Eredivisie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.19 19:02    Temat postu: Eredivisie Odpowiedz z cytatem

Liga holenderska ruszyła.
Na początek faworyci pewnie wygrywają. Ajax gromi 8:1 Grafschaap. Fantastyczny występ Huntelaara, który zdobył 4 bramki.

Komplet wyników pierwszej kolejki:
Utrecht 0:3 Feyenoord
Sparta 1:2 Vitesse
Heracles 0:2 PSV
Graafschap 1:8 Ajax
Alkmaar 4:0 VVV-Venlo
NAC Breda 0:3 Groningen
Nijmegen 1:1 Roda JC
Excelsior 0:2 Twente
Heerenveen 0:0 Willem II

Zapowiada się ciekawy sezon, po raz kolejny zdominowany przez "wielki kwartet": PSV, Ajax, Alkmaar, Feyenoord, które powinny pomiędzy sobą rozstrzygnąć walkę o mistrzowski tytuł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
LASSENN
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.08.19 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I własnie Huuntelar tne zawodnik powienien grać w realu on to ma teraz forme i przydałby sie w realu. Lubie lige koolenderska a najbardzie Ajax ma bardzo dobrych wychowanków i lubi ich sprzedawac :-)

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2007.08.19 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co zrobil Ajax to po prostu czapki z głow. Beniaminek beniaminkiem jednak taki wynik to niespodzianka biorac pod uwage to ze w poprzednim sezonie Ajax czesto niemilosiernie meczyl sie ze slabeuszami. PSV dopiero w koncowce strzelilo dwie bramki i wydaje mi sie ze jeszcze nie ustabilizowali formy. Alkmaar standardowo, efektownie i efektywnie, bardzo mi ich zal ze nie zagraja w LM. Ciekawi mnie nowy Feyenoord, ktory po beznadziejnym sezonie zakontraktowal GIO i przede wszystkim Maakaya ktory juz rozpoczął strzelanie. Zapowiada sie ciekawy sezon.

Huntelaar <serce>

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukasek92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.08.20 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ajax rzeczywiscie zagral swietnie spotkanie o czym swiadczyc moze wynik Very Happy 8-1 i te 4 gole Huntera... Chcialbym, zeby przeszedl do Realu, sadze, ze pomogl by nam i to bardzo

Powrót do góry
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2007.08.21 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jejku, Huntelaar strzelił cztery bramki z De Graafschap i od razu większość chce go w Realu, tak naprawdę z tym zespołem to nawet Soldado by te trzy bramki strzelił. Zobaczymy co Holender pokaże w kolejnych meczach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.21 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Eredivisie przypuszczam, że jeszcze kilkanaście w tym sezonie strzeli, ale w europejskich pucharach prawdopodobnie się "spali". Chyba, że już nabrał doświadczenia i nie będzie gaciami trząść w decydujących monetach. To jeszcze zależy od tego, czy Ajax awansuje do LM, czy pozostanie mu tylko gra w Pucharze UEFA.

Powrót do góry
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2007.08.21 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli się nie mylę to Ajax przegrał ligę stosunkiem bramek, więc nic dziwnego, że teraz trochę sobie nabija;) Nie chcę by to się powtórzyło w tym roku;) Ale i tak tytuł między PSV-Ajax, Feyernoord i AZ powalczą o podium.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
LASSENN
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.08.23 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ajaxu odzeszli najlepsi zawdonicy oprocz huuntelara i bez jakiegos pozadnego transferu bedzie im trudo powalczyc o mistrzostwo

Powrót do góry
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.27 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ajax, jak na razie, osiąga zadziwiające wyniki: w pierwszej kolejce 8:1, w drugiej 4:1. Również Feyenoord zaczął fantastycznie (3:0 i 5:0), podobnie PSV (2:0 i 5:0). Niestety, Alkmaar zaliczyło już pierwszą porażkę.
Zobaczymy, co się będzie działo, jak dojdzie do pojedynku pomiędzy faworytami.

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.27 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to nie są zadziwiające wyniki. Po prostu dobrze się przygotowali a po drugie takimi wynikami się kończą mecze między drużynami z czołówki a jakimiś słabeuszami. A jeśli potentaci przegrywają to mieli nadzwyczaj słaby dzień a jak jest seria porażek to są w beznadziejnej formie.

NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.27 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, ale dziwi mnie to, że za nami dopiero dwie kolejki i od razu taka dominacja - padł już wynik 8:1, dwa razy po 5:0. Wiadomo, że te pokonane drużyny nie mogą się równać z Ajaxem, PSV czy Feyenoordem, ale aż tyle wysokich wyników na poziomie pierwszoligowym w Holandii w ciągu zaledwie dwóch kolejek robi wrażenie.

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.27 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba za bardzo piłkarze sobie wzięli do serca myśl: joga bonito. :-)

michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2007.08.27 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszą dużo strzelać, bo w Eredivisie o końcowym sukcesie w przypadku remisu punktowego nie decyduje bezpośredni mecz a stosunek bramek więc nic dziwnego, że sobie nabijają :] Ogólnie nie ciekawa liga. Poza stałą trójką, a od poprzedniego sezonu czwórką (jeszcze AZ) reszta się nie liczy. Mecze bez większych emocji. No chyba, że te 6 meczy pomiędzy najlepszymi zespołami, warto też śledzić ze względu na znakomitą szkółkę Ajaxu i pojawiających się często świetnych młodych graczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.08.27 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie świetna postawa Ajaxu, bo zawsze bardzo lubiłem ten klub. Mam nadzieję, że w środę odrobią straty z pierwszego meczu ze Slavią Praga i zagrają w Lidze Mistrzów, bo szkoda byłoby, żeby zabrakło tej drużyny. Ajax zawsze grał ładny futbol, do tego będzie można przyjrzeć się utalentowanej młodzieży.

Powrót do góry
Bart.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.27 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie cieszy fakt, że Feyenoord dokonał świetnych zakupów i teraz na pewno będą chcieli wrócić na szczyt. Walka z Ajaxem i PSV może być bardzo zacięta, ale niestety z tej grupy wypadło chyba AZ Alkmaar, które ładnie walczyło prze kilka sezonów, lecz na dłuższą metę widać że jednak znacznie odstają od czołówki. Nie te pieniądze, nie ci piłkarze, nie te transfery.
Mam też nadzieję, że SC Heerenveen - nowy klub Matusiaka - będzie reprezentowało jakiś poziom i zakwalifikują się do europejskich pucharów.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16
Skocz do: