Halówki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.02.12 10:26    Temat postu: Halówki Odpowiedz z cytatem

Całe moje życie po halach i wszelkiego rodzaju asfaltowych nawierzchniach biegałem w zwykłych, szmacianych, niebieskich halówkach za 15 zloty. O ile gra się w nich całkiem-całkiem, to jednak rozpadają się dość szybko, dlatego moje pytanie brzmi - czy możecie polecić jakieś w miarę niedrogie, wygodne halówki, które wytrzymają dłużej niż miesiąc?

Od razu mówię, że nie interesują mnie żadne choinkowe, super-fliper-duper wypaśne halówki z własnym systemem chłodzenia i automatycznym wiązaniem sznurowadeł - wystarczą takie, jak podałem wyżej :]

PS Był już podobny temat o korkach, więc jct to odsyłam Arrow klik

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
19Kamil64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.02.12 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te niebieskie halówki za 15zł są zaczepiste Very Happy
Ja mam halówki NIKE CONTACT FS, są nie drogie i fajnie mi się w nich gra i mam je od czerwca '06 i narazie nic sie z nimi nie dzieje ;)

Nigdy się nie skuRwimy;]
Powrót do góry
cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2007.02.12 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram w buciorach z Tico. 79 zł., mam już pół roku, a skoro trenuję futsal to muszą być wytrzymałe :>

Taka rada, jeśli już chcesz grać w gumiakach halowych na asfalcie, to koniecznie weź takie, które uważasz, że są... za ciężkie (tzn. hmn... takie za wielkie, że mają za grubą podeszwę albo czoob). Ładnie się zetrą i przystosują do Twojej stopy, a takie idealnie pasujące w tym momencie się rozpadną.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Acid
senior

PostWysłany: 2007.02.12 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś takiego jak WISHOT. Kupiłem je ponad rok temu za 42 zł i gram do tej pory bez żadnych defektów. Tylko jak mnie pamięć nie myli to były na jakiejs przecenie więc podejrzewam,że moga kosztowac ok. 60zł.
Źle je dopasowałem i mam poł numeru za duże, ale dodatkowa wkładka do buta, gruba skarpeta plus getry i gra sie w nich naprawde bardzo dobrze.

cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2007.02.12 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gruba skarpeta + getry? Ile je wietrzysz po graniu?:>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Gento
Gram dla herbu

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.02.12 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG, a nie lepiej pójść na jakiś promołszyn do super-hiper marketu i kupić jakieś porządne halówki? Ja mam podobne eLoł najeczki.

i żeby taka podeszwa była, bo sprawdza się na sale, asfalt i trawę Seks

A jak dalej będziesz marudził, to pyknij sobie GILE, kiedyś miałem takie korki od klubu i nawet się trzymały, chyba z pół roku. Masz foto. Kosztują niecałe 90 zł

Powrót do góry
Kicior
wybitny znawca kinematografii

PostWysłany: 2007.02.12 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gento napisał:

Z taką podeszwą, to ja nawet na salę nie wejdę. :]

Ja chodzę w tych zwykłych, tanich, za 13 zł, ale co jakieś półtora - dwa i pół miesiąca się niszczą, i kolejne 13 zł. Taniej by pewnie wyszły jakieś porządne.

Yamamoto
2249

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.02.12 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zaproponuję firmę - McArthur. Kupuję halówki tej firmy od kilku dobrych lat i jedynym powodem zmiany tych butów jest to, że mi się po pewnym czasie nie podobają ;) Wytrzymalszych butów NIE MIAŁEM na stopach. Wszystkie nike, adidasy, reeboki i inne duperele mogą się schować Smile

Na boku: RinG poszukaj w miejscowości, w której mieszkamy ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jack-sub
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.02.12 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój rekord to 3 pary tych zwykłych halówek na miesiąc

Jeżeli kupuję jakieś firmówki, to są to pumy. Ceny nie są zbyt wygórowane w porównianiu po pozostałych, a gra się w nich wygodnie i rzecz jasna, starczają na dłuższy okres.

edit;
kiedy kupiłem mcarthury (ale korki), to drewniano sie w nich czułem i wciąż leżą prawie niezniszczone Tongue

Powrót do góry
Gutek 7
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.02.12 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam pumki. Nie były aż tak drogie,a w dodatku naprawdę nieźle mi sie w nich gra. A co do tych zwyklaków za 13 zl,to kumplowi podczas jednego meczu na hali poszły dwie pary ;)

Gento
Gram dla herbu

PostWysłany: 2007.02.12 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kicior napisał:
Gento napisał:

Z taką podeszwą, to ja nawet na salę nie wejdę. :]

Ja chodzę w tych zwykłych, tanich, za 13 zł, ale co jakieś półtora - dwa i pół miesiąca się niszczą, i kolejne 13 zł. Taniej by pewnie wyszły jakieś porządne.

Kicior, to guma, która nie zostawia śladów, a dzięki niej, nie masz tych cholernych odcisków, jak od zwykłych :/. Szczególnie jeśli nawierzchnia twarda :/.

Powrót do góry
filippo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.02.12 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak gracie w tych szmacianych za 15zl, to jak Wam nogi musza ladnie pachnac po graniu :P nie mowie, ze moje w najeczkach nie smierdza, ale nie az tak... ja nosze tylko nike, starczaja mi gdzies 1,5 roku i wcale nie wychodzi jakas straszna roznica cen, zakladajac ze kupuje 1 szmatki za 15 zl miesiecznie. nawet wychodze na plus Very Happy i to 70zl w aktualnym przypadku :P

u mnie tez nie mozna w czarnej podeszwie chodzic.. :/ czy brudi,czy nie... panu dziekujemy, prosze nalozyc ochraniacze xD

Powrót do góry
mcf
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2007.02.12 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie (Umbro X-500 IN):

i bardzo je polecam, są doskonałe na wszystkie nawierzchnie, wygodne, dobrze się gra itepe. Kosztują teraz około 150 ziko, więc jest to raczej przystępna cena, jak na wysokiej klasy produkt.

Poza tym polecam generalnie Umbro, dużo osób w tym gra i jeszcze nie spotkałem nikogo niezadowolonego :>

No i chyba lepiej kupić coś takiego na około 2 lata (tak średnio wytrzymują) niż wymieniać co miesiąc. Nie dość, że wychodzi taniej, to jeszcze jak porównasz swoją grę "całkiem całkiem" do gry w normalnych halówkach, to poczujesz różnice i już nigdy nie wrócisz do poprzedniego typu :-)

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.02.12 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszelki sprzet Pumy.
moze nie sa jakos super z wygladu, ale sa wygodne i trwale, bardzo trwale.
szerokie w porownaniu z halowkami z adidasa do ktorych nie potrafie wcisnac stopy :/
przód jest szyty, co w innych firmach jest juz rzadko stosowane :/

jezeli zalezy Ci na dobrej przyczepnosci i unikaniu kontuzji to polecam Jome, sa drozsze ale podeszwa jest bardzo elastyczna ;)

osobiscie po podobnych problemach z nietrwaloscia halowek za 15 zl wybralem Pume.

Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia 2007.02.12 17:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Gento
Gram dla herbu

PostWysłany: 2007.02.12 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, pumy i umbro zawsze były wytrzymałe, ale cholernie niewygodne. Zaś najeczki zawsze stawiały na wygodę, a ostatnio o wiele poprawiła się jakość tych bucików. Reasumując. eLoł Gento i jego eLoł najeczki

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: