Valencia CF - Real Madryt [1-5]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gento
Gram dla herbu

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.11.01 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam tylko z tego meczu okrzyk. Guuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutii :>

Maku= ehehhehehe hehehhe hehehhe, trzeba by, żeby na marne nie poszło, co nie, ehhehhe, heheheh, hehehe, pozdro

Ostatnio zmieniony przez Gento dnia 2007.11.01 00:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.01 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makalu napisał:
Swoja droga - wypadaloby sprawdzic czy w szatni Valencii nie bylo jakichs zolnierzy przez przypadek.

O ile wiem "Żołnierz" nie dostał powołania od Schustera, więc jakim cudem miałby trafić do szatni gospodarzy ? ;)

Szkoda głupiego zachowania Albiola, który zarobił czerwo w przegranym już meczu psując piękną asystę Baptisty na 6:1. Jak tak można pytam ! :(

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.11.01 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak btw. Według visca dzieci z bo, Real wygrał z Valencią na Mestalla 5:1 tylko dlatego, że netoperki zmieniają trenera i zagrały piach. Także hold your horses :]

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.11.01 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie brawa dla Schustera za postawienie na duet Gago - Diarra. Widać wyciągnął wnioski z meczu z Depor, gdzie średniak La Liga miał lekką przewagę w środku pola. Dziś nasza pomoc zdominowała środek Los Ches. Gago wyraźnie się rozgrywa, ramadan Diarry pomógł mu wejść w rytm meczowy. Dobrym rozwiązaniem byłoby postawienie na ten sam skład w spotkaniu z Sevillą.
Ciekawe, że graliśmy dziś bez 100 mln (Pepe Sneijder Robben) i jakoś nie było mi szkoda.
Brawa też dla całej drużyny za koncertową 1 połowę. Druga w chodzonego, ale tak miało być.

A teraz czas odczarować to przeklęte Sanchez Pijuan!

Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.11.01 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezzo, postawiłbyś na duet Ga-Dia i grę 1 skrzydłowym przed tym meczem? O cholera, mamy jeszcze ławkę "popierdółek" za 100 baniek + plus Higuain i Saviola w razie czego. No ale, zobaczymy jak chłopaki zareagują i jak zagrają na SP.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.01 02:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tam 1:5 na Valencii bez trenera... pfff każdy by tak potrafił.

Mecz był naprawdę taki galaktyczny z naszej strony? Zaczynam żałować, że wolałem popić ze znajomymi niż obejrzeć meczyk. Brawa za wynik

Powrót do góry
Bolero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2007.11.01 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bolero napisał:
heh panowie nie panikujmy. na taki mecz piłkarze Realu beda miec taką motywację że szok. dlaczego słabo gramy z Olympiakosem i Depo. ? bo oni nie mają takiej motywacji, bo w sumie po co biegac 90 minut na pełnych obrotach, jak mozna wygrac mecz mniejszym nakładem sił i do tego gdy ma sie za pare dni mecz, a poza tym ranga takich meczow jakos na nich specjalnie nie działa. wiec mam nadzieje ze na spotkanie z Vale, znajda odpowiednia motywacje, aha no i ze wroca nasi kontuzjowani ( Canna Diarra) ! Hala Madrid!

ahh. musiałem. widzicie nie ma co juz skreslac druzyny po paru słabszych meczach. najlepiej to oni wiedza jaki maja potencjał, i jeszcze nam go pokaza! coz sie bede rozpisywał. HALA MADRID!!

Powrót do góry
Bart.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.01 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nasza gra wynikała też ze słabości Valenci, ale żeby zdominować tak spotkanie na ich terenie? o_O
Myślę, że na sukces w tym meczy przyczyniły się dwa duety: Diarra-Gago i Ruud-Raul. Po prostu świetnie wychodziła im współpraca i teraz pytanie, czy Schuster podłapie tyn styl i zacznie grać częście w takim zestawieniu? (chodzi mi tu szczególnie o parę Gago-Diarra).

A tak btw. kto zaliczył asystę głową przy drugiej bramce RvN? Gago, Raul??

michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2007.11.01 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raul oczywiście! Fantastyczny mecz w wykonaniu Królewskich! I nie ważne, że Valencia osłabiona była brakiem podstawowych zawodników i trenera. To nadal Valencia i jeden z głównych kandydatów do mistrza. A my pokonaliśmy ich 5-1 i to na wyjeździe. Oby tak do końca. Kapitalna pierwsza połowa, a druga to już spokojna gra by zachować jak najwięcej sił na sobotnie spotkanie. Jestem pod wielkim wrażeniem. Nie spodziewałem się takiego zwycięstwa. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Gago, który zagrał bardzo dobry mecz widać, że ma ogromny talent i w przyszłości będzie z niego pożytek. No i oczywiście Guti jak i cała reszta. Wszyscy zagrali bardzo dobry mecz. Czekam na powtórkę w sobotę ;)

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Zuzia Pończoszanka
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2007.11.01 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOw!Cudny Mecz.Ja powiem tylko tyle: Hala Madrid!!!!!!! Very Happy <serce>

Powrót do góry
SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.11.01 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaaaaak naprawdę piękny mecz . Przewaga utrzrymywanie się przy piłce , piękna gra w destrukcji no i asysta Gutiego Very Happy miodzio !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
linkin
Znikający punkt
Znikający punkt

PostWysłany: 2007.11.01 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogłe ogladać tego meczu na żywo. Na szczęście C+ przyszedł mi z pomocą puszczając powtórkę trochę później. Dobrze, że się zmobilizowałem, żeby ją oglądać, bo chyba bym sobie nie darował, że nie widziałem najlepiej grającego Realu w tym sezonie. Już gdy tylko strzeliliśmy bramkę w pierwszej minucie, czułem, że ten mecz może być ciekawy. Potem pressing był zabójczy, co przynosiło kolejne bramki. Druga połowa już, że tak powiem, nudniejsza, no ale nic dziwnego, że się nie przemęczali, mając w głowach sobotni mecz.
A żeby nie było tak pięknie... :P szkoda tej straconej bramki.
Ale naprawdę super mecz. Brawo!

Arturo
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.11.01 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a puty jak zwykle.To nie Real był dobry tylko Valencia taka słaba i nawet Groclin wygrałby z nimi. To juz nawet nie jest smieszne tylko załosne jakim mozna byc frustratem. "Zawsze drudzy" nie dziwie sie im że mają kompleksy. Very Happy
Super mecz jak zagramy tak z Sevilla powinno byc dobrze.

Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.11.01 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z blogu Steca, pisze o tym, o czym była już tu mowa:

Cytat:
Oglądając kilka godzin temu oszałamiający popis Realu Madryt w Walencji (5:1), uświadomiłem sobie, że mistrzowie Hiszpanii kompletnie nie korzystają z piłkarzy, przez których ostatniego lata byli najbardziej rozrzutnym klubem świata. 82,67 mln funtów wydali przede wszystkim na Arjena Robbena, Pepe, Wesleya Sneijdera, Gabriela Heinzego oraz Roystona Drenthe. Żaden z nich nie zagrał jednak od pierwszego gwizdka, jeden Heinze wszedł w końcówce, a ostatni z wymienionych zdaniem trenera Schustera w ogóle nie zasłużył, by zabrać go do Valencii.

Dwaj inni pozyskani - Saviola oraz Dudek - również wysiadywali ławkę rezerwowych. Gdyby nie obecność na środku obrony Metzeldera, to można by powiedzieć, że historyczny, najwyższy na stadionie Mestalla triumf odniosła ta sama drużyna, którą Fabio Capello poprowadził w zeszłym sezonie do tytułu. Zresztą ta grupa przesądza o wynikach przez cały sezon. Najnowsi wybrańcy - wyjąwszy skazanych od początku na rolę zmienników Dudka i Saviolę - albo się najczęściej leczą (Robben, Heinze), albo grają kiepsko (Drenthe i Sneijder, choć on miał akurat wyśmienity start), albo jedno i drugie (Pepe).

i Wołowski

Cytat:
Czy Real może wygrać Ligę Mistrzów?
W 65. minucie meczu z Valencią Bernd Schuster mógł zdjąć z boiska Ruuda van Nistelrooya uznając, że pieć goli mu wystarczy. Wręcz nieprawdopodobne jak drużyna Realu Madryt, która przepotwornie męczy się z Getafe, czy Betisem potrafi przeobrazić się, gdy na jej drodze stanie Villarreal, Valencia, czy Atletico Madryt. Ale to dowód, że możliwości drużyny Schustera sięgają znacznie dalej niż się wydaje. Real gra futbol naiwny, niedojrzały, ma w składzie kilku graczy bardzo młodych, a w środku pola zależy w zbyt wielkim stopniu od chimerycznego Gutiego. A jednak momentami miewa przebłyski klasy o jaką trudno go na codzień podejrzewać.

Real marzy o 10. triumfie w Pucharze Europy. Wydawało mi się to śmiesznie, gdy patrzyłem na jego nieporadną grę defensywną. Radosny futbol wystarczy do wyjścia z grupy, ale by w fazie pucharowej bić się z Milanem, Chelsea, Interem, albo Manchesterem Utd trzeba więcej wyrachowania niż polotu. Tak by się mogło wydawać, chyba, że ten sezon w Champions League będzie nietypowy. Jeśli będzie, to może aspiracje drużyny Schustera wcale nie są aż tak nierealne.

Szybko chłopcy z GW zareagowali na wczorajszy koncert.

Powrót do góry
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.11.01 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie Real zagrał świetnie także w pierwszej połowie, i to od pierwszej minuty. W końcu zwycięstwo w ładnym stylu, pewne i wysokie. <jupi> Bardzo dobry mecz: Casillasa, Ramosa, Van Nistelrooya, Gutiego, Raula i Robinho, ostanio to już standard, zresztą wszyscy zagrali jak należy. :] To prawda, że ci piłkarze na których wydano przed sezonem najwięcej niezbyt się popisują, ale zawsze Metzelder, Heinze i Sneijder już pary razy w tym sezonie się przydali, może w przyszłości będzie to wyglądało coraz lepiej z ich strony, i oby Drenthe grał tak jak zaczynał. Ale póki co mamy jeszcze: Casillasa, Ramosa, Diarrę, Gutiego, Raula, Van Nisterlooya, Robinho itd. więc nie możemy narzekać :]

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: