Klasowy napastnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kogo kupić?
Edinson Cavani
34%
 34%  [ 60 ]
Luis Suárez
24%
 24%  [ 42 ]
Robert Lewandowski
17%
 17%  [ 30 ]
Inny
11%
 11%  [ 20 ]
Sergio Agüero
8%
 8%  [ 15 ]
Wayne Rooney
4%
 4%  [ 7 ]
Głosowało Użytkowników : 174
Wszystkich Głosów : 174
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
czarzinho
árbitro de fútbol

PostWysłany: 2018.07.21 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czytasz ze zrozumieniem...
Wymieniłem stricte zawodników, którzy nie są klasyczną "9", a ich licznik bramek oscylował w poprzednim sezonie w granicach 20-30 bramek. Wyjątkiem jest tylko Salah. Nie zdziwię się jeśli on powtórzy swój wynik w najbliższych 12 miesiącach.

Zasadnicza różnica jest taka, że wymienieni przeze mnie zawodnicy byli bezapelacyjnie podstawowymi zawodnikami swoich zespołów - czy to ze względu na zajebisty sezon, czy po prostu na wpływ na grę. U nas ŻADEN - Isco, Asensio, Bale, Lucas czy w końcówce sezonu Karim takimi zawodnikami nie byli (on jest jednak odosobnionym przypadkiem). Cały nasza ofensywa opierała się na Ronaldo i jak on nie strzelał to nie było wyników. Nasz casus pokazała poniekąd Portugalia na mundialu. Nie wiem co zrobić to podam do Ronaldo. Teraz odpowiedzialność za zdobywanie bramek będzie rozłożona na całą ofensywę co jest tylko zaletą i w rzeczywistości pokaże moc naszej kadry. Albo będzie zajebiście, albo ujowo.

Słusznie wspomniałeś, że nie są to jedyni strzelcy (Mane, Mbappe itp) w swoich zespołach. A jest tak dlatego, że odpowiedzialność za zdobywanie bramek nie jest uzależniona od jednego piłkarza jak to bywało u nas w przypadku Ronaldo,
Jestem zdania, że odejście Cristiano, nawet w przypadku braku transferu klasycznego napastnika z krwi i kości, spowoduje odblokowanie Asensio, Lucasa, Isco, Bale'a czy Karima.

Mamy bardzo duży potencjał w ofensywie tylko ZZ nie do końca potrafił go wykorzystać. IMO z Julenem możemy grać jeszcze lepszą piłkę niż z ZZ z początku jego kadencji.

Punkty traciliśmy frajersko ze względu na brak skuteczności, ale i babole w obronie, lenistwo środkowej linii po stracie np. "zabójcze" powroty Kroosa do defensywy (jest zajebisty, ale ta rzecz mnie po prostu wkurwia) czy przeświadczenie, że mecz już się wygrał.

Wybaczcie literówkę z Rodrygo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Zidanka5

PostWysłany: 2018.07.21 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarzinho napisał:
(...)Jestem zdania, że odejście Cristiano, nawet w przypadku braku transferu klasycznego napastnika z krwi i kości, spowoduje odblokowanie Asensio, Lucasa, Isco, Bale'a czy Karima.

Mamy bardzo duży potencjał w ofensywie tylko ZZ nie do końca potrafił go wykorzystać. IMO z Julenem możemy grać jeszcze lepszą piłkę niż z ZZ z początku jego kadencji.

Jestem podobnego zdania. Sadzę też, że Zidane jednak miał tę świadomość. Problem w tym, że kiedy przejmował drużynę niewiele dało się zmienić - ale pomimo to, osiągnął wielki sukces. Teraz czas na zmiany, które niekoniecznie muszą sprowadzać się do wymiany połowy składu. Obawiam się/mam złe przeczucie, że w przypadku sprowadzenia kolejnej wielkiej gwiazdy --> zawodnicy, których wymieniałeś zaczną szukać sobie pracodawcy, który będzie umiał i przede wszystkim chciał wykorzystać ten potencjał.

PS.

Wiem, że cytując mojego przedmówcę narażam się na żółtą kartkę, ale nie mogłam się powstrzymać. Liczę, że sędziowie nie zauważą. Tongue

Cytować fragment, do którego chcesz się odnieść, jak najbardziej można. Cytować całego posta natomiast nie. //madridcampeon

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
steff
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.22 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukiwanie nowego pracodawcy przez algierskiego nieroba byłoby bez wątpienia doskonałą wiadomością.

Ja tylko niosę pomoc. Za pieniądze.
Powrót do góry
Onoma
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.07.22 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pół żartem pół serio to byłaby to niezła farsa, gdyby prześwietny w nowym klubie powróciłby do żywych niczym Forlan po transferze z Manchesteru do Villarealu.

Ale z jego chęciami to nie jest możliwe.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.22 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim nowym klubie? <hahaha>

Mimo że Ronaldo odszedł to dalej jest Real Madryt, a prześwietny przecież zostaje. <jupi>

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.02 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W międzyczasie...
https://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Batshuayi-l-atletico-madrid-se-lance-mais/927283

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.08.02 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faken, myślałem, że Borussia go zatrzyma. Szkoda, bo fajnie się tam prezentował i na pewno był przez jakiś czas wartością dodatnią dla Bundesligi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.02 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i go zatrzyma. To że Atleti chce go kupić, jeszcze nie znaczy, że im się uda.

Zabawne że Atletico które ma Griezmanna, Diego Costę, Gameiro i Vietto chcą wzmocnić skład kolejnym napastnikiem, a Real woli opierać swoje nadzieje na kolejny sezon w wierze w gościa, który w poprzednim sezonie w lidze strzelił łącznie pięć bramek.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2018.08.02 16:16, w całości zmieniany 1 raz

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.02 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w sumie myślę nad tym Atleti teraz i dochodzę do wniosku, że oni tam obecnie muszą się mocno nastawiać na uszaty puchar. Finał będzie u nich na Wandzie, w składzie zatrzymali Antka i nikt inny im ważny nie odszedł, widać że chcą się zbroić, przeklęty dla nich Real będzie najprawdopodobniej najsłabszy od lat, ciągłość jaką mają wypracowaną u siebie na pozycji trenera jest z topu Europy największa, chyba Allegri z Juve się do tego tylko zbliża, są po wygraniu Ligi Europy, no i sam w sobie Simeone. No jak mają jeszcze raz uderzyć na najważniejsze klubowe trofeum to chyba już lepszej okazji nie znajdą. Z powodu umiejscowienia finału na pewno jakiś hype na nich będzie, bo teraz jednak z powodu okienka transferowego wszyscy forsują Juve na numer 1 z faworytów, ale to może być rok Atletico.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.02 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby Allegri zbliżał się do Simeone, to ten drugi najpierw musiałby przestać trenować Atletico. :> Trzy lata różnicy i ani drgnie.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.02 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nikogo bliżej z topu nie ma. Bayern, Real, PSG nowi trenerzy, Barcelona z Valverde drugi sezon, Pep w City trzeci sezon. Allegri jednak już w piąty sezon będzie wchodził z Juve - w porównaniu do reszty to jest to ultra stabilizacja.

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2018.08.02 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mou zostanie w MU do 2038.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.02 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak go nisko cenisz?

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2018.08.04 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąż liczę na jakiegoś napastnika, rok temu mieliśmy bardzo słabe okienko i twierdziłem, że słabszego nie może być.. tymczasem w tym roku pozbywamy się gościa, który był naszą największa siła w ataku, zostawiamy Bejla, który zaraz po dwóch meczach ze 3 miesiące będzie się leczył, Benzema, czyli człowiek od przestrzeni, serio kurwa? Ja powiem szczerze, że skoro Juventus chciał się pozbyć Gonzalo to można było to z nimi ustalić, żeby wrócił do nas.
Skoro nie chcemy wydawać bajecznych sum, a co by nie mówić Igła to gwarancja bramek w lidze i zawsze jakieś rozwiązanie podczas meczu. Co jest takiego w Benzemie, że musi być aż tak faworyzowany? bo nie rozumiem tego kompletnie. Czy trener przychodzący do Realu Madryt, jak podpisuje kontrakt to ma w nim wpisane "Benzema musi grać" czy co?

Mamy kadrę najsłabszą od lat, nie mamy lidera z przodu. Jak mecz nie będzie szedł po naszej myśli, to który zawodnik tak jak Cristiano może grać chujnie cały mecz, a przyjdzie jedna sytuacja i ją strzeli? Dlatego taki Eden jest tu w cholere potrzebny i napastnik jak wcześniej wspomniałem.

rosicki
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.08.04 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to już niepisana tradycja, że im gorszy sezon zaliczy bezmózg z Algierii tym mniejszą konkurencję będzie miał w następnym sezonie. Sezon 2015/16 - jeden z dwóch najlepszych w Realu => mamy Moratę i Mariano jako konkurentów. 2016/17 - jeden z najgorszych sezonów space głupka => Morata i Mariano aut, Mayoral in. Poprzedni sezon - katastrofa => brak jakichkolwiek wzmocnień w ataku + sprzedaż jedynego goleadora czyli Ronaldo.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Następny
Strona 65 z 66
Skocz do: