Pomyłki sędziowskie na korzyść FC Barcelona 07/08 - kronika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katalonka
Culé
Culé

PostWysłany: 2008.02.18 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MateuszG_2005 napisał:
http://www.google.pl/search?q=okulista&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Cóż za pojazd, ho ho.

MateuszG_2005 napisał:
Kup jeszcze telewizor

Słabe.

MateuszG_2005 napisał:
Czy każde zagranie ręką to karny?

Nie. Czy to cokolwiek zmienia?

MateuszG_2005 napisał:
No właśnie po co? Jeśli wiadomo, że Barcelona nakradła więcej

Nawet udało Ci się mnie rozbawić .

MateuszG_2005 napisał:
Upatrujesz celowośc poczynań arbitra? Czyli tzw. spisek?

o_O Chyba nie jestem aż tak inteligentna, żeby zgadnąć, co autor miał na myśli. Wybaczysz?

MateuszG_2005 napisał:
Po części masz rację, ale mnie najbardziej denerwuje fakt, że Barcelona najbardziej korzysta z tych pomyłek sędziowskich.

Yaya sobie robisz :| ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
grzechu23
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.02.18 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak. Kolejny przykład tego jak sędziowie patrzą pobłażliwie na "supergwiazdy" Barcelony. Totalna kompromitacja panów arbitrów. Żenada

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.02.18 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roodeck napisał:

Rozbawiło mnie gdy porównałem oczywistą rękę Heinze w meczu z Mallorcą do rzekomej ręki Henry'ego co do której nie ma pewności po obejrzeniu 20 powtórek i 30 zdjęć.

Ciekawy też był nieuznany gol Uche.

Licytujemy się dalej?

Uno, HENRY ZAGRYWAŁ RĘKĄ W POLU KARNYM, PRZYJĄŁ PIŁKĘ RĘKĄ, WIDAĆ TO BYŁO JAK NA DŁONI, PRZEDWCZORAJ NA C+, WCZORAJ NA EUROSPORCIE I DZISIAJ NA TVP. Jesteście ślepi czy nie chcecie tego widzieć? Wątpliwości można mieć co do karnego dla was i tej ręki czy obojczyka. Bo to trudniej stwierdzić

Duo, Uche strzelił gola prawidłowo i z tym się trzeba zgodzić. Jednak jak pamiętam mecz skończył się 3-1, więc co by to zmieniło?

Licytować się nie chcę, bo nie mam zbytnio na to czasu, pewnie do każdej sytuacji jakaś putka by się przyczepiła i ją kwestionowała, więc daruję sobie. A jestem przekonany, że w tym sezonie to sędziowie Barcelonie pomagali więcej niż Realowi i widać to np. w tym topicu, może nie jest wszystko, ale większość.

Katalonka
Culé
Culé

PostWysłany: 2008.02.18 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyc! napisał:
Katalonko, nie po to zadałem pytanie, żeby dostać odpowiedź w analogicznej postaci :>

Domyślam się :P .

Cyc! napisał:
Zresztą nie mam zamiary czytać ewentualnych teorii, tłumaczących czemu widzący całą akcję z metra Bojan, nawet się nie zająknął, nie mówiąc już o "nieśmiałym podniesieniu ręki".

No tak zawsze najłatwiej. Trochę to niekonsekwentne, że jako dowód na to, że karnego dostaliśmy niesłusznie podaje się brak reakcji zawodników Barcelony, a przy bramce na 0-1 zupełnie nie dopuszcza się do siebie myśli, że brak reakcji ze strony zawodników Zaragozy mógł oznaczać to, że była ona zdobyta prawidłowo. Bo ciężko za takową reakcję uznać uniesioną rękę Sergio.

Cyc! napisał:
Poza tym nie bardzo wiem, czego/kogo niektórzy tak zaciekle bronią. Arbitra ? Przecież on chyba nie ma żadnych związków z Barcą ? Trochę głupio tak kryć chłopa tylko dlatego, że pomylił się na waszą korzyść. 3 punkty są już na koncie, więc nie ma sensu udawać, że wszystko było "ewidentne".

Problem w tym, że nic nie było ewidentne.

Niektóre teksty zdaje się nie są skierowane w stronę arbitra, a Barcelony, co jest już w ogóle najśmieszniejsze. Co, Laporta znowu otworzył sakiewkę, żebyśmy mieli w ogóle jakąkolwiek szansę na zmniejszenie strat?

MateuszG_2005 napisał:
Uno, HENRY ZAGRYWAŁ RĘKĄ W POLU KARNYM, PRZYJĄŁ PIŁKĘ RĘKĄ, WIDAĆ TO BYŁO JAK NA DŁONI, PRZEDWCZORAJ NA C+, WCZORAJ NA EUROSPORCIE I DZISIAJ NA TVP.

Nie było tego widać na canal+. Jak mogłeś to zobaczyć, skoro nie pokazali tej sytuacji z przodu? Nie rozumiem tego. Jakieś cudowne oczy?

MateuszG_2005 napisał:
Duo, Uche strzelił gola prawidłowo i z tym się trzeba zgodzić. Jednak jak pamiętam mecz skończył się 3-1, więc co by to zmieniło?

Zapewne nic, bo wydarzenia na boisku w ogóle nie są uzależnione od wyniku.

MateuszG_2005 napisał:
Licytować się nie chcę, bo nie mam zbytnio na to czasu, pewnie do każdej sytuacji jakaś putka by się przyczepiła i ją kwestionowała, więc daruję sobie. A jestem przekonany, że w tym sezonie to sędziowie Barcelonie pomagali więcej niż Realowi

A ja mogę być pewna, że sędziowie więcej pomagali Realowi niż Barcelonie. I co wtedy? Skoro nie masz zamiaru się licytować, to najlepiej nie stawiaj takich kontrowersyjnych tez. Sędziowie mylili się na korzyść obu stron i wszyscy o tym dobrze wiemy. Żeby ocenić, kto dostał więcej prezentów, przydałoby się wszystko wypisać. Inaczej tego nie udowodnisz. Pominę już to, że i tak pewnie każdy miałby inną listę. Z oczywistych powodów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2008.02.18 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MateuszG_2005 napisał:
A jestem przekonany, że w tym sezonie to sędziowie Barcelonie pomagali więcej niż Realowi i widać to np. w tym topicu, może nie jest wszystko, ale większość.

To że sędziowie bardziej pomagają Barcelonie widać w tym topiku? Nic dziwnego skoro tu są tylko sytuacje w których sędzia pomylił się na korzyść Barcy(lub komuś się zdaje że się pomylił). Topików typu "błędy sędziego na korzyść Realu" lub "błędy na niekorzyść Barcy" na tym forum nie ma(i na znanych mi forach Barcy też nie).

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.02.18 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że takich tematów nie ma może świadczyć tylko o jednym.

Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2008.02.18 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...że kibice Barcy nie są aż takimi frustratami żeby je zakładać.

Sewciu
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.02.18 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<hahaha>

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.02.18 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Topików typu "błędy sędziego na korzyść Realu" lub "błędy na niekorzyść Barcy" na tym forum nie ma(i na znanych mi forach Barcy też nie).

A ja widziałem takie topiki na hiszpańskich forach aż za często :]

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.18 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katalonka napisał:

Cyc! napisał:
Zresztą nie mam zamiary czytać ewentualnych teorii, tłumaczących czemu widzący całą akcję z metra Bojan, nawet się nie zająknął, nie mówiąc już o "nieśmiałym podniesieniu ręki".

No tak zawsze najłatwiej. Trochę to niekonsekwentne, że jako dowód na to, że karnego dostaliśmy niesłusznie podaje się brak reakcji zawodników Barcelony, a przy bramce na 0-1 zupełnie nie dopuszcza się do siebie myśli, że brak reakcji ze strony zawodników Zaragozy mógł oznaczać to, że była ona zdobyta prawidłowo. Bo ciężko za takową reakcję uznać uniesioną rękę Sergio.

Nic takiego nie mówię, tzn nigdy nie miałem zamiaru przeczyć, że stłumiona reakcja Sergio, to argument przemawiający za "czystością" przyjęcia piłki przez Henrego. Co więcej, jest to dla mnie mocno zastanawiające i dlatego nie popieram twierdzeń w rodzaju "Henry na stówę przyjął ręką". Pisałem gdzieś o tym powyżej.

Katalonka napisał:

Cyc! napisał:
Poza tym nie bardzo wiem, czego/kogo niektórzy tak zaciekle bronią. Arbitra ? Przecież on chyba nie ma żadnych związków z Barcą ? Trochę głupio tak kryć chłopa tylko dlatego, że pomylił się na waszą korzyść. 3 punkty są już na koncie, więc nie ma sensu udawać, że wszystko było "ewidentne".

Problem w tym, że nic nie było ewidentne.

Niektóre teksty zdaje się nie są skierowane w stronę arbitra, a Barcelony, co jest już w ogóle najśmieszniejsze. Co, Laporta znowu otworzył sakiewkę, żebyśmy mieli w ogóle jakąkolwiek szansę na zmniejszenie strat?

Osobiście nie mam zadatków na padawana Macierewicza i spiskowa teoria dziejów, to bajka nie dla mnie. Nie zmienia to oczywiście faktu, że moim zdaniem arbiter wypaczył wynik i powinna go za to spotkać kara. Może odsunięcie od paru spotkań angielskim zwyczajem ?

Co do "ewidentności", to nie do Ciebie, a do imerra "piłem". On tam nie ma żadnych wątpliwości.

Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.02.18 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katalonka napisał:
Nie było tego widać na canal+. Jak mogłeś to zobaczyć, skoro nie pokazali tej sytuacji z przodu? Nie rozumiem tego. Jakieś cudowne oczy?

A wiesz co to takiego jak prawa fizyki? Ja nie muszę mieć idealnego zdjęcia z przodu, żeby widzieć, że piłka zmieniła tor lotu, a dlaczego to zrobiła? Bo się odbiła od ręki Francuza?

Katalonka napisał:
A ja mogę być pewna, że sędziowie więcej pomagali Realowi niż Barcelonie. I co wtedy? Skoro nie masz zamiaru się licytować, to najlepiej nie stawiaj takich kontrowersyjnych tez. Sędziowie mylili się na korzyść obu stron i wszyscy o tym dobrze wiemy. Żeby ocenić, kto dostał więcej prezentów, przydałoby się wszystko wypisać. Inaczej tego nie udowodnisz. Pominę już to, że i tak pewnie każdy miałby inną listę. Z oczywistych powodów

Roodeck napisał:
To że sędziowie bardziej pomagają Barcelonie widać w tym topiku? Nic dziwnego skoro tu są tylko sytuacje w których sędzia pomylił się na korzyść Barcy(lub komuś się zdaje że się pomylił). Topików typu "błędy sędziego na korzyść Realu" lub "błędy na niekorzyść Barcy" na tym forum nie ma(i na znanych mi forach Barcy też nie).

Poświecę się dla Was i jeśli Real przegra ligę wytknę wszystkie błędy na korzyść Barcelony, aby się trochę pofrustrować, . Pozdrawiam czule

mlodyFCB
Culé
Culé

PostWysłany: 2008.02.19 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że się Wam jeszcze chce....

Zaraz będzie trzeci dzień gadania, powtórki, wklejane stop klatki i nikt jeszcze nikogo nie przekonał do swoich racji i pewnie nie przekona. bo w obu tych sytuacjach pewności co do słuszności decyzji mieć nie można.

sędzia no podjęcie decyzji miał tylko sekundy

PS. ciekaw jestem czy gdyby analogiczne sytuacje miały miejsce np. w meczu Inter - Milan, zdanie każdego z Was o słuszności decyzji byłoby identyczne jak teraz Very Happy coś mi się wydaje, że chyba nie, bo punkt widzenia za bardzo zależy od punktu siedzenia.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.02.19 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nie chodzi o to czy sędzia miał sekundy czy nie itp. Nie chcę się licytować co było kilka meczy temu, czy w poprzednim sezonie w meczu z Racingiem. Chciałbym usłyszeć od kibiców Barcelony tylko to, że Barcelona miała naprawdę dużo szczęścia bo sędzia wypaczył wynik meczu na korzyść Barcelony. Nie mam pojęcia czemu ciule odwracają kota ogonem i usprawiedliwiają sędziego mówiąc, że miał chwile na podjęcie decyzji, widział akcje pod złym kontem, że Salgado też miał ręki itp. Czy nie łatwiej było by nazywać rzeczy po imieniu?

mlodyFCB - napewno tak. Np. Inter ostatnio strasznie punktów nakradł, miał karne z kapelusza, całe Włochy o tym mówią. Very Happy W Hiszpanii jest podobnie, z tym, że mówią o Barcelonie, i nie o kilku meczach, tylko o tym ostatnim.

mlodyFCB
Culé
Culé

PostWysłany: 2008.02.19 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

White 4 Life napisał:

mlodyFCB - napewno tak. Np. Inter ostatnio strasznie punktów nakradł, miał karne z kapelusza, całe Włochy o tym mówią. Very Happy W Hiszpanii jest podobnie, z tym, że mówią o Barcelonie, i nie o kilku meczach, tylko o tym ostatnim.

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Kibicowanie jednej drużynie niestety często przesłania obiektywne spojrzenie. Ciekaw jestem, czy jakby sytuacja z meczu Saragossa - FCB zdarzyła się w innym meczu (nie dotyczącym Realu i Barcy) każdy by miał takie samo zdanie na jej temat jak teraz. Lekko nieprawdopodobne mi się to wydaje Very Happy

Co do meczu to tak Barca wygrała szczęśliwie, a czy po błędach arbitra? Ni ch*** nie mam pojęcia mimo kilkukrotnego oglądania tych sytuacji.

Powrót do góry
Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2008.02.19 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się ogląda na trzeźwo, to widać, że Heniek zagrał ręką. Kiedy w zeszłym sezonie Ruud odbił piłkę tą kończyną w meczu z Depor, to jakoś nie pamiętam, żeby mierdy zaklinały rzeczywistość, choć w niektórych ujęciach też chuja było widać.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 23 z 25
Skocz do: