José Mourinho
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 254, 255, 256  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2010.12.01 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy naprawde wierzycie w to co mowi Mou? Naprawde wydaje wam sie, ze on nie ogarnia co ta przegrana dla kibicow Realu oznacza? To po jaka cholere wedlug was przyszedl do tego klubu i do tej ligi? Nie wydaje wam sie, ze zrobil to dlatego, zeby moc zmierzyc sie z ta barcelona, najlepsza druzyna ostatnich lat i wygrac, udowodnic dobitnie wszystkim, ze jest najlepszy i ze potrafi stworzyc druzyne jeszcze lepsza niz nasz odwieczny przeciwnik?
Ludzie, ogarnijcie sie. Dla niego jest to osobista kleska, nie wierze w ani jedno jego slowo. Przypuszczam, ze jest zdruzgotany. Za szybko uwierzyl w mozliwosci chlopakow, pozwolil im grac otwarta pilke i sie na tym ostro przejechal. Podczas meczu bylo juz za pozno zeby cos zrobic, a jego brak jakiejkolwiek reakcji jest tylko i wylacznie wynikiem poczucia bezsilnosci i pewnego zalamania.
Mam nadzieje, ze Mourinho przelozy ta frustracje swoja niemoca, na ciezka prace, analize wszystkich niedociagniec w naszej druzynie i naszym systemie gry, ze ze zdwojona sila zacznie szukac rozwiazania pozwalajacego mu przewyzszyc obecna barcelone. Przypuszczam, ze jest to praktycznie niemozliwe, ale kto ma podjac to wyzwanie jak nie on.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gregory House
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.12.01 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w jedno co na pewno nie watpie jet to, ze Jose bedzie pracowal jeszcze ciezej i ta porazka paradoksalnie zaowocuje w przyszlosci.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2010.12.01 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh

Nic dodać nic ująć.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
marcinreal84
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.12.01 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. obiecał że 2-6 sie nie powtórzy...wyszło o wiele gorzej... spalił się w tym meczu podobnie jak nasze dzieciaki

2. zarzucał drużynie Preciado oddanie meczu bez walki... różnica w tym że lepiej zagrały ich rezerwy

3. przegrał mecz juz w 1 minucie gdy przymarzł dupą do siedzenia... nie wziął na siebie nawet trochę odpowiedzialności, nie był razem z drużyną, jak dla mnie pauzował kolejny mecz

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2010.12.01 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
nie moge czytac spokojnie, tego co mowi mou. opowiada jak gdyby, nigdy nic w sposob arcy filozoficzny o klesce z odwiecznym wrogiem, ot strata trzech punktow, a w sumie to nic sie nie stalo, bo matematycznie mamy dwa straty.

taka czapa i to z barka, ma zgola inny ciezar gatunkowy i w tej kadrze, to chyba narazie tylko iker, czuje to zazenowanie jakie towarzyszy milionom madridistas na calym globie.

Chyba nie wierzycie w to, że on naprawdę tak myśli?! Musi po prostu zdjąć jakoś ciśnienie z piłkarzy, zniżyć ten mecz do tak małych rozmiarów jak tylko się da. Mou to zwycięzca i nie opuści Realu dopóki nie zaprowadzi go znów na szczyt. Chyba, że będzie tak chujowo już, że sam się podda albo wyjebie go Florek.

Szkoda, że nie powiedział, że'' to my przegraliśmy - a nie Barca wygrała'' Very Happy

Cytat:
Sneijder:Wciąż jest najlepszym trenerem świata. To niesamowite, jak potrafi reagować na najtrudniejsze sytuacje. Bardzo dobrze go wspominam. Dla niego nie trening, a odpoczynek jest najistotniejszy w piłce nożnej. Pewnego razu powiedział mi ‘Wesley, wyglądasz na zmęczonego, weź przyjaciół i udaj się na trzy dni odpoczynku’. Tego samego dnia, opalałem się na plaży na Ibizie. Po powrocie wiedziałem, że mógłbym zginąć lub zabić dla tego trenera.

Ostatnio zmieniony przez Don RAUL dnia 2010.12.01 10:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
bathlord
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.12.01 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka , że powinien kibiców przeprosic . Niech mu kurwa ktoś wytłumaczy jak ważny to mecz dla nas wszystkich . Wygląda na to że on tego nie rozumie ...

Powrót do góry
Janus.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.12.01 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny. Zrozum, że on doskonale wie, co ten mecz oznaczał dla nas, kibiców. Jednakże Jose chce (przynajmniej ja tak uważam) jak najszybciej podbudować zawodników. Jak wiadomo, jest bardzo dobrym psychologiem i nieraz to udowadniał.

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2010.12.01 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinreal84 napisał:
3. przegrał mecz juz w 1 minucie gdy przymarzł dupą do siedzenia... nie wziął na siebie nawet trochę odpowiedzialności, nie był razem z drużyną, jak dla mnie pauzował kolejny mecz

Cytat z wywiadu z Valdano:
"Trener nie mógł poprawniej potraktować tego meczu. Nie schodził nawet z ławki, aby nie stwarzać problemów."

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2010.12.01 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Liczyłem na jakiś kabaret z jego strony po golu na 2-0, aby trochę odwrócić uwagę samych piłkarzy Barcelony od boiskowych wydarzeń... Trzeba było zrobić coś, aby putkom zaczęły tez puszczać nerwy mimo pewnego prowadzenia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2010.12.01 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dogrzewka napisał:
Tak was czytam i widzę, że nie czaicie co oznacza dla Realu Madryt porażka z Barceloną 5-0. Mou też nie czai. Przykre, kurwa. Jestem Casillasem tego forum.

Sam jesteś przykry. Czego oczekujesz? Ma w wywiadzie powiedzieć: "kurwa, co za matoły, kazałem im grać, a oni stali. Wypierdolę ich wszystkich do juvenilu jak nie wygrają następnego meczu 13:0" ? A może powinien mówić w wywiadach, że to hańba, że jest załamany, po to by taki Sport miał więcej powodów by się z nas nabijać? Z całą pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego co się stało, piłkarzy nie musi jebać za ten mecz, byli tam, sam wynik jest wystarczająco wymowny, nawet nasi kibice pojechali na lotnisko by ich wyzywać. Teraz trzeba odbudować ich morale, przed nami trudne mecze.

Powrót do góry
Gregory House
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.12.01 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, wszyscy liczyliśmy na jakiś kabaret. Ja np. myślałem, że wybiegnie na środek boiska, ściągnie spodnie i gacie i się zesra. Postawi kloca na Camp Nou. Haha, ale to byłby dobry kabaret, na samą myśl o tym tak się śmieję, że chyba właśnie zerwałem sobie bok.
Wtedy na pewno rozproszyłoby to uwagę zawodników Barcelony, wszyscy spierdalaliby na skrzydła i bali się grać środkiem, bo raz, że jebie, dwa, że wdepnąć w kupę Mourinho to wstyd. Nasi na pewno mieliby tę zagrywkę opanowaną, więc z 2-0 pewnie zrobiłoby się 2-6.
Taki genialny plan, a on nic nie zrobił. Mógł się chociaż wylać pod ławką rezerwowych Barcelony, ale nie...
Zawiodłeś nas, Jose, zawiodłeś...

Powrót do góry
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2010.12.01 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gregory

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Serrano
comeback

PostWysłany: 2010.12.01 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piter

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
bankoq86
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.12.01 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co, z Valencią wychodzą rezerwy, tak? Zdaje się coś, kiedyś, komuś Mou obiecał.

Powrót do góry
nza
¡Fuera Zidane!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.12.01 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak zachowuje się spokojnie. Spodziewałem się, że całkowicie zdyskredytuje to zwycięstwo i postawę barcy, uzna je za małe i żadne. Wtedy by się putom krew zagotowała.

A co siedzi mu w głowie ?

Don Corleone - "nigdy nie mów przy obcych, co tak naprawdę myślisz".

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 254, 255, 256  Następny
Strona 255 z 256
Skocz do: