Villarreal CF - Real Madryt [0-5]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2007.09.03 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj znać to po odszczekujemy sobie razem Smile

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Arturo
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.09.03 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif rozumiem ze Atletico i Villarreal to nie silni przeciwnicy..?
Napisałes : ten wynik to wina slabosci Villrreal..
Kazdy taki wynik pokazuje slabosc druzyny ktora przegrywa, ale jakbysmy my nie byli mocni to nawet slaba druzyna nie dalaby sobie strzelic 5 goli u siebie... Więc nie umniejszajmy sukcesu Realu, bo robi sie to troche komiczne i smieszne..
Czy to nasza wina ze przeciwnik nie rozegral zawodów swojego zycia..?
Jak dla mnie wygralismy bo bylismy zdecydowanie lepsi a to czy ktos nie mial dnia, czy byl slaby czy nie, czy podlozyl sie, czy mial pecha mnie naprawde nie interesuje. Nie doceniamy naszych tylko szukamy dziury w calym..
pozdrawiam

Powrót do góry
Heffalump
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2007.09.03 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla takich meczów jak wczorajszy warto być madridistą... wydaje mi sie ze to mówi wszystko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2007.09.03 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie wczoraj ucieszyło także jak na chwilę zamilkli Chińscy komentatorzy i było słychać gromkie Hala Madrid <serce>

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Makalu
Podmiot liryczny

PostWysłany: 2007.09.03 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arturo napisał:
Clif rozumiem ze Atletico i Villarreal to nie silni przeciwnicy..?
Napisałes : ten wynik to wina slabosci Villrreal..
Kazdy taki wynik pokazuje slabosc druzyny ktora przegrywa, ale jakbysmy my nie byli mocni to nawet slaba druzyna nie dalaby sobie strzelic 5 goli u siebie... Więc nie umniejszajmy sukcesu Realu, bo robi sie to troche komiczne i smieszne..
Czy to nasza wina ze przeciwnik nie rozegral zawodów swojego zycia..?
Jak dla mnie wygralismy bo bylismy zdecydowanie lepsi a to czy ktos nie mial dnia, czy byl slaby czy nie, czy podlozyl sie, czy mial pecha mnie naprawde nie interesuje. Nie doceniamy naszych tylko szukamy dziury w calym..
pozdrawiam

Masz racje, ale mysle (bardziej zgaduje, bo zazwyczaj nie wypowiadam sie za inncyh ;) ), ze Clifowi bardziej chodzilo o delikatne stonowanie nastrojow. Bo mozna odniesc wrazenie (ba, niektorzy mowia otwarcie), ze nie ma aktualnie mocnych na Real. A prawda jest taka, ze oprocz dobrej (ale nie "magicznej") dyspozycji Krolewskich, wczorajszy mecz sie dobrze ulozyl. Po 3-0 Vija biegali jak jezdzcy bez glowy. Jakby za wszelka cene chcieli strzelic bramke nawet ryzykujac strate 8. Real wykorzystal to bezblednie i chwala za to. Nikt nie umniejsza tego osiagniecia i dobrej gry, ale pamietajmy co bylo z putkami w zeszlym sezonie, kiedy jeszcze przed drugimi GD juz rozdali mistrza. A pozniej tylko placz i osmieszanie sie naginaniem faktow po to, zeby wyjsc z twarza. Cieszmy sie ale z umiarem ;)
Tym bardziej, ze pierwsza polowa to wcale nie taka dominacja Krolewskich jak niektorzy chcieliby wmowic. Jezeli ktos widzial mecz to chyba nie bedzie z tym polemizowal.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
TheNumberNine
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.09.03 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wczoraj niemoglem obejzec mecz komp mi sie zwalil a na domiar zlego snilo mi sie ze 2;3 przegralosmy ale jak dzis zobaczylem wynik szczenka mi opadla ;]

Arturo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.09.03 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makalu pewnie że trzeba tonować nastroje, normalny trzezwo myslacy kibic nie napisze ze juz mamy mistrza, to zrozumiale.
To jest sport i wszystko sie jeszcze moze wydarzyc, jednak powinnismy sie cieszyć tym co jest w obecnej chwili a jest dobrze:) Bez popadania w samozachwyt oczywiscie.
Mi bardziej chodzilo o to że nie mozemy umniejszać sukcesów Realu, putki jak wygraja 1-0 po karnym ktorego nie było to mowia jacy oni swietni nie byli, jaka magie grali itp itd
My jak wygrywamy 5-0 to albo przeciwnik slaby albo sie podłozyl albo cholera wie co jeszcze. Tylko o to mi chodzilo aby cieszyc sie z umiarem i nie podważać wyników jakie nasz zespół osiąga.
Bo jak czytam na stronie bordowo granatowych ze to zwycięstwo to bardziej zasluga slabego Villar niż swietnej gry Realu to nie wiem czy smiac sie czy płakać. Bo jeszcze przed meczem ten sam niby slaby Villarreal mial nas pojechac spokojnie.Tak samo mialo byc z Atletico, mieli nas rozjechac a co bylo kazdy widział.
Więc gdzie tutaj logika..?
pozdrawiam

Powrót do góry
Makalu
Podmiot liryczny

PostWysłany: 2007.09.03 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - nie sadze, zeby przez czyjes posty przemawialo tylko to czarnowidztwo i patrzenie na minusy. Raczej jest odwrotnie - radosc i plusy w grze, ale kazdy trzezwo myslacy zobaczy tez minusy, bo takie byly. My chcemy byc najlepsi i wygrywac ze wszystkimi, a Vija - oddajac im klase - nie jest rywalem "docelowym", ktorego pokonanie bedzie obrazowac na co stac Real. To "lepszy sredniak". I jak juz mowilem - wygrana, a szczegolnie jej rozmiary ciesza bardzo, ale trzeba patrzec calosciowo ;)
Po drugie - jak zaczniesz kierowac sie w czymkolwiek zwiaznym z liga hiszpanska patrzac na bordowo-granatowe strony to mysle, ze daleko nie zajedziesz. Powaznie, jak sie jest kibicem innej druzyny to mozna popasc w kompleksy czytajac ich tworczosc. Zreszta dziwne, zeby nas wychwalali. Przeciez u nas tez nikt ich nigdy (no, prawie nigdy) nie wychwala ;)

Przy okazji - ten "To koniec wielkiego Realu" jest jakas putkowa prowokacja? Mam nadzieje, bo troche zaczynam sie bac czytac jego posty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Arturo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.09.03 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makalu "lepszy śrdeniak" jednak wiekszość obawiała sie tego meczu.
Z putkami się nie dyskutuje z nimi sie walczy Tongue
Oni sa niereformowalni.
Co do "kolegi" koniec wielkiego Realu to rzeczywiscie nick sobie wybrał jakby od dawna marzył zostać kibicem Blancos.;)

Powrót do góry
Kretek
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.09.03 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Nie wiem czym wy się podniecacie. I tak nigdy nie będziemy grali tak wspaniale, tak cudownie, jak ci mistrzowie futbolu, Barca. Cóż to był za spektakl na Camp Nou, cóż to był za pamiętny wiecżór. Prawdziwa historia futbolu na naszych oczach.

jeśli jesteś za barcą to co tu jeszcze robisz?

-----------------------------------------------------------------------

Hmm nie wiem jak wy ale ja zauważyłem ostatnie transfery... Bardzo dobrze zagrał Drenthe na początku na lawej... obronie? a potem schodził do środka pola, najbardziej podobała mi się jego gra bo dużo walczył. W defensywie najbardziej widoczny był Metzelder, kilka razy zatrzymał groźne akcje. No a Sneijder strzelił bramki:P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2007.09.03 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2:
jezzo putka Very Happy

Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.09.03 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba kryptoputka :lol2: wywieść go stąd :lol2:

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.09.03 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atak dzieci neo trwa. Ale spokojnie, widać że nowy to może jeszcze nie łapać wszystkich ironii. Wybaczam :]

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2007.09.03 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nie widział jeszcze korniki ...
przybyszu polecam dział Primera Division :-)

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry

PostWysłany: 2007.09.03 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po takich wynikach Realu przybędzie ich jeszcze więcej sezonowców ;)

Zawiodłem się na Drenthe... zagrał przeciętnie. Mam nadzieję że nie pójdzie w ślady Pele :/

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: