Kto, z kim, gdzie, jak był? :) Czyli wyjazdy na mecze itp.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_witek_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.06.17 09:33    Temat postu: Kto, z kim, gdzie, jak był? :) Czyli wyjazdy na mecze itp. Odpowiedz z cytatem

Byłes w Madrycie na meczu, lub gdziekolwiek indziej na jakiejś imprezie sportowej :> ? Podziel się swoimi wrażeniami tutaj, chętnie posłuchamy Smile
Temat dla wszystkich tych, którzy chcieliby opowiadać o swoich przeżyciach no i oczywiście dla tych, którzy chcą słuchac! Mam nadzieje, że bedziecie się tu udzielali! Miłego opowiadania! :]

To może ja zaczne - moje największe sportwe świeto to wyjazd na mecz MŚ(Polska-Niemcy), który odbył się w Dortmundzie. Atmosfera świetna stadion nowoczesny, duży (oczywiście nie tak świetny jak Bernabeu). Doping przez cały mecz (polacy których było mniej zagłuszali niemcow). Poprostu coś niesamowitego. Do dzisiaj jak ogladam zdjecia to się łezka w oku kreci ;p. Byłem także na meczu Polska - Finlandia, tam już nie było tak fajnie - okropne zachowanie pseudokibiców, zła infrastuktura stadionu (widzialem słupek przez kraty) no i przedewszystkim nasi piłkarze się nie popisali. Teraz troche z innej beczki - Bydgoszcz, Łuczniczka, Liga Światowa Polska - Argentyna, wspaniala atmosfera mecz też dość ciekawy ogólnie super. Hmm to już by chyba było na tyle. No chyba, że miałbym opisac mecze Pałuczanki (klubu z mojego miasta) ale to zupelnie inna historia. Teraz jeszcze planuje wyjazd na mecz Polska - Belgia, kto chętny ;p? Postaram się dodać fotki no i wy też dodajcie coś od siebie!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
rszkt
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.06.20 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem na meczu Polska-Portugalia w Chorzowie i na meczu Wisła-Real w Krakowie i na paru innych meczach wisły

carby1
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.06.23 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem na meczu Polska - Kostaryka w Hannoverze...
mecz jak wiadomo do kitu, ale ta cała otoczka, atmosfera, stadion pełen Polaków, to robiło wrażenie...
... wspomnienie na całe życie :]

kilka fotek:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
_witek_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.07.11 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fakt niesamowite przezycie, trafily nam sie podobne miejsca w rogach Smile no i wszyscy koszuli i czapeczki z biedronki Very Happy

soc9
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.07.21 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem ostatnio na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gdyni na meczu Arka-Lech. Bodajże 3-0. Piękny mecz, cała esencja Orange Ekstraklasy. Niesamowite przeżycia gwarantuje ta drużyna.

Powrót do góry
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2007.07.22 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mecze naszej reprezentacji to byłem na 2.
Polska - Kolumbia i Polska - Portugalia. I na oby dwu byłem świadkiem sensacji. Na 1 gola nam strzelił bramkarz, a na drugim Polska wygrała z wielką Portugalią. XD A jeśli chodzi o niezapomniane przeżycia to na pewno nigdy nie zapomnę gromkiego ole w wykonaniu polskiej publiczności dla ... Kolumbijczyków XD

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
_witek_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.07.25 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w najblizszym czasie planuje wypad na mecz polska belgia w chorzowie ale nie wiem czy wypali...jak ktos ma jeszcze jakies wspomnienia to prosze sie zwierzac Smile

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2007.07.25 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspomnienia to my będziemy mieli w poniedziałek. Tymczasem - jutro - wypad do Irdning, coby naszych chłopaków w akcji zobaczyć Smile

_witek_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.07.26 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo nawet nic nie wiedzialem :> ale naprawde wspaniale, zagonić ich do cieżkiej pracy Very Happy no i liczymy na jakies zdjecia ;)

Powrót do góry
carby1
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.07.27 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we wtorek idę na Zagłębie Lubin - Steaua Bukareszt ... po meczu mogę wrzucic fotki...

a we wrześniu jadę do Helsinek na mecz FIN-POL :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Piwwwko
So I do
So I do

PostWysłany: 2007.07.27 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już tak wspominamy, to ja byłem na meczu Polska - Ekwador. Polaków pełno, doping zajebisty tylko gra do dupy. Ot co. Ale zawsze wspomnienia piękne zostają, kiedy śpiewa się na wypełnionym stadionie Mazurka :-) Jak będę w domu, to wrzucę kilka fotek.

Powrót do góry
_witek_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.07.27 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to widze ze nam sie to nawet rozkrecilo Smile czekam na zdjecia i na nastpnych chetneych do zwierzeń Very Happy carby1--> to łądnie ich tam dopinguj zeby znowu wsztydu nie bylo, no i nie mieszaj sie w bójki ;) :P

Powrót do góry
_witek_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.07.31 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zagłebie gra ze steua jest 0-0 i tak slucham dopinguja ladnie, moze carby1 ich zmotywowal...? chyba go wypatrze gdzies tam Very Happy ale raczej nie przeciez nie wiem jak on wyglada....

własnie strzelili naszym bramke :/ jestesmy z wami!!! ;) czekam na relacje z irding i zdjecia!

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2007.07.31 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się obudziłeś Witek. Relacja jest w Spotkaniach Madridistas w temacie o Irdning.

Kabat 01
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.07.31 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wasz doping nie wystarczył i Zagłębie poległo. :/

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: