Klasowy napastnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kogo kupić?
Edinson Cavani
35%
 35%  [ 59 ]
Luis Suárez
25%
 25%  [ 42 ]
Robert Lewandowski
17%
 17%  [ 29 ]
Inny
10%
 10%  [ 17 ]
Sergio Agüero
7%
 7%  [ 13 ]
Wayne Rooney
3%
 3%  [ 6 ]
Głosowało Użytkowników : 166
Wszystkich Głosów : 166
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.09.22 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torba

matys1910
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.22 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na to jak sobie radzili/radzą u Nas wyspiarze, to podziękuje za Vardy'ego i Kane'a.
Lewandowski to mokre marzenia od paru lat, a teraz byłaby ostatnia okazja, żeby go kupić.

mickozak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.09.27 03:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Werner i Dybala . To takie transfery które wpisują się w politykę Realu odnośnie zawodników do 26 roku życia i są realnie ale dopiero latem . Lewy i Auba to nierealnie opcje ze względu na ich wiek .
Florentino ewentualnie sprowadzi Sancheza jak będzie strasznie ze skutecznością . Nie widzę napastnika który mógłby grać na wiosnę w LM i jest godny Realu i jest szansa na jego sprowadzenie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.09.27 06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zaczyna zastanawiać Kane, niesamowity instynkt strzelecki. Wiadomo, Anglik. Tyle, że jak się na niego patrzy to się nie widzi. Cena z Tottenhamu, pewnie koło 150 baniek dzięki Neymarowi, Mbappe i Dembele.

Oprócz niego początek sezonu faktycznie wskazuje na Dybałe i Wernera. Klauzule będzie miał Griezmann, ale tutaj będzie przeszkoda Atleti, tak jak u Icardiego charakter. Aubameyang i Lewandowski za starzy.

Puszczając wodzę fantazji, bo wiemy, że skończy się jak zwykle to opcja kontrolowanej rewolucji w postaci Bale, Benzema, Mayoral (wypożyczenie) out. Wtedy można brać galactico (Dybała, Kane mieliby taki status), najbardziej perspektywicznego na rynku (Werner) + powrót Mariano jako zaplecze. Nowy Real Madryt, gdzie dokładając to do Ronaldo, Asensio, Isco i Lucasa z przodu nie dokładając dodatkowych statusów zawodnikom jest już naprawdę mocno i na dobrą sprawę wystarczy, że jeden z trzech nowych by odpalił w pełni.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.27 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomarzyć zawsze można, ale rewolucji nie będzie. Benzema dostał nowy kontrakt, a jak Bale nie zaliczy kolejnego sezonu w szpitalu, zagra kilka meczy jak wczorajszy, a Real wygra Ligę/LM, to zostajemy z BBC. Jeśli ktoś miałby odejść to Bale, ale musiałoby się wiele rzeczy złożyć, typu przegrany sezon, słaba gra lub jej brak u Walijczyka i co najważniejsze chęć odejścia u samego zainteresowanego, a tego brak.

Powrót do góry
czarzinho
árbitro de fútbol

PostWysłany: 2017.09.27 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matys1910 napisał:
Patrząc na to jak sobie radzili/radzą u Nas wyspiarze, to podziękuje za Vardy'ego i Kane'a.

Jak patrzysz przez pryzmat Bale'a czy Woodgate'a to rozumiem.

Ale był jeszcze np. Owen i McManaman...

Powrót do góry
beltmann
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.02 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vardy to rozumiem, że to żart, aby go w ogóle rozważać do gry w Realu. Fajnie że chłopak wycisnął aż tyle w swojej karierze, ale pewnych rzeczy się nie oszuka i to nie jest zawodnik z talentem na Real. Już pomijam jego metrykę.

Ale co do Kane'a to się nie zgodzę. Ja zdecydowanie w przyszłym lecie uderzałbym po niego. Jeśli ten sezon będzie miał taki sam jak poprzedni, albo nawet jeszcze lepszy to nie ma co się zastanawiać. Chłopak od 3 sezonów kręci naprawdę bardzo solidne liczby i jak będzie zdrowy to pewnie kolejny sezon w PL będzie miał pod 30 bramek. I wcale to nie są takie bramki, że chłopak dobija piłkę z 5 metrów. Nie jest taki surowy jak może się wydawać. A w takim Realu, przy takim talencie w drugiej linii to nie narzekałby na brak okazji. Będzie ciężko go wyjąć, ale z drugiej strony z Tottenhamem udawało już nam się robić deale.

Powrót do góry
domin11rm
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.10.02 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam że Kane jest jednym z kandydatów ale ten sezon dla niego będzie kluczowy więc ciekawe jak wypadnie jednak uważam że Dybala będzie priorytetem bo nie ma innych lepszych i w miarę dostępnych cracków, marzeniem pozostaje Mbappe ale do tej pory nie wiem dokładnie jaki tam jest układ.

Powrót do góry
Heexo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.04 06:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie wylacznie Kane. Gra przypomina lekko Benzeme. Potrafi podac zastawic sie, nie jest za szybki co prawda ale tak samo Benzema. Kane na dodatek jest najlepszum napastnikiem PL strzela co chwile bramki. Cena 150 mln moze przerazac no ale my na hajs nie narzekamy mamy go pełno więc? Mielismy na Mbappe ok 180mln to za rok 150mln na Kane bedziemy miec na luzie. Jesli nie on to Werner tez mlody a strzela pelno bramek. Jesli ten sezon powtorzy to mysle ze ze 100mln bedzie trzeba dac no ale coz... Na Dybale bym sie w ogole nie nastawial. Gosciu chce grac w Juve, a Juve go chce

Powrót do góry
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.04 07:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy Alexis Sánchez... Do wzięcia zimą za półdarmo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.10.04 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co? Jest Benzema, który niedawno przedłużył kontrakt. Do tego Bejl w razie problemów też jest do dyspozycji.
Sprowadzenie Sancheza na pewno zaburzy drabinkę płacową.

Powrót do góry
czarzinho
árbitro de fútbol

PostWysłany: 2017.10.04 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:
Do tego Bejl w razie problemów też jest do dyspozycji.
Sprowadzenie Sancheza na pewno zaburzy drabinkę płacową.

Większej głupoty dawno nie czytałem.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.04 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up
To był żart :p Każdy zawodnik na pozycję 9 jest w tej chwili niezbędny.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.04 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heexo napisał:
Jak dla mnie wylacznie Kane. Gra przypomina lekko Benzeme. Potrafi podac zastawic sie, nie jest za szybki co prawda ale tak samo Benzema. Kane na dodatek jest najlepszum napastnikiem PL strzela co chwile bramki. Cena 150 mln moze przerazac no ale my na hajs nie narzekamy mamy go pełno więc?

Jest juz Bejl, po co drugi taki technik w La Liga?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
mickozak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.04 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morata też średnio techniczny był ale jakoś dawał radę . Instynkt robi swoje . Bale to naprawdę nie jest zły zawodnik . Tylko te jego kontuzje. Marzy mi się , że będzie w końcu zdrowy . A jeszcze większym marzeniem jest Mbappe . Tak mi się wydaje , że jeżeli przyjdzie Kane to o Dybali nie ma co myśleć ( w sensie budżet ) . Ale gdyby miał Dybala to jest szansa na Wernera .

Ciekaw jestem co z Ronaldo ma 32 lata za rok będzie to już 33 <matematyk> . Kto i kiedy przejmie jego rolę . Na razie zrozumiał , że nie może grać wszystkich meczów w sezonie . W ostatnim meczu gdy nie mógł się wstrzelić uznał , że to nie dziś i uciekł na skrzydło a przy bramce na 2:0 nie poszedł na chama tylko rozegrał. Bardzo mnie nurtuje kiedy zacznie wchodzić z ławki.

[ Dodano: Dzisiaj o 0:27 ]
A tak właściwie co jest nie tak z Icardim ? Po za tym , że zabrał się za żonę Maxi Lopeza ? Zawsze się bałem Pogby ma talent ale z garem już nie jest najlepiej .

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny
Strona 62 z 64
Skocz do: