iCAMPEONES! - czyli daj upust swojej radości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Peterman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.05.03 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takiego radosnego Jose dawno nie widzalem , wczoraj był cudowny po meczu z swoja ironia i uśmieszkiem odmówił wywiadu jakieś nachalnej dziennikarce , i od razu trafil w objecia druzyny
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Desire.
Campeón de Campeones

PostWysłany: 2012.05.03 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo i do zobaczenia w przyszłym roku w tym temacie ;)

Campeones! <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Realpogromca
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.05.03 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JESTEM ZAJE****** SZCZĘŚLIWA .!!

Łzy szczęścia mi płyną ciurkiem .!!

W moim sercu jedna wiara,˙ jeden klub, jedno bicie,
galaktyczny Real Madryt który kocham ponad życie !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
California Love
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.05.03 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CAMPEONES CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!!!

Dzisiaj grając na orliku, gościu w koszulce Barcelony podszedł, uśmiechnął się i pogratulował zwycięstwa mojego kochanego Realu. Powiedział, że się mega boi potyczek z nami, bo ostatnie GD, no właśnie... :]

JESTEM DUMNY Z BYCIA MADRIDISTĄ, po tylu kompromitacjach i fali upokorzeń wreszcie my pokazaliśmy światu gdzie ich miejsce! Chłopaki pokazali jak się gra w piłkę, jak się strzela 115 bramek i bije rekord za rekordem! Nosiłem, noszę i będę nosił koszulkę Realu z dumą i podniesioną głową do góry <serce>

Żałuję, że nie mogłem osobiście pojechać do Madrytu i świętować z naszymi mordeczkami 32 Mistrzostwa Hiszpanii! Jestem z nimi cały czas.

PUTA BARCA PUTA BARCA EE!

Powrót do góry
BaniaCR7
Golden Boot

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.05.03 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap v Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap v Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap Fap fap

krzyjas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.05.03 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.05.03 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, cieszę się, ale nie tak, jak powinienem. Czuję dumę, ale La Bestia Negra porysowała moje nieskazitelnie białe serce. Boli mnie to, oj boli...

Powrót do góry
ElFenomeno1990
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.05.04 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Gdzie mozna sciagnac lub ogladnac cala relacje z wczorajszego swietowania??

Powrót do góry
Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2012.05.04 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do obejrzenia. Brakuje numeru 2. Nie wiem czy ktoś pomylił się w numeracji czy faktycznie jednego filmiku brakuje.

Passion, yet serenity.
Chaos, yet harmony.
Death, yet the Force.
Powrót do góry
elKamil266
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.05.06 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puta farsa puta farsa e e puta farsa puta farsa e e

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Cinek_R9
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.05.14 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmików z celebracji na stadionie znajduję multum, ale wszystko zaczyna się już w momencie, gdy cała kadra jest już obecna na płycie boiska - a domyślam się, że było coś takiego, że wszyscy po kolei wychodzili na murawę wyczytywani przez spikera (ew. byli wymieniani już będąc na murawie)? Nie dane mi było oglądać tego nigdzie na żywo, dysponuje ktoś filmem, o ile miała miejsca takowa sytuacja?

Powrót do góry
Alazin
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.05.14 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=x-oyzbyrTCo&list=PLCD97C6789F1E6306&index=10&feature=plpp_video

Tutaj jest dobra jakość, dodatkowo zajebiście wygląda jak cały stadion skanduje "Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo..." :>

PatriQ
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.05.14 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma piątej części :((

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cinek_R9
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.05.15 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alazin - super, dzięki. Świetna sprawa Smile

Powrót do góry
luis37figo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.05.16 02:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu duzo mowic marzenia sie spelniaja ...

Podziele sie z wami tym co widzialem, chociaz mysle ze jeszcze nie ochlonalem i potrzebuje paru dni zeby to wszystko sobie poukladac Smile

Pod stadion pojechalismy z dziecwzyna ok 16.00 czyli na 4 godziny przed meczem. Juz wtedy byo mnostwo ludzi skandujacych przyspiewki Realu. Aparat myslalem ze mi sie sdpali od robienia zdjec, chcialem uwiecznic kazda chwile tego pieknego dnia.
Zeby nie zanudzac opisze najlepsze momenty :

- na ulicy pod stadionem ( kanapka w jednym reku piwo w drugim) krecimy sie dokola spiewamy piosenki , Puta Barca !! ole le olala Ser del Barca es ser ... itd. tu nagle,,, piski krzyki , odrwacam sie 100 metrow dalej wyjezdza autobus Realu z pilkarzami w srodku !!! rzucilem kanapke i piwo na ziemie zeby nakrecic to !!!
- jak autobus przejechal, mala grupka kibicow zaczela skandowac rozne przyspiewki, nie przestawali i w szybkim tempie co raz to wiecej i wiecej MadritistaS zaczelo sie przylaczac do nich, w przeciagu moze 3 min zrobil sie tlum ok 500 osob skandujach hasla na cale gardlo !!! To byl jeden z najlepszych momentow, ludzie skakali wylewali piwa, mlodzi starzy wszsyscy razem CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLEEE!!! Czyste szalenstwo (i tu przyznaje sie, pierwszy raz lezka mi sie zakrecila), Nie moglem uwiezrcy , jestem tu i teraz i robie to o czym zawsze marzylem jestem wsrod swoich !!! HALA MADRID !!!
- druga lezka (moze pomyslicie ze jestem jakis mieki, w wieku 30 lat placze jak dziecko na widok swojej druzyny, ale ponoc prawdziwy mezczyzna placze tylko w waznych chwilach, a ta byla moja najwazniejszqa w zyciu ), poleciala jak wszedlem na stadion, tlum ludzi ubrancyh w biale koszulki Realu skandujacy Campeones, BEZCENNE !!!
- ostatni z momentow ktory utwki na zawsze w moim sercu i pamieci byl kiedy , mecz sie skonczyl na murwaie zostaly rozlozone biale dywany a na samym srodku postawione podium z napisem CAMPEONES, wszystkie swiatla na stdionie zostaly wylaczone, byla ok 22.00 wiec slonce juz tez zaszlo i nastapila ciemnosc jedynie rozswietlana blyskami tysiecy aparatow, pare chwil pozniej na podium wszedl Placido Domingo ubrany w koszulke Realu i zaczal spiewac hymn Realu HALA MADRID i caly stadion z nim, dreszcze na calym ciele !!! a gesia skorke mielam po prostu do samego nieba, (odwrocilem sie patrze na swoja dziewczyne ktorej po prostu kapaly lzy po twarzy)
- po odspiewaniu hymnu spekaer wykrzywal kolejno imiona pilkarzuy ktorzy wbiegali na podium, najwieksza owacje oczywiscie dostal Ronaldo, kiedy to caly stadion wstal z miejsc klaniajac sie mu i skandujac ogluszajace Ronaldo RONALDOOOO !!!

Ok koncze juz zanudzac, moglym tak pisac i pisac bez konca mam nadzieje ze oddalem w jakis sposob amtosfere z Najpiekniejszych chwil w moim zyciu...

Wkrotce podziele sie z Wami zdjeciami.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14
Skocz do: