Atlético Madryt --- Wróg nr 2
Idź do strony 1, 2, 3 ... 124, 125, 126  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bart.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.06 09:56    Temat postu: Atlético Madryt --- Wróg nr 2 Odpowiedz z cytatem

Dziwne że jeszcze nie został założony temat o Atletico, Atletico które na ten sezon skompletowało (a może nawet jeszcze nie) drużynę która na pewno będzie walczyć o mistrzostwo. Nazwiska takie jak: Reyes, Forlan, Luis Garcia, Raul Garcia, Sabrosa, robią wrażenie, a na dodatek klub z Madrytu interesuje się jeszcze Quaresmą.

Zrobili wielkie transfery, widać że nie chcą być tylko faworytami do mistrzowskiego tytułu, ale chcą ten tytuł zdobyć. Wydali grube miliony żeby ogrywać takie zespoły jak Valencia, Sevilla i walczyć jak równy, z równym z Brceloną i Realem. Klub z Vicente Calderon skompletował silną ekipę, ale też sprzedali największą gwiazdę - Fernando Torresa, należy również pamiętać, że w tym zespole zawsze były wspaniali zawodnicy, lecz nie zawsze przekładało to się na ich grę. Teraz ma być inaczej.

A wy jak myślicie, Atletico osiągnie coś w tym sezonie, czy znowu zajmie miejsce poza wielką czwórką - Real, Barca, Sevilla, Valencia?

Gonzo.
Juntos Podemos!

PostWysłany: 2007.08.06 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie,nie ma tematu o Atletico :P. Po tych transferach wydaje się groźniejsze niż w zeszłym sezonie z Torresem. Myślę że Bracelona będzie miała z nimi ciężkie mecze jak zawsze,(oprócz tego 6-1,które było ustawione :/)a Real ich pokona :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bart.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.07 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już się nie mogę doczekać inauguracji ligi, czyli derbów Madryt. Pewnie będą jeszcze bardziej zacięte, jeszcze bardziej emocjonujące. Atletico się wzmocniło i na pewno będzie chciało zdobyć panowanie w stolicy. Poza tym, Reyes, kibice pewnie nie dadzą mu spokoju Twisted Evil

lukass
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.08.07 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atletico zmocniło się jak nigdy a będą grać słabo jak zawsze Very Happy
Według Di Stefano to Atletico jest wrogiem numer 1 a Barcelona dopiero nr 2

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.07 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atletico się bardzo wzmocniło, ale nie należy zapominać, że teraz muszą się zgrać, co wymaga czasu.

NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.07 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgrają się w trzy ostatnie kolejki, a wtedy połowa piłkarzy Atletico będzie już miała kontrakty z innymi klubami. :P

Powrót do góry
sprite

PostWysłany: 2007.08.07 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory Atletico było mi obojętne, jednak teraz po zgarnięciu przez nich Reyesa poczułem do tego klubu wieeeelką niechęć i w pełni zgadzam się z Di Stefano. Mam przeczucie że dokopiemy cwaniaczkom w Derbach Madrytu.
Może ktoś wie co słychać u Jurado?

Powrót do góry
LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2007.08.07 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Atletico uda się ściągnąć Riquelme to wg. mnie będą jednymi z głównych faworytów do wygrania La Liga . . .

Teoretycznie stracili najlepszego zawodnika - Fernando Torresa , ale to wcale nie oznacza osłabienia. Liverpool po odejściu swojego najlepszego napastnika (Owen) wygrał LM . . .

Transfery które poczynili są bardzo dobre :

Diego Forlan - skuteczniejszy w poprzednim sezonie niż Torres, dobry napastnik który gwarantuje określony poziom

Simao Sabrosa - wszechstronny zawodnik , nie trzeba go zbytnio przedstawiać bo zapewne każdy go zna , szybki , potrafi strzelić , potrafi podać

Jose Antonio Reyes - największa głupota Realu ... jeżeli tylko kontuzje nie będą się go "czepiały" to ma szansę stać się jednym z najlepszych skrzydłowych w Hiszpanii , może też grać w ataku .

Luis Garcia - nieodżałowany przeze mnie ... To był talizman Liverpoolu , zawsze potrafił wsadzić nogę , głowę , bark czy cokolwiek gdzie trzeba i kiedy trzeba. Strzelił bardzo dużo arcyważnych bramek : Juve , Chelsea , Everton , Arsenal . Świetny technicznie , moim zdaniem wielkie wzmocnienie Atletico ! ( już strzelił dla Atleti bardzo ładną bramkę , Reyes chyba też ? )

Tak więc rywale zza miedzy pozyskali 3 ultrawszechstronnych piłkarzy + dobrego napastnika . Mają wielkie pole manewru bo i Reyes i Garcia i Simao potrafią grać na obu skrzydłach , jako napastnicy czy ofensywni pomocnicy.

Tak jak już pisałem , do pełni szczęścia wg. mnie brakuje im dobrego rozgrywającego (czyt. Riquelme) , a dodając jeszcze to tego bombę zegarową która nie wiadomo kiedy wybuchnie w postaci Augero i kilku innych solidnych/dobrych zawodników Rojblancos daje nam cholernie silną ekipę . . . na papierze. . . Czas pokaże na co ich będzie stać , ale myślę że napsują krwi nie jednym faworytom .

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
Bart.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.07 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riquelme pozostaje Boca Juniors, coś tak czytałem ;)

Ja się bardziej obawiam pozyskania przez nich Ricardo Quaresmy, wtedy skrzydła Reyes-Quaresma mogą być najlepsze w Hiszpanii :/ Do tego środek - Sabrosa, Maniche, i atak Forlan, oraz wspaniałe argentyńskie dziecko Aguero, może być groźnie. Chociaż obrony nie wzmocnili, to powinien być ich słaby punkt co nie oznacza że mają słabą, np. Pablo Ibánez którego swego czasu chciał Real... Będzie się działo :-)

PostWysłany: 2007.08.07 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LatinSnake, powiedz mi, czy Luis Garcia, został sprzedany czy była to wymiana za Torresa plus duża dodatkowa kasa?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.07 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luisa Garcii nie był w pakiecie za Torresa. To był osobny transfer.

psokalski
El Angel de Madrid

PostWysłany: 2007.08.07 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość kibiców Realu nie ma niechęci do Atletico , ponieważ nie mówi się o tym w mediach. Tak naprawdę niewielu rozumie też istotę konfliktu między Realem a Barcą. Nienawidzą Barcy , bo tak trzeba i wszyscy tak robią. Derby Madrytu nie są takim wydarzeniem jak Gran Derby , ponieważ media o tym nie mówią. Mógłbym postawić spore pieniądze , że gdyby Atleti zaczęło grać kosmos i kupiłoby gwiazdy marketingowe ,zaraz ktoś przypomniałby sobie , że istnieją derby Madrytu

edit: oficjalna wersja jest taka , że Luisa kupili za 6 mln , Torresa sprzedali za 35 mln

Ostatnio zmieniony przez psokalski dnia 2007.08.07 19:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

PostWysłany: 2007.08.07 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juanes napisał:
Luisa Garcii nie był w pakiecie za Torresa. To był osobny transfer.

No właśnie nie chce mi się w to wierzyć, żeby sprzedali go taniej niż za niego wcześniej zapłacili Barcelonie. Ani on nie zagubił formy, ani nie miał poważnej kontuzji...
Myślę że został on włączony do tej operacji, lecz po prostu nie mówiono o tym w mediach.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.07 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie miał poważnej kontuzji jak miał. W styczniu zerwał więzadła w prawym kolanie, więc Atletico go kupiło jeszcze nie w pełni zdrowego i chyba dlatego cena taka niska.

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2007.08.08 05:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że materace mogą zaszaleć i awansować bezpośrednio do PUEFA. Chyba że kupią Riquelme. Wtedy znowu Puchar Lata :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 124, 125, 126  Następny
Strona 1 z 126
Skocz do: