Co zmienić w grze Realu Madryt?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kluchman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.09.05 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz to na blaugrana.pl. no napisz, ze messi nadaje sie do gry w 4-4-2 jako skrzydlowy. nie napiszesz. bo po co sie osmieszac co nie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2008.09.05 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już to zaczepki :lol2:

Wybacz Mistrzu, ale drobna uwaga - tym tekście nie występuje słowo "boczny" :] To po pierwsze. A to, że ktoś sobie nazwał pozycję "lewym napastnikiem" (pewnie o to się szarpiesz), to zupełnie NICZEGO nie dowodzi.

Ty w ogóle nie rozumiesz, o czym rozmawiamy. Ja twierdzę, że Messi MOŻE zagrać w drugiej linii. A Ty mi wyskakujesz z tekstem, gdzie ktoś coś mówi o "lewym napastniku". Ok, tylko to niczego nie zmienia w tej naszej dyskusji, więc po jaką cholerę mi to wklejasz??

Kurwa, co Ty masz z tą blaugrana.pl?? Wyrocznia jakaś , czy co ? :/

Powrót do góry
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.09.05 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kluchman napisał:
napisz to na blaugrana.pl. no napisz, ze messi nadaje sie do gry w 4-4-2 jako skrzydlowy. nie napiszesz. bo po co sie osmieszac co nie?

Bo tam są spece, wróżki i autorytety, z których zdaniami zawsze trzeba się zgadzać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2008.09.05 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tak. I w TV powiedzieli, że Xavi był najlepszy na Euro :-) A na BO potwierdzili. Visca.

Powrót do góry
kluchman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.09.05 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety z zaleglosciami w wiedzy i wszechobecna tutaj glupota nie wygram. poddaje sie drogie gutkofilki.

nie potraficie zrobic prostej rzeczy o ktorwj sie pisze. trudno. zyjcie w swoim slotkim swiecie i gutkowych snow do konca sezonu.

arrivederci!

Powrót do góry
Murekd
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.09.05 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozdok napisał:
Dośrodkowania, to nie wszystko, co jest potrzebne skrzydłowym. Przede wszystkim jest diabelnie szybki, wspaniale gra z klepy, a to w rozgrywaniu akcji w bocznych sektorach się sprawdza. Jak na moje to właśnie gra szeroko. Patrz GD i asysta przy golu Henry'ego. To jest piłkarz prawie kompletny. Dobrze, że kolegów w zespole ma słabych.

Skoro Messi jest piłkarzem kompletnym i tak go komplementujesz to sprowadź go na Bernabeu :P
Nie no żart. Ale tak serio to rzeczywiście gra dobrze, ma talent, ale lepiej porozmawiać o zawodnikach Realu, a nie o graczach Barcelony :P

Powrót do góry
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2008.09.05 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ja jestem wg Ciebie gutkofilem, to naprawdę szkoda z Tobą gadać. Wejdź sobie to tematu o Gutim i znajdź moje posty wychwalające go. Potem je tu wklej. Czekam.

Forum będzie uboższe o jednego geniusza taktycznego <płacze>

Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.09.05 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na podsumowanie tego jakże interesującego dialogu przygotowałem obrazek:

Ostatnio zmieniony przez Mateusz.Haz dnia 2008.09.05 16:13, w całości zmieniany 1 raz

mozdok
el mártir

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.09.05 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak to lepsze niż "Hala Hazowanie" :P
Muszę przyznać rację Kluchmannowi, że Barca nie grała od kilku lat w innym systemie niż 4-3-3. Zagrali jeden mecz, bodajże z Betisem wygrany. To jednak nie znaczy, że Dave. nie ma racji. Ustawienie zawsze można zmienić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
_vakabayashi
mahomoda

PostWysłany: 2008.09.05 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Messi może tu Messi może tam. I co z tego że "może". Ramos może grać napastnika, Ramos może grać nawet bramkarza. "Może" co nie? Odpowiedz może czy nie może?. Tak lub Nie?

Tylko że z jakim efektem. Błysnąłeś że Messi jest pomocnikiem, i teraz twierdzisz że pomocnikiem "może być".

Fajnie kombinujesz ale troche z d..py. Już widze Messiego w taktyce 4-4-2-2 jak gra bocznego pomocnika o_O Jak czeka na piłkę z prawej strony w okolicach środkowej linii. Cóż to byłby za mecz Lionela - już oczyma widze tą stratę za stratą jak nie potrafi skorzystać ze swoich atutuów i nie da rady przebić sie przez, podwojone krycie lewego pomocnika i lewego obrońcy drużyny przeciwnej. Byłyby magiczne próby driblignu 2-3 graczy kończące się efektowaną stratą. Messiemu potrzeba małej przestrzeni, bo na niej błyszczy - idealne miejsce to dla niego boczny sektor boiska wciśnięty tuż przed lewego obrońcę rywali. Natomiast gracz taki jak Robben, swego czasu Figo żyje z przestrzeni, z tej ilości miejsca na której może na szybkości minąć dwóch rywali i dośrodkować.

Twoja koncepcja z Messim grającym w środku też mi sie 'bardzo podoba' . Jak wygląda gra Messiego, schodzącego do środka z prawej strony, podczas gdy na boisku gęsto jest od rywali?Otóż to było widać w idealnie w niedziele. Bezsensowne pchanie się środkiem, i bezsensowana próba dryblingu kilku graczy kończąca sie - nieuchronną stratą.

Aha, i ażeby było jasne - Barca nie modyfikuje taktyki w czasie gry, co najwyżej przemieszcza linie, bądz gracze zamieniają sie pozycjami na boisku. Przeważnie, jest to od początku do końca 4-3-3.

Twoja teoria z zajebisty Rooneyem na boku - jest śmieszna, anglik to jeden z bardziej przereklamowanych 'angielskich wynalazków' i od dłuższego czasu gra słabo. Jeśli Raul na lewej grał zajebiście to chyba przespałeś lata 2005-do 2007(lato).

Ogólnie jest śmieszne, udowadnianie że napastnik 'X' jest też pomocnkiem bo może grać w pomocy. Magiczne słowo predyspozycje się kłania. Beckham też mógł grać defenswynego pomocnika, w zastępstwie Makalele (u Queiroza) mógł? a jakie był tego efekty?

Powrót do góry
mozdok
el mártir

PostWysłany: 2008.09.05 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dave. powiedział może. Gdyby była taka potrzeba. Gdyby trenerowi odjebało, gdyby sam o to poprosił trenera, gdyby... Higuain też nie jest ofensywnym pomocnikiem, a tak grał. Istota tej sprawy to stwierdzenie, że Messi jest uniwersalny i kompletny w ataku. I nie rozwódźmy się tu nad detalami. Po prostu tak jest.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2008.09.05 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vakabayashi:
Wg Twojej skopanej logiki - może :] Skopanej, bo przesadzasz, i to grubo. Ale ja nie przesadzam, i nie zmieniam aż tak radykalnie pozycji jak Ty, czym pokazujesz jedynie, że nie masz innych argumentów, niż nadinterpretacja.

Cytat:
Tylko że z jakim efektem. Błysnąłeś że Messi jest pomocnikiem, i teraz twierdzisz że pomocnikiem "może być".

Proszę mi zacytować posta, w którym napisałem "Messi jest pomocnikiem". Pisałem już , co myślę o pozycji Messiego. Gdybyś nie był ślepy, to byś zauważył.

Kolejny akapit, czyli o wszystkim i o niczym. Powiem tylko, że ja nigdzie nie pisałem o taktyce 4-4-2. Znajdź mi wyrażenie "4-4-2" w moich postach z tego tematu. Śmiało. A dalej, to już Twoje teorie odbiegające od tematu.

Cytat:
Aha, i ażeby było jasne - Barca nie modyfikuje taktyki w czasie gry, co najwyżej przemieszcza linie, bądz gracze zamieniają sie pozycjami na boisku. Przeważnie, jest to od początku do końca 4-3-3.

Udowodniłem już w tym temacie, że to nieprawda. Liverpool - Barca z LM. Sprawdź sobie przebieg tego meczu.

Cytat:
Twoja teoria z zajebisty Rooneyem na boku - jest śmieszna, anglik to jeden z bardziej przereklamowanych 'angielskich wynalazków' i od dłuższego czasu gra słabo. Jeśli Raul na lewej grał zajebiście to chyba przespałeś lata 2005-do 2007(lato).

Irytuje mnie, jak ktoś widzi coś, czego nie napisałem. Bo nie napisałem, że Raul grał zajebiście, czy tam Rooney. Jedynie napisałem, iż występowali na tej pozycji. Źle powiedziałem? A ich gry nie oceniłem ani jednym słowem. Następnym razem czytaj dokładnie i strzelaj celniej, bo nie trafiłeś.

Cytat:
Ogólnie jest śmieszne, udowadnianie że napastnik 'X' jest też pomocnkiem bo może grać w pomocy. Magiczne słowo predyspozycje się kłania. Beckham też mógł grać defenswynego pomocnika, w zastępstwie Makalele (u Queiroza) mógł? a jakie był tego efekty?

No właśnie, magiczne słowo. Mógł, ale nie miał do tego takich predyspozycji i umiejętności, jak Makelele. Sam sobie odpowiedziałeś w gruncie rzeczy.

mozdok: Widzisz, nie zgodziłem się z ich zdaniem, to teraz będą mi do wieczora wmawiać, że Messi może grać tylko jako napastnik, choć zapewne doskonale wiedzą, że jest to piłkarz niesamowicie wszechstronny. Taki upór, żeby dowieść swojej durnej tezy. Niektórym ciężko się przyznać do błędu.
Cytat:
Istota tej sprawy to stwierdzenie, że Messi jest uniwersalny i kompletny w ataku

Sam bym tego lepiej nie ujął ;)

Powrót do góry
TheNumberNine
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.09.07 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba grać tak jak Real umie grać czyli bardzo ofensywnie

Serrano
comeback

PostWysłany: 2008.09.08 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, grajmy jak za dawnych czasów, dwoma obrońcami na środku, boczni obrońcy wypad do przodu jako skrzydłowi, bez pivota, za to dwoma ofensywnymi VdV-Guti, czterech napastników (Raul, RvN, Robben, Higuain). Hala. Tylko co wtedy wygraliśmy?

P3P3
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.09.08 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem, ja wiem <jupi>

...gówno Very Happy

dawno mnie tu nie było trochę czasu brakuje

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Strona 21 z 22
Skocz do: