Real Madryt - Deportivo La Coruna [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.10.29 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz, w którym Real zaczyna grać na serio dopiero w drugiej połowie, a zwłaszcza przez ostanie 30 minut, ale dobrze, że przynajmniej są wyniki i drużyna gra do końca. Trochę słabo wygląda ostanio obrona, ale bez Cannavaro i Heinze i z Salgado na prawym skrzydle, gdzie powinien grać Ramos trudno się dziwić. W ofensywie wyglądało to dużo lepiej: Van Nistelrooy po raz kolejny udowodnił, że jest świetnym zawodnikiem, Raul dobrze, brawo za kolejną bramkę oby tak dalej, i w końcu Robinho podtrzymuje swoją dobrą formę, chociaż mam nadzieję, że jeszcze będzie się rozwijał, przede wszystkim powinien dopracować zgranie z drużyną i ogólnie grę zespołową, bo często zachowuje się zbyt indywidualnie. Nie wiem natomiast co się dzieje z Higuainem Nie wiem , zarówno w tym, jak i w poprzednim meczu zagrał bardzo słabo.

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.10.29 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guti dostał ocenę 3 w Marce, oznaczającą bardzo dobry występ i była to jedyna trójeczka w Realu :] Marca zaczyna być największym piewcą talentu Gutka. 2 (dobry występ) - Ramos, Ruud, Raul. 1 - reszta (z Robinho). 0 (czyli żenada) dostał tylko Saviola.

Ogólnie po obejrzeniu skrótów i analiz trochę się przeraziłem jak duży wpływ na naszą grę ma pozycja Gutka na boisku. Mój brat słusznie zauważył po 1 połowie, że kto tu ma grać, jak Guti gra praktycznie na obronie. W skrótach wyraźnie widać, że w 1 połowie widząc słabość naszej defensywy Gutek praktycznie nie przekraczał połowy boiska. I nie było gry.

Jednak z upływającym czasem nasi musieli zaryzykować. I Gutek co raz częściej pojawiał się niedaleko pola karnego. A właśnie na 30-35 metrze od bramki jest on najniebezpieczniejszy. Jaki z tego wniosek? Guti do przodu, Diarra wróc! Choć Gago ostatnio nie gra wcale tak źle, wczoraj zagrał całkiem poprawnie, to i tak Guti musiał go w obronie mocno wyręczać. 8 odbiorów Gutka to wynik, którego nie powstydziłby się pewnie sam Malijczyk.

Z innych zawodników na pochwałę zasługuje Ruud. Zadziwia mnie jego technika i umiejętność utrzymywania się przy piłce. Szczerze powiem, myślałem, że to jakiś drewniak, a technikę ma wprost wspaniałą.
Raul pokazuje, że jest w co raz lepszej formie, odzyskuje świeżość i jaka jest różnica pomiędzy nim, a Saviolą. Javier był niewidoczny i bezproduktywny. Wejście Raula wyraźnie ożywiło nasze poczynania z przodu.
Ramos trochę zagubiony w 1 połowie, ale bardzo często wygrywał pojedynki 1n1 udowadniając, że można na niego liczyć.
Zachowanie Metzeldera przy bramce dla Depor po prostu karygodne, stał jak jakiś pachołek gdy mu zabrano piłkę i potem przyglądał się, jak Deportivo strzelają gola. Żal.

Inna sprawa: czemu zaczęliśmy grać dopiero od 70 minuty?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.10.29 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzut rożny Higuaina wymiata. :lol2: Jezzo to chyba był udany debiut na youtube bo filmik może się podobać. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2007.10.29 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Guti dostał ocenę 3 w Marce, oznaczającą bardzo dobry występ i była to jedyna trójeczka w Realu :] Marca zaczyna być największym piewcą talentu Gutka. 2 (dobry występ) - Ramos, Ruud, Raul. 1 - reszta (z Robinho). 0 (czyli żenada) dostał tylko Saviola.

Nie wiem czy się zgodzicie, ale moim zdaniem Higuainowi było zdecydowanie bliżej do Savioli niż do pelego, który mimo wszystko coś tam zagrał. Także albo ocena pelego za niska(co wobec 20 min gry Raula i jego 5-6 kontaktów z piłką ocenionej na 2, jest prawdopodobne) lub gra Higa oceniona stanowczo zbyt wysoko.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.10.29 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz, dla mnie Robinho zagrał żenadę do 70 minuty, a więc 1 zupełnie zasłużona. Nie wiem za co 1 dostał Marcelo. :]

Powrót do góry
Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.10.29 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jednak gra Higuaina oceniona zbyt wysoko,choć do poziomu Savioli nie dorastał nikt w tym meczu,więc Gonzalo należałaby się ocena 0,5. :]

Powrót do góry
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2007.10.29 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tez prawda. Jednak zastanawia mnie wobec tego ta 2 Raula, który praktycznie zrobił to samo co pele. Nie wiem, może miał wyższą ocenę dlatego że nie psuł przez 70 min

Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.10.29 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe,że Raul dlatego dostał taką ocene.Możliwe jest też,iż dostał ją dlatego,że wszedł z ławki,od razu strzelił gola i po jego bramce Real wziął się do pracy.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.10.29 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apsik, to jest ocena za całe występ danego gracza, nie za pojedyńcze zagranie w 90 minucie.

Powrót do góry
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2007.10.29 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No oczywiście, ale to zagranie z 90 min też w końcu miało miejsce w tym meczu. Mi nie chodzi o sama ocenę gry pelego bo mnie ona klepie, ale o to jak został oceniony na tle Higuaina Sneijdera (obaj po 45 padaki) czy Marcelo
zastanawiam się czym sie kierował oceniający :>

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2007.10.29 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słaby mecz Realu. Znowu wszystkie akcje przechodziły przez Gutiego, który nie miał do kogo podać, bo:
- Real nie ma na chwile obecną prawdziwych skrzydłowych,
- zero ruchu w formacji ofensywnej,
itp, itp.

Błędem Schustera było po raz kolejny wystawienie Salgado na prawej obronie. Nie wiem dlaczego Niemiec nie powołał Drenthe, który zagrałby pewnie zdecydowanie lepiej niż ten Marcelo. Królewscy wczorajszym występem pokazali, że nie potrafią grać pressingiem. Można powiedzieć, iż ta formacja w ogóle nie istnieje. Fatalne krycie przez obrońców, tzn. jego brak. W niektórych momentach odnosiłem wrażenie, że Depor gra kilkoma zawodnikami więcej. Kompletnie zagubiony był Gonzo.

Z niecierpliwością czekam na mecz z Valencią, która wczoraj doznała totalnej kompromitacji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2007.10.29 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arash napisał:
Królewscy wczorajszym występem pokazali, że nie potrafią grać pressingiem. Można powiedzieć, iż ta formacja w ogóle nie istnieje.

Jezeli pressing to formacja, to rzeczywiscie mozna byc pewnym, że Bernd i piłkarze nie maja o nim pojecia :]

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.10.29 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to już w tym sezonie bywa na kolejne gole musieliśmy czekać długo, bo po bramkach widać że jesteśmy zespołem drugiej połowy a konkretniej jej końcówki. Przez długi okres graliśmy po raz kolejny słabo, najgorsi to nic nie robiący Saviola i Higuain któremu w tym meczu z kolei nic nie wychodziło. Robinho dopiero w końcówce błysnął tą poprzeczką i golem ale dobre i to. I na szczęście mamy Gutiego który w tych decydujących momentach wykonuje genialne podania, teraz jednak dwa mecze w których nie wystarczy tylko dobra końcówka.

Powrót do góry
Tagi
vel happy64

PostWysłany: 2007.10.29 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=k0tqDdB2CV8 - akcja Higuaina i zarazem mój debiut na jutub :]

a to?? Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=X1S2QxpTHXE&NR=1

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.11.04 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie debiut.

Uwaga: Foty Pilota z meczu z Depor dostępne pod poniższym linkiem:

http://www.speedyshare.com/547446876.html

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: