Premiership 2007/08
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.04.19 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bolton chyba ma jakąś receptę na ManU. Niewiele brakowało, a dowieźliby to 1:0 do końca. Podoba mi się gra Naniego. A bramkarz Boltonu cuda na kiju w bramce wyczyniał :-)

POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2008.04.19 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A własciwie czemu Kuszczak grał? jakas kontuzja Van der Saara? Czy to z decyzji trenera?

maslakboss
LF10

PostWysłany: 2008.04.19 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtas0001 napisał:
Bolton chyba ma jakąś receptę na ManU. Niewiele brakowało, a dowieźliby to 1:0 do końca. Podoba mi się gra Naniego. A bramkarz Boltonu cuda na kiju w bramce wyczyniał :-)

Blackburn. Smile

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2008.04.19 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo pewnie oszczędzał go na Lige Mistrzów.

Wojtas0001 napisał:
Bolton chyba ma jakąś receptę na ManU.

Bolton? Nie wiem jaki mecz oglądałeś ale na pewno nie Manchesteru. Manchester grał z Blackburn z którym od zawsze się męczy.

augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.04.26 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie remis po 1. Ciekawie to wyglada. Kontuzje nie omijaja piłkarzy żadnych z druzyn.
Drogba z Ballackiem <hahaha>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.04.26 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i 2-1dla Chelsea.
Mecz stał na wysokim poziomie i był bardzo ciekawy. Wygrana gospodarzy zasłużona. Dzięki temu zwycięstwu zrównali się w tabeli z Manchesterem i liga w końcówce będzie szalenie ciekawa.

psokalski
El Angel de Madrid

PostWysłany: 2008.04.26 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Quo vadis Manchesterze ??
Jakieś niezrozumiałe ruchy wykonuje Ferguson. Najpierw w meczu z Barceloną drużyna wyglądała tak, jakby oszczędzała siły na dzisiejsze spotkanie. Dzisiaj skład mocno eksperymentalny. Jeśli tak dalej pójdzie, to z dwóch trofeów zostanie żaden, chociaż osobiście w to wątpię.
Manchester gra jeszcze z Wigan i West Hamem , natomiast Chelsa mierzyć się będzie z Newcastle i Boltonem.Mało prawdopodobne ,aby Manchester przegrał lub zremisował któryś mecz.
Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie,to wygrana londyńczyków zasłużona. Z przebiegu całego spotkania byli zespołem lepszym , choć Manchester miał swoje szanse. Najpierw piłkę z linii wybijał Cole,który nie dał pograć Ronaldo , a później Shevchenko. Drogba rozegrał bardzo dobre spotkanie i w moim odczuciu najlepszy na boisku.
BTW-już myślałem , że Drogba i Ballack się pobija. Nie chciałbym być w skórze Niemca po tym starciu ....

edit: zrobiłem snapshota tuż po tym , jak Carrick dotknął piłki ręką. Linię pola karnego pogrubiłem.Wyraźnie w polu karnym...

Ostatnio zmieniony przez psokalski dnia 2008.04.26 17:59, w całości zmieniany 2 razy

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.04.26 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, podobnie jak psokalski, nie rozumiem Alexa. Ale cóż, MU ciągle liderem i jego szanse na mistrza są większe. Mecz dosyć ciekawy, ale mogłoby być więcej skoro to miał być mistrzowski mecz najlepszej ligi na świecie.

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.04.26 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powtórki nie mogę znaleźć , gdzie jest pokazane ,że ta ręka była w polu karnym. No ale jeśli nawet to połowa sędziów podyktowałaby karny a połowa nie. Pech Mu, ale mam nadzieję, że zdobędą podwójną koronę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
robinhopl
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.04.26 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasjonująca walka w Premiership. Rzeczywistość zupełnie inna niż w La Liga, ale dla nas to dobrze. Smile Szczerze? Niby Chelsea to taki fałszywy klub, ale wolałbym żeby to właśnie ruskie sięgnęli po majstra, a potem zapłakany Ronaldo przeszedł do Realu. Very Happy

madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2008.04.27 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym chciała u nas Drogbę Tongue

Co do wczorajszego meczu, to po tym fatalnie straconym golu przez Chelsea, pomyślałam - sami utracili tytuł.. A ten karny.. No cóż - Carrick dotknął piłki - fakt, ale nie był to aż tak widoczny ruch, nie jest to ewidentny karny, można było jak dla mnie podciągnąć pod normalny ruch przy biegu.. Ale karny był i dobrze :] I ta końcówka - dla Cole'a i Shevy brawa za refleks ;)

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.04.27 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pixik napisał:
Pech Mu, ale mam nadzieję, że zdobędą podwójną koronę.

Na początku sezonu wygrali Tarczę Dobroczynności (czy jakoś tak) + Liga i Liga Mistrzów, to trzy pucharu. No chyba, że ten pierwszy puchar się nie liczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.04.27 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^^Arash
ah zapomniałem o tym , ale z tego co wiem to w Angli to jest tak jakby towarzyski puchar i nie przywiązuje się do niego szczególnej wagi chociaż mogę się mylić.
madziuszek napisał:
A ja bym chciała u nas Drogbę Tongue

Dlaczego droga Madziu chcesz osłabiać Real Madryt? Czyżbyś nie wiedziała , że Drogba w tym sezonie cieniuje i jest 30latkiem? Nigdy nie miał styczności z Hiszpańską piłką . Zawsze powiedzieć można , że z Ruudem było podobnie ale Drogba to niższa półka niż Ruud. Powiem wprost dla mnie ten koleś to leszcz i bohater dwóch może trzech sezonów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.04.27 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh ładnie wczoraj Drogba wywalił zęby Vidicowi. :/ Drogba ma umiejętności tylko nie myśli i to jest jego problem.

Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.04.28 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Stowarzyszenie Zawodowych Piłkarzy (PFA) wybrało najlepszą jedenastkę za ten sezon angielskiej Premier League.
Bramkarz: David James (Portsmouth)
Obrońcy: Bacary Sagna (Arsenal), Rio Ferdinand (Man Utd), Nemanja Vidić (Man Utd), Gael Clichy (Arsenal).
Pomocnicy: Steven Gerrard (Liverpool), Cesc Fabregas (Arsenal), Cristiano Ronaldo (Man Utd), Ashley Young (Aston Villa).
Napastnicy: Emmanuel Adebayor (Arsenal), Fernando Torres (Liverpool).

Nie ma żadnego piłkarza Chelsea. Chyba nikt ich nie lubi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
Strona 33 z 35
Skocz do: