Bundesliga 2007/2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2008.02.02 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie tam bayern za bardzo nie obchodzi :P Niech sobie grają jak chcą Smile
Mnie interesują tylko wystepy Wichniarka Smile (mój ulubiony polski piłkarz :] ) Teraz Arminia zagra z VFL i mam nadzieje ze znów Wichniar cos strzeli..... :-) A Krzynio nie dostał powołania <ściana>

Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.08 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzelanina w Stuttgarcie. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Przez cały mecz trwała zacięta walka o każdy metr boiska, choć wynik wydaje się mylący. Świetne zawody rozegrali: Mario Gomez - zdobywca 3 goli, a także rezerwowy Ludovic Magnin, który przyczynił się do zdobycia 2 bramek oraz kolejny rezerwowy - Cacau, który zdobył 2 bramki. Takie mecze aż się chce oglądać.
VfB Stuttgart - Werder Bremen 6:3 (2:1)
Gomez (20, 43, 65.) Cacau (66, 87.) Mertesacker (85. - sam.) - Almeida (9.) Boenisch (60.) Rosenberg (77.)
Przez porażkę Werderu, Bayern (gładko ograł Karlsruher 2:0) zwiększył przewagę do 7 pkt i jest coraz bliższy wywalczenia mistrza.

Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.22 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz na szczycie pomiędzy Bayernem a Bayerem zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Przez większość meczu mieli przewagę i tylko przez nieskuteczność napastników nie odniósł wyższego zwycięstwa. Podolski w 2 minuty miał 2 setki, a także Bayern nie wykorzystał kontry 3 na 1 - Toni fatalnie spudłował. Natomiast Aptekarze od początku meczu grali asekuracyjnie i próbowali kontr. Można powiedzieć, że grali słabo i już w przerwie trener wykorzystał dwie zmiany, które nie zmieniły znacząco gry. Dopiero w końcówce udało się zdobyć kontaktową bramkę. Fantastyczne prostopadłe podanie w tempo do Bułykina, a ten nie dał szans Kahnowi. Mecz nie najgorszy, aczkolwiek długimi momentami jednostronny. Spodziewałem się więcej po Bayerze, który odpada w walce o tytuł.
Bayern - Bayer 2:1 (1:0) Toni (17', 59') - Bulykin (83')

POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2008.03.28 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W piątkowym meczu inaugurującym 26. kolejkę Bundesligi Hansa Rostock przegrała 0:1 z VfL Wolfsburg. Od 57. minuty w barwach gości grał Jacek Krzynówek i został bohaterem spotkania.
Gdy upływały ostatnie sekundy doliczonego czasu gry Krzynówek wpadł w pole karne, wykorzystał podanie z lewej strony i strzałem z ośmiu metrów pokonał bramkarza Hansy. Było to czwarte trafienie Krzynówka w tym sezonie.

No prosze.... Krzynio zagrał i bohater Smile Ciekawe czy to w jakiś znaczacy sposób wplynie na jego sytuację w Wolfsburgu. Niestety wydaje mi sie ze nie :/ Cos trener nie jest do niego przekonany. Chociaz i tak jestem w szoku ze wogóle dostał szanse gry bo ostatnio nawet z tym było cięzko.

Gonzo.
Juntos Podemos!

PostWysłany: 2008.03.28 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trener wie co robi- zobaczył, że z transferu do Wisły nici, więc chce aby Krzynio "wrócił do formy na EURO" w jego zespole. Dlatego Jacek nie gra, proste :-)

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.03.29 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także jestem zaskoczony golem Krzynówka. Być może to mu pomoże w odzyskaniu miejsca w podstawowej 11-stce Wolfsburga? Krzynówek w formie to korzyśc zarówno dla Niemców jak i dla Beenhakeera ale najwazniejsze są regularne występy i oby Jacek do nich czym prędzej powrócił.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2008.04.06 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś moze, za co Van Bommel znowu wyleciał z boiska ? :lol2:
2 żółte w 9 minut, co za koles :lol2:

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2008.04.08 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic konkretnego nie znalazłem pisze że po prostu dwa faule :-) Tutaj jest coś nie coś ale i tak to nie to samo co opis meczu na RM.pl gdzie wszystko jest szczegółowo rozpisane :-)

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.04.12 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj przerwali mecz pomiędzy 1. FC Nuremberg, a VfL Wolfsburg z powodu złego stanu murawy. Do przerwy było 1:0 dla gospodarzy, a mecz był bardzo śmieszny (widziałem tylko fragment, w przerwie derbów Łodzi). Tutaj skrót tego, co działo się w pierwszych 45 minutach meczu:
http://youtube.com/watch?v=7mxaLjRtHac

A dzisiaj mecz na szczycie niemieckiej Bundesligi. Werder, który nie wygrał w lidze od bodajże 5 meczów mierzył się na własnym stadionem z Schalke, które zagrało dobry mecz na Camp Nou. Faworyta nie było, a skończyło się pogromem. Baumann, Sanogo, Rosenberg i Klasnić x2 dla Werderu i Kuranyi dla Schalke to strzelcy goli. W pierwszej połowie goście jeszcze grali w miarę dobrze, a wynik 2:1 do przerwy pozwalał na cień optymizmu. Ale w drugiej połowie Werder zagrał ładnie dla oka i najważniejsze - skutecznie. Zasłużone zwycięstwo i świetny gol Klasnić'a na 5:1. Musimy na niego uważać na Ojro. Ogólnie wreszcie dobry, szybki mecz w Bundeslidze.

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.04.12 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak zajmować trzecie miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów, co czwarta drużyna i o jeden mniej niż druga i przegrywać na własnym boisku z popierdółką. Zaszczytny tytuł frajerów kolejki wpada w ręce HSV :-)

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.04.12 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duisburg już nie pierwszy raz w tym sezonie wygrywa z potentatem, ostatnio wygrali z Werderem 1:2

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.04.12 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tylko dziwi jedna sprawa. Jak można najpierw wygrać z Werderem na wyjeździe, później przegrac u siebie z Energie a następnie wygrać na wyjeździe z HSV? Nie wiem jak to zrobił Duisburg. Widać, że wyroki futbolowe są niezbadane...

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.04.12 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Energie bramkę stracili po indywidualnym błędzie już w 5. minucie i musieli atakować pozostałą część meczu. W Bremie i Hamburgu było chyba tak, że to przeciwnik atakował, Duisburg wyprowadzał kontry. Po prostu w grze defensywnej, opartej na kontrach, lepiej się czują.

Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.04.12 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale bardziej mi chodziło o klasę zespołów pokonanych i miejsca rozgrywania meczu. Mimo wszystko jak Zebry chcą się utrzymać w Bundeslidze to takie mecze jak z Energie trzeba wygrywać, zwłaszcza gdy grali przed własną publicznością, a nie myśleć, że pokonają Werder i HSV na wyjeździe i w sumie wyjdą na plus.

Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.04.12 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choob napisał:
Nie ma to jak zajmować trzecie miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów, co czwarta drużyna i o jeden mniej niż druga i przegrywać na własnym boisku z popierdółką.

To jest do huja niepodobne. Jakby Hamburg wygrał to byłbym bogatszy o 120 zł. Dlaczego mi zawsze nie wchodzi jeden mecz.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: