Odwołania od ostrzeżeń (czytać 1. stronę!)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2007.09.24 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apelacja rozpatrzona negatywnie, ostrzeżenie pozostaje.

maslakboss
LF10

PostWysłany: 2007.09.24 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoja kadencja na moderatorce już dawno powinna dobiec końca.

tomiG
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.09.28 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 28.09.2007r
Wystawiający: Airwolf
Powód: Chamski, wulgarny i bezczelny link bez stosownego ostrzeżenia
gala150 napisał:
Żeby nie było to uprzedzam jak ktoś nie chce niech nie wchodzi bo może poczuć się urażony, lub coś takiego.CIACH/lol157

Argumenty na moją obronę:

Moim zdaniem link ten nie był chamski, wulgarny, bezczelny czy bez stosownego uprzedzenia. Moim zdaniem żaden z wyżej wymienionych przymiotników nie pasuje o tego filmiku. Najbardziej nie rozumiem określenia "bez stosownego ostrzeżenia", ponieważ nad linkiem umieściłem ostrzeżenie. Po za tym prawdopodobnie nie tylko ja uważam wyżej wymienione argumenty za słuszne, ponieważ z dalszych postów w tym temacie można wywnioskować, że podobnego zdania jest też szymonberbeka oraz Bonso.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.

Z poważaniem:
gala150

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2007.09.30 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gala150 napisał:
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania

Odwołanie zostało rozpatrzone. Negatywnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.10.03 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtarzam ostatni raz - ten temat nie służy do dyskusji. Decyzje o uznaniu odwołania bądź nie, są podejmowane przez ogół moderatorów. Aby się tego dowiedzieć, wystarczy przeczytać pierwszy post w tym temacie. To naprawdę tak wiele dla niektórych? [']

Osobom, którym wydaje się, że ostrzeżenie dla maslakbossa było niesłuszne, polecam zapoznanie się z 4 punktem zasad tego tematu. Nie jesteśmy natomiast takimi służbistami, żeby karać za "dziękuję".

Możemy oczywiście argumentować podjęte przez nas decyzje. Często uzasadnienie wyroku będzie pewnie wyglądać tak, że "większość moderatorów przychyliła się do słuszności powodu wystawienia ostrzeżenia", ale cóż - vox populi, vox Dei. Choć niektóre sprawy faktycznie wymagają wyjaśnienia i wtedy uzasadnienie powinno te kwestie klarować. Na pewno jednak nie będziemy wdawać się w żadne pyskówki, jeszcze raz się powtórzę, żeby do wszystkich dotarło - posty niezgodne z zasadami z pierwszego postu będą karane warnami Z URZĘDU. Dziękuję za uwagę.

Powrót do góry
sprite

PostWysłany: 2007.10.04 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 4.10. 2007 18:41
Wystawiający: Klatus
Powód: Nabijanie

Cytat:
W końcu! <jupi>

To była moja reakcja na wiadomość o kontuzji Robbena. Rzeczywiście może zachowałem się trochę nie właściwie, odniosłem jednak wrażenie że bardziej niż za nabijanie dostałem warna za głupote posta i za to że pół forum zlinczowała mnie po napisaniu tych słów. Nie miałem jednak zamiaru nabijać posta, jeśli chcecie możecie go usunąć.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego postu, lub zmiane uzasadnienia posta, na coś w stylu "radość z powodu kontuzji piłkarza Realu".

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.10.05 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apelacja rozpatrzona negatywnie. Regulamin wyraźnie mówi, by nie pisać krótkich i bezsensownych postów.

Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.10.16 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data:16.10.2007 18:28
Wystawiający:Choob
Powód:Offtopicowanie mimo ostrzeżeń moda.
Skalo napisał:
Jaka kobieta?Przeczytaj uważnie informacje pod profilem. :]
Proszę,nie dawajcie mi warna za offtop. Laughing

Wiem,że pisałem mimo ostrzeżenia moda,lecz nie wiedziałem też,iż użytkownik,którego chciałem naprowadzić na dobrą drogę to znowu ten Dziewica.Dopiero po napisaniu postu pojawiły się przy jego profiilu oznakowania jako putki.Nie miałem intencji,żeby pisać nie na temat.Każdy mój wcześniejszy post w tym temacie był na temat,tylko ten jeden,jakbym go nazwał,"informacyjny".
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji,albowiem nie miałem w intencjach pisania na przekór ostrzeżeniom moda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2007.10.16 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apelacja rozpatrzona negatywnie. Nie po to ostrzegałem wszystkich, by teraz zdejmować warna.

LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2007.11.04 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data : 04.11.2007r. o 0:48
Wystawiający: RinG
Powód: ' Przekroczyłeś granicę dobrego smaku...'

LatinSnake napisał:
Benitez jest kurwa cipowaty tak że jak krwawi to w podpaski !!

On nie ma jaj ! :/

Typowy przejaw wielkiej frustracji beznadziejną grą mojego ukochanego klubu. Temat służy do wylewania wszelkich negatywnych emocji. Zrobiłem to , temat ma wyłączony licznik , wydaje mi się że można tam pisać co się chce... Ja osobiście nie uważam bynajmniej że jest to jakoś wielce nietaktowne , rozumiem że ktoś mógł się poczuć urażony , za co przepraszam.

Ów cytat miał na celu pokazanie to że Benitez to laluś/panienka. Że boi się zaryzykować a czeka za podwójną gardą.

Byłem nieziemsko wkurzony , byłem pod wpływem wielkich amocji , naładowany adrenaliną oraz troche 'oprocentowany'.
Jest to pierwsze moje ostrzeżenie podczas ponad dwuletniej obecności tutaj na forum. Nie sprawiałem raczej problemów wychowawczych ... Poza tym zagłębiając się w temacie : " nic co ludzkie nie jest mi obce" a bynajmniej owe nieszczęsne krwawienie w podpaski jest nieodłączne dla każdej kobiety po ukończeniu pewnego wieku.

Może być też taka sytuacja że jak ktoś mi sprzeda strzała i będzie mi leciała krew z nosa , będe z dziewczyną , nikt z nas nie będzie miał chusteczek to i podpaską się nie pogardzi ...

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej apelacji o odwołanie tego nieszczęsnego ostrzeżenia.

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.11.05 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwołanie rozpatrzyliśmy negatywnie. Prawda, że jesteś jednym z porządniejszym userów, jednak nie usprawiedliwia to wypisywania tak żenujących tekstów.

Aha, to że temat znajduje się w Licznik OFF nie oznacza od razu, że można tam pisać "co się chce". Podstawowych zasad kultury należy przestrzegać wszędzie na forum.

Powrót do góry
Yamamoto
2249

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.11.24 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 24 listopada 2007, 12:21
Wystawiający: Choob
Powód: Zbliż się chociaż do ilości newsów napisanych przez Serpico, to pogadamy

Cytat:
Widzisz, ja przynajmniej będę redaktorem, Tobie pozostaje rola giermka aka ciecia w tym serwisie.

Argumenty na moją obronę: Post szanownego moderatora:

Cytat:
Dobrze wiesz, że nie dałem ci warna za to, że masz mniej newsów, lecz za nazwanie Serpico cieciem. Jeśli chcesz kontynuować dyskusję to istnieje do tego specjalny temat.

Może szanowny moderator się zdecyduje za co karze użytkowników?

Argumenty na odwołanie ostrzeżenia:
Jeden, jedyny - pokażcie mi w regulaminie punkt, który mówi, że ostrzeżenie dostaje się za to, że ma się mniej newsów od Serpico.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2007.11.24 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgrywaj niewiniątka demagogu, bardzo dobrze wiesz, za co dostałeś ostrzeżenia.

Apelacja rozpatrzona negatywnie.

Yamamoto
2249

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.11.25 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i wiem, lecz co z tego, jeśli powód ostrzeżenia zupełnie moje myśli zmienia? Mam się odwoływać do tego, co jest napisane czy do tego, co myślę? Idziesz do banku, myślisz, że masz milion euro na koncie, a kasjer pokazuje, że masz dwa złote. Ufasz papierkowi czy myślom?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2007.11.25 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 25 listopada 2007, 15:41
Wystawiający: RinG
Powód: Wyluzuj, człowieku.

Cytat:
O czym ty mówisz wogóle. 1/3 sezonu za nami, a ten pajac nadal nie jest alternatywą dla Gutiego. Pare goli z rzutów wolnych, które teraz wykonuje tak, jakby miał oczy w dupie. Nie oszukujmy się, póki co Łeslej jest zajebistym niewypałem i gra gówno, pomijając ze dwa pierwsze mecze, po których wszystkim przylepiła się sperma do oczu.

Za co to ostrzeżenie?
Nikogo nie obraziłem, nazwanie Sneijdera 'pajacem' było obiektywnym określeniem tego, co Holender prezentuje na boisku i wyrazem rozczarowania tym, że człowiek kupiony za ponad 20mln euro gra jak reprezentant Mozambiku U-16.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
Strona 2 z 39
Skocz do: