Real Madryt - Deportivo La Coruna [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
salcek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2007.10.28 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wazne ze sa 3 pkt! 2 świetne akcje Robinho! ( gol i poprzeczka ) Chyba juz nikt nie watpi ze jest w formie! Tylko martwi mnie znow strata bramki w 1' ! :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
linkin
Znikający punkt
Znikający punkt

PostWysłany: 2007.10.28 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może powinniśmy zaczynać od ustawienia muru w bramce. ;)

Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.10.28 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś by to dało.Gdyby nie strzelali nam w następnych meczach w 1 minucie,to można by było powiedzieć że zaczeliśmy z "wysokiego c". :] A tak na poważnie to powinni wychodzić z szatni bardziej skoncentrowani,bo to już wkurzające jest.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.10.28 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psiakrew, prawie trafiłem. :/

Ważne trzy punkty i odmienienie gry po połowie padaki. Na plus strzelcy goli,
i ech, Guti. I na przyszłość: Canna wróć!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.10.28 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grajac bez formy i pomyslu, wygrywamy dwoma bramkami.

czekam na forme :]

Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.10.28 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz słaby, graliśmy kolejny raz bez pomysłu i mało drużynowo. Widać brak zgrania całej drużyny (który raz można to mówić?), mało dokładności, za dużo chaosu, braki w taktyce?. Dziwne bo z Villarealem na początku sezonu, nasi zawodnicy mieli mniej meczów rozegranych ze sobą, a grali lepiej i składniej.
Nie przeprowadzaliśmy praktycznie żadnych akcji skrzydłami, a jak one się rozpoczynały zostały szybko tłamszone. Jednak z drugiej strony jak można grać skrzydłem, gdy gramy Higuainem na skrzydle (który zanotował fatalny występ, gubił się niemiłosiernie, zero dryblingu, zero kreatywności, a wykonanie rzutu rożnego pokazuje jaki zanotował dzisiaj występ. Usprawiedliwić można go tym, że ma jeszcze czas i pozycja skrzydłowego widać, że mu nie leży. Panie Calderon prosimy o prawego skrzydłowego wysokich lotów.
Dodatkowo należy przypomnieć o Michaelu S., który już mnie nie irytuje na boisku co śmieszy. Torres nie może grać gorzej od niego. Biega dupą odwrócony do przeciwnika, a raczej bokiem, siedzi jeszcze w erze wczesno -galaktycznej, jednak nie wie, że już nie te lata i nie te umiejętności, a drużyna jak i cały światek piłkarski się zmienił.
Metzelder grał zbyt statycznie, jemu można do spółki z Ramosem i Casillasem przypisać bramkę straconą w 2 minucie. Większych odchyłów (po za irytującą stratą piłki, po której Depor miało groźną kontrę ) od normy nie widziałem.
Ramos zawinił również przy bramce dla Deportivo, dopuszczając do wrzucenia piłki w pole karne. Później grał na swoim wysokim poziomie. Jednak jak już wiadomo traci na stoperze i chcemy go oglądać tam gdzie gra najlepiej czyli na prawej obronie.
Marcelo w destrukcji bez zastrzeżeń, jednak grając w 3 na obronie musiał momentami kryć dwóch graczy przyjezdnych. W jednej z sytuacji uratował Real przed stratą gola. Paradoksalnie w ofensywie zagrał słabo, a to było jego domeną. Musi popracować nad dryblingiem :] i nad wrzutkami w pole karne.
Guti przez część meczu się gubił, bił bezmyślne piłki w obrońców, jego "rogi" wołają o pomstę do nieba, jednak jego geniusz ujawnił się w kilku sytuacjach. Piękne dwie prostopadłe piłki, które przesądziły o losach meczu. Brawa dla tego Pana, ale ja chcę oglądać takiego Gutka przez 90minut, a nie przez 30minut. Należy też wspomnieć o sytuacji w której Guti spowodował (mądrze zresztą) drugą żółtą kartkę na graczu z La Coruni. To pomogło w dalszej fazie meczu
Gago według mnie zagrał bardzo dobre zawody, w destrukcji grał bardzo dobrze i zanotował więcej odbiorów niż strat :]. Na 81 podań, 76 miał celnych, dodatkowo 2 na 2 razy udał mu się drybling i 6 razy czyścił piłkę. Miał kilka ciekawych podań, ale jeszcze musi się dużo uczyć.
Robinho zaczął grać od 60minuty, ale swoje, jak w meczu LM, zrobił. Trochę egoistycznie i nierozsądnie postąpił przy tej bramce, bo mógł spokojnie podać do Ruuda, ale widać lubi się dobrze bawić nie tylko poza boiskiem. Dostawał mało piłek , ale 9 udanych dryblingów na 11 o czymś świadczy. Mam nadzieję, że w tym roku będzie grał jak na cracka przystało
Ruud dla mnie jest graczem meczu. Sam sprokurował karnego, którego potem wykorzystał. Po tym jak wszedł Raul, zanotował asystę i grał rozważnie z korzyścią dla drużyny. Zgrywał piłki, przytrzymywał je na polu przeciwnika i był bliski strzelenia drugiego gola. Dużo do gry Realu wprowadził Raul, a właściwie jego bramka, która podbudowała zespół. Aktualnie nie widzę Realu bez tych dwóch napastników. A Saviola natomiast po bezbarwnym występie pokazał, że jego miejsce jest na ławce
Casillas nie miał zbyt dużo roboty i po za jedną interwencją zagrał dobrze.
Jak to hoszkar powiedział, ciekawe jak zagramy z formą, jeśli bez niej wygrywamy mecz dwoma bramkami.
Cieszy jedynie pozycja lidera i kolejne 3 punkty.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.10.28 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie zgadzam się z Mateuszem (cieszę się, że wreszcie oglądałem taki sam mecz jak inny użytkownik).

Nieścisłości mamy tylko co do gry Marcelo. Tak słabego występu zawodnika Królewskich nie widziałem od czasu spotkania Valladolid - Real i występu Drenthe. Był absolutnie beznadziejny. Podanie do niego oznaczało stratę. W obronie jechali go jak chcieli (w przeciwieństwie do tego co twierdzi Mateusz). Parę fatalnych błędów po których poszły kontry. Ogólnie 0/10 dla Marcelo.

Akcją meczu zdecydowanie rzut rożny wykonywany przez Higuaina około 40 minuty <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Ostatnio zmieniony przez jezzo dnia 2007.10.28 23:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gento
Gram dla herbu

PostWysłany: 2007.10.28 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ciekawe jest spostrzeżenie na temat Gutka i Robinho. Gutek ma grać zajebiście przez 90 minut, a Robinho może tylko przez 15, bo on bawi się piłką :lol2: .

Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.10.28 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać nie zrozumiałeś :]

Gento
Gram dla herbu

PostWysłany: 2007.10.28 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłumacz, rozwiniesz swoją pomeczówkę

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2007.10.29 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem cały mecz. Ogólnie nie chce mi się za bardzo rozpisywać, ale kilka momentów trzeba skomentować.

Więc, zacznijmy od tego, że znów po słabym meczu na własnym boisku strzelamy 3 bramki przeciwnikowi i wygrywamy spotkanie.

Po drugie, że był ten sam wynik jak z sezonu mistrzowskiego.

Po trzecie... Chciałbym, żebyśmy w końcu lepiej grali w pierwszej połowie np. prowadzili 2-0 po pierwszej części. Jak zauważyłem z Deportivo po strzeleniu bramki przez Raula zaczeliśmy lepiej grać, a kto wie jak byśmy strzelili tę bramkę wcześniej to może i wynik byłby wyższy, a gra lepsza.

Nie rozumiem czemu Schuster nie daje szansy Baptiscie, jak strzelił bramkę z przewrotki, oraz wnosił sporo ożywienia do gry Blancos (jak wchodził na końcówki), a teraz grzeje ławkę.

No i niech w końcu powróci Cannavaro, Diarra i Heinze, bo tak jak grała dzisiaj nasza obrona na Valencię czy Seville nie wystarczy.

Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.10.29 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co mam tłumaczyć? Przecież nie napisałem, że mi odpowiada dobra gra Robinho przez 15 minut, tylko oczekuje od niego czegoś więcej. Co do Gutiego to "chciałbym", aby tak grał przez 90 minut, ale chcieć to co innego niż móc :]. Może inaczej, oczekiwał bym po Gutku w meczu 4-5 takich podań jakimi obsłużył Robinho czy Raula i przez resztę meczu gry na dobrym poziomie, żeby po prostu nie schodził z określonego poziomu. Bo dzisiaj pokazał, że potrafi grać jak geniusz lub jako przeciętny kopacz PD

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.10.29 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=k0tqDdB2CV8 - akcja Higuaina i zarazem mój debiut na jutub :]

Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.10.29 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj spokój, każdemu może się zdarzyć. Z tego co pamiętam Beckham czy Scholes nie są lepsi, a sam Guti dzisiaj kopał rożne z podobną wartością dla drużyny.

Brainiac
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.10.29 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie moge znalezc torrent z calego meczu z Deportivo?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: