Juan Mata [Manchester United]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.01.25 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra bardzo słabo. Żeby się przekonać spójrz w odpowiedni temat, gdzie jest na bieżąco oceniany przez całe grono osób.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.01.25 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, to jak grono osób na forum stwierdzi, że słabo, to znaczy, że tak jest? Dla mnie absolutnie nie gra słabo, spójrzmy na cyferki, chłop sam się broni i co do tego nie ma dwóch zdań. Nie mam zamiaru krytykować gościa któremu drużyna zawdzięcza tyle asyst i goli, bo dzięki tym golom i asystom wygrywa się mecze.

Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.01.25 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie w 90% przypadków tak jest. Przecież to oczywiste, że skoro kilkanaście/kilkadziesiąt osób powtarza to samo to można temu dać jakąś wiarę, tym bardziej, że samemu też się obserwuje i odnosi się podobne wrażenie. Do tego dochodzą oczywiście jeszcze oceny trenera (Carlo sam kilkukrotnie tłumaczył z jakich powodów Bale nie gra tak jak powinien co sugerowałoby, że coś jednak jest nie tak) i oceny różnych publicystów, po których można już sobie wyrobić obraz gry Walijczyka i jest on delikatnie mówiąc nieco inny aniżeli pokazywałyby to cyferki.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2014.01.25 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie całe forum może na niego jęczeć, stękać i narzekać do końca jego kariery, że gra słabo, że drewno itd. byle utrzymał te cyferki. Bo o te cyferki w piłce chodzi, dzięki cyferkom gromadzi się punkty w lidze i zdobywa trofea. To, że do szczytu formy mu brakuje to jest oczywiste, ale nie ma co pierdolić o słabości chłopa, który co 50 minut zalicza gola/asystę. Tak samo jak nie ma co pierdolić o zajebistości Maty w tym sezonie, bo on na 850 minut gry jedyne co zaliczył to dwie asysty i tego przeskoczyć się nie da. Takie moje zdanie.

LeChuck
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.01.25 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sry Ricardo, ale bronienie zawodnika, który potrafił przez cały mecz być niewidoczny, by w jednej akcji zagrać decydującą piłkę (dzięki czemu zaliczał bramkę/asystę/kluczowe podanie), jednocześnie negując sens posługiwania się podstawowymi statystykami, jest jakimś absurdem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.01.25 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja go przecież nigdzie nie bronię. Dziwią mnie jedynie oceny innych po cyferkach, które jak sam zasugerowałeś mogą całkowicie wypaczać rzeczywisty wpływ zawodnika na grę drużyny.

A co do Maty. Patrzę całościowo i widzę, że w tamtym sezonie był ich prawdopodobnie najlepszym graczem i nagle staje się rezerwowym, w miejsce którego pojawia się gracz, który dotychczas prezentował się gorzej. Czym to uzasadnić? Przecież w 2 miesiące nie zapomniał jak się gra, a i Oscar w tym czasie nie stał się o wiele lepszy bowiem nie widać tego nawet w statystykach (chyba każdy z nas się zgodzi, że Mata w najwyższej formie był piłkarzem lepszym od jakiejkolwiek dotychczasowej wersji Oscara). Tłumaczenie, że nie pasuje mu do koncepcji, że nie pracuje w defensywie też jest dla mnie mało przekonujące bo raz, że w Madrycie mu to nie przeszkadzało. Wiem, że mówimy o innych ligach, ale w Realu Jose radził sobie z co najmniej 2 niepracującymi w defensywie zawodnikami, więc nie widzę powodów dlaczego z jednym słabszym (choć i tak lepszym niż Niemiec) miałby sobie nie ułożyć koncepcji. Oczywiście miał do tego prawo, bo jest szkoleniowcem i on odpowiada za wyniki, ale powody rezygnacji z Hiszpana są w jakimś sensie dziwne i wg mnie nie można od tego uciekać przy ocenie gry Maty z tego sezonu.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.01.25 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In Flagranti napisał:
Jedyne co mnie boli to fakt, iż "Ze" mając do dyspozycji jedną z trzech najlepszych kadrowo drużyn świata, w trzy sezony zdobył 3 trofea, z czego tylko jedno ważne. I bawi mnie fakt, iż wielu dalej tęskni za tym panem, dalej wypisuje np. w temacie Carlo te brednie, jakoby trzeba było kontynuować "dzieło" Wielkiego Mou, jak to słabo teraz gramy itd. Śmieszny jest również widok ludzi szydzących z United. Rożnica miedzy nimi, a Realem z zeszłego sezonu jest taka, że Manchester ma tak naprawdę kadrę złożoną z przeciętniaków bądź podstarzałych graczy, których realny obraz zamazywał geniusz sir Aleksa. Przyszedł nowy trener, zespół traci 14 pkt. do lidera, a tutaj podnieta jakby oni mieli coś wspólnego z Realem. Na mój gust, wali to jakąś dziwną, niezrozumiałą dla mnie frustracją. Nie wiem w sumie o co wam chodzi z tym United (niechęć do Premier League - ok, ale beka z zasłużonego United, czy jeszcze do niedawna Liverpoolu, przy jednoczesnym wspieraniu jakiejś śmiesznej Chelsea (bo Mou!) to po prostu komedia.

Niektórzy tęsknią, bo po prostu go lubią i tyle. Nie wiem, co w tym złego. Tak samo jak się lubi Sahinów czy innych Cesców, tak samo można lubić Mourinho, co w tym złego? Jeśli lubię Zlatana(a lubię kurewsko) i kibicuję troszkę PSG, to znaczy, że coś ze mną nie tak i że komedia? :|

Druga sprawa, już taka bardziej merytoryczna, że stało się to, o czym pisałem w temacie o Carlo. Rozjebaliśmy wszystko, co Józek zbudował, tak naprawdę nie wiadomo po chuj. Bo nie powiesz mi, że zamiana Isco na Ozila przy jednoczesnym pozostaniu w klubie Di Marii, to zajebista decyzja. Nie powiesz mi, że fakt, iż Benzema jest pewniakiem w naszym składzie i nie ma zmiennika to zajebista sytuacja.

Co do trofeów Mourinho, to powtarzam po raz kolejny. Przychodził do drużyny, w której nie wiel było, która regularnie ośmieszała się w LM. Do drużyny, w której zawodników kupował i sprzedawał Perez z Valdano. Serio, to co zrobił jest chujowe? Mogło być lepiej, ale mogło być też gorzej. Poza ostatnimi rozgrywkami ligowymi nie zaliczyliśmy w żadncyh rozgrywkach komrpomitacji. O tym właśnie mówił Perez. Real nie będzie wygrywał co roku LM, ale co roku powinien być w topie. Nie wspomnę już o tym jak zmienił mentalność całego środowiska. Tak jak móił Didi, przestał lizać jajka Barcelonie, przestał lizać jajka dziennikarzynom.

No i z tym Manchesterem to już w ogóle chłopie pojechałeś po bandzie. Akurat ja się znich specjalnie nie naśmiewam, ale ich porażki mnie cieszą, bo ich po prostu nie lubię. Co w tym złego? W ogóle masz jakieś zjebane podejście, PL można hejtować, bo szejki, bo kasa, ale Manchester i Liverpool są spoko, bo tradycja :lol2: To pierdolenie o "klubach z tradycjami" też jest zabawne. Kurwa, niektórzy serio powinni wrócić do początku 21 wieku. Prawda jest taka, że właśnie dzięki szejkom i ruskom rozgrywki stają się jeszcze bardziej interesujące. Widać to w Ligue 1, której nie dawno nawet nie włączałem, a teraz chętnie obejrzę szlagier, taki jak Monaco - PSG. Widać to najbardziej po Lidze Mistrzów, gdzie dwa lata temu w 1/4 graliśmy z Apoelem :lol2: Jeśli dla ciebie, to zajebista sytuacja, bo Milan mógł sobie zagrać w 1/4, to fajnie, ja wolę wyższy poziom, wolę więcej konkurencyjnych drużyn, wolę, żeby Liga Mistrzów, była prawdziwym topem, a nie rozgrywkami dla 3-4 klubów. No i wracając do tego Manchesteru, to z nas też się mogli śmiać rok temu, co w tym dziwnego?

Cover napisał:

ps: A ty Mou nie pierdol, bo jak totalny kretyn dyskredytujesz pierwszy rok Pelle i samą grę zespołu, przyrównując to do "ciemnej dupy". W ciemnej dupie to my byliśmy na końcu pierwszej kadencji Pereza, czy drugim roku Schustera.

Owszem Pelle coś tam zrobił, ale mentalnie, to dalej była drużyna totalnych lamerów. Serio, Alcorcon czy Lyon mówią wszystko. Można odpaść godnie, ok, ale nie z takimi druzynami, nie na takim etapie rozgrywek. Do tego z grą też było różnie, cudował coś z ustawieniem bez skrzydeł, potem zaczął grać z jednym skrzydłowym, któym był Marcelo. No i do tego dochodzi zerowy wpływ na transfery. Przypominam jak mu sprzedali Robbena i Sneijdera, mimo że sam Pelle tego nie chciał.

Daedalus. napisał:
Nie tyle atakuję Mou co bronię Maty, który jest atakowany przez kibiców klubu, którego jest wychowankiem, bo? Właśnie, bo Mou. Bo decyzji Mou trzeba bronić własną piersią. Przecież no kurwa, tak trudno sobie spojrzeć kto atakuje Matę i broni Mou? Ludzie typu El Mou gdzie sam nick mówi wszystko czy ten cały Tomik gdzie jeszcze w pamięci mam jego obrażanie Casillasa. Jak się rozpisać o kocie i psie to niektórzy przylatują, ale żeby wyśmiać jedną z najzabawniejszych rzeczy w historii tego forum - fanów Mou śmiejących się z "prawdziwych kibiców Chelsea" to pustka. Przecież od tego się ląduje na podłodze, "madridiści", którzy teraz zrobili sobie z Chelsea swój drugi klub z powodu Wodza (za niemiecki wyraz oznaczający to samo byłby warn :] ) atakują normalnych kibiców Chelsea za to, że ośmielają się krytykować Wybawiciela Realu Którego Projekt Wystarczyło Kontynuować I Decima Byłaby Nasza. I jeszcze jaki ogień, pasja, emocje, emoty w tamtym poście poszły, myślałem, że drgawek dostanę. :lol2:

Tłumaczyłem już niejednokrotnie tobie i innym, że nie raz Mou krytykowałem za chujową grę czy chujowe ustawienie w poprzednim sezonie. Tak samo mówilem, że generalnie jestem pozytywnie nastawiony do Carlo. Wjebałeś sobie coś do głowy i teraz będziesz o tym pieprzył przez lata. Tak samo jak pewnie za jakiś czas po raz kolejny będziesz kłamał, mówiąc, ze Casillas był zdorwy i nie grał w ostatniej kolejce.

No i na miejscu wszystkich krytykujących Mourinho odpowiedziałbym sobie na jedno, zajebiście ważne pytanie: Serio was tak boli ten Jose? No bo nie widzę innego wytłumaczenia. Pomijając sam fakt czy on tego Matę nie lubi za twarz, grę czy za to, że jest lewonożny, to pragnę zauważyć, że póki co ta Chelsea z Mourinho, z Oscarem radzi sobie dużo lepiej niż zeszłoroczna Chelsea z Matą i Di Matteo czy Beintezem. Także wyniki bronią Mourinho, dlatego mam bekę jak jakiś fan Chelsea tu wbija i pierdzieli, że on nie chce Mourinho, tylko woli Matę :lol2: W sumie, jego wybór, tylko rok temu do ostatniej kolejki walczyli od awans do LM, a z samą LM pożegnali się w grudniu. Ale co kto woli.

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2014.01.25 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mou, chodzi mi o to, że niektórzy zbyt bezkrytycznie podchodzą do tego Mourinho, nie dostrzegają jego błędów, zapominają o syfie jaki tu zostawił i po ledwie kilku miesiącach pracy Ancelottiego (moim zdaniem bardzo dobrej) wypisują teorie jak to niby jest źle, jak to rozwalony został spadek po Wielkim Mourinho. Odnoszę wrażenie, że wielu serio uważa, że gdyby Mourinho został tu na czwarty sezon to nasza gra byłaby Bóg wie jaka spektakularna. Pierwsze 2 sezony - świetne, naprawdę doceniam. Doceniam i pamiętam to wszystko o czym piszesz - przede wszystkim zmianę mentalności drużyny, bezkompromisowość, brak poprawności politycznej w tak trudnym wtedy okresie (dominacja Barki, spusty w mediach itd.) Ale to było. Nie można zapominać o tym co działo się w sezonie trzecim. Totalny chaos i dowód na to, iż formuła Mou się wyczerpała. Nie można przez 3-4 sezony jechać na motywacji typu wszyscy przeciwko nam. Do tego ogromy regres formy prawie całego zespołu (wyjątek Cristiano, Khedira, Ozil). Brak pomysłu na grę, brak kontroli nad szatnią, skandaliczne decyzje personalne, kompromitujące wypowiedzi na konferencjach (zwłaszcza chodzi mi o tę w której poinformował, że choćby nie wiem co, u niego i tak zawsze będzie bronił Lopez.) Rozumiem, że mógł mu on bardziej odpowiadać pod względem atutów bramkarskich, ale mimo wszystko nie można publicznie wygłaszać takich deklaracji. Wystarczyło powiedzieć - będzie bronił ten który będzie w lepszej formie, proste. W ogóle ten trzeci sezon Mourinho w Madrycie tylko utwierdził mnie w przekonaniu, iż owszem jest to świetny trener, ale dla drużyn takich jak Chelsea, czy Inter. Real Madryt, jak sam przyznał to nie tylko futbol, tu potrzeba człowieka o innym charakterze i Carlo, moim zdaniem jest właśnie kimś takim. Powiesz pewnie, że Włoch włazi w dupę dziennikarzom, że jest miękki. Nieprawda. On kapitalnie nimi manipuluje. Wywiady to tylko wywiady, nie trzeba w nich wszystkich cisnąć i gwałcić intelektualnie. Zobacz jak zajebiście rozwiązał problem z bramkarzami. Brawo. Mourinho, niestety nauczony doświadczeniami z, sorry śmiesznej Chelsea myślał, że i u nas uda mu się podporządkować sobie cały klub. No nie bardzo. Nie ta kultura, nie ci zawodnicy.

Jak coś to przenosimy się do odpowiedniego tematu. ;)

Powrót do góry
WylęgarniaWęży
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.01.26 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak dla rozluźnienia.

Powrót do góry
tomik90
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2014.01.27 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice Chelsea po wczorajszym meczu ze Stoke chyba nie mają wątpliwości kto jest lepszy z dwójki Oskar-Mata.Poza tym Mou tak zmanipulował większość kibiców Chelsea,dla których Mata był legendą i ulubieńcem ,że Ci z dnia na dzień stracili do niego szacunek.Ciekawią mnie tylko teorie doszukujące się w działaniach Mou jakiegoś drugiego dna.Sprzedaż Maty do ManU to osłabianie City i Arsenalu(Manu już z Chelsea nie gra), kupno Salaha to pstryczek w noc Liverpoolu(depczącemu Chelsea).Trudno rozstrzygnąć czy to celowe działanie,czy po prostu zwykły biznes.Jeśli jednak te czynniki zadecydują o końcowym triumfie Chelsea w PL to Mou to największy geniusz.

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2014.01.27 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mou tak zmanipulował większość kibiców Chelsea,dla których Mata był legendą i ulubieńcem ,że Ci z dnia na dzień stracili do niego szacunek.

Coś mi to przypomina. :]

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.01.27 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mata legendą w Chelsea?

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2014.01.27 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No też się uśmiałem Very Happy Generalnie powiem tak: Żaden zdrowy na umyśle trener, bez powodów nie odstawiłby Maty od składu. Ten gracz mówiąc doraźnie w zeszłym sezonie ROZPIERDALAŁ. Mourinho na pewno miał swoje powody, z reszta nie od dziś wiadomo, że ten trener ma zawsze "swoich piłkarzy". Nie ma graczy których nie chce, a jak ich ma to z nich nie korzysta - chyba, że zupełnie nie ma kto grać. Moim zdaniem chłop się broni swoimi decyzjami - Chelsea mimo nieprzekonującej gry przez większą połowę sezonu, obecnie znajduje się na 3 miejscu z ogromnymi szansami na zwycięstwo końcowe. Niemniej ja będąc na miejscu Mourinho nie sprzedałbym Maty za żadne skarby. To jest gracz wokół którego powinno się budować zespół, a nie pozbywać i stawiać na dajmy na to nieopierzonego Oscara. Czas wszystko zweryfikuje.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2014.01.27 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Żaden zdrowy na umyśle trener, bez powodów nie odstawiłby Maty od składu.

Niby racja, ale zastanawia mnie jedno. Skoro tak, to dlaczego hiszpańscy dziennikarze aka te kurwy z prasy pisały o tym już przed przyjściem Mourinho? Kolejny kret?

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2014.01.27 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisali to samo o Torresie i chyba Azpilicuecie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Następny
Strona 42 z 44
Skocz do: