capello potrzebuje czasu na zrobienie porzadku ale nie podoba mi sie jego "styl gry". Sprowadzanie co chwile jakis wloskich lub zagranicznych pilkarzy grajacych we Wloszech to nie jest dobry pomysl (Canna, Emerson... spekulacje o Zebinie i Chivu)
Dzieki Mourinho znowu bylibysmy wielkim klubem. Jakby wparowal do naszego klubu to od razu by wywalil Ronaldo (za opierdzielanie sie), Cassano (za pyskowanie), Beckhama, Emersona i Cannavaro (za slaba gre)... Jestem za!!!!!

Hala Madrid, hala Madrid, hala Madrid
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tokarz36
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.01.13 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wole przysypiać na meczu a po tem świetować zwycięstwa na arenie międzynarodowej oraz krajowej.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.01.13 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mourinho Hala Madrid

Scenariusz jest prosty, jeśli do końca sezonu Capello nic ciekawego z tą drużyną nie zacznie pokazywać, a Mou naprawdę będzie chciał zmienić otoczenie, to chyba nie będzie trzeba się zastanawiać, tylko go brać

Powrót do góry
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2007.01.13 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mourinho? Ja bym tam zostawił jeszcze Capello. Jak na razie w klubie wreszcie coś się ruszyło, a kolejna zmiana trenera nawet po sezonie może źle wpłynąć na drużynę. Z drugiej strony przydałby się ktoś z charyzmą i pewnością siebie. Dodatkowo wyobraźmy sobie GD z Mou na ławce. :]

Powrót do góry
..::HaGi::..
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.01.13 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinniśmy zostać przy Capello...dać mu szansę!! Jednak myślę, że nasz zarząd zrobi tak, że poczeka do końca sezonu, jeśli nie będzie wyników, Capello OUT i przyjdzie Morinho Smile

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2007.01.13 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy piszą tu, że gorzej niż team Capello nie można grać. Ludzie trochę rozsądku. Sezon czy dwa sezony temu na półmetku traciliśmy do lidera 16 pkt., a teraz ? 5 ? Kolosalna różnica, więc nie mówcie, że przy Capello są tak słabe wyniki.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2007.01.13 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi tam Mourinho się podoboa jako trener i myśle że wpasowałby się w Real, no i nasze jakieś nowe gwiazdki nie fikałyby przy nim Very Happy

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 254, 255, 256  Następny
Strona 2 z 256
Skocz do: