Odwołania od ostrzeżeń (czytać 1. stronę!)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.12.13 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, właśnie ogarnąłem, że dostałem kolejnego warna.

Data: 11 grudnia 2018, godziny wieczorne
Wystawiający: Goldschmidt, Cube - zwał jak zwał
Powód: 2.14, 2.15. Zajmij się sobą

Cytat:
Tak nawiązując do pana moderatora, który czepiał się o moją jałowość postów, to to powyższe nie zasługuje na jakąś naganę?

Argumenty na moją obronę: Nawet nie chcę przytaczać postu, na który odpowiadałem, bo kompletnie nie chodziło mi o to, żeby wlepiać jakiemuś sympatycznemu użytkownikowi warna, takie spostrzeżenie wobec mnie to kompletne minięcie się z meritum. Chciałem najzwyczajniej na świecie poznać punkt widzenia Goldschmidta jako normalnego uczestnika forumowej dyskusji, który naganę mi udzielił (i wtedy to nie był warn, więc żeby była jasność - w tym przypadku też nie uznawałem słowa "nagana" jako synonim ostrzeżenia), gdy napisałem kiedyś post, który jak się później okazało, nie był sam w sobie zasługującym na takową, ale wspomniany wyżej pan moderator uznał to za okazję do przyczepienia się do mojej całej twórczości na tym forum i określenia moich postów jałowymi. Gdy chciałem zagłębić się w argumentację krytyki wobec mnie, nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi, zostałem zbyty, co zostawiło głęboką zadrę w moim sercu, bo bardzo staram się, by moje posty czytało się przyjemnie - jakkolwiek czasem tego nie widać. Całość podjęcia próby dyskusji, o której piszę zamieszczam tutaj:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

A więc licząc, że pan moderator, którego chciałem potraktować jak normalnego użytkownika, będzie pamiętał kontekst tamtej sytuacji i fakt, że nie odpowiedział mi wtedy na moje pytanie, które zadałem by nie popełniać w przyszłości podobnych błędów, odpowie mi teraz przy okazji postu, na który rzekomo doniosłem. Możecie mnie uważać za debila, kretyna, trolla, czy nie wiem co tam o mnie w głębi siebie sądzicie i za to mi wystawiajcie warny. Ale nigdy na nikogo nie doniosłem - nie jestem szczurem i wypraszam sobie osądzanie mnie o coś tak marnego. Użyłem tego postu (na który odpowiadałem) jako przykładu, nie chciałem autorowi posta sprawiać żadnej przykrości, po prostu uznałem to jako okazję do powrotu do sytuacji ze spoilera. Staram się dyskutować na tym forum, mimo iż kompletnie nie powinno mnie interesować dbanie o treści na nim, bo nie jestem w żadnym stopniu powiązany z Realem, nigdy do nikogo nie przyczepiam się z pobudek osobistych. Zawsze interesowała mnie czysta dyskusja i nigdy, nie będąc sprowokowanym, nie wdawałem się w żadne wycieczki słowne.

Reasumując: Moje użycie jako przykładu postu Kakamilusa do wcześniejszej dysputy z Goldschmidtem zostało błędnie zinterpretowane jako próba wskazania palcem, że ten oto użytkownik powinien dostać za dany post ostrzeżenie. Ogólnie boli mnie też to, że warn dla mnie wystawiła akurat osoba, z której starałem się wyciągnąć konstruktywną krytykę. Mniej ubolewałbym nad tym faktem, gdyby rzecz tę uczynił moderator, który kompletnie nie kojarzyłby całego kontekstu sytuacji.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.12.20 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie jeszcze o mnie?

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.12.21 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwołanie rozpatrzone negatywnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.12.21 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się kompletnie z takim werdyktem, pewnie nie można prosić o uzasadnienie?

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.12.21 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Przeżyjesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.17 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym sie dowiedziec, ktory konkretnie punkt regulaminu zlamalem swoim postem. Powod "wiadomo" nie istnieje w regulaminie tego forum.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2019.01.18 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data: 4 dni temu o 18:39
Wystawiający: Leszczu
Powód: "wiadomo"

Cytat:
Cytat:
Szkoda ze tylko palce.

Chcialbym sie dowiedziec, ktory konkretnie punkt regulaminu zlamalem swoim postem. Powod "wiadomo" nie istnieje w regulaminie tego forum.

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2019.01.18 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na osobę z takim stażem na forum, to chyba powinieneś wiedzieć, że złorzeczenie piłkarzom Realu Madryt jest od wielu, wielu lat karane ostrzeżeniem.

Co do punktu, to dałbym 2.2., ale nie chce mi się w tej chwili całego toku interpretacyjnego tutaj wykładać. Poza tym pamiętaj o zapisach pkt 5.2.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2019.01.18 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
2.2. Bądź kulturalny. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Nie uzylem wulgaryzmow. Zdanie w zaden sposob nie podchodzi pod nie kulturalne. Czy Benzema poczul sie obrazony i zglosil post? Moze mnie zle zrozumial, bo translator zle przetlumaczyl? Prosze o zidentifikowanie jego konta a wysle przeprosiny samodzielnie.

Cytat:
5.2. To moderatorzy i tylko oni decydują, czy za coś należy się ostrzeżenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38
Strona 38 z 38
Skocz do: