Valencia CF - Real Madryt [1-5]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.11.01 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Real gra futbol naiwny, niedojrzały, ma w składzie kilku graczy bardzo młodych, a w środku pola zależy w zbyt wielkim stopniu od chimerycznego Gutiego.

Uwaga tłumaczę: Real gra futbol ofensywny, nie broni się 90 minut i nie liczy że piłka wpadnie do siatki zaraz po tym, jak przypadkowo odbije się od piszczela albo kolana Inzaghiego.

Ciekawe, czy Pirlo jest taki niechimeryczny przy Gutim? :] Co nie zmienia faktu, że obronę trzeba poprawić, ale to według mnie kwestia czasu, niech wszyscy wyleczą kontuzję, zgrają się i powinno być okej. Ramos - Canna - Metzelder - Heinze to moja czwórka favorito.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.11.01 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja alternatywna do tłumaczenia Jezzo (bo to przecież Wołowski)/ tudzież Wołowskiego przekaz podprogowy: Barca gra futbol piękny i przemyślany, ma wielu graczy bardzo doświadczonych, w środku pola króluje wymieniając miliony podań, a jedynym chimerykiem jest ostatnio Ronnie, ale wróci.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
m4r1u5z
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.01 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i wez tu czlowieku typuj wyniki...

szkoda, ze druga polowa byla zupelnie inna, ale coz, nie wypada sie meczyc zanadto, jeszcze duzo meczow przed 'nami'.

Powrót do góry
van Mateos
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2007.11.01 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki wynik w takim meczu naprawdę imponuje. Valencia przeżywa jakiś kryzys i wczorajszy mecz napewno go pogłębi! Dla Realu zwycięstwo 5-1 jest napewno budujące! 5 goli w jednym meczu to jest coś!
Oczywiście dzieci visca powiedzą że to Valencia była lepsza ale real fuksem trafił 5 goli..i tak wogole to barcelona jest najlepsza!

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2007.11.01 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian2902 napisał:
Po trzecie... Chciałbym, żebyśmy w końcu lepiej grali w pierwszej połowie np. prowadzili 2-0 po pierwszej części.

No i można powiedzieć, że moja prośba się spełniła, tyle, że po pierwszej połowie jest 4-0 dla Realu Madryt! Otóż jak strzelimy przynajmniej dwie bramki w pierwszej części, lub na początku drugiej (z Villarreal 2-0 było w pierwszych minutach 2 połowy) to wtedy gromimy rywala i to na wyjeździe! Na razie sprawdziło się to tylko w dwóch spotkaniach z rywalami z regionu Walencji.

Jeśli chodzi o mecz, to genialna pierwsza połowa w wykonaniu naszych piłkarzy. Valencia nie miała nic do powiedzenia, a my mogliśmy prowadzić nawet z 6-0! Jednak Ruud i Metzelder w dobrych sytuacjach nie trafiali.

W drugiej połowie spodziewałem się, że będziemy grać tak jak w pierwszej, ale graliśmy niemalże na stojąco, co było przyczyną utraty bramki. Oczywiście było również kilka bardzo ładnych akcji min. bramka Robinho, która nieco przystopowała rozpaczliwie atakującą w drugiej połowie Valencię.

Z wyróżniających się zawodników na pewno nie można zapomnieć, o środku pola, gdzie duet Gago-Diarra był po prostu świetny. Argentyńczyk nieźle sobie radzi, podaje szybko bez zastanowienia, jego długie podania są na prawdę śliczne (no i ładną asystę zaliczył przy bramce Robinho). Myślę, że jak będzie dostawał więcej szans, to będzie z niego większy pożytek.

Oczywiście standardowo, bardzo dobry mecz rozegrał w bramce Iker Casillas, który miał z trzy dobre interwencje. Genialnie Ruud, Guti, Ramos, dobre wejście Heinze.

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.11.01 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prze meczem obawiałem się czy postawienie na duet Diarra&Gago przyniesie pozytywny rezultat, ale już w pierwszej połowie a później w drugiej przekonałem się że to była świetna zagrywka taktyczna Schustera dzięki czemu opanowaliśmy środek pola a Guti mógł przez cały mecz dowodzić. Zagraliśmy świetnie pressingiem i szybko przechodziliśmy z obrony do ataku, a Gago mnie bardzo pozytywnie zaskoczył swoją grą, brawa panowie za ten mecz.

Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.11.01 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto to wytypował? Kto to, do pioruna, wytypował?!

Wynik piękny, koncert jak ta lala, tylko nie wszystko mi dane było oglądać. Refleksje są takie:
-gol Kapitana ustawił mecz, potem poszło
-trzeba poprawić grę w defensywie, ale środek pola Blancos miażdżył.

u putek standardowo, czyli u nas ekstra:
Ale Valencia była taka słaba, że by ją pokonała KS Zagórzanka!!

W sobotę jednak ciężki mecz, nie można popaść w hurraoptymizm, ale z taką grą widzimy się na Cibeles.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
acidrinker
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.01 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgodzę się Valencia nie była najmocniejsza tego wieczora, ale nie możemy umniejszać tego sukcesu, Schuster mial nosa z Diarra i Gago na środku, Valencia nie była w stanie nic zrobić, wykorzystaliśmy ich słabość i z tego trzeba się cieszyć
Hala Madrid
Guti <serce>

ale sie na wp i onecie kibiców namnożyło Very Happy

Powrót do góry
Source.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.01 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się tak zastanawiam jak by się to skończyło gdyby wszyscy grali do końca na 100%

Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.11.01 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barthezz napisał:
zgodzę się Valencia nie była najmocniejsza tego wieczora, ale nie możemy umniejszać tego sukcesu...

Jasne,że tak.Wygraliśmy w cudny sposób mecz,trzeba się z tego cieszyć.Czy Valencia była mocna,czy nie,to już się nie będę wypowiadał,ale nie możemy też pomniejszać zwycięstwa.Hala! :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Czarny512
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.01 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REAL z każdym meczem silniejszy jest i trzeba się z tego cieszyć a kto wątpi w niego tego dosięgnie gniew R0BINH0 Smile
Very Happy

Nieźle rozgromili ich przyznam oby to nie była ostatni taki pokaz umiejętności piłkarzy z najsławniejszego Galaktikos na świecie ;]

Powrót do góry
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.01 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nie bede oryginalny jak napisze, że wynik jest dla mnie lekkim zaskoczeniem :-) Graliśmy świetnie, nie ma sie do czego przyczepić! Jeśli ktoś jeszcze po takim meczu ma jakieś "ale" tzn. że jemu raczej ciężko dogodzić. Fenomenalny Robinho, Guti swoimi podaniami gubił obronę Valencii jak chciał, RvN w końcu ustrzelił tyle ile powinien strzelać w każdym meczu, Raul niezawodny. Para Gago&Diarra zagrała chyba najlepszy mecz w życiu, a cała drużyna zasługuje na mega pochwałę! Oby tak dalej!

madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2007.11.02 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że zaskoczeniem, skoro to najwyższa wygrana Realu na Mestalla :]
A co do wyniku, to jednak ktoś wytypował - niejaki Kamil "kamilus090" Urbański Shocked

acidrinker
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.02 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie uwierzę że ten gościu na trzeźwo to typował Twisted Evil
ale szczerze mu gratuluje

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.11.03 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi by nigdy wytypowanie takiego wyniku przeciwko Valencii nie przyszło do głowy, a co do meczu kluczem do zwycięstwa był środek pola z Gutim na czele oraz gra Robinho. Diarra i Gago całkowicie opanowali tę część boiska a Guti mógł swobodnie rozgrywać co też w doskonałym stylu czynił. Robinho natomiast był wszędzie podczas meczu, cały czas zmieniał pozycje i nakręcał nasze akcje ofensywne.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: