Real Madryt - Valencia CF [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2007.04.25 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grając na lewej pomocy należy wspomagać kolegę z lewej obrony przy pilnowaniu prawego pomocnika drużyny rywala, zwłaszcza, kiedy tym pomocnikiem jest Joaquin, który przez pierwsze 45 min spotkania pokazał, że jest naprawde groźny. Dla mnie większym nieporozumieniem jest zwalanie winy na Salgado.
Już nawet nie chodzi o kontekst tej bramki, Michel był bardzo solidnym obrońcą i pewnym punktem obrony jeszcze za czasów del Bosque, za którym teraz tak bardzo tęsknicie, uważam więc, że nie zasłużył, by mówiono o nim tak jak forumowicze wyżej.

uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.04.25 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jaka konkluzja? Robinho nic nie mógł w tej sytuacji zrobić, ma inne zadania taktyczne i to w ogóle dios :] . Czepianie się Robinho to coś karygodnego, natomiast ta bramka również wynikła z powodu tego że Raul to drewno i że to w dużej mierze ponosi winę za to, że owa bramka padła. Do czego doszliśmy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.04.25 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda chyba leży po środku.W dzisiejszym futbolu każdy broni i każdy atakuje ;)

Co do Raula w poście wyżej ;]. Niedawno oglądałem jego najciekawsze akcje i mecze na youtube i radze Tobie obejrzyj sobie je...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
DJ Thomas
Joga Bonito Fan

PostWysłany: 2007.04.25 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkluzja z tego jest taka, że Torresa każdy lepszy piłkarz mija jak chce :/

Ostatnia moja wiadomość do Chooba: Weź nie pier*** oznacza w wolnym tłumaczeniu nie pisz głupot/nie kłam.
Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.04.25 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...albo sie nie przypatrywałem dokładnie ale z tego co pamiętam to z takich "grubszych ominięć" Torresa to tylko mi ten mecz z Valncia do głowy przychodzi...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2007.04.26 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie rajdów Joaquina w pierwszej połowie było bardzo wiele, a za pilnowanie Hiszpana odpowiadał Torres.

DJ Thomas
Joga Bonito Fan

PostWysłany: 2007.04.26 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Messi też go robił jak chciał. Większych potknięć nie ma, ale jak pojawi się gracz dobry technicznie to Torres wysiada :/

Ostatnia moja wiadomość do Chooba: Weź nie pier*** oznacza w wolnym tłumaczeniu nie pisz głupot/nie kłam.
Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.04.26 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co narzekać na niego, nie popełnia, aż tak strasznych błędów, jest jeszcze młody i niech się "ogrywa" w Primera Division, za kilka lat może być to na prawdę wielki talent

Powrót do góry
DJ Thomas
Joga Bonito Fan

PostWysłany: 2007.04.27 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki ale te błędy kosztowały nas 2 pkt w derbach i gdyby Joaquin mógł kontynuować grę to zapewne nawet trzy punkty z Valencią, a na drewniaków obrońców nam nie trzeba.

Powrót do góry
Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2007.04.27 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torres jako obrońca jest dopiero na "dorobku"-zbiera doświadczenie. Jego dużym atutem jest to, że może grać na obydwu skrzydłach. Błędy obrońcy najłatwiej zauważyć między innymi dlatego, że są bardzo kosztowne. Ja bym jeszcze nie skreślał Torresa...
A tak poza tym to czekam na powrót Cicinho...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.04.27 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszy Torres, który choć popełnia błędy, to później stara się je naprawić[choćby w GD, co go Messi najpierw robił jak chciał, później zaś miał już trudniejszą przeprawę], niż nic nie pokazujący Marcelo :]

Powrót do góry
Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2007.04.27 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest swego rodzaju zagadka dla mnie. Miał być następcą Roberto Carlosa na lewej obronie. Słyszałem również wcześniej pochlebne komentarze o nim a teraz nie może przebić się do pierwszego składu i przekonać do siebie i trenera i kibiców...

Powrót do góry
Górek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2007.04.27 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uohronin napisał:
Lepszy Torres, który choć popełnia błędy, to później stara się je naprawić , niż nic nie pokazujący Marcelo :]

zgadzam się i w dodatku torres nic nas nie kosztował bo jest wychowankiem a "przestraszone dziecko" marcelo kosztował 7 mln :/

Powrót do góry
DJ Thomas
Joga Bonito Fan

PostWysłany: 2007.04.27 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm trenerem jest cap(ello), więc nie oczekuj logiki w jego postępowaniu. Notabene czemu Higuain dostaje szanse żeby się ogrywać , a Marcelo nie? Druga sprawa to czemu Cicinho nie dostaje szans chociażby na 20 minut, żeby powoli wracać do gry?

Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.04.27 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jedynie sensowny rozumowaniem jest to, że "ogrywanie" się Marcello mogłoby nas dużo kosztować i Capello woli postawić na sprawdzonych zawodników.Co do Cicinho czekam również na jego powrót bo grał bardzo dobrze, a że nie dostaje szansy do gry w pierwszym składzie to powód chyba tkwi w jeszcze nie do końca wypracowanej formie i kondycji

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: