Odwołania od ostrzeżeń (czytać 1. stronę!)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.08.23 17:22    Temat postu: Odwołania od ostrzeżeń (czytać 1. stronę!) Odpowiedz z cytatem

W tym temacie każdy może wyrazić swoje niezadowolenie z powodu otrzymanego ostrzeżenia, jednak tylko i wyłącznie pod następującymi warunkami:

Cytat:
1. Najpierw ponownie zapoznaj się z Regulaminem Forum - prośby o anulowanie kary za przewinienia stojące w jawnej z nim sprzeczności nie będą w ogóle rozpatrywane.
2. Od pojedynczego ostrzeżenia przysługuje każdemu w tym temacie JEDEN post. Należy w nim zawrzeć kolejno: datę, powód i nicka wystawiającego ostrzeżenie oraz zacytowany w całości post, za który się go otrzymało. Następnie należy wyłożyć swoje racje, przemawiające za niesłusznością kary. Tylko ten format będzie akceptowany:

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

3. Twoje odwołanie zostanie następnie rozpatrzone przez zespół moderatorów w aktualnym składzie Arrow klik. Jeżeli będziemy mieli jakieś dalsze wątpliwości lub pytania - zadamy je sami.
4. Po rozpatrzeniu sprawy, jeden z moderatorów poinformuje Cię o naszej decyzji. Niezależnie od jej brzmienia jest ona nieodwołalna. Każdy kolejny post, będący wylewaniem żalów lub podważaniem kompetencji moderatorów będzie karany ostrzeżeniem.
5. Każdy post niedotyczący bezpośrednio osoby piszącej go również będzie karany ostrzeżeniem.
6. Osoby z banem, które nie mogą odwołać się w tym temacie, powinny wysłać swoje odwołania na maila moderatora, który wystawił ostatnie ostrzeżenie. Ów moderator ma wówczas obowiązek przedstawić odwołanie przed gronem moderatorskim. Zakładanie nowych kont będzie odpowiednio karane.

I jeszcze drobna uwaga na koniec - wszystkie ostrzeżenia wystawione do dnia dzisiejszego, tj. 23. sierpnia 2007, zostają zdjęte. Niech to będzie gest naszej dobrej woli w stosunku do Was.

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sprite

PostWysłany: 2007.08.27 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 27 sierpień
Wystawiający: Airwolf
Powód: Wyraźnie podpisane, że D. Wołowski. A co do buca, to sam widzisz.

Cytat:
Kamior napisał:
No bo ten jest Barcelony I jakoś wcale się nie dziwię. Czego innego można by się spodziewać bo Ciules ?

Ten tekst został skopiowany z gazeta.pl temu mnie to zmyliło. Przeczytaj co pisało wczoraj na gazeta.pl

Cytat:
Kto będzie mistrzem? Galaktyczna Barcelona czy broniący tytułu Real Madryt, w którym już sześć dni temu doszło do narady antykryzysowej? A może całkiem kto inny: Valencia, Sevilla, Atletico, Villarreal lub Saragossa...

Barca rywal Barcy

Klub z Katalonii kupił czterech graczy do podstawowego składu i każdy z nich: Henry, Toure, Abidal i Gabriel Milito to klasa światowa. Na razie trudno przesądzić, czy Barca będzie zwyciężać, ale już teraz pewne jest, że centrum światowej uwagi będzie tam, gdzie postawią stopę w piłkarskim bucie Henry, Ronaldinho, Messi, Eto'o i spółka. Ceny biletów na Barcę w Santander sięgały 140 euro.

Po katastrofalnym ubiegłym sezonie prezes Joan Laporta miał wydać pieniądze wyłącznie na graczy defensywnych, by doprowadzić do równowagi proporcje ataku i obrony. Ale kiedy zdarzyła się okazja, by zrealizować marzenie zatrudnienia na Camp Nou Thierry'ego Henry bez wahania zapłacił 24 mln euro. Chcąc uspokoić nerwy, Iker Casillas zauważył, że Barca wkroczyła właśnie w okres galaktyczny, który jego Real ma za sobą. Słowa bramkarza niepotrzebnie oburzyły Katalończyków, którzy zapomnieli, że zanim galaktyczni z Madrytu z Zidanem, Figo, Ronaldo i Beckhamem zaczęli przegrywać, zdobyli jednak aż siedem trofeów. Pytanie jest inne: w jakim momencie okresu galaktycznego znajduje się dziś "Duma Katalonii"?

Sprawy finansowe idą dobrze. Barca wciąż ma długi, ale era Laporty jest ekonomicznie udana, a budżet na ten rok sięgnie 315 mln euro i będzie najwyższy w historii. Przez pięć lat prezydentury Laporta sprowadził 25 piłkarzy, wydając na nich 202 mln euro. W tym czasie wygrali oni dwa mistrzostwa kraju i Champions League, a gdyby dziś klub z Katalonii postanowił rozsprzedać swój gwiazdozbiór, pieniądze na pewno by mu się zwróciły. Barca nie biła rekordów. Najdroższym piłkarzem ery Laporty jest Ronaldinho (27 mln), mniej niż Real Madryt zapłacił właśnie za stopera Pepe i tyle samo co za Sneijdera.

Latem Katalończycy byli na tournée po Azji, gdzie na rynkach chińskich i japońskich zarabiali i promowali markę. Podczas przygotowań do sezonu wygrywali (nawet w Monachium z Bayernem), a w szranki ze wspaniałą czwórką stanął Giovani dos Santos. Młody Meksykanin przestaje być melodią przeszłości. Do składu łatwo wedrzeć się nie będzie, ale Rijkaard nie zgodził się go wypożyczyć, bo chce, by grał. Brzmi to zaskakująco, bo większość fanów Barcy nie ustaje w debatach, w jaki sposób Holender pomieści w składzie tyle gwiazd.

Deco już się wkurzał, już miał oferty z Chelsea i Interu. Nie ma jednak wątpliwości, że największym rywalem Barcy będzie Barca. Jeśli upora się z problemami wewnętrznymi, powinna być mistrzem Hiszpanii 19. raz.

Kryzys przed startem

Fabio Capello wyprowadził Real Madryt z czteroletniej zapaści. Ale i tak stracił posadę, bo królewski klub grał brzydko. Jaśniejąca wtedy na ławce Getafe gwiazda trenerska Bernd Schuster krytykował Włocha za to, że w klubie o takiej tradycji ośmiela się wystawiać dwóch defensywnych pomocników. I co? Gdy Capello przegnano z Madrytu, a Schuster zajął jego miejsce, w pierwszym oficjalnym meczu postawił w środku na Diarrę i Gago. Nic to nie dało, bo Sevilla wygrała pierwsze spotkanie w Superpucharze 1:0, a gdy w rewanżu na Santiago Bernabeu Niemiec ustawił królewski zespół ofensywniej, skończyło się na stracie pięciu goli. Trzy dni później gazety w Hiszpanii podały, że w Realu doszło do antykryzysowego spotkania prezesa Calderona z dyrektorem sportowym Mijatoviciem i Schusterem. A więc kryzys zaczął się jeszcze przed startem sezonu?

Prawda, że Real ma za sobą trzeci w klasyfikacji na najgorszy w historii okres przygotowawczy, że latem przegrywał, gdzie się dało, ale za Capello było gorzej, a potem skończyło się tytułem mistrzowskim. W dwa lata rządów Calderon wydał 230 mln euro na transfery i choć za większość graczy słono przepłacał, to jednak na razie jego działalność uzasadnia fakt niezbity - wydarł Barcy mistrzowską koronę. Barcy, która od trzech lat wydaje się nie do pobicia.

Pozycja Realu jest niewdzięczna. Numer 1 na liście najbogatszych klubów świata sprawia, że gdy interesuje się jakimś piłkarzem, jego cena rośnie jak balon pod wpływem gorącego powietrza. Kto inny dałby 30 mln za takiego gracza jak Pepe? Zwłaszcza że jak ujawnił Carlos Queiroz, jeden z byłych trenerów klubu, jeszcze trzy lata temu Real mógł go mieć za 2 mln. Tylko nie chciał.

- Mamy do wydania worek pieniędzy - powiedział niemieckiej prasie Bernd Schuster, gdy Real przystępował do kupowania. Te słowa przetłumaczono na wszystkie języki świata. Nic dziwnego, że każdy z kontrahentów chce z tego worka jak najwięcej. Na razie udało się wyrwać 119 mln. Real wydał je na Pepe, Sneijdera (27 mln), Drenthe (14), Robbena (36) i Heinze (12).

Mimo to kilka klubów w Europie wciąż ma nadzieję, że Real przegra kilka razy na początku sezonu i w końcówce okna transferowego rzuci się na kolejnych graczy bez względu za cenę. Na razie ten scenariusz się sprawdza. Po porażce 3:5 z Sevillą w Superpucharze do Madrytu trafili Robben i Heinze, a Schuster chciał kupić jeszcze Diego Milito. I usłyszał od Saragossy 25 mln. Tyle wynosi klauzula odejścia w kontakcie Argentyńczyka, który w ostatnich dwóch sezonach zdobył 44 gole.

Jeszcze kilkanaście dni przed inauguracją ligi z Atletico Madryt szanse Realu u bukmacherów stały bardzo wysoko - z każdym dniem jednak malały, a w ankiecie "Marki" 51 proc. czytelników postawiło na zwycięstwo gości, a tylko 43 proc. na gospodarzy. Pomylili się. Real wymęczył 2:1 i Schuster krytykę ma z głowy chociaż na tydzień.

Link. http://www.sport.pl/pilka/1,65082,4435844.html

I gdzie tu obiektywizm? Co za buc to pisał!

Argumenty na moją obronę:
Po pierwsze, może mi ktoś łaskawie wytłumaczyć, który punkt regulaminu złamałem?
Po drugie artykuł nie był podpisany Wołowski, tylko Gazeta.pl, zresztą skąd mogłem wiedzieć że ta pisarzyna jest fanem Barcelony?
Po trzecie, powód za który dostałem ostrzeżenie? Bo chyba nie za cytowanie Wołowskiego tylko nazwanie go bucem, de facto w chwili pisania postu nie wiedziałem że on jest jego autorem.
Tak w ogóle to jest to śmieszne bo na forum są gorsze obelgi, userzy się obrażają, a ja dostałem warna za nazwanie bucem osoby której nikt z nas nie widział na oczy.

Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.08.27 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 25 sierpień, 22:31
Wystawiający: Choob
Powód: Nabijanie

Cytat:
Ja pieroleeeeeeeeee co Mama odjebał!

Post napisany w trakcie meczu Real Madryt - Atletico przy stanie 1-1, gdy Mahamadou Diarra nie trafia w stuprocentowej sytuacji z 2 metrów w bramkę...

-nie miałem na celu "nabić" swój licznik tym postem, oczywiście zdarzają mi się krótsze posty, ale kto ich nie pisze? Czasami nie trzeba się rozpisywać na kilkanaście zdań i nie mam maniery pisać byleby pisać...
-post napisany pod wpływem emocji co zresztą widać :]
-post miał być komentarzem do zaistniałej sytuacji na boisku
-niekaralność :] (to jest moje pierwsze ostrzeżenie)

Oczywiście nie mam zamiaru płakać z racji tego, że dostałem ostrzeżenie, jeśli jednak zostanie one utrzymane przyjmę je z pokorą, jeśli jednak zostanie zdjęte będę wdzięczny. Pozdrawiam

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.08.27 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umiecie czytać? Wywaliłem wszystkie posty niezgodne z zasadami. Następnym razem posypią się warny.

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2007.08.27 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprite23 napisał:
Po pierwsze, może mi ktoś łaskawie wytłumaczyć, który punkt regulaminu złamałem?
Po drugie artykuł nie był podpisany Wołowski, tylko Gazeta.pl, zresztą skąd mogłem wiedzieć że ta pisarzyna jest fanem Barcelony?
Po trzecie, powód za który dostałem ostrzeżenie? Bo chyba nie za cytowanie Wołowskiego tylko nazwanie go bucem, de facto w chwili pisania postu nie wiedziałem że on jest jego autorem.
Tak w ogóle to jest to śmieszne bo na forum są gorsze obelgi, userzy się obrażają, a ja dostałem warna za nazwanie bucem osoby której nikt z nas nie widział na oczy.

Apelacja rozpatrzona pozytywnie, ostrzeżenie zdjęte.

Powrót do góry
sprite

PostWysłany: 2007.08.27 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie dziękuję

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2007.08.28 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MateuszG_2005 napisał:
-nie miałem na celu "nabić" swój licznik tym postem, oczywiście zdarzają mi się krótsze posty, ale kto ich nie pisze? Czasami nie trzeba się rozpisywać na kilkanaście zdań i nie mam maniery pisać byleby pisać...
-post napisany pod wpływem emocji co zresztą widać :]
-post miał być komentarzem do zaistniałej sytuacji na boisku
-niekaralność :] (to jest moje pierwsze ostrzeżenie)

Apelacja rozpatrzona negatywnie, ostrzeżenie pozostanie.

Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.08.28 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 28 sierpnia 2007, godz. 23.46
Wystawiający: RinG
Powód: Drwina z czyjejś śmierci (nie wiedziałem)

Cytat:
No nie widzisz? Dostał pie*dolca z powikłaniami. :] Ale wszyscy zaraz powiedzą, że Allach po niego przybył. :]

1. Oglądając ten film, nie zdawałem sobie sprawy z tego, że ten piłkarz umarł. Naprawdę. Wydawało mi się, że on tylko coś przedstawia. Tytuł tego filmu zauważyłem dopiero za drugim razem, dokładnie go analizując już po otrzymaniu ostrzeżenia.
2. Nigdy, ale to przenigdy nie odważyłbym się (gdybym wiedział, że to tak się skończyło) drwić z czyjejś śmierci. Ten post nie był oznaką mojego chamstwa, lecz niewiedzy.
3. Już po otrzymaniu ostrzeżenia zauważyłem post, w którym jeden z userów (szatan) napomniał mnie, że ten piłkarz tam umarł. Po tym, jak się o tym dowiedziałem, napisałem post z przeprosinami (zresztą sam, możesz go zobaczyć TU (post na samym dole))

Wcześniej niczego takiego nie zrobiłem i mam nadzieję, że przychylisz się do mojej apelacji, bo naprawdę niczego złego nie miałem na myśli.

Wtej chwili dowiedziałem się, że ten zawodnik jednak nie umarł:
Kamilosx napisał:
Abdulrahman Al-Shoaibi.

Wszystko wydarzyło sie podczas meczu między Al-Raed i Hajer, piłkarz dostał koło błędnika i stracił zmysł równowagi. Doszły do tego niekontrolowane skurcze mięśni. Spędził on noc w szpitalu, po czym wrócił do domu. W następnej kolejce zagrał w podstawowym składzie. W Hajer gra do teraz. Dodaj sobie teraz fanatyzm Islamistów i wiesz dlaczego podrobili do tego historie o wyssaniu duszy, nagłej śmierci itp.

Mam nadzieję potraktowania tego cytatu, jako okoliczności łagodzące. On nie umarł...

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.08.30 02:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@andre07

Apelacja rozpatrzona negatywnie.

Powrót do góry
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.09.07 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 7 września 2007
wystawiający : apsik
powód : Zakładanie nowych tematów mimo ostrzeżenia
Cytat:
Co sądzicie o tym programie, jak dla mnie jest super, można się pośmiać :lol2: a Szymon to spoko gość. "Rozmowy w tłoku" też wymiatają

1. Po pierwsze nie rozumiem dlaczego ten temat został zamknięty, skoro od dawna jest na forum niemal identyczny temat o programie Kuby Wojewódzkiego http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=1345 i nie został on zamknięty, tak wiem że temat ulubione programy telewizyjne powstał później, ale uznałem, że skoro nie zamknięto tematu o Kubie Wojewódzkim Show i można się w nim dalej wypowiadać, to nic się nie stanie jeśli Szymon Majewski Show też będzie miał oddzielny temat
2. Powodem ostrzeżenia jest zakładanie niepotrzebnych tematów, ale ostatnio tylko mój temat o Paolo Di Canio został zamknięty zaraz po wysłaniu, z powodu, że rzekomo otrzymałby mało odpowiedzi, natomiast wcześniejszy mój temat o najlepszych obrońcach był jakiść czas, ale po jednym dniu go zamknięto, bo nikt nie odpowiedział, ale jaka w tym moja wina? a na temat o najlepszych bramkarzach dobrych kilka osób odpowiedziało, i myślę że gdyby nie został zamknięty doczekałby się jeszcze następnych odpowiedzi, chciałem też założyć temat o meczowych oprawach, który wg. mnie przydałby się, bo możnaby w nim było wklejać nie tylko oprawy z meczy Realu, ale też został zamknięty.
Próbując założyć nowy temat chciałem tylko dobrze, więc mam nadzieję, że moja prośba odwołania od otrzymanego ostrzerzenia zostanie rozpatrzona, a na przyszłość postaram się sensowniej dobierać tematy Zawstydzony

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2007.09.09 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apelacja rozpatrzona pozytywnie. Pamiętaj jednak, aby sensowniej dobierać tematy. Pozdrawiam.

Powrót do góry
rhaegar
Culé
Culé

PostWysłany: 2007.09.17 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data:

Wystawiajacy: apsik

Powód: Nabijanie

rhaegar napisał:
bla bla bla a temat o Valdesie ma juz prawie tyle stron co o Casillasie :lol2:

Hala Robinho!

Argumenty na moją obronę: To był jedyny post jaki napisalem w ciągu tygodnia :]

Powrót do góry
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2007.09.18 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apelacja rozpatrzona pozytywnie.

Powrót do góry
rhaegar
Culé
Culé

PostWysłany: 2007.09.18 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hala sprawiedliwosc! :]

Powrót do góry
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2007.09.24 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 23 września 2007, 23:20
Wystawiający: Choob
Powód: Robienie relacji LIVE w temacie o PD

Cytat: Błagam, powiedzcie, że livescorowi się popierdoliło... :|

Po 1 - to nie jest relacja live, gdyż nie opisywałem zdarzeń znajdujących się na boisku. Po 2 - Temat meczowy został zamknięty, a musiałem gdzieś odreagować ten nagły szok. Po 3 - To jest temat o Primera Division i wszystkich meczach, w tym również Realu. Po 4 - 2 post w trakcie dnia...

:|

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 1 z 37
Skocz do: