Premiership 2007/08
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.08.05 12:46    Temat postu: Premiership 2007/08 Odpowiedz z cytatem

Dziś rozpoczyna się sezon piłkarski na Wyspach. Tradycyjnie od meczu o Tarczę Wspólnoty czyli COMMUNITY SHIELD.

Mistrz Anglii kontra zdobywca Pucharu Anglii czyli Manchester United kontra FC Chelsea. Po raz pierwszy na nowym Wembley. Starcie dwóch drużyn, których rywalizacja w ostatnich latach staje się powoli klasykiem Od 15.50 na Canal+

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.08.05 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Premierszips to jest to, co tygrysy lubią bardzo (bo najbardziej lubią La Liga). Ciekawe czy zagrają nowe nabytki ManU Laughing

Powrót do góry
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2007.08.05 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo coś nt. występu naszych niedoszłych grajków? Tzn. z tego co mi wiadomo Robben ma nie grać, ale Ballack...?

Powrót do góry
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.08.05 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się nie mogę doczekać tego meczu :] Liczę na dobrą postawę Chelsea i porażkę Man Utd :-) Dobrą wiadomością dla kibiców The Blues jest powrót Lamparda na mecz z czerwonymi Diabłami :] Ciekawi mnie występ Ronaldo a dokładnie to czy zachował formę z zeszłego sezonu a może będzie jeszcze lepszy.
Mój typ to 1:2 dla Chelsea.

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2007.08.05 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć tylko Nani. Anderson i Hargreves mają kontuzje... a Tevez jeszcze nie zakontraktowany.
Ten sezon w premiership sie ciekawie zapowiada. Myślę, że o mistrzostwo będą walczyć ManU z... Liverpoolem :] Tak, tak. Nie daje większych szans Chelsea, jakos po prostu mi się wydaje, ze nie będa tak mocni już. Liverpool za to wzmocnił atak, z czym mieli problemy, a także postawili na młodzież, kupując Leto i Leive. Brakuje jakiegoś obrońcy, ale Agger sie sprawdza i myśle, ze będzie dobrze.
ManU wiadomo, w tamtym sezonie swietna piłka, a teraz doszedl jeszcze Nani, Anderson i Hergraves, czyli wzmocniona i tak swietna linia pomocy. Dorzucimy do tego Teveza i wraz z Rooneyem jest atak marzeń.
Będzie sie działo :]

Dzisiaj obstawiam zwycięstwo Chelsea w karnych, co nie zmienia faktu, ze w lidze, nie sadze aby druzyna Mourinho wywalczyła mistrzostwo :]

uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2007.08.05 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, iż Chelsea nie będzie już taka mocna w przekroju całego sezonu. W dzisiejszym meczu i w lidze za faworyta uważam Manchester. Ciekawie również zapowiada się rywalizacja MU z Liverpoolem. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kamior
Joker

PostWysłany: 2007.08.05 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak potwierdzą się wasze przewidywania o Chelsea i jej słabej grze w tym sezonie to możemy być świadkami za rok o tej porze sporej wyprzedaży w drużynie Mourinho znaczy sie w Londynie będzie wszystko po 4 zł :]

sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2007.08.05 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

póki co 1-1 ale meczyk przeciętny... pierwsze koty za płoty
choć brameczka Maloudy palce lizać ;)

Powrót do góry
LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2007.08.05 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że w końcu Liverpool się włączy i to na poważnie do rywalizacj o wygraną. Głównym faworytem jest niestety ekipa z United. Mieli dobry skład w poprzednim sezonie , a teraz jeszcze mają Teveza . . . Co do Owena H. to ja myślę że przejadą na nim . Nani i Anderson to chyba jednak takie transfery na przyszły sezon , bo szczerze mówiąc to raczej nie pograją zbyt wiele . . . Tak czy siak Mu to zdecydowany faworyt .

Chelsea , wg mnie osłabiona będzie bo "wymiana" Malouda za Robbena to jak dla mnie nie jest wzmocnienie , gdyż Holender był ograny w Premiership a i umiejętności miał większe. Nie wiadomo co z Szewczenką i Ballackiem , ten drugi może odejdzie a pierwszy może się zaaklimatyzuje. Chelsea tak czy siak podobnie jak MU ma dobry skład , ale myślęże nie mają szans wygrać z MU , wydaje mi się że przegrają też rywalizację z LFC . . .

Arsenal - no jak dla mnie to jest wielka niewiadoma , niesamowicie osłabieni po stracie Henry'ego , ale mają wiele młodych wilczków których talent może eskplodować w każdej chwili , jak dla mnie to są oni w stanie powalczyć o miejsca 2-4 , ale i też znaleźć się poza pierwszą 5 . . .

Liverpool FC - wg. mnie główny faworyt zaraz po MU , może minimalnie większy od Chelsea a może i nie . To wszystko zależy od tego ile czasu na aklimatyzację będą potrzebować nowi zawodnicy i czy Gerrard będzie w formie a Kewell zdrowy . Pozyskaliśmy Torresa , Babela , Benayouna , Voronina , Lucasa , Leto - to są wg. mnie bardzo duże wzmocnienia. Te pozycje które kulały w poprzednim sezonie ( skrzydła ( szczególnie lewe) i atak ) zostały porządnie wzmocnione odpowiednio Babelem , Benayounem , Leto i zdrowym Kewellem !! jak i Torresem i Voroninem atak. Środek pomocy wg. mnie najlepszy na świecie , obrona bardzo dobra z Carragherem i Aggerem w środku to jest mur nie do przejścia , Hyypia na ławce a na bokach Finnan , Arbeloa , Riise , Aurelio , Insua i być może Heinze bądź tak jakiś inny obrońca.

Wg. mnie pierwsza trójka ,taka najbardziej prawdopodobna :

1 MU :/
2 LFC
3 CHELSEA

Chociaż takie Man City, WHU czy Totenham może sprawić sporo niespodzianek i napsuć krwi faworytom

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
Source.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.05 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale miał Van der Sar nosa Shocked

Kamior
Joker

PostWysłany: 2007.08.05 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz w sumie średni chociaż pierwsza połowa fajna i ten gol Chelsea <serce>
Drużyna Man Utd była lepsza niż The Blues i zasłużenie wygrała, przez całe spotkanie Czerwone Diabły szukały piłki oraz stwarzali sobie coraz to bardziej klarowne sytuacje w sumie gdyby nie Cech mecz zakończyłby się w regulaminowym czasie. Jednak tak się nie stało i dobrze :] Rzuty karne to już popis piłkarzy Fergusona a zwłaszcza Van Der Sara, który obronił w kapitalny sposób wszystkie jedenastki i dał zwycięstwo swojej drużynie.

ps. Widok Mourinho po przestrzelonej trzeciej jedenastce bezcenny :lol2:

psokalski
El Angel de Madrid

PostWysłany: 2007.08.05 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie w Chelsea widoczny był w pierwszej połowie brak typowego napastnika. Akcje zaczynały się na ich połowie , jednak jak tylko piłka przekraczała linię środkową to nie było komu rozgrywać. Chelsea rozegrała średni mecz i nie miała zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Jedną akcję mógł zamknąć Mikel po strzale głową Essiena , ale nieznacznie chybił.
Manchester natomiast rozegrał dość dobre spotkanie. Nie jest to jeszcze ta sama drużyna , która w zeszłym sezonie miażdżyła rywali.IMO za mało było gry z pierwszej piłki .Jak tylko zaczynała się klepka , Chelsea nie bardzo wiedziała co się dzieje.
Ogólnie mecz na wysokim poziomie. Dość ciekawy jak na starcie Chelsea i ManU

Powrót do góry
Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.08.05 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramka Maloudy naprawdę ładna.W tym sezonie na wyspach moim zdaniem będzie dzielił i rządził Arsenal,mimo sprzedaży Henrego.Chociaż dobrze by było gdyby wygrał Liverpool ;)

Powrót do góry
LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2007.08.05 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skalo - weź nie żartuj , dzielił i rządził Arsenal ? jeżeli z Henrym byli na miejscu 4 to wątpie żeby dzielili i rządzili w osłabieniu o jakieś 30% . . . Tym bardziej że LFC i MU znacząco się wzmocniło . . .

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.08.05 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest możliwe,mają dobrych piłkarzy.Takie jest tylko moje odczucie,pogadamy po zakończeniu sezonu i jeśli Arsenal nie wygra to zwrócę Ci honory ;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 1 z 35
Skocz do: