Freestyle Motocross
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2007.07.28 10:13    Temat postu: Freestyle Motocross Odpowiedz z cytatem

za dużo o tym sporcie nie wiem.Wczoraj na polsacie zobaczyłem pierwsze zawody i pozytywnie się zaskoczyłem bo było po prostu super. Akrobacje w powietrzu na motorku to coś co znacznie bardziej mnie kręci niż żużel i jeżdżenie w kółko.(właściwie to żużlu nie znosze).
Travis Pastorama . Podobał mi sie także w locie Torres i amerykanin który przegrał bo lekko w bande wywalił :/
oglądał ktoś,interesuje się ktoś?

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.07.28 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasem sobie oglądam jak już nie ma czego oglądać :]
Nie Travis Pastorama tylko Travis Pastrana Very Happy

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2007.07.28 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swego czasu byłem niemal fanatykiem sportów ekstremalnych, lecz kiedy straciłem możliwość oglądania extreme tv, moje zamiłowanie usunęło się jakoś w cień.

Nie znaczy to jednak, że całkowicie zapomniałem o extreme. Wczorajszych zawodów oczywiście nie mogłem ominąć, aczkolwiek przyznam, że FMX interesowałem się w dużo mniejszym stopniu, niż skateboardingiem i freestyle BMX. Travisa Pastranę pamiętam bardzo dobrze i wczoraj utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że Amerykanin nadal trzyma bardzo wysoki poziom, pomimo jego życiowych problemów, o których wspominał jeden z komentatorów.

Jeśli chodzi o konkurs na Las Ventas, to bardzo spodobał mi się Czech Libro Podmo, jednak, jeśli dobrze pamiętam, trafił na Nate'a Adamsa i był bez szans. Swoją drogą ciekawie zapowiadała się rywalizacja Travisa z Natem, ale, pomimo takiego, a nie innego zachowania komentatorów i publiczności względem Adamsa, uważam, że jego przejazd był troszeczkę "rwany", po jednym z tricków stracił pewność siebie, aż w końcu wpadł w bandę. Szkoda - wszakże jest to chyba jedyna osoba, która potrafi poważnie zagrozić Pastranie w zdobyciu złota. Myślę jednak, że w półfinale wypadł słabiej, niż się tego wszyscy spodziewali. Ot, takie moje zdanie.

Wydaje mi się, że trochę za bardzo podpalił się Dany Torres, zrobił kilka błędów, które tylko podkreśliły dystans dzielący go od mistrza. Nie mniej jednak, Hiszpan potrafi dużo i czuję, że może jeszcze namieszać.

PS: Zmieniłem nazwę tematu, albowiem FMX to nie tylko Red Bull X-Fighters, ale oczywiście także X-Games, Gravity Games i inne.

rychua
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.07.28 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się na tym nie znam, ale oglądałem to wczoraj przed meczem Wisełki i wsiąkłem Smile

Swoją drogą komentatorzy byli mniej sztywni niż ci z telewizji polskiej, co jest niezaprzeczalnym plusem

PS. Kiedy następne zawody będą w tv?

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2007.07.28 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem ciekaw kiedy jakieś następne zawody a co do Travisa do podobno teraz będzie jeździł jakoś tak w innej dyscyplinie ale czy to oznacza że rezygnuje czy cuś?

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.07.28 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rezygnuje, będzie się tylko pojawiał sporadycznie. Żeby od czasu do czasu przyszpanować. :] Ale niestety w ciągu dwóch ostatnich lat Pastrana odjechał Adamsowi bardzo. Jak kiedyś oglądałem ich zaciętą rywalizację to po prostu palce lizać. Teraz mamy tu taką dominację jak np. Federer w tenisie, czy Isinbajeva w tyczce. Niestety dla rywalizacji. Ale mimo wszystko cudnie popatrzeć na backflipa z supermanem, jakiego wyknał wczoraj Travis <serce>

NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.02 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie zawodów w Las Ventas, to oczywiście Pastrana zasłużenie pierwszy. Ale spodobał mi się również Lukas Podmol. Brawa należą się Rebeaud, bo wystartował z poważną kontuzją ręki i na dodatek zajął drugie miejsce.
Czekam kiedy Travis znowu pokaże podwójnego backflipa. Szkoda, że teraz wziął się za samochody, bo rzadziej będzie występował w motocrossie. A double backflipa nie wszędzie da się wykonać. Oby Travis jeszcze długo startował, bo bez niego to będzie nudno.

Powrót do góry
rszkt
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.15 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie jest to super sport.Efektowne ewolucje,fantastyczna atmosfera no i ten ryk motocykli:-)

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2008.07.24 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybiera się ktoś na Red Bull X-Fighters, na stadion X-lecia ? W chwili obecnej sa już bilety tylko na miejsca stojące. Mimo tego chyba się wybiore. W koncu nie czesto sie zdarzaja takie imprezy w Polsce :]. A wrażenia gwarantowane Smile

Absynt.
#OrgulloBenzemista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.07.24 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freestyle Motocross ma coś w sobie, ale ja osobiście wole ze sportów motocyklowych zawody MotoGP, od 3 lat regularnie wybiram się do Brna na zawody aby kibicować najlepszym, a do Czech nie jest tak daleko więc gorąco polecam fajne przeżycie Very Happy

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2008.07.24 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to proste, że idziemy razem :] wjazdu nie mam jeszcze, ale pewno pójdę.

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2008.07.24 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to 10 u mnie sie dokładnie zgadamy, bo ode mnie wieksza grupa idzie, okolo 8 osob ;). A bilety sie jakos zalatwi na pewno :]

kobe0
King of Pop

PostWysłany: 2009.01.09 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeździ tutaj wogóle ktoś na Crossie albo Enduro??

Powrót do góry
AirKordan23
I Believe I Can Fly

PostWysłany: 2009.02.12 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Cytat:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Jeremy Lusk, jeden z największych talentów światowego FMX zmarł w wyniku obrażeń, jakich doznał na zawodach X Knightes w Kostaryce

Amerykański jeździec FMX Jeremy Lusk zmarł wczoraj przed północą czasu lokalnego (dziś rano czasu polskiego) w wyniku obrażeń odniesionych podczas makabrycznego upadku w trakcie zawodów X Knightes w Kostaryce. Zawody rozgrywane były w ubiegłą niedzielę. Lusk przetransportowany został natychmiast na oddział Intensywnej Opieki Medycznej szpitala Calderon Hospital w San Jose. Operacja, której poddany został Amerykanin trwała ponad 4 i pół godziny. Po niej jeździec utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego stan choć krytyczny określany był jako stabilny. Jeremy, pomimo strasznie wyglądającego upadku nie doznał złamania kręgosłupa, co tchnęło w lekarzy i bliskich wiarę w szczęśliwe zakończenie tego incydentu. O życiu motocyklisty miały zadecydować pierwsze dwie doby. Niestety komplikacje po operacji doprowadziły do zgonu zawodnika.

25 latek z USA uprawiał FMX od sześciu lat i jak dotychczas szło mu całkiem nieźle. Członek kultowej Metal Mulisha. Hardcorowiec z krwi i kości. Żył tak jak chciał, zginął robiąc to co kochał. W ciągu ubiegłorocznego sezonu udało mu się zdobyć złoty medal na X Games, jednych z najbardziej prestiżowych zawodów na świecie. Tak duże umiejętności udało się Jeremiemu zdobyć między innymi dzięki jeździe w dzikim terenie. Oglądanie Luska przejazdów na międzynarodowych zawodach, należało do rzadkości, ponieważ niechętnie opuszczał on swoją ojczyznę. Amerykanin zrobił jeden z nielicznych wyjątków dla Red Bull X-Fighters Super Session w Warszawie. Niestety dla polskiej publiczności była to ostatnia okazja, aby zobaczyć Jeremiego Luska na żywo. Nomen omen także w Warszawie Amerykanin zapisał się w pamięci widzów w dużej mierze dzięki upadkowi. Poniżej możecie zobaczyć to na filmie
R.I.P.

Dalej będą musieli ginąć
– nie pytaj mnie dlaczego."

Powrót do góry
Idziol
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.02.12 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10cm i by dalej żył :( [']

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: