Sprzęt elektroniczny, bajery, gadżety
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 110, 111, 112  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Capo
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.09.25 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dylemat, jestem obecnie w posiadaniu Iphone'a 8 (wcześniej też korzystałem ze starszych wersji Apple) zawsze byłem zwolennikiem mniejszych telefonów które obsłużę bezproblemowo jednym palcem, jednak zaczęły mi przeszkadzać zbyt grube ramki w nim, ekran i aparat biorąc pod uwagę jego cenę, więc zastanawiam się nad zmianą, najchętniej bym zamienił na 8 Plusa natomiast jak dla mnie to straszna cegła jest. Pojawiła się okazja na zmianę na Samsunga Galaxy S9 - kolega ma i miałem okazję się nim dłużej pobawić i powiem szczerze że urzekła mnie rozdzielczość no i sam ekran superamoled jest naprawdę świetny, szybkość i aparat również bardzo mi się podobały i zacząłem się zastanawiać przesiadką na Androida. Idealnym telefonem byłby dla mnie Iphone X (gabaryt + możliwości) ale wydaje mi się mocno szpanerski więc go nie chcę Tongue

Miał ktoś podobny "problem" i zdecydował się na taką zmianę? zależy mi na tym aby telefon był bardzo szybki, nie zawieszał się, miał mega mocny aparat i nie był wielkości tabletu Tongue Na telefonie jakoś specjalnie nie pracuję więc do systemu mogę się przyzwyczaić tylko czy warto, czy za rok lub za dwa Android nie będzie mi zwalniał i nie będę przeklinał tego telefonu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.09.25 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy w życiu bym nie zamienił iPhone na Androida. Mówiłem kiedyś, że nigdy nie zamieniłbym Androida na iOS. Różnica taka, że dziś już jestem doświadczony w obu systemach.

Plus to cegła, to prawda, ale wygodna w użyciu, dopoki nie musisz chować do kieszeni, no i... jak nie masz małych rąk.
btw. 8 to idealny telefon. Reszta to dla mnie już gadżetokaprys. Przynajmniej jeszcze w obecnych czasach.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.09.25 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam sporo osób, które zamieniły ajfona na androida i twierdzą, że już nigdy nie wrócą do tego pierwszego. Sam tak kiedyś zrobiłem i choć zdanie miałem podobne, to akurat w moim przypadku było to zbyt dawno temu, żeby sugerować się moją opinią.

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2018.09.25 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No głownie trzeba sobie powiedzieć, co potrzebujemy.
Ja potrzebuję szybkiego telefonu z dostępem do facebooka, messengera, internetu i robienia zdjęć i fajnie jak przy tym wszystkim jest po prostu ładny i zgrabny. Do tego cała rodzina i bliscy mają iPhone, więc ulatwia kontakt - imsg i facetime.
To samo z PC. Kiedyś nie wyobrazalem sobie zmiany Windowsa na Maca. Dziś nie wyobrazam sobie odwrotnie. Jednak, gdy ktoś jest gamerem to kompletnie nie dla niego zmiana.

Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2018.09.25 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekać tylko aż Apple zacznie ubrania robić.

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2018.09.25 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.09.25 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Capo napisał:
Miał ktoś podobny "problem" i zdecydował się na taką zmianę? zależy mi na tym aby telefon był bardzo szybki, nie zawieszał się, miał mega mocny aparat i nie był wielkości tabletu Tongue Na telefonie jakoś specjalnie nie pracuję więc do systemu mogę się przyzwyczaić tylko czy warto, czy za rok lub za dwa Android nie będzie mi zwalniał i nie będę przeklinał tego telefonu.

Nie mam doświadczenia z frontendowymi Androidami od Samsunga, które rzeczywiście śmigają, i od 2015 jestem posiadaczem "budżetowego" Moto G3 i wydajność apek poszła oczywiście w dół. Jednak jeżeli nie czujesz ogromnej potrzeby korzystania z Fejsa i Twittera które po latach i uaktualnieniach systemu mulą i zżerają pamięć to nie ma problemu. Messenger (Lite), Whatsapp i Spotify śmigają mi np. bez problemu, wystarczy nie używać wszystkiego naraz. A na Samsungach to w ogóle myślę że nie byłoby problemu. Aparaty na wielu smartfonach są topowe więc tu nawet nie ma się nad czym zastanawiać, szczególnie że rozmawiamy o S9.

Słyszałem też wiele dobrego o nówkach BlackBerry od czasu, gdy przeszli na Androida. Klawiaturek QWERTY nijak obsługiwać jedną ręką ale:

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

To jest to, szczególnie gdy kiedyś dorastało się na telefonach Sony K750i, W995i.. <serce> A i jak kto nie chce bawić się w przyciski to są i normalne Gboardy, które można nastawić na obsługę jednym palcem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2018.09.25 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie miał Sonego Ericssona z serii 'W' ten nie był nigdy DJ w szkole :lol2: Pamiętam jak kiedyś mi tata przywiózł zza granicy białego SE W750i i srebrne słuchawki sygnowane logo Walkmana.
Jedynie tylko ktoś, kto miał Nokię N95 mógł mi podskoczyć, ale to już była półka top.

Potem etap miłości w Nokii E75.

Co za czasy <serce>

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2018.09.25 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko N97.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.09.25 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałem się na chińczyka - xiao- jakieś półtora miesiąca temu i nigdy już nie wrócę do iphone'a.

Powrót do góry
Capo
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.09.25 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
Aparaty na wielu smartfonach są topowe więc tu nawet nie ma się nad czym zastanawiać, szczególnie że rozmawiamy o S9.

Akurat media społecznościowe dosyć często śledzę więc zależy mi że po odpaleniu apki nie będę musiał czekać pół minuty żeby się załadowały wszystkie ikony, zdjęcia itd. natomiast teraz zacząłem myśleć że trochę zjebałem sprawę dając ponad 3k za Iphone'a 8 (z którego jestem de facto bardzo zadowolony) ale rozdzielczość pozostawia wiele do życzenia bo 1334x750 to jakiś śmiech na sali przy S9 który w tej samej kwocie wtedy (a teraz już tańszy) ma 2960x1440 pikseli i to jeszcze SUPERAMOLEDA - to główny czynnik dla którego się zastanawiałem, no i sam ekran jest znacznie większy w niewiele większej obudowie od Iphone'a. Co do aparatu jakościowo nie narzekam natomiast mam wrażenie że Samsung jest w stanie więcej złapać w obiektyw i jednak nasycenie barw jest lepsze u nich (ale to są naprawdę detale) ale nie chciał bym żeby po roku czy tam półtora telefon mi zaczął mulić i flagowy teraz model po tym okresie kosztował marne 1400zł jak obecnie S7.

Mam po prostu okazję wymienić Iphone'a za S9 sztukę za sztukę bez żadnych dopłat itd. natomiast do 8 Plusa (który jest cegłą dla mnie) bym musiał tysiąca dorzucić.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.09.25 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kumam. Na specyfice procesorów się nie znam i jakie jest prawdopodobieństwo, że za dwa lata pamięć będzie zawalona tego jednak nie wiem. U mnie 1/3 pamięci po 3 latach użytkowania zajmują procesy systemowe, 2/3 aplikacje. Najnowsze modele i przede wszystkim Samsungi pewnie lepiej sobie z tym radzą i tak jak mój ładuje stronę w przeglądarce przez 30 sekund po dwóch i pół roku, tak Samsung pewnie po czterech czy pięciu. Poza faktem, że im więcej rdzeni i RAMu tym lepiej(?).. je suis dilletante

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2018.11.28 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam powerbanka nawet do 150-200 zł. Co możecie polecić?

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.01.07 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej kwocie spokojnie kupisz coś co ma od 20000 mAh w górę, ale w sumie trudno mi wskazać jakiś konkretny produkt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.08 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michal_ko napisał:
Szukam powerbanka nawet do 150-200 zł. Co możecie polecić?

Anker - bardzo dobra jakosc, tanio i z zajebistym supportem/gwarancja.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 110, 111, 112  Następny
Strona 111 z 112
Skocz do: