Jak świętowaliście wygraną La Liga 2007?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
linkin
Znikający punkt
Znikający punkt

PostWysłany: 2007.11.05 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tak nagle się obudziliście z opisywaniem swojego świętowania? :>

maslakboss
LF10

PostWysłany: 2007.11.05 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może doszli do wniosku, że w tym roku nie będzie co świętować? :lol2: Żartuję

mysiek7
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2007.11.05 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chciałem coś napisać o moim świętowaniu. Wygadać się. Bo już coś takiego może się nie zdarzyć. Obym jednak sie mylił. Tzn. napewno się mylę. ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.11.13 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 dni przed meczem z Mallorcą nie spałem i chodziłem, jak na szpilkach... Mecz oglądłem na C+ razem z moją kobietką, która sympatyzuje z Barcą (już niedługo, bo powoli przechodzi na dobrą stronę, a od kiedy zamieszkaliśmy razem zobaczyła wszystkie bramki Realu strzelone od tego czasu i jakieś 3 Barcy Smile i nie oponowała nawet kiedy jej zdjęcia rodzinne zastąpiłem zdjęciem Raula oraz autografami R7, Guti'ego i Ikera)... Strój Madrytu, fotel, C+, stres... W 17 minucie... umarłem... szok... pierwsze łzy i dopiero wtedy zaczął się mecz... W 67' minucie pierwsza eksplozja radości - EKSPLOZJA RADOŚCI - 80' minuta i cały blok wiedział, że Real zabiera Barcelonie swoją należność, a 3 minuty później płacz, krokodyle łzy szczęścia (zresztą nawet dzisiaj, jak oglądam bramki z tego meczu to mam łzy w oczach). Po ostatnim gwizdku sędziego cały blok po raz kolejny został powiadomiony o tym, że sukces stał się faktem... Szampan... i bezsenna noc spędzona przed monitorem komputera nad bramkami Realu... Święto!!! Przez tydzień chodziłem do pracy tylko w stroju Realu, a ubranie robocze (obowiązkowe) zamieniłem na koszulkę: 7-kę Raula:) Moje życie na wskutek stresu zostało skrócone o jakieś 2 lata dzięki tym 90 minutom spędzonym przed TV i pewnie gdybym nie golił głowy to moje włosy posiwiałyby z pewnością... 4 lata czekania... Jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia...

madridistas91
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.14 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie było nic szczególnego. A że "Cyferki" jeszcze wtedy nie miałem a neta mam wolnego to siedziałem "przylepiony" do monitora kompa przed Relacją LIVE. Moje emocje były proporcjonalne do tego co
odbywało się w danym czasie na Bernabeu. Po bramce Reyesa o dziwo! siedziałem cicho - jak wryty, nie mogąc uwierzyć w taki obrót zdarzeń.
Po postawieniu przez Diarrę "kropki nad i" wydarłem się i puściłem sobie ze wzruszenia hymnik Realu aż dopiero starsi przypomnieli że już póżno a jutro do budy więc ja im na to że co mnie buda obchodzi jak w tej chwili Real mistrza zdobył. Nazajutrz rano wszedłem do autobusu (chodziłem wtedy do ostatniej "3" klasy gimnazjum) przyodziany w koszulkę i szalik Realu na twarzy mając ogromny uśmiech. Rzuciłem okiem po całym autobusie i na końcu dojrzałem mojego ziomka (wielkiego fana "putek") który błędnym wzrokiem wypatrywał czegoś za szybą udając że mnie nie widzi. Gdy dojechaliśmy pod budę - Łukasz - bo tak ma on na imię,przybił "piątkę" i pogratulował tytułu ale powiedział...(jak to "putka")
że jego zdaniem Barca grała w tym sezonie lepiej i o wiele ładniej.
Skwitowałem to uśmiechem. Najważniejsze że mogłem widzieć zazdrosne
spojrzenia fanów druzyn które nie zdobyły mistrzostwa swego kraju.
Teraz czekam aby w technikum zamanifestować radość z "campeonato" Smile

galacticos16
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.27 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni przed meczem byłem ugadany z kumplami w celu wspólnego dopingowania Królewskich. Niestety nic z tego nie wyszło. Mecz śledziłem dzięki relacji live i stronce z wynikami na żywo. Po bramce Reyesa radość, po bramce Diarry płacz, po zakończeniu meczu radość, płacz, euforia. Następnego dnia opicie zwycięstwa z 'kibicem' Realu. Jest co wspominać ;)

Powrót do góry
Kasioludek
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2009.09.19 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat byłam na wakacjach w Hiszpanii ^.^

Oglądałam ten meczyk w barze ;]

i od razu po wygranej wszyscy poszliśmy pod [no właśnie nie wiem jak to się nazywa ] tam gdzie świętowali
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=galeria&kto=mistrzostwo2007&i=96&wh=100 <--tutaj właśnie Very Happy

i świętowaliśmy zwycięstwo ;*

To są niezapomniane chwile ;]
Było super ;]

Hala Madrid!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: