Villarreal CF - Real Madryt [0-5]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.08.30 07:38    Temat postu: Villarreal CF - Real Madryt [0-5] Odpowiedz z cytatem

Już w niedzielę w meczu drugiej kolejki Primera Division Villareal podejmie na własnym stadionie ekipę Schustera. Szykuje się mecz bardzo trudny, gdyż drużyna z El Madrigal nie od dziś jest bardzo trudnym przeciwnikiem dla Realu. Liczę jednakże na dobry mecz tych, którzy dali nam trzy punkty z Patetico i na to, że gracze z Madrytu zagrają niejako dla Puerty i jemu będą dedykowali strzelone bramki. Hala Madrid.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
balboech
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2007.08.30 09:49    Temat postu: Re: Villareal CF- Real Madrid Odpowiedz z cytatem

Moje typy :

REAL 2 : 1 Villareal

RVN , Robben

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.08.30 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Villareal na starcie będzie miał handicap jedno bramkowy :] ? Villareal pokonał przekonująco Valencie na wyjeździe (jednak kto oglądał ten mecz wie dlaczego takim wynikiem się skończyło). Żółta łódź podwodna będzie na pewno napompowana u siebie i żądna zwycięstwa. Wydaje mi się, że jeśli przetrzymamy początek spotkania, nie stracimy głupich bramek w początkowych minutach narzucimy nasz styl gry to będzie dobrze i 3 pkt Nasze. Liczę na bramki Raula i RVN, no i na dobrą grę całego zespołu (na czele z nowościami plus Robinjo)

Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2007.08.30 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem po pierwszej połowie będziemy dostawać po dupie od zawodników przepełnionych pewnością siebie po zwycięstwie nad Valencią.
Czy to będzie 0:1 czy 1:2 - niewiem, ale w drugiej połowie przechylimy szale zwycięstwa na swoją korzyść. Liczę na przełamanie Ruuda, dobrą postawę Raula i dobry mecz w wykonaniu Sneijdera. Ciekaw jestem też ustawienia zespołu, zwłaszcza lewej pompy. Ja bym postawił na [o] Drenthe i [p] Robben, chyba, że ten drugi nie powrócił jeszcze do swojej optymalnej formy fizycznej.
Przewidywany rezultat - 2:3
Przewidywana jedenastka:
Casillas|Ramos, Pepe, Cannavaro, Drenthe|Diarra, Robinho, Robben, Sneijder|Raul, RvN.

Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.08.30 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed rozpoczęciem rozgrywek wydawać by się mogło, że Villarreal to będzie przeciętniak tego sezonu. W końcu sprzedali najlepszego strzelca i największą gwiazdę. Czyli odpowiednio: Diego Forlana i Juana Romana Riquelme. Z takimi stratami wydawało się, że Villarreal będzie się plasował między pucharami a spadkiem w ligowej tabeli. A tu pierwsze kolejka i... 3-0 z Valencią LOL Pomyślałem sobie "ale jaja, panie Edziu". Ale na szczęście nasi wygrali czymś ważniejszym niż gabarytami. Wygrali stylem. I na tym bazuję swój optymizm przed meczem z Villarreal. Bo, mimo zwycięstwa z Valencią, Villarreal nadal pozostaje zespołem dalece słabszym od Atletico i dlatego powinniśmy wygrać. Pod warunkiem, że zagrają tak, jak z Atleti. Mój typ - 2-0 dla Realu <won>

Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.08.30 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROTHEN, a gdzie Guti? Aktualnie nie wyobrażam sobie 11 bez niego. Trener będzie miał trudne zadanie do wykonania, jeśli chodzi o ustawienie składu, szczególnie w pomocy. Niepodważalne miejsce ma tam jako DMF Diarra, jako, że gramy systemem 4-4-2, zostały jeszcze 3 miejsca w pomocy. Zakładamy, że Drenthe idzie na lewą obronę, w takim razie zostają: Sneijder, Guti, Robben, Robinho, bodajże Higuain już wyzdrowiał i Baptista. Gutka ustawiłbym na środku pomocy jako ofensywnego pomocnika, a lewa i prawa strona? Robinho ostatnio gra piach i posadziłbym go, Robben nie wiadomo w jakiej jest formie i czy jest przygotowany na pełne 90 min (wydaje mi się, że nie ujrzymy go w wyjściowej 11), Higuain jednak atak, przy słabej grze Raula widzę go jako zmiennika i "podawacza" dla Ruuda. Sneijder na 99% będzie grał od początku, ale ja go niestety nie widzę na prawej stronie...Z drugiej strony jednak sam Guti czy sam Sneijder to jednak w pewnym stopniu osłabienie systemu rozgrywania. Zobaczymy co wymyśli Nasz trenejro :]

Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.08.30 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROTHEN napisał:
Przewidywana jedenastka:
Casillas|Ramos, Pepe, Cannavaro, Drenthe|Diarra, Robinho, Robben, Sneijder|Raul, RvN.

Shocked Po pierwsze - Robinho? o_O
Po drugie - Robben (i wszyscy o tym wiedzą) będzie mógł zagrać dopiero przeciw Almerii.
A skład powinien być podobny jak w meczu z Atletico.

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2007.08.30 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed każdym meczem jestem w miarę umiarkowanym optymistą i liczę na zwycięstwo Realu, jednak teraz śmiało twierdzę, że w Villarreal ładnie dostaniemy po dupce. Na Madrigal zawsze grało się nam ciężko, poza tym teraz Żółte łodzie podwodne są w gazie i będą chciały zaprezentować się przed swoją publicznością. Tam raczej nie będzie miejsca na Joga Bonito, więc szykuje się 2:0, względnie 2:1.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.08.30 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wręcz przeciwnie. Villareal jest w gazie? Jakby Villa trafiał woleje z 10 metrów i nie padał to by Valencia zmiotła ekipę z El Madrigal. Żółtki zrobiły 4 akcje i strzelili 3 gole.

Zagrać swoje, zagrać skutecznie i powinniśmy tam wygrać. Kluczem do dobrego wyniku będzie uważna gra w obronie. Villareal będzie kontratakować i słać prostopadłe piłki, a przez większość czasu ustawią zasieki 10 zawodników na 35 m przed swoją bramką. Tak już objechali wielu na El Madrigal, w poprzednim sezonie choćby Real i Barcę. Ale przecież mamy piłkarzy co potrafią uderzyć z dystansu. Jeden celny strzał i może rozwiązać się worek z bramkami :]
To jest do wygrania. Choć nie przypominam sobie kiedy tam ostatnio wygraliśmy...

Powrót do góry
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.30 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio tam wygraliśmy w sezonie 2002/03, więc nie wygląda to ciekawie. Na dodatek w ostatnich latach na El Madrigal w meczach Villarreal-Real padały maksymalnie 2 bramki na mecz (kolejno od sezonu 2002/03: 0:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) :/
Na pocieszenie można dodać, że zeszłoroczne zwycięstwo Villarrealu było jego jedynym zwycięstwem z Realem na El Madrigal (dotychczas 1 zwycięstwo Villarrealu, 3 remisy, 4 zwycięstwa Realu - bilans na El Madrigal)

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.30 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to czas najwyższy na El Madrigal wygrać. Myślę, że kluczem do zwycięstwa będzie uważna gra w obronie, bo uważam, że uda nam się strzelić gola.

Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2007.08.30 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ROTHEN, a gdzie Guti? Aktualnie nie wyobrażam sobie 11 bez niego.

Też bym postawił na Gutka, ale Schuster raczej będzie go trzymał w roli jokera, gdyby zespołowi nie szło :]

Cytat:
Shocked Po pierwsze - Robinho? o_O

Owszem Robinho, jestem pewnien co do jego występu i jestem niemal pewnien, że będzie to występ nieudany.

Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.30 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Statystyki nie napawają optymizmem, ale to nie powód do pesymizmu. Real w meczu z Atletico zagrał ładną ofensywną piłkę, a Villareal nie pokazał nic poza skutecznością. Myśle, że Schuster postawi na tych samych graczy co przed tygodniem i powinno nam to wyjść na dobre. Obstawiam 1:2 lub 0:2 (chociaż nie wierze, że nie stracimy bramki ;) )

garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2007.08.30 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym typerku obstawiłem wynik 2:3. IMO będzie to kolejny ciężki mecz, ale uda nam się skompletować punkty. Ciężka walka z rywalem na wyjeździe, 3 punkty, m.in. bramka Ruuda, tak to widzę. Jak będzie? Wyjdzie w praniu.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.08.31 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Villareal zawsze grało się nam ciężko, a ich stadion jakoś ciężko nam zdobyć. Potrafili wygrać walkę o środek pola i atakować szybkimi napastnikami. Tomasson szybki nie jest, ale obycie w kilku ligach robi swoje i trzeba na niego uważać. Sam uważam, że Real wygra, przegra albo zremisuje.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: