Real Mallorca - Real Madryt [0-1]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yamamoto
2249

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.01.19 16:50    Temat postu: Real Mallorca - Real Madryt [0-1] Odpowiedz z cytatem

Za dwa dni kolejny mecz, tym razem z Realem Mallorca. Co to będzie za mecz? Komentujcie :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Pempek_55
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.01.19 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe fajny wstep :P MYśle ze jak sie wzniasa na wyzyny swoich umiejetnosci to wygramy 1:0 albo 2:1

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2007.01.19 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu Real musi wygrać, innej możliwości nie ma. Jeśli zagra taki sam skład, co w meczu z Betisem, ew. może Ronaldo dostanie szansę, by zagrać pożegnalny mecz, to myślę, że wygramy różnicą dwóch bramek.

Liczę na kolejny świetny mecz Torresa, Gago i Higuaina oraz potwierdzenia ze strony Robinho, że powoli wraca do swojej normalnej dyspozycji.

2 brameczki strzeli Higuain i jedną dołoży Robinho Very Happy

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.01.19 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny topic. Przedstawienie rywala, omówienie obecnej sytuacji kadrowej klubu, ostatnie potyczki. Jak na redaktora przystało.

Powrót do góry

Yamamoto
2249

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.01.19 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PilotM coś się nie podoba :> ?? od tego są przedmeczówki...

Ostatnio zmieniony przez Yamamoto dnia 2007.01.19 21:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2007.01.19 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe

Pempek_55 napisał:
MYśle ze jak sie wzniasa na wyzyny swoich umiejetnosci to wygramy 1:0 albo 2:1
Widać, że jesteś urodzonym optymistą :P

Co do meczu to powinniśmy wygrać, ale trzeba uważać, bo Mallorka wygrała z mocną Sevillą... Musimy wygrać, inaczej będzie ciężko... Teraz musimy wszystko wygrywać. Stawiam 3:1 dla nas.

zoran
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2007.01.19 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamamoto napisał:
PilotM coś się nie podoba :> ?? od tego są przed meczówki...

to chyba pisze sie razem ;)

Ten mecz trzeba wygrać i tyle. Jestem ciekaw czy Capello da szanse Ronaldo, bo Ruud, lekko mówiąc, nie zachwyca :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2007.01.19 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak. Real ostatnio przegrał z dwoma outsiderami, zremisował z trzecim.
Gwiazdkom nie podoba się dyscyplina, prezydent klubu powiedział coś na gwiazdki[prawdę ale po amatorsku], teraz się zresztą płaszczył przed nimi, doszło do ugody. Odnośnie sytuacji sportowe-po dwóch kompromitacjach, 3 punkty z Saragossą i remis z Betisem[=odpadnięcie z Pucharu Króla].
W ostatnim meczu- solidna gra Torresa, Reyesa, Diarry, Ramosa, piękna gra zbawców[Robinho, Gago, Iguany] i tragiczna ,,gra'' RFN. Była waleczność, ambicja itp. Tylko skuteczności zabrakło. Ze składu na najbliższy mecz wywaliłbym tylko RFN[za Cassano, zagra od snajpera lepiej bo gorzej się nie da], a Lópeza zmieniłbym na Casillasa. I powinno być dobrze. Ale Majorka ostatnio pokonała Sevillę, więc Real też się może położyć. Lecz jeśli Real zagra jak z Betisem tylko skuteczność poprawi, powinno być dobrze. Choć klub z Bernabeu stać na wszystko- z 1 strony na wygranie z Barcą i Valencią, z drugiej na przegraną z Celtą, Recre, Getafe, na remis z Betisem. Więc każdy mecz Realu to rosyjska ruletka. Tylko że jak Real nie wygra z Majorką praktycznie odpada z walki o mistrzostwo. Więc wygrać musi. Wystarczy utrzymać styl z ostatniego meczu poprawić skuteczność.

Powrót do góry
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2007.01.19 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak poprzednio, 2:1 dla Majorki, katem Arango. (jeśli nie zagra, to proszę mnie poprawić) :] Na wyjeździe zawsze było z nimi ciężko, a z taką skutecznością jak z Betisem możemy ogrywać co najwyżej Levante. Mam nadzieję, że się mylę i trochę przesadzam. Jeśli nasi zagrają swoje i strzelą to co było do strzelenia, to może być nieźle. Tyle, że taki scenariusz jest zbyt oczywisty i Królewscy "będą musieli" sprawić jakąś nie do końca miłą niespodziankę. :]

Powrót do góry
LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2007.01.19 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli Capello pojdzie po rozum do glowy i jako typowa "9" wystawi Higułajna to myślę że zwycięstwo jest jak najbardziej możliwe . RVN niech sobie posiedzi na ławce albo i nawet na trybunach . Już zdecydowanie wole Ronaldo niż jego w takiej formie. Raul jeszcze chyba nie będzie mógł grać , tak ? Oby tylko Fabio nie zmieniał nic na skrzydłach . Prawe ma być Reyesa a lewe Robinho .

Bardzo chciałbym zobaczyć takie ustwienie :

Casillas
Torres Ramos Helguera Bravo
Diarra Emerson
Reyes Gago Robinho
Higuain

albo zamiast Emersona Ronaldo do ataku przed Higuaina . Mam nadzieję że uda się przywieźć 3 pkt ...

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
AdamCiuraj
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.01.19 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Real zagra skuteczniej niż w ostatnich spotkaniach to spokojnie 3 punkty zdobędą

Powrót do góry
Maciejo89
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.01.19 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o mecz z Mallorca to wedlug mnie nie trzeba za wiele zmieniac w pierwszej jedenastce,oprocz naszego goleadora RvN,ktory mam nadzieje odpocznie troche na lawce.

Oby Capello dal szanse zagrac Ronaldo,a zanim wtedy wymiatal by Higuian... :]

Powrót do góry
linkin
Znikający punkt
Znikający punkt

PostWysłany: 2007.01.19 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cały czas wierzę, że w końcu coś im się uda. Że będzie to mecz, po którym nie będę wkurzony. Teraz nie interesuje mnie jak wygrają, oby tylko wygrali. Ważne są 3 punkty.

Kamior
Joker

PostWysłany: 2007.01.19 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie wiem jak nawet typować --> właściwie nie ma sensu bo bilety rozdane Twisted Evil znów nie pojadę <ściana> hehe

Co do meczu to Real musi wyjść z motywowany, ale tylko dla tego iż jest bez formy i przekonania we własne możliwości . . . ważnymi postaciami naszej drużyny będą Higuan, Ramos, RvN od nich moim zdaniem będzie zależeć nasz sukces lub porażka . . .
Higuan musi rozgrywać Ramos pilnować Cannavaro i młodego Torresa a RvN musi zacząć strzelać stwarzane mu 100% sytuacje.
Mallarolca to nie nie jakiś wielki przeciwnik, ale w tym sezonie nie ma słabeuszy jak gra Real . . . przykład Helvue.
Mój typ to 1:2 lub 1:3 zależy od Ruuda.

ikskwadrat
Habemus Zlatan

PostWysłany: 2007.01.19 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciejo89 napisał:
Jesli chodzi o mecz z Mallorca to wedlug mnie nie trzeba za wiele zmieniac w pierwszej jedenastce,oprocz naszego goleadora RvN,ktory mam nadzieje odpocznie troche na lawce.

Oby Capello dal szanse zagrac Ronaldo,a zanim wtedy wymiatal by Higuian... :]

Chcesz usadzić jedynego zawodnika, którego wynik strzelecki nie zakrawa pod całkowitą kompromitację?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: