Eredivisie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acmilan93
Rossoneri
Rossoneri

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.05.07 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ty porównujesz van Bommela, Aquilaniego którzy grali w paru wielkich klubach do jakiegoś Lasse Schone czy jakiegoś Niklasa Moisandera?

ogółem rzecz biorąc to Mark van Bommel spisuje się więcej niż solidnie i nie mam pojęcia czemu Bayern pozbył się go ot tak...
Aquilani? Gdy grał to gra Milanu była dużo żywsza, tyle że coś trenerowi zaczęło nie pasować... Mimo wszystko chciałbym, aby został.. solidny gracz na pograniczu ławki i pierwszego składu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mozdok
el mártir

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.05.07 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ktoś tu chyba myśli, że nazwiska i miliony w kontrakcie grają same... Moisander i Elia to piłkarze z międzynarodowym doświadczeniem, ograni w lidze holenderskiej, którzy z miejsca mogą wskoczyć do drużyny i bez zbędnego czasu na aklimatyzację zapełnić lukę po Vertonghenie i Sulejmanim. Brak Eriksena (chociaż akurat ten ma jeszcze szanse na pozostanie w klubie) da się zapełnić bo akurat na jego pozycji w Ajaksie jest tłok (de Jong, Schone, Aissati, może grać również Janssen). Zawodnicy, którzy zostaną w przyszłym sezonie nie będą słabsi, więc jeśli klub umiejętnie zainwestuje pieniądze, to przy dobrym losowaniu Ajax stać na wyjście z grupy. Udało się to prawie w tym roku przy silnej grupie, nawet mimo beznadziejnej formy i plagi kontuzji.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2012.05.07 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acmilan93
A gdzie porównałem tych piłkarzy? :| Napisałem tylko że nie rozumiem po co się czepiasz gościa który przecież nie napisał nic w stylu "budującej się potęgi Ajaxu" a o solidnych wzmocnieniach, mając jeszcze w pamięci jak trochę ubarwiałeś umiejętności piłkarzy Milanu.

acmilan93 napisał:
ogółem rzecz biorąc to Mark van Bommel spisuje się więcej niż solidnie i nie mam pojęcia czemu Bayern pozbył się go ot tak...

Może dlatego że Bundesliga>Serie A, Luiz Gustavo>Van Bommel?

Gracias Albelda - sempre blanquinegro!
http://www.vcfplay.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
acmilan93
Rossoneri
Rossoneri

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.05.07 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Może dlatego że Bundesliga>Serie A, Luiz Gustavo>Van Bommel?

Tak, szczególnie potwierdza to Klaas-Jan Huntelaar czy Diego Smile

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.05.07 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdemu zawodnikowi idzie tak dobrze w jednej lidze, jak w drugiej. Diego się po prostu do Serie A nie przystosował, chociaż jest graczem nietuzinkowym, co potwierdziło granie w Bundeslidze i obecnie w La Liga. Skądinąd popieram zdanie Blanquinegro i Luiz Gustavo > Van Bommel.

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.05.07 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bundesliga jest lepsza od Serie A i akurat z tym nie ma co polemizować.

Powrót do góry
Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2012.05.07 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acmilan93 napisał:

Tak, szczególnie potwierdza to Klaas-Jan Huntelaar czy Diego Smile

Huntelaar strzelił więcej goli w tym sezonie niż cała linia ataku mistrza Włoch razem wzięta i nawet wyprzedził Ibrahimovica który wiele razy ładował z karnych a Holender nie. Poza tym jak już kolega wyżej powiedział nie każdy z miejsca potrafi odnaleźć się w innej lidze, kiedy jeszcze na dodatek w pierwszym sezonie jest tak wielka presja i oczekiwania, to samo tyczy się Diego, kto wie co by teraz pokazywał lepiej znając się z zawodnikami itd. na dodatek grając u Conte który preferuje granie po ziemi i kombinacyjne akcje w których właśnie Brazylijczyk byłby jak ryba w wodzie. Ibra się nie sprawdził w Barcelonie, Włosi to ogólnie mało co się sprawdzają za granicą ale czy to ma być wyznacznik ich umiejętności? raczej nie.

Co do Van Bommela, nie mówię że jest słaby, raczej solidny a to że dobrze sobie radzi to raczej pokazuje słabość Milanu niż jakąś wielką formę tego piłkarza. Bayern nie z byle powodu się pozbył tego piłkarza ściągając na jego miejsce Gustavo.

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2013.01.18 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się wkurzył:

Link

No i ogólnie to świetny wynik PSV. 1:3 u siebie ze Zwolle. Wszystkie gole stracili jeszcze przed czerwienią.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2013.01.19 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mnie to cieszy, teraz tylko Twente musi zgubić punkty i Ajax musi pojechać z Feyenoordem u siebie :-)

Wiertło
Se queda
Se queda

PostWysłany: 2013.01.19 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieters tak się wkurwił że przypierdolił ręką o jakąś szybę. Efekt ?

Uwaga, mięsne.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2013.01.21 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapłacił za własną głupotę...

Plan wypalił, czyli Ajax gładko przejechał się po Feyenoordzie, a Twente zgubiło punkty u siebie... i już tylko punkt straty do lidera Smile

Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2013.02.25 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądał ktoś Feyenoord-PSV? obiecałem sobie przed sezonem oglądać więcej Eredivise ale jakoś mi to nie wychodzi zbytnio :/ fajny mecz był czy raczej nic specjalnego?

No i jeszcze jakby ktoś przybliżył obecną charakterystykę Feyenoordu to byłbym wdzięczny, kupa czasu minęło odkąd przestałem regularnie śledzić tą ligę i teraz szczerze mówiąc nie bardzo orientuję się jak to tam wszystko wygląda, pytam o Feyenoord ponieważ od zawsze byli moją ulubioną ekipą w Holandii, w ostatnich latach cieniowali ale od czasu przyjścia tej rudej gnidy Koemana zespół wygląda całkiem dobrze i w lidze trzyma się czuba tabeli, w tamtym sezonie zostali wicemistrzami (szkoda że nie przeszli eliminacji do LM) a teraz mają zaledwie 3 pkt. straty do lidera, wyszli z kryzysu i są czołową ekipą lidze czy po prostu sprawa ma się tak jak w hiszpańskiej Maladze gdzie trafił im się niezły skład na 2-3 lata dobrego grania a później powrót do środka tabeli?

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2013.02.25 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to ciekawa drużyna, ale imo nie na mistrzostwo. Mają dość młody, perspektywiczny skład, w obronie, nie licząc Mathijsena to Janmaat jest najstarszym zawodnikiem, mającym tylko 23 lata. W pomocy najstarszy - Lex Immers, lat 26, który, potrafi w odpowiednim momencie wejść z drugiej linii i zdobyć bramkę. Cóż, 10 trafień to nie jest przypadek. W ataku Graziano Pelle, Włoch z genialną główką, 20 występów - 18 bramek. Warto zwrócić uwagę szczególnie na takich zawodników, jak Boetius i Vilhena, obaj mają po 18 lat i wystąpili w odpowiednio 14 i 17 spotkaniach. Na lewej obronie podoba mi się Martins Indi, w meczu z PSV z tego co wiem doznał jakiejś kontuzji i były potrzebne nosze. Drużyna prezentuje ofensywny styl gry (jak większość w Holandii), ale ma duże problemy ze stałymi fragmentami. Skrzydła mają szybkie, które robią dużo wiatru. Moim zdaniem widoczny w tej drużynie jest brak doświadczenia, dlatego nie stawiam ich na równi z Ajaxem i PSV, między którymi rozstrzygnie się walka o mistrzostwo.

Powrót do góry
mozdok
el mártir

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.02.25 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Espaneta napisał:
Oglądał ktoś Feyenoord-PSV? obiecałem sobie przed sezonem oglądać więcej Eredivise ale jakoś mi to nie wychodzi zbytnio :/ fajny mecz był czy raczej nic specjalnego?

Oglądałem na mega kacu, zastanawiało mnie czy moja niechęć do tych zespołów ma wpływ na mój stan... Za często wychodziłem, żeby dokładnie mówić o meczu, ale słaby na pewno nie był.

Charakterystyka Feyenoordu? Mimo że jestem kibicem Ajaksu to już od jakiegoś czasu (chyba zaraz po przegranej 0:10 z PSV) mówię, że ta drużyna ma potencjał większy niż Ajax. Popatrz na skład: Mulder, de Vrij, Clasie, Martins Indi, Nelom, Boetius, Vilhena. Do tego do drużyny dobija świetny Anass Achahbar. Łatwo osiągają przewagę w środku pola, choć akurat w starciu z PSV kiepsko prezentował się jeden z kluczowych do tego zadania Lex Immers. Ławkę mają dość mocną bo jest Vormer, Goossens, Sekou Cisse, Verhoek. Mają szansę na mistrza, nie przekreślałbym ich za wcześnie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2013.02.25 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Immers to chyba jakiś czas temu stracił formę, bo już w meczu z Zwolle prezentował się słabiutko. Miał sytuację na 3:3, którą w formie wykorzystałby z zamkniętymi oczami... wtedy trafił w bramkarza.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16
Skocz do: