Koniec kariery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.07 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym jest fakt, że zachował szacunek grając w Interze Milanie i Juve ;) Nietuzinkowy piłkarz, jeden z tych, którzy zostawili po sobie wiele pozytywnych odczuć.

madridista_20
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.11.08 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Nikt, nic? Pirlo zagrał ostatni mecz w swojej karierze - Gattuso dzisiaj udzielił fajnego wywiadu o Andreasie, kilku graczy na twitterze podziękowało mu za karierę. Specjalny gracz, jeden z bohaterów futbolu dla mnie, gdy byłem gówniarzem.

O Andrei jak już Smile Fajnie było go oglądać jak przeszedł do Juve, w takim wieku taka forma. Kozak.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.09 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną książkę napisał. Pocisnął mocno po zawodnikach, którzy udają, że nie zależy im na rekordach indywidualnych, opowiadał o tym w jakiej sytuacji wpadł na nowy pomysł kopania wolnych czy o tym jak nienawidzi rozgrzewek. Fenomenalny koleś, klasa na boisku i poza nim. Co koleś miał za podania, elegancję w ruchach i wizję, to mało kto takim koksem był. Trochę niedoceniony, jeśli chodzi nagrody indywidualne. Ale wygrał drużynowo wszystko (poza euro).

Swoją drogą Gattuso miał z nim w Milanie niełatwo, Pirlo potrafił sobie żartować z Gattuso, a ten reagował dosyć... gwałtownie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.11 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brałbym go do każdej drużyny nawet w tym wieku. Eh Ta jego gra w milanie, juve, poezja, dopieszczanie podań, spokój i te wolne. EL Maestro. Skarb. Numer #21 Dla mnie chłopaka, który wychował się na nim niejako, grał w piłkę po regionalnych drużynach, wcześniej podpatrując w tv jego zagrania. Każde zakończenie kariery przez tak wielką personę to dramat dla piłki. Niby się tego spodziewasz, jak śmierci, że w końcu ten moment najdzie, przygotowujesz się jednak, gdy do niego dochodzi i tak przeżywasz to ta samo.

Janq232
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.11 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pirlo to jeden z tych zawodników, których będzie pozytywnie wspominał cały piłkarski świat. Żałuję, że w obozie Królewskich brakuje takich piłkarzy. Od ery galaktycznych - zawodnicy Realu po prostu nie są tak szanowani. A szkoda!

Grazie Andrea - Twoja gra to była przyjemność.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.11 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidane czy El Fenomeno z tych największych nazwisk epoki galactico raczej wzbudzają tylko zachwyt aniżeli jakieś tarcia międzyklubowe.

A z drugiej kadencji... Luka Modrić zostanie na pewno takim piłkarzem, Isco ma szanse, Varane również, Asensio melodia przyszłości, ale też wydaje się być medialnie perfekcyjnie wyważony.

@sicario w tym roku mnóstwo piłkarzy tak znamienitych zakończyło karierę. Pirlo, Kaka, Lahm, Xabi, Totti, Lampard. I jak z reguły mnie takie coś nie rusza, bo nie jestem super sentymentalny tak czasem fakt, umie to trafić człowieka. Nie ten kaliber sprawy, ale przykładowo po śmierci Rickmana chodziłem struty ze 3 dni.

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2017.11.11 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo zdajemy sobie sprawę z przemijającego czasu.jeszcze są jakieś niedobitki ale to kwestia roku czy dwóch.

Człowiek na starość chyba robi się bardziej sentymentalny

ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.11.12 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Messi to jeden z nielicznych który jeszcze gra a właśnie już wpisuje się do tej grupy.

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2017.11.12 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie.

ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.11.12 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego tak uważasz?

Powrót do góry
Kakamilus
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.11.12 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze paru piłkarzy po których łezka się zakręci. Iniesta, Modrić, Ibra, Rooney, Messi, Ronaldo, Ramos. Ja osobiście w tym roku byłem bardzo przygnębiony Kaką, mimo że widziałem brak chęci do gry to i tak było mi bardzo szkoda. Ostatni przed erą kosmitów.

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2017.11.12 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na jego zachowania na boisku (np. kopnięcie piłką w kierunku kibiców) i kłopoty pozaboiskowe z fiskusem.
Nie jest postacią, której wizerunek wywołuje jednoznaczne odczucia sympatii. Dla mnie jako osoba budzi mieszanie uczucia. Piłkarsko jest najlepszy w ostatniej dekadzie, czy nawet w ostatnich 15 latach, ale jako człowiek do naśladowania, człowiek, który wywołuje tylko dobre odczucia? Nie.

habera
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.11.15 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie przesadzajmy i nie patrzmy przez pryzmat tego, że jesteśmy kibicami Realu. Ronaldo też można wiele zarzucić, ale nikt nie powinien się kłócić z tym, że będzie to ktoś kogo będzie się wspominać przez dekady. Sporo piłkarzy odchodzi na emeryturę, ale jest też wielu młodych, którzy są na wysokim poziomie i za kilkanaście lat za nimi możemy podobnie tęsknić. Tak już jest w sporcie i tego niestety nie zmienimy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.11.23 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Labeleq wczoraj Leo przywitany oklaskami przez kibiców Juve. Ciekawe jakby częściej wchodził/schodził z boiska...

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2017.11.23 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównujesz dosyć niewspółmierne rzeczy. Nie porównuj rywalizacji Barcelona/Real, Inter/Milan/Juve do rywalizacji międzynarodowej, gdzie ta jest dosyć rzadka. Messi zawsze będzie ceniony za osiągnięcia i to, jakim był wybitnym piłkarzem, ale nie za to jak się zachowywał i jakim był człowiekiem, a przecież o tym pisałem. On zawsze będzie obiektem tarć na linii Real/Barcelona. Pewnie - większość powie, że był jednym z najlepszych piłkarzy w historii, ale czy będzie miał o nim tylko pozytywne zdanie? Raczej nie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
Strona 23 z 24
Skocz do: