Carnet Madridista
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.10.13 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinna dotrzeć, bo jak nie to na mecz wejdziesz, ale biletu/ów na Tour Bernabeu i zakupów w sklepie firmowym na stadionie nie kupisz ze zniżką, bo wtedy jest ona potrzebna

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
grubert
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.10.13 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpisali mi na maila, ze rzeczywiście karta nie będzie mi potrzebna przy wejściu na stadion i ze czas oczekiwania na kartę to 40-45 dni... Może akurat przyjdzie, fajnie by było bo zamierzam jakieś zakupy zrobić pod stadionem;-) chyba 10% taniej jest z ta karta. No i zwiedzanie stadionu kosztuje 13 a nie 19 euro. Więc zawsze te 12 euro zaoszczędzenie na 2 wejsciach Very Happy dzięki chłopaki :-*

[ Dodano: Dzisiaj o 12:18 ]
A Wam po jakim czasie karty przyszły ?

Powrót do góry
krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.10.14 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałem po 3 tygodniach.

gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.10.18 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grubert napisał:
No ja też miałem same cyfry była to data moich urodzin (YYMMDD) ale zmieniłem sobie hasło na litery i cyfry, a teraz nie umiem się zalogować, myślałem, że złe hasło wpisuje ale jak przysłali "moje" hasło to się wszystko zgadza ale za żadną cholerę nie umiem go wpisać, no zobaczymy co mi odpiszą z Madrytu :P

[ Dodano: Dzisiaj o 1:22 ]
Panowie już ogarnięte, wystarczyło kilka kieliszków wódki żebym rozkminił Very Happy na stronie znalazłem parę linków do logowań w moim wypadku jest ten " http://www.realmadrid.com/login/socio " da się wpisać litery ! wszystko działa poprawnie.
Nie wiem tylko czemu loguję się jako "socio" a nie jako "madridista" hmm? jets mi ktoś w stanie odpowiedzieć na to pytanie?
Zrobiłem przelew 30 euro jako "Madridista Basic" hmmm?

I jak tam udało się kupić bilet/y na Gran Derbi, bo wychodzi, iż sprzedaż ruszyła dzisiaj 18.10.2014r.?
Choć zapewne tak jak w marcu dla madridistów biletów prawie nie ma tj. są wrzucane co pewien czas i zaraz blokowane przez kogoś w czeluściach internetu..

Powrót do góry
pvd_mayday
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.10.20 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy byl ktos z was na meczu z biletem zakupionym na karte madristy? czy trzeba okazac ta karte przy wejsciu? gdyz wyrobilem sobie karte niedawno i nie przyslali mi jeszcze poczta wiec moge sie jedynie logowac na stronie za pomoca numeru, jade na GD i kupilem bilet dzieki tej karcie (zalogowaniu sie na stronie) i na bilecie jest napisane ze trzeba okazac ta karte przy wejsciu, wie ktos czy to sprawdzaja?

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.20 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GD to specyficzny mecz, więc może być inaczej, ale ja kupiłem z kartą bilety na Elche (dzień przed oficjalną sprzedażą), wydrukowałem je w domu i na miejscu chcieli ode mnie tylko te bilety, nic więcej ;) Byliśmy we czwórkę, każdy przyłożył swój do czytnika i przeszedł bez problemu.

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.10.20 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pvd_mayday napisał:
Czy byl ktos z was na meczu z biletem zakupionym na karte madristy? czy trzeba okazac ta karte przy wejsciu? gdyz wyrobilem sobie karte niedawno i nie przyslali mi jeszcze poczta wiec moge sie jedynie logowac na stronie za pomoca numeru, jade na GD i kupilem bilet dzieki tej karcie (zalogowaniu sie na stronie) i na bilecie jest napisane ze trzeba okazac ta karte przy wejsciu, wie ktos czy to sprawdzaja?

NIE TRZEBA, niczym się nie przejmuj. Jak bilet zakupiłeś (gratuluję, bo wiem ile się trzeba myszką komputerową napracować by na Gran Derbi kupić), wybierając najlepiej wydruk w domu to w dniu meczu bądź jakieś co najmniej 2 godziny przed meczem (wpuszczają 1:40 przed) z biletem, wyszukujesz swoje wejście i na bramce przykładasz kod do czytnika i zapewne "wrota raju" czyli Santiago Bernabeu będzie stał przed tobą otworem (wiem co piszę, bo byłem w marcu na poprzednim Gran Derbi i mnie oraz syna nikt o carnet madridisty nie pytał, poza tym w ogóle nie wykonalne przy 80000 kibiców). Carnet jest potrzebny by kupić z ulgą Tour Bernabeu oraz zakupy w sklepie stadionowym

Powrót do góry
pvd_mayday
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.10.20 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche mnie pocieszyles Smile Udalo mi sie zakupic po prawie trzech dniach klikania odswiezania i polowania, na ogol pojawialy sie bilety po jednej sztuce, w czestotliwosciach od 30-40 min, potrzebowalem dwa bilety, kolo siebie, gdy dzis stwierdzilem ze biore co jest i kupie chociaz jeden, nagle pojawilo sie 7 w jednym sektorze, szczescie sie do mnie usmiechnelo, ale troche zwatpilem jak na bilecie przeczytalem ze trzebia miec karte przy wejsciu jezeli na nia sie kupilo. Tez miales bilety kupione na karte?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.10.20 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden w niedzielę z cartą madridisty za 280 euro, drugi dla syna we wtorek z puli dla wszystkich za 90 euro (brałem co się udało zabukować, a cieszyłem się jak dziecko)

Powrót do góry
pvd_mayday
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.10.21 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli mieliscie osobno, mialem tyle szczescia ze udalo mi sie kupic jedno pod drugim, na wyciagniecie reki, po 210 za jeden

Powrót do góry
HalaDaniel
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.11.05 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile jest ważna karnet madridistas, rok?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.11.05 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, równy rok (trzeba uważać i chyba do nich napisać jak się nie chce przedłużyć po tym okresie, bo z automatu po roku ściągają opłatę z podanej karty za kolejny rok)

Powrót do góry
orfik11
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.11.09 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nie trzeba informować o przedłużeniu członkostwa? ściągają z automatu? Pozdrawiam

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.09 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A można ich jakoś mailowo poinformować, że się chce rezygnować? Czy mimo nawet maila ściągną pieniądze i dopiero później trzeba od nich wymusić zwrot pieniędzy?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.11.09 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ściągnęli po roku z automatu pełną opłatę z karty którą opłaciłem carnet rok wcześniej.
Napisałem do nich e-maila:
madridista.cm@corp.realmadrid.com

po przedstawieniu uzasadnienia czemu chcę zrezygnować opłatę zwrócili, członkostwo z nr anulowali

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16
Skocz do: