Champions League 07/08
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ian
I've got you under my skin

PostWysłany: 2008.05.22 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ManU został założony w 1878 roku, jak podaje Wikipedia. Do roku 1990 zdobył: 7 mistrzostw Anglii, 6 pucharów Anglii, 1 Puchar Europy (to chyba wszystkie najważniejsze trofea jakie można zdobyć). Od roku 1990 zdobył: 10 mistrzostw Anglii, 2 Puchary Europy, 5 Pucharów Anglii.

Zagalopowałem się mówiąc, że przed '90 rokiem była to drużyna na miarę Chelsea 5 lat temu, jednak osiągnięcia mówią same za siebie. Dla mnie Man Utd to drużyna lat 90. Reszta największych sukcesów to połowa lat 50 i 60 kiedy to zdobył 5 mistrzostw w 20 lat i po pucharze Anglii praktycznie ze średnią raz na 10 lat (1909, 1948, 1963, 1977, 1983, 1985), które nijak się mają do ery Fergusona.

Cytat:
W przyszlym roku obstawiam Chelsea, Arsenal, Real, Barce, Juve, Inter lub Bayern

A ja obstawiam, że Mistrzem Świata F1 będzie Kimi, Massa, Hamilton, lub Kubica. Ciekawe o ile się pomyliłem? ;]

Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2008.05.22 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ian, Twoje słowa:

Cytat:
Chelsea ma kasę? I co z tego?

To powiedz mi w takim razie, jak grałaby Chelsea, gdyby nie przyszedł Abramowicz? :] Jak grała przed nastaniem jego "ery" ?

Cieszę się, że wygrał Manchester, choć nie do końca zasłużył na to akurat w tym meczu, na przestrzeni całych rozgrywek jak najbardziej. Szkoda tylko, że o rozstrzygnięciu zadecydowały karne, które nie są wymiernikiem tego, która drużyna jest lepsza, bo decydują poszczególni piłkarze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.05.22 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu karne to niby loteria? Sprawdzian charakteru, pewności siebie, a wreszcie umiejętności.

Sun
Pani prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.05.22 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby loteria ale jednak Terry sie pośliznął - murawa nie była w najlepszym stanie. No i na dodatek strzelił w słupek. Pech. Nie wyobrażam sobie co by było gdyby Ronaldo jako jedyny nie strzelił karnego ,chyba w Manchesterze nie miałby już życia

Ian

PostWysłany: 2008.05.22 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z tego, że kasa Chelsea to bonus taki jak dla Ciebie wygrana w totka. Dla Ciebie kilka baniek w totka i zakup ferrari nie będzie niczym złym, dla Twoich sąsiadów może być największym "przestępstwem" świata. Wszytko zależy od punktu siedzenia.

Chelsea ma kasę, tak samo jak ją Man Utd, Real, Barca i inne wielkie kluby. Abramowicz wszedł w klub ze swoimi pieniędzmi (nie będę się teraz rozwodził nad ich legalnością, to nie ten temat, a poza tym kacapa nie lubię)a reszta to przyśpieszona wersja amerykańskiego snu od zera do milionera... Gdzie by było Chelsea gdyby nie kasa Ruska? Nie wiem, podobnie jak i Ty. Może i też by dotarło do finału LM? Trudno wyrokować, ale pewnie by im to zajęło troszkę więcej czasu...

Cytat:
Nie wyobrażam sobie co by było gdyby Ronaldo jako jedyny nie strzelił karnego ,chyba w Manchesterze nie miałby już życia

Już raz "nie miał życia" po tym jak na MŚ (tak?) wyautował Rooneya podczas meczu Anglia - Portugalia. Jak widać pogłoski o jego śmierci są mocno przesadzone ;]

Schiffa
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2008.05.22 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowicie żal mi Terry'ego przez ten niewykorzystany rzut karny. W końcu to żywa legenda CFC, kocha ten klub i myślę, że zdobycie Ligi Mistrzów było jego marzeniem od dawna. A teraz krótka chwila i wszystko legło w gruzach - spełnienie marzenia, które było na wyciągnięcie ręki oddaliło się o lata świetlne. I z pewnością nie jest to tylko jego wina, chociaż miał on też w tym duży udział, ale z pewnością bardzo teraz cierpi. I ja też cierpię, bo nie lubię kiedy ktoś, kogo darzę sympatią i szacunkiem cierpi. I jeszcze taka moja osobista refleksja: wolałabym, żeby Real odpadł w tej nieszczęsnej 1/8 finału znowu za rok niż przegrał finał przez karne. To po prostu musi być makabryczne uczucie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.05.22 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli z wczorajszego meczu mi kogokolwiek szkoda, to Lamparda, ze względu na jego zmarłą matkę. Zdobycie Ligi Mistrzów przez Chelsea na pewno zostałoby jej zadedykowane. Terry miał pecha. A najgorsze jest to, że teraz jest kozłem ofiarnym, chociaż sam uratował swoją drużynę po strzale Carricka.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.05.22 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obrażaj Carricka. To Giggs strzelił jak dziecko. Tongue

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.05.22 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maslakboss napisał:
Przed meczem byłem za ManU, ale z czasem zacząłem kibicować Chelsea. Mecz nie był jakiś zajebisty, ale jako taki poziom był. Pierwsze 30' dla ManU, reszta spotkania dla Chelsea. Nie ma co się oszukiwać, puchar należał się CHELSEA. Widać było w ich grze większe zaangażowanie, bardziej się starali i mieli więcej z gry. Szkoda, że Drogba w słupek, Lampard w poprzeczkę. Bardzo mi szkoda Terrego, to musi być kiepskie uczucie. :/

zajebiście, że obijali słupki i poprzeczki ale Giggs walił prosto w bramę kiedy Terry picolistycznie wybił piłkę. W ogóle gol dla chelsea padł po takim farcie, że ten argument to sobie można... w pupę wsadzić.Nie ma co się oszukiwać puchar należał się Manchesterowi!

Powrót do góry
Dżukuś
Forever Young

PostWysłany: 2008.05.22 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak nienawidzisz Chelsea, że pierdolisz takie głupoty? Gadasz jakby MU siedziało cały mecz na połowie The Blues i oddało dwa razy więcej strzałów na bramkę. Mecz był wyrównany z lekkim wskazaniem na CHelsea.

YOZ
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.05.22 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
hmmm, ściągam różnej maści filmiki z wczorajszego spektaklu i mam ciekawą teorię odnośnie tego dlaczego Terry nie trafił karnego. Analizując sytuację z czerwoną kartką:
http://www.4shared.com/account/file/48465140/a0fe2a5f/Incidents_and_Drogba_Red_card.html
odnoszę wrażenie że kapitan the blues opluł Teveza! I zrobił to całkiem sprytnie... 1:20 z podanego linka, wyraźnie widać jak Terry zbliża się do Argentyńczyka, przeciera rękawem twarz a po chwili Tevez chwyta się za kark jakby coś poczuł. Nie można być pewnym ale tak to trochę wygląda!

Ciekawy komentarz z pewnej strony...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.05.22 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ian, jak sam sprawdziłeś, historię MU przed 90' niezbyt można porównać do historii Chelsea przed Abramowiczem. Bwt. O co chodzi z tym złym stanem murawy. Owszem świeżo położona ale piłka chodziła normalnie. To bardziej wina deszczu ten poślizg Terrego, padało od 2 połowy.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.05.22 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murawa była normalna. Tylko właśnie zaczęło mocniej padać w drugiej połowie, a przy karnych to oberwanie chmury było. To Szpaku coś wymyślił i pierdolił cały mecz jaka to murawa z dupy. Skurcze wynikały ze zmęczenia, murawa nie miała na nie aż takie wpływu.

Ian

PostWysłany: 2008.05.22 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ian, jak sam sprawdziłeś, historię MU przed 90' niezbyt można porównać do historii Chelsea przed Abramowiczem

Okej, jednak całość tego co pisałem odnosiła się nie do porównań Chelsea z ManU lecz do słów Pixika, chyba, który to stwierdził, że ManU to "honor i tradycja" a Chelsea to wyłącznie zachcianka miliardera. Stąd też wspomniałem, że tradycje to może i ManU ma, jednak potęga Diabłów przypada na początek lat '90. Samo kibicowanie nie ma z resztą nic wspólnego z ilością pucharów jakie zdobyła drużyna. Chelsea może i mało w swej historii wygrała, ale otoczka wokół klubu jest fantastyczna. Mówimy o Anglii i kibicach chodzących na stadion. Moim zdaniem lepiej to wygląda niż w Arsenalu, uważanym za kul londyński.

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2008.05.22 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też szkoda Chelsea, bo mimo iż chciałem zwycięstwa MU to wraz z upływem czasu The Blues bardziej mi się podobali. Manchester zagrał dobrą pierwszą połowę, ale od jej końcówki to Chelsea zaczęła dochodzić do głosu i później już do końca posiadała lekką przewagę. Jednak cały czas brakowało szczęścia jak choćby przy strzałach Drogby i Lamparda. Gdy w karnych już się wydawało, że radość będzie blisko pech chciał, iż Terry się poślizgnął przy swoim karnym i nic z tego nie wyszło. Współczuję mu bo jak na kapitana przystało mógł przypieczętować sukces swojej drużyny, a spotkała go wielka tragedia. A to już do reszty załamało Chelsea i przegrali prawie już wygrany mecz, ale to jest piękno piłki nożnej.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Następny
Strona 95 z 97
Skocz do: