Odwołania od ostrzeżeń (czytać 1. stronę!)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.11.25 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwołuje się. Dajcie mi drugie ostrzeżenie bo złożyłem odwołanie wbrew schematowi. Z góry pozdrawiam ministrantów niszczących foro.

Za to zachowując się jak pięciolatek na pewno przyczyniasz się do rozkwitu forum //RinG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.11.26 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROTHEN - odwołanie rozpatrzone negatywnie.

Swoją drogą, z forum musi być faktycznie kiepsko, jeśli ktoś wstawia posta na poziomie rynsztoka, a potem pyta "za co to ostrzeżenie".

Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2007.11.26 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesadzasz, do poziomu ryszntoka jeszcze daleko, powiedzmy sobie szczerze, w tamtym poście nie było praktycznie żadnego wulgaryzmu :]

pajac, dupa, zajebisty, gówno, sperma - słowa, bardzo często występujące na forum.

Przecież wiedziałeś, czym się skończy ten post... //RinG

imerr
Culé
Culé

PostWysłany: 2007.12.15 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o dzisiejsze ostrzeżenie Apsika
Cytat:
Kontynuowanie wycieczek osobistych mimo wcześniejszych ostrzeżeń ze strony moderatora.
(pogrubienie moje)

imerr napisał:
Gdybyś nie miał z pilocikiem forów u modów to już dawno byłbyś wspomnieniem. Ze stałym banem :]

A tak w ogóle reinkarnacjo Hitlera, przestań tutaj pisać. Nie chcemy czytać Twoich głupot.

Chciałbym zacząć od tego, że czas tzw. sądów "kiblowych" (nazwa historyczna) skończył się w naszym kraju w czasach stalinizmu. Obecnie standardem jest, że wiadomo kto odpowiada za wyroki, apelacje, decyzje oraz ewentualne zdania odrębne.

To standard sprzed kilkudziesięciu lat, szkoda, że na forum o tym zapomniano. Nawet w późniejszych czasach PRL jeśli proces był farsą i jego wynik był z góry rozstrzygnięty, wiadomo było kto wydaje wyrok.

Domagam się upublicznienia kto i jak wypowiedział się w mojej sprawie, bo zdanie, że skład moderatorów jest na poprzedniej podstronie to o wiele za mało.

Wierzę, że nikt z nas nie chciałby, żeby, które zapadają w jego sprawie miały charakter tajny oraz żeby uniemożliwiono ujawnienie kto odpowiada za taką, a nie inną decyzję.

W linkowanym wyżej temacie dowiedziałem się, że jestem reinkarnacją zbrodniarza, ale niestety, jak zwykle, moderatorzy bali się podjąć jakiekolwiek działania. Nagromadzenie takich zdarzeń pozwala mówić o regule jaka panuje na tym forum. Grupa forumowych "szambonurków i troglodytów" (określenie administracji) w wielu tematach daje do zrozumienia, że pomimo, że chamstwo jest na forum bardziej tępione niż wcześniej, to im cały czas wolno więcej.

Po ostrzeżeniu od ukrywającego funkcję (o czym dalej) moderatora, że czas zakończyć tzw. "wycieczki osobiste" napisano kilka postów, jednak ukarano tylko mnie.

Pogłębia to poczucie niesprawiedliwość wielu userów, którzy nie są szczęśliwi, że przedstawiciele "szambonurków i troglodytów" są zwolnieni z przestrzegania regulaminu (padło nawet stwierdzenie, że szersze wyjaśnienie tej kwestii dostępne jest na forum redakcyjnym).

Wielokrotnie banowane osoby (także na forum i stronie realmadrid.pl) znalazły na tym miejsce i tematy, gdzie wszystko im wolno.

Niestety, moderatorzy doprowadzili do sytuacji kiedy można napisać posta złożonego z cytatów i parafraz wypowiedzi użytkowników, który prezentuje dno.

W obecnym stanie forum post typu: "Pierdolenie to i tyle komuszku. Reinkarnacjo Stalina, nie pisz już tutaj swoich głupot upośledzony dzieciaczku, najchętniej bym cię wyjebał trollu. Trzeba byś skończonym debilem żeby tak pisać. Co zrobić z takim śmieciem, pozdrów tatusia" zostały zalegalizowane przez osoby odpowiedzialne za forum. Wszystkie te teksty padły tutaj i pozostały bez reakcji moderatorów.

Nie wiem wg jakiego klucza ukarano akurat mnie w temacie o BARCO dobrych. Czy kluczem było losowanie czy osobiste animozje moderatora? Odpowiedzi zapewne nie będzie. Chaotyczny i nieegzekwowany regulamin forum nie przewiduje podania powodów w tzw. apelacji. Jest to tym bardziej trudne do zrozumienia, że trudno wyobrazić sobie sytuację aby w społeczności argumentacja decyzji sprowadzała się do "nie bo nie".

Moderatorzy będą twierdzić, że to nieprawda, że ci, którzy pisali posty przede mną nie mogą już dostać więcej ostrzeżeń. Niestety, niektóre z tych postów były podobne do mojego, ale z jakichś powodów padło na mnie.

Moim zdaniem jeśli nie karze się wszystkich, to nie powinno się karać nikogo.

Dlaczego niektórym userom pozwala się obrażać innych a po ostrzeżeniu moderatora ich poplecznicy mają wolną drogę do polemiki? Karane są osoby niezwiązane towarzysko z redakcją, a tzw. apelacja nie umożliwia efektywnej obrony. Niesprawiedliwe ostrzeżenie, brak odpowiedzi merytorycznej, tylko jedna wypowiedź, brak możliwości poznania osób, które apelację rozpatrują - to wszystko smuci.

Trochę się rozpisałem skupiając na szerokim kontekście ostrzeżenia tj. sytuacji na forum, ale muszę w końcu napisać to o czym powinienem był wspomnieć na początku.

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego Klatus, który jak się teraz dowiaduję jest moderatorem, ukrywa swoją funkcję?
Jest oczywiste, że ujawnienie jego funkcji moda jest ważniejsze dla życia forum niż noszenie plakietki 'grafika'.

Niestety, userom takim ja ja czyli udzielającym się głównie w działach 'różne' i 'primera division' nie są znane roszady wśród osób opiekujących się forum.

Chciałbym się dowiedzieć jak można dać komuś ostrzeżenie za zignorowanie poleceń moderatora jeśli nie wiadomo, że to moderator?
Przecież takie sytuacje obniżają i tak niski poziom zaufania do opiekunów forum.

Jeśli wszyscy pozostali moderatorzy są oznaczeni jako osoby odpowiedzialne za forum, to trudno się dziwić, że osoba z tytułem grafika nie jest za takiego przez wielu uważana. Sytuację dopełnia fakt, że inna osoba niebędąca moderatorem pisze komu wolno pisać na forum a komu nie.

Czyli wiele osób mówiąc kolokwialnie "zgrywa moda", choć nim nie jest. Nie sprawdzam podstron o grupach użytkowników czy kolejne z tych osób są uprawnione do pilnowania porządku czy nie.

Jeśli brak plakietki moderator albo nie wiem że dana osoba nim jest, to stwierdzam, że to forumowy folklor (jak osoba wypraszająca zacniejsze od siebie osoby - pisownia oryginalna "wypierdoliłbym ciebie").

Podsumowując, po prośbie osoby o której nie wiadomo, że jest moderatorem wypowiedziało się kilka osób, a ukarano tylko mnie. Jest to głęboko krzywdząca decyzja, wierzę, że pomyłka. Forumowe społeczne poczucie sprawiedliwości ucierpi jeśli moje bezprawne ostrzeżenie nie zostanie zdjęte.

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2007.12.15 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 15 Grudnia 2007, 19:29
Wystawiający: Ring
Powód: Wycieczki osobiste pomimo ostrzeżeń moderatora
Argumenty na moją obronę:
To proste-mój post to cytat Barcodobry+odpowiedź na obelgi pewnego użytkownika-ale w moim poście nie ma żadnych wycieczek. Co jeszcze?od czasu zastosowania nowego regulaminu nie byłem karany ostrzeżeniami-więc może jakieś pouczenie malutkie a nie ostrzeżenie :> ;)

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2007.12.30 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwieram temat, który był zamknięty od ponad tygodnia. Oczywiście zasady obowiązują te same. Naprawdę zachęcam do przeczytania regulaminu z pierwszego posta tego tematu. Może niektórzy nie będą zdziwieni dlaczego dostają warny.

Również zachęcam do zapoznania się z listą moderatorów, która uległa zmianie. => klik

Dla formalności: apelacje imerra i Pixika zostały odrzucone.

Dociekliwym chciałbym przypomnieć, że forum to nie sąd czy też parlament. Tutaj obowiązują inne zasady. O odrzuceniu bądź pozytywnym rozpatrzeniu apelacji decyduje w demokratycznym głosowaniu grupa moderatorów, a nie jedna osoba. I żaden z moderatorów nie będzie się ze zbiorowej decyzji tłumaczył.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rekin15
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.06 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę chamskie...dostałem ostrzeżenie dlatego że powiedziałem jednemu gościowi z forum że sprawy między sobą załatwia się na priv. CO prawda było napisane Koniec tematu ale pouczyć nie można? Za przysługę dostaję ostrzeżenie? Wypraszam sobie!!!

GIGO
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.01.11 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=2775&start=250

Za co dostałem warna?? xD
Jaja jakieś... xD

Powrót do góry
Heffalump
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.01.11 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data:10.01.2008
Wystawiający: Choob
Powód: kontynuowanie offtopu
Cytat:
Cytat:
Jest to jak najbardziej wykonalne.

A skąd ty to możesz wiedzieć? W Poznaniu z kibicami się współpracuje, w Madrycie ich się zwalcza. W Poznaniu bilet kosztuje może kilkadziesiąt złotych, w Madrycie równowartość kilkuset, a i tak żeby dostać się an większość meczów trzeba mieć kosmicznie drogi karnet. W Madrycie zepół gra o najwyższe trofea, więc na mecze przyjeżdżają tysiące turystów, a nie kibiców, a do Poznania przyjeżdżają co najwyżej wycieczki z Piły czy podobnych miejsowości. Jest różnica? Jest wykonalne? Nie jesteś członkiem US czy OV, podobnie nie jetem nim ja, ale potrafie powstrzymać się od takich porównań bo wiem, że sytuacja w Poznaniu i Madrycie jest diametralnie różna.

Cytat:
osobna sprawa, ze mozna miec ultra radykalne, by nie powiedziec chore poglady i byc wspanialym kibicem, a real i takich posiada na trybunie sur.

Całkowicie się zgadzam, ale mimo to na pewno nie mógłbym zostac członkiem US, właśnie ze względu na poglądy.

Cytat:
ze spiewajacy kibice realu madryt, to zlo konieczne, skladajace sie z rasistow i indolentow intelektualnych?

Pytanie było do Chooba, ale też podzielę się swoją opinią: "indolenci intelektualni" tworzący nawet najwspanialszy doping nie przestają być indolentami. Ale za ich dziąłalność należy się i tak szacunek.

Argumenty na moją obronę: Zostałem w temacie "Ultras Sur" wmieszany do offtopowej dyskusji, uważam jednak, że mój post jest jak najbardziej na temat. Owszem, jest w nim odniesienie do polskich kibiców, czego cąły offtop dotyczył, ale jest to porównanie kibiców Lecha Poznań do US, których temat "Ultras Sur" chyba dotyczy, tak?

Powrót do góry
tomiG
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.11 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 15 Gru 2007 19:12
Wystawiający:apsik
Powód:Masz wyraźnie napisane w regulaminie tego topicu: 5.) Każdy post nie dotyczący bezpośrednio osoby piszącej go również będzie karany ostrzeżeniem
Postu nie mogę przytoczyć ponieważ został on usunięty. Dlatego uważam, że ostrzeżenie również powinno zostać zdjęte z powodu braku dowodów winy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołanie Very Happy .

Z poważaniem:
gala150

Powrót do góry
GIGO
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.01.11 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 Kwi 2007
Wystawiający warna: Gal Anonim
"Ciekawe jest to, że nazwałeś mnie debilem . I to jest już fakt ;>, więc licze na warna ."

Gdzie w tym poście jest złamanie regulaminu? Nikogo nie obraziłem, więc nie wiem OCB. Człowiek który nazwał mnie debilem dostał taką samą kare jak ja, choć ja jestem niewinny [*]. W powodzie, jest, że za nabijanie. Przecież to jest żenada. Wyjaśniałem sobie sprawe z innym użytkownikiem forum.

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.01.11 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GIGO czy naprawdę jesteś aż tak ograniczony? Nie denerwuj mnie, bo zaraz dostaniesz 3. ostrzeżenie za nieznajomość Regulaminu.

Regulamin napisał:
2.14. Nie donoś. Donosicielstwo to rzecz żenująca i naganna. Jeśli "ktoś zrobił coś, a nie został ukarany, a ja zrobiłem to i to i dostałem warna", to najpewniej zaraz dostaniesz drugiego - za donosicielstwo właśnie.

GIGO napisał:
W powodzie, jest, że za nabijanie.

Gdzie niby jest napisane, że za nabijanie? Ogarnij się, człowieku! Napisałem przecież, że za konfidenctwo.

Apelacja rozpatrzona negatywnie

Apelacje Heffalumpa i gali150 nadal są rozważane.

GIGO
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.01.11 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Witam,

Przestań nabijać (tj. skrobać krótkie, jednozdaniowe) posty, a później będzie zakaz pisania. Zapoznaj się z Regulaminem.

Pozdrawiam,
Choob"

Wiadomość od ciebie...

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.01.11 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Tobą chyba jest coś nie w porządku. Tą PW dostałeś chyba z miesiąc czy półtora temu, natomiast UZASADNIENIE ostrzeżenia masz tu [klik]. Zresztą, to już nieważne.

Nieznajomość Regulaminu szkodzi.

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.01.12 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heffalump - apelacja rozpatrzona pozytywnie.
gala150 - apelacja rozpatrzona negatywnie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 3 z 39
Skocz do: