Sevilla FC - Real Madryt [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.11.04 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rhaegar napisał:
Nalezalo by powtorzyc spotkanie. Sędzia byl z Katalonii wiec nie ma o czym mowic. Nie podyktowal 4 ewidentnych karnych dla Realu, 2 zagran reka a gole Sevilla strzelala ze spalonego. Real Madryt obrabowano z pewnych 3 punktow :/

Proponuje otworzyc osobny topic - pomylki sedziowskie na niekorzysc krolewskich.

Strzaly zycia sie nie licza, faulu Ramosa nie bylo, ewidentny karny na Raulu. Tak wiec mecz powinien zakonczyc sie remisem 1-1.

Liczba ukradzionych przez sedziów punktow Realowi: 2

Ironia ci nie wychodzi.Przeczytaj sobie post Jezzo,on wszystko dobrze opisał.Ramos dostał czerwo,to czemu Alves go nie dostał?Za faul na Raulu też powinien być karny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2007.11.04 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROTHEN napisał:
Jeżeli ktoś chce na takiego durnia wypłacić 30mln, świeczka na znak współczucia.

Za jednego już 30 baniek poszło a efekt z tego żaden... :/

Co do meczu to mówi się trudno i jedzie sie dalej. Co prawda byłem przekonany, że co najmniej 1 punkt z Sevilli uda nam się jednak wywieźć, niestety się nie udało, nasi nie zasłużyli. Spotkanie ''ułożyły'' 2 brameczki w odstępie 2 minut... Real nie był w stanie już się po tym podnieść i dogonić przeciwnika choć przy odrobinie szczęścia i lepszych chęci mogło się to udać. Co do rzekomego karnego na Raulu to według mnie sędzia postąpił słusznie, bo ta sytuacja była baaardzo kontrowersyjna tzn. chyba jednak Raul chciał wymusić 11-stke :>

Dobra mecz-historia, nie rozczulamy się zbytnio panowie! :]

Hala Madrid!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2007.11.04 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy niby to Raul był faulowany?

Esstier
Carnival

PostWysłany: 2007.11.04 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale żenada. Zero walki, nic. Real z przodu nie istniał, a z tyłu jak było każdy widział. 2 defensywnych pomocników a przy 1 golu Keita całkowicie sam... Myślałem, że ta taktyka na Valencię była wynikiem jakiejś analizy, że na Sevillę też coś wykombinuje a tu to samo. Zawiodłem się i to nieźle. Sevilla była drużyną lepsza o kilka klas i nie ma co narzekać, bo nawet gdyby sędziom był jakiś zagorzały fan Realu to i tak Real by tego nie wygrał. Żeby wygrać trzeba mieć kilka akcji, oddać kilka strzałów celnych...

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2007.11.04 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten mecz był do wygrania. Sevilla jakoś super nie zagrała. Jakoś szczególnie nie załamywałbym się, bo z Sevillą nigdy nie graliśmy dobrego meczu. Zespół z Andaluzji można dodać tych drużyn, z którymi Real nie potrafi grać. Do utraty pierwszej bramki mecz był dosyć wyrównany nawet z lekką przewagą Realu. Po stracie pierwszej bramki Sevilla kontrolowała już spotkanie niezmiernie. A propos tej strzelonej bramki przez Keite, jak można na 25m zostawić takiemu zawodnikowi tyle wolnego miejsca? Amatorszczyzna. Kanoute robił naszych obrońców jak dzieci. Ogólnie Real zagrał beznadziejny mecz. Zwłaszcza żenujące zawody rozegrał Diarra. Gago wcale od niego lepszy nie był. Tak jak się spodziewałem Marcelo sobie nie radził na lewej obronie, można było za niego wystawić Heinze, wiele byśmy nie stracili. Robinho coś tam próbował, ale to było stanowczo za mało, żeby przejść świetnie dysponowanego Alvesa. Prawe skrzydło tak na prawdę nie istniało, bo jak miało istnieć, jeżeli Real przystąpił do meczu bez prawoskrzydłowego (!!). Trzeba będzie kogoś na prawą pomoc sprowadzić w zimowym oknie. Taki transfer powinien być priorytetem, a nie kolejny napastnik. Mam nadzieję, iż Schuster wyciągnie jakieś wnioski z tego meczu i w następnym, przeciwko Mallorce zagramy o wiele lepiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2007.11.04 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka ciekawostka. Rozmowa sprzed meczu:
Cytat:
Ja (3-11-2007 21:40)
kiedy ostatnio bramke zdobylismy na sanchez pizjuan
liczac tych zawodnikow, ktorych obecnie mamy w skladzie
rok temu becks
dwa lata temu dwie becks i jedna zizou
Crack (3-11-2007 21:40)
ile było?
trzy lata temu zizou i samoboj
Ja (3-11-2007 21:41)
nie ma nikogo
Crack (3-11-2007 21:41)
Raul jest
Ja (3-11-2007 21:41)
kiedy strzelil tam?
Crack (3-11-2007 21:41)
a nie pamietam
Ja (3-11-2007 21:43)
cztery lata temu ronaldo, tez nie ma
Crack (3-11-2007 21:43)
czyli strzeli metzelder
Ja (3-11-2007 21:43)
piec lat temu helguera, zizou i moro - tez ich nie ma
Ja (3-11-2007 21:44)
a szesc lat temu makelele
lol
a dalszego archiwum nie mam
Crack (3-11-2007 21:44)
lol
Crack (3-11-2007 21:44)
pewnie macmananan
Ja (3-11-2007 21:45)
nikt z tego skladu, co obecnie mamy, nigdy nie strzelil bramki na Sanchez Pizjuan
przynajmniej na przestrzeni ostatnich szesciu lat
a szesc lat temu w tym skladzie byli tylko raul, casillas i guti
iker odpada
guti pewnie tez nie
Ja (3-11-2007 21:46)
tylko raul mogl strzelic, ale nic pewnego
Ja (3-11-2007 21:46)
nie potrafimy strzelac bramek na sanchez pizjuan!

Powrót do góry
pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.11.04 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real wyszedl na murawe w chwale triumfu nad Valencia, a Schuster myslal, ze jak wystawi taki sam sklad z Sevilla, to mamy pewne 3 punkty. Niestety bardzo sie przeliczyl. Bylo widac, ze nie umiemy sobie poradzic z druzyna dobrze zorganizowana nie tylko w obronie, ale rowniez w przeprowadzaniu kontr. Byly one dla nas zabojcze, niestety :(
Twarda, nieustepliwa gra Sevillii polaczona z atletycznym przygotowaniem to dla nas niestety jeszcze za duzo. Przez polowe meczu mialem wrazenie, ze pilkarze Sevillii sa na jakims "spidzie", bo bylo ich pelno wszedzie. Jak tylko zawodnik Realu mial pilke w poblizu pola karnego, to zaraz pilnowalo go 2-3 zawodnikow Sevillii.
na Sevillii ostatnimi czasy zawsze przegrywamy, ale nie mozna sie zalamywac, tylko pracowac dalej i WYGRYWAC!! ;)

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.11.04 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegraliśmy bo w tym meczu byliśmy bezradni, zarówno w ofensywie jak i obronie. Fatalnie zagrali nasi pivoci, czyli Gago i Diarra którzy w pojedynku z Poulsenem i Keitą wypadli bardzo słabo. Sevilla gnębiła nas skrzydłami a u nas one nie istniały. Dwie szybkie bramki ustawiły mecz a potem czerwona dla Ramosa i było po zawodach. Guti był dobrze pilnowany i od razu nam nie szło, a nikt inny nie był wstanie pociągnąć gry. Sevilla pokazała w tym meczu swoje atuty czyli siłę, technikę i szybkość a to dla nas było zbyt trudne do powstrzymania.

Powrót do góry
Skalo
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.11.04 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierini napisał:
Real wyszedl na murawe w chwale triumfu nad Valencia, a Schuster myslal, ze jak wystawi taki sam sklad z Sevilla, to mamy pewne 3 punkty.

Nie tylko Schuster tak myślał,nie tylko Schuster.Muszę się przyznać,że też tak myślałem,ale nie jestem sam,prawda? Smile

Powrót do góry
dzikibeckham
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.11.04 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie co wy chcecie mamy za sobą ciężkie 2 tygodnie. 1. miejsce w grupie w LM, nadal jesteśmy liderem w lidze! Czego więcej chcieć?
Przy odrobinie szczęścia mozemy mieć 3 pkt przewagi nad resztą.

Nasi następni rywale do meczu z FC Barcą to:
- Real Mallorca (dom)
- Real Murcia (wyjazd)
- Racing Santander (dom)
- Athletic Bilbao (wyjazd)
- Osasuna Pampeluna (dom)

Jak widać 3 mecze gramy u siebie powinno być 9 pkt i nie sądze ze powinniśmy mieć problemy z pokonaniem Murcii i Basków. Czyżby 15 pkt?

Należy też wspomnieć, ze Barce w tym czasie czekja 3 mecze wyjazdowe z: Valencią, Espanyolem i zawsze trudnym do pokonania Getafe.

Jak popatrzec to z czwórki: Real, Barca, Villarreal, Atletico my mamy najłatwiejszycch rywali.

HALA MADRID !!!

Powrót do góry
Acid
senior

PostWysłany: 2007.11.04 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karnego na Raulu nie było, a i kartka dla niego też niesłuszna, bo trudno dopatrywac sie tam proby wymuszenia. Trudniejsza sytuacja z Jezuskiem, bo ten chuderlak często przewraca się lekko dotknięty i kręci tym łbem jak niedorozwiniety. Następny Alves, który non stop fauluje i po kazdej decyzji sedziego usmiecha sie do siebie jak pierdolniety. Drugiej kartki dla Ramosa oczywiscie nie było.

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.11.04 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesus z Danim rzeczywiście dobrali się w tym względzie. Prawa strona Sevilli b.dobra, ale przy okazji symulancka i normalna inaczej.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2007.11.04 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acid napisał:
Karnego na Raulu nie było, a i kartka dla niego też niesłuszna, bo trudno dopatrywac sie tam proby wymuszenia.

Artur, zmień ten dekoder na nowy wreszcie Przecież kociak się ewidentnie położył. Nie w tak żałosny sposób, jak ten garbus z Sevilli, ale karnego chciał wymusić.

Acid
senior

PostWysłany: 2007.11.04 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin, wiem, że masz nowy telewizor, ale karnego nie było i nie było tez kartki, bo w końcu trochę go tam ten Serb macał po plecach :]

Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.11.04 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faul na Raul był w momencie gdy Drago ciągnął Raula za koszulkę. Gdyby w tym momencie nasz gracz wyłożył się na murawę to karny byłby bezdyskusyjny. Jednak Raul postanowił inaczej i przebiegł z 2 m i dopiero sie przewrócił, a to była już próba wymuszenia.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: