José Mourinho
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 254, 255, 256  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2007.01.13 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak Mourinho u nas nie bedzie wiec po co sie podniecac, Capello ma zaufanie u Calderona i Mijatovicia. Gdyby juz jednak mial Jose mialby byc naszym coachem to nie mam zdania co do slusznosci tego posuniecia... niby geniusz taktyczny z jednej strony a z drugiej nadęty bufon... mi sie marzy Hiddink i nikt go nie przebije :-)

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.01.13 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Maureen został naszym trenerem, byłbym bardzo zadowolony. Ale nie jestem pewien, czy i tym razem okazałby się takim cudotwórcą. Na pewno musiałby posiadać większą swobodę, niż dotychczasowi trenerzy Realu z ostatnich lat.

Bardzo lubię jego prowokacyjne zachowania i styl, który prezentuje. Bierze na siebie całą presję, jest medialny, inteligentny i po prostu jest szablonowym cwaniakiem, który wspiera drużynę niezależnie od sytuacji.

Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia 2007.01.13 19:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Joaquin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.01.13 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak wielu z was dałbym szanse na kolejny sezon Capello, bo częsta zmiana trenerów co pokazał czas nie wpływa dobrze. A co do ewentualnego następcy to Mourinho byłby dobry, ale mi marzy się ktoś z dwójki van Basten, Scolari Rolling Eyes

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2007.01.13 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio co jakis trener, poczynajac od Lopeza Caro, ma stawiac na wychowankow, nie ustalac skladu wg nazwisk tylko wg aktualnej formy, a i tak graja pipy typu zel Raul Ronaldo. Mam nadzieje ze wkoncu Capello przejrzal na oczy i odejscie zelboja to poczatek rewolucji, ktora miala byc juz w lipcu. Jesli Capello jest dupa i dalej bedzie stawial na popierdoly bez formy to niech idzie do Juventusu. A czy Mourinho zrobilby podobnie jak jego poprzednicy nie wiem, niby ma charakter i w kasze nie da sobie dmuchac, ale przeciez o Capello mowilo sie to samo... marzy mi sie w koncu zeby nasz trener sklad ustalal z glowa...

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2007.01.14 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murinho to chlop z jajami . Pomimo że go nie lubie to jednak darze go wiekim szacunkiem . Potrafi sie wstawic za swoja druzyna , potrafi sam na siebie sciagnac gniew kibicow przeciwnych druzyn , a wszystko po to zeby odciazyc pilkarzy . Jest swietnym strategiem i mysle ze gdyby Real mial szanse go tutaj sciagnac to powinien jak najszybciej podziekowac Capello bo ten jednak chyba sie zbytnio boi przeprowadzac radykalnych zmian ... Bo ewentualne sprzedanie Beckhama , Ronaldo czy Cassano nie uwazam za jakis wielki ruch z jego strony ...

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DJ Thomas
Joga Bonito Fan

PostWysłany: 2007.01.14 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil176 napisał:
Niektórzy piszą tu, że gorzej niż team Capello nie można grać. Ludzie trochę rozsądku. Sezon czy dwa sezony temu na półmetku traciliśmy do lidera 16 pkt., a teraz ? 5 ? Kolosalna różnica, więc nie mówcie, że przy Capello są tak słabe wyniki.

Tylko, że to nie jest spowodowane naszą dobrą grą, tylko słabością rywali, którzy są wyżej. Swoją drogą jeśli Saragossa z nami wygra, co jest więcej niż prawdopodobne, a Atletico da rade Celcie to lądujemy na 6 miejscu. Dodając fakt, że Huelva może ograć Deportivo to oznaczałoby, że po przyszłej kolejce wylatujemy z miejsc premiowanych europejskimi pucharami.

Ostatnia moja wiadomość do Chooba: Weź nie pier*** oznacza w wolnym tłumaczeniu nie pisz głupot/nie kłam.
Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2007.01.14 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Mourinho powiedział, ze odchodzi w maju to nie macie co się podniecać bo do Realu i tak by nie trafił. Najwcześniej ana koniec sezonu. Mówi się o tym, że zostanie trenerem Interu.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2007.01.14 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inter bije rekord wszechczasow Serie A, kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa, pewnie zmierza po mistrzostwo i mieliby zwalniac Manciniego? o_O

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.01.14 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa, też w to nie wierze, jeśli Mourinho odejdzie to chyba najbliżej mu Realu. No chyba, że Inter zagra totalną padke w LM i w jakimś cudem nie zdobędzie jednak mistrzostwa Włoch.

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2007.01.14 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowane tak dla Mourinho. Nie którzy mówią, że jest mocny tylko w gębie i potrafi wygrywać tylko jak ma silny skład się mylą. Dla mnie to bzdura, w obecnym sezonie ma obrone w rozsypce, a i tak dobrze sobie radzi (może miał 2słabsze mecze). Potrafi zajebiście ustawić drużynę, a co najważniejsze umiejętnie nią kieruje. Strategiem jest niesamowitym. Zdecydowane tak, dla tego trenera.

Może by tak wymiana Capello<=>Mourinho Very Happy

Madekdinhio
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2007.01.14 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swan napisał:

Może by tak wymiana Capello<=>Mourinho Very Happy

:/
czemu nie chcecie dać szansy Capello?? mówicie że są słabe wyniki Realu
a naprawde są bardzo dobre tylko 5 pkt. straty do lidera.
a pozatym Mourinho nie jest jakimś super-trenerem

Capello trzeba dać szanse !

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2007.01.14 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki złe nie są, ale styl gry, to kompletna padaka.

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.01.14 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy 5 punktów straty do lidera, bo lider też gra nienadzwyczajnie. Wiadomo, że nikt nie zwolni Capello teraz w środku sezonu i na pewno pociągnie Real do końca tego sezonu, więc swoją szansę dostaje. Rozważamy przejście Mourinho po zakończeniu tego sezonu, oczywiście.

pyczy
dziecko Photoshopa

PostWysłany: 2007.01.14 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja osobiscie mam wielka nadzieje ze capello zostanie i uda mu sie wykrzesac z tej druzyny to co najlepsze... a co do mourinho...jesli taka jest wola wladz klubu to niech zawita... ale tylko w przypadku zawalenia sezonu przez capello

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2007.01.14 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 lat temu za Capello gralismy padake ale mistrzostwo bylo nasze, teraz gramy padake i pewnie nie zdobedziemy nic ['] Nagle zespol nie zacznie grac pilki z kosmosu.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 254, 255, 256  Następny
Strona 3 z 256
Skocz do: