Wisła Kraków
Idź do strony 1, 2, 3 ... 201, 202, 203  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.07.16 16:44    Temat postu: Wisła Kraków Odpowiedz z cytatem

Wisła Kraków taki klub chyba zasługuje na własny Temat.
Krakowscy kibice mogą spoglądać w przyszłość z uśmiechem i wielkimi nadziejami, ponieważ do klubu z pod Wawelu powrócił Kamil Kosowski, przybył Czeski reprezentant Jirsak oraz doskonale znany wszystkim napastnik Andrzej Niedzielan dodatkowo na mistrzostwach U-20 bardzo dobrze zaprezentował się Patryk Małecki, który też będzie ważnym zawodnikiem w drużynie Skorży.
Zmieniony sztab trenerski, nowy dyrektor w postaci Legionisty Jacka Bednarza wprowadził nową świeżość w poczynania piłkarzy Białej Gwiazdy, ale czy na pewno?

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2007.07.16 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubie o przeszłości tego klubu pisać(niedalekiej) kiedy grał Żuraw&Franek&Kuźba&Szymkowiak&Uche(napewno o kimś zapomnialem;p) -przyjemnie się patrzało. A co do powrotu Kosowskiego to kolesia baardzo nie lubie i uważam za przeciętniaka

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kamior
Joker

PostWysłany: 2007.07.16 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosowski? Na Polską ligę zdecydowanie wystarczający :]

DJ Thomas
Joga Bonito Fan

PostWysłany: 2007.07.16 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wisła ma takie same braki jak Real - lewa obrona i rozgrywający :]

Ostatnia moja wiadomość do Chooba: Weź nie pier*** oznacza w wolnym tłumaczeniu nie pisz głupot/nie kłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2007.07.16 18:38    Temat postu: Re: Wisła Kraków Odpowiedz z cytatem

Kamior napisał:
Wisła Kraków taki klub chyba zasługuje na własny Temat.

no co Ty, Kamior. Jak mistrz polski nie zasługuje, to ósma siła polskiej ligi by zasługiwała

Co do Wisly, to myśle, ze jedynym wzmocnieniem który coś wniesie do klubu będzie Jirsak. Z Kosowskim i Niedzielanem będzie tak jak z Kryszałowiczem. Oni po prostu sie juz wypalili. No moze Kosowski jeszcze cos tam pogra, ale na pewno nie bedzie miał takiego wpływu na drużynę, jak Błaszczykowski. A Niedzielan...jak strzeli w sezonie 5 goli to będzie dobrze.

Taka sobie ocena kibica Legii :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2007.07.16 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba żartujesz co do Niedzielana... Moim zdaniem będzie jednym z najlepszych napastników w lidze, przecież to wciąż bardzo wartościowy zawodnik, w dodatku w wyśmientym wieku - 28 lat. Na jakiej podstawie możesz w sądzić, że będzie jak z Kryszałem? Ja uważam zupełnie inaczej - to Andrzej będzie grał dobrze, a Kosa cieniował.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.07.16 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała OE. Nieudacznicy powracający z zagranicy stają się gwiazdami. Mam nadzieję, że i w tym sezonie pogrążona w chaosie Wisełka zajmie miejsce, przy którym trzeba rozwijać tabelę na onecie, a jedynym szałem radości będzie ewentualny remis w konfrontacji z przybyszami ze stolicy.

Powrót do góry

DJ Thomas
Joga Bonito Fan

PostWysłany: 2007.07.16 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie mogę doczekać się wizyty Legionistów na Reymonta :] Chciałbym widzieć Twoją minę po tym meczu ;)

Ostatnia moja wiadomość do Chooba: Weź nie pier*** oznacza w wolnym tłumaczeniu nie pisz głupot/nie kłam.
Powrót do góry
Kamior
Joker

PostWysłany: 2007.07.16 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PilotM napisał:
jedynym szałem radości będzie ewentualny remis w konfrontacji z przybyszami ze stolicy.

:lol2: :lol2: Przyjedzie Legiunia i dostanie dwie albo trzy brami w plecy tak jak zwykła już dostawać przy Reymonta. :] A dokładnie będzie tak : Wielkie nadzieję na zwycięstwo Legi, równe stawki w sts i 3:0 dla Wisły Arnold

Mam nadzieję, że przyjedzie dużo kibiców Legi na wyjazd... a zaraz macie zakaz :lol2:

Co do transferów to uważam, że jak i Kosa tak i Jędrek będą prezentowali przynajmniej średni poziom gry, reszta przyjdzie z czasem i doświadczeniem reszty zawodników.

Heffalump
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2007.07.16 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Legia po bardzo słabym szezonie zajmuje trzecie miejsce, Wisła po bardzo słabym sezonie zajmuje miejsce ósme. To tyle generalnie na temat Wisły. A co do ich wzmocnień, to Kosowski może jeszcze w Polsce coś pograć, Niedzielan w lidze tez powinien się wyróżniać. Ale nbiorąc pod uwagę, że poziom ligi wyrównuje się z roku na rok, to o miejsce na podium może być Wiśle cięzko. Chociaż, kto wie. Nie wiadomo czego spodziewać się po Zagłębiu Lubin i GKSie, Legia- wiadomo, wyprzedaż, a Lech - też specjalnie się nie wzmocnił. W Polsce Wisła może więc coś ugrać, ale w kolejnym sezonie w razie awansu do pucharów, to cudów nie zdziałają niestety.

Powrót do góry
Kamior
Joker

PostWysłany: 2007.07.16 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heffalump napisał:
Wisła po bardzo słabym sezonie zajmuje miejsce ósme.

Wisła po tragicznym sezonie zajęła 8 miejsce.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.07.16 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamior napisał:
PilotM napisał:
jedynym szałem radości będzie ewentualny remis w konfrontacji z przybyszami ze stolicy.

:lol2: :lol2: Przyjedzie Legiunia i dostanie dwie albo trzy brami w plecy tak jak zwykła już dostawać przy Reymonta. :] A dokładnie będzie tak : Wielkie nadzieję na zwycięstwo Legi, równe stawki w sts i 3:0 dla Wisły Arnold

Mam nadzieję, że przyjedzie dużo kibiców Legi na wyjazd... a zaraz macie zakaz :lol2:

Co do transferów to uważam, że jak i Kosa tak i Jędrek będą prezentowali przynajmniej średni poziom gry, reszta przyjdzie z czasem i doświadczeniem reszty zawodników.

Jedyną radochą w Krakówku może być, jak powtarzam ewentualny remis. Obawiam się też, że śledzę rozgrywki OE trochę dłużej od ciebie i znam lepiej środowisko kibiców Legii i wiem, że i tak na Reymonta nasi kibice się pojawią. A co do względów sportowych - wczesne rozpoczęcie sezonu pucharem Intertoto, do którego Wisła nie mogła się zakwalifikować ze względu na niską lokatę w poprzednim sezonie, sprawiło że drużyna pełna nowych nabytków była niezgrana.

Zwróćmy jednak uwagę na transfery pogrążonej w chaosie Wisełce, która została wyprzedzona nawet przez Cracovię - pierwszy raz od 1948 roku. Laughing

Niedzielan - potykający się o piłkę chart, który w pogoni za sławą zatracił się w NEC i grał gorzej, niż strzelający chociaż bramki w OE Adrian Sikora. Kosowski - nigdzie niechciany. Myślę, że to już nie będą to w miarę błyskotliwe rajdy, jak za czasów Kasperczaka, ale nieporadne susy. Jak widać, stawiacie na perspektywicznych graczy.

Dobrym transferem było sprowadzenie tego młodzika z Czech. Tu się akurat udało. Niestety potem już się nie uda. Już nie nawiązujmy do Legii w tym temacie, wszak pierwsza drużyna wszechczasów polskiej ligi ma już swój temat.

Powrót do góry

uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2007.07.16 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, ten sen był tragiczny dla Wisły. Jednakże i to ma swoje dobre strony-dno już zostało osiągnięte, więc teraz można się od niego tylko odbić.
Na całe szczęście. :]

Powrót do góry
Kamior
Joker

PostWysłany: 2007.07.16 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PilotM napisał:
Jedyną radochą w Krakówku może być, jak powtarzam ewentualny remis.

Będzie jak zwykle 3:0. :]

PilotM napisał:
wszak pierwsza drużyna wszechczasów polskiej ligi ma już swój temat.

Wiem dziś właśnie założyłem :]

Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.07.16 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha.

Jak zwykle mogłem liczyć na błyskotliwą dyskusję. Laughing

A ja napiszę w stylu kamiora - będzie jak zwykle 5:1 dla Legii.

Cytat:
Wiem dziś właśnie założyłem :]

KLIK

Cytat:
W tabeli wszech czasów: 2 miejsce (za Legią Warszawa) 1668 meczów, 2064 punkty, 745 zwycięstw, 412 remisów, 511 porażek, stosunek bramek: 2764:2038

Jak mi przykro. Płacze

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 201, 202, 203  Następny
Strona 1 z 203
Skocz do: