Olympiakos Pireus - Real Madryt [0-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.11.06 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabrakło odrobiny szczęścia i skuteczności. Mecz, w wykonaniu Królewskich raczej przeciętny, chociaż okazji na zdobycie bramki mieliśmy kilka, tak więc oprócz wyniku nie ma na co narzekać.

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.11.06 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis nie jest zły ale w obliczu tylu sytuacji wygląda beznadziejnie, powinniśmy mieć 10 pkt a mamy 8, Lazio i Grecy po 5, Werder 3. Wtedy sytuacja byłaby spokojna a tak czeka nas jeszcze trudny wyjazd do Bremy. No ale trudno piłka po prostu nie chciała wpaść.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2007.11.06 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na Marce Michaś Żewłakow z Ruudem na zdjęciu głównym o Realu Very Happy

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.11.06 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Żewłakow prezentował się poprawnie w tym meczu, a Grecja to dla nas chyba jakieś pechowe miejsce bo nie możemy tam wygrać, AEK Ateny, Panathinaikos i Olympiakos i bez zwycięstwa.

Powrót do góry
bobo6921
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.06 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co płakać. Bywa...Nasi byli o niebo lepsi ale bramkarz Pireusa był w zyciowej formie i łapał wszystko! trudno <ściana> Jeszcze 2 mecze przed Nami które wygramy i wszystko bedzie cacy Very Happy

Hala Madrid!!!

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.11.06 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra nie była taka zła, jak na nieobecność Gutka to powiedziałbym, że wręcz całkiem niezła. Skuteczność niestety poniżej krytyki, mieliśmy multum sytuacji i naprawdę szkoda, że nic nie wpadło. Mam nadzieję, że to tylko zły dzień, bo jakbyśmy zagrali standardowy piach i jeszcze opusciła by nas skuteczność to klęski gotowe.

Z zawodników waleczny, ale mimo wszystko grający bardzo słabo Raul. Robinho źle, Ruud źle. Nieźle Sneijder, całkiem nieźle Gago. Diarra mocno średnio, obrona poza Canną in plus (co dziwne, całkiem znośny Marcelo). Zmiany bez komentarza ...
A najlepszy na boisku Michał Żewłakow (nawet hiszpańscy komentatorzy wspominali o "partidazo de polaco"). Gratulujemy Panie Michale.

Ogólnie to nie ma co się tym meczem przejmować. Jak wygramy u siebie z Lazio to i tak awansujemy z pierwszego miejsca. Mam nadzieję, że piłkarze też nie będą rozpamiętywać zmarnowanych sytuacji bo na weekendzie trudne starcie z Mallorcą.

Powrót do góry
nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.11.07 01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0:0 i strata punktów po dobrym meczu... Real miał dużo sytuacji, grał inteligentnie, utrzymywał się przy piłce, prowadził grę, dyktował warunki... Zarakło jedynie kropki na "i"... Szczególnie szkoda akcji RvN i lobika lądującego na poprzecce... Pan Ľuboš Micheľ standardowo gwizdając mecz Realu nie ustrzegł się (który to raz!?!?) błędów (faul na Malijczyku w polu karnym, wyimaginowany spalony Robinho po pięknym podaniu Raula + kilka mniejszych błędów). Brakowało strzałów z dystansu, natomiast nieudanych (niepotrzebnych) dryblinów oraz prób koronkowego rozegrania akcji było, aż naddto... Zmiany słabe chociaż nie należy oczekiwac rewelacji po niespełna 10 min, jakie otrzymali zmiennicy... Z meczu na mecz coraz lepiej prezentuje się Gago (co może jedynie cieszyc w obliczu wyjazdu Diarr'y na PNA), linia obrony praktycznie bez zarzutu. Mecz dobry, a o wyniku zadecydowała rażąca momentami nieskutecznośc...

Awans mogliśmy miec już w kieszeni, a tak będzie trzeba się jeszcze postresowac w meczu z Werderem i Lazio...

"Co się odwlecze..."

[ Dodano: Dzisiaj o 1:24 ]
Serpico napisał:
Żenujący mecz, aż szkoda klawiatury na te mierne piłkarzyny.

Skuteczność. ['] Oddawanie piłki przeciwnikowi. [']
Bez Diosa ta drużyna nie istnieje. Guti, wracaj ratować Madryt.

"Lekka" przesada... Nieskutecznie to fakt, ale mecz ze strony Naszych piłkarzy był conajmniej przywoity... Co więcej pokazali, że bez Guti'ego też potrafią skonstruować kilka ciekawych akcji...

Miernoty??? Przesada!!!

Makalu
Podmiot liryczny

PostWysłany: 2007.11.07 02:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meczem nie ma sie co przejmowac, ale dzisiejsze spotkanie utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze bardziej niz Real potrafi zirytowac tylko byla dziewczyna. Z moich ust wyszlo tyle kurew w czasie tych 90 minut, ze mozna byloby zbudowac niejeden burdel :/
Czy ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego zawodnik Realu Madryt nie potrafi podac dokladnie pilki na 3 (!!!) metry? Raul dzisiaj chyba dwa albo trzy razy nie trafil do partnera ktory byl od niego na wyciagniecie reki :| Ze o przyjmowaniu pilki juz nie wspomne. Diarra, Sneijder, Robinho, RvN...
Na plus Heinze (wg mnie powinien zostac na stale na srodku obrony), Ramos, w drugiej czesci Sneijder. Hala Bobinho wrocil, no coz, trzeba sie przyzwyczaic niestety.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.11.07 02:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makalu napisał:
Meczem nie ma sie co przejmowac, ale dzisiejsze spotkanie utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze bardziej niz Real potrafi zirytowac tylko byla dziewczyna. Z moich ust wyszlo tyle kurew w czasie tych 90 minut, ze mozna byloby zbudowac niejeden burdel :/

Dziwne. Ja na tym meczu byłem wyjątkowo spokojny i jakoś mnie nie emocjonował. Ogólnie 1 runda LM mnie nie emocjonuje. Brzydkie słowa i to w ilości zbyt dużo na minutę to leciały w sobotę po 22 :]

Cytat:
Hala Bobinho wrocil, no coz, trzeba sie przyzwyczaic niestety.
:] Mnie najbardziej się spodobała akcja, jak Hala Bobinho znowu zaczął powłóczyć nóżkami a Żewłakow nie zwracając na to w ogóle uwagi wleciał wślizgiem i czyściutenko wybił piłkę wypierdzielając jednocześnie naszą "10".

Powrót do góry
Makalu
Podmiot liryczny

PostWysłany: 2007.11.07 02:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu kazdy mecz Realu przezywam w dosc osobliwy sposob. Po prostu irytuje mnie nieporadnosc ludzi, ktorzy maja wielkie plany i ambicje, mowia o nich wszem i wobec, a graja jak typowy przecietniak.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.11.07 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dziwne. Ja na tym meczu byłem wyjątkowo spokojny i jakoś mnie nie emocjonował.

Widzisz? Brak Gutka skutkuje lepszym samopoczuciem i równowagą psychiczną :]

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Gregor00
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.07 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może byśmy wygrali gdyby Robinho strzelił w 13 minucie i Ruud w 34,po za tym było jeszcze troche akcji.

Powrót do góry
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.07 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma juz co gdybac... Prawda jest taka, że ze skutecznością to my mamy problemy od dawna... Nie ma co rozpaczać i muszę się zgodzić z Jezzo, że w sobote wieczór to by dopiero byl burdel :-)

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.11.07 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza gra w tym meczu była całkiem dobra, jednak wykańczanie akcji fatalne. Bardzo dobre zawody zagrał Sneijder, który podołał zadaniu zastąpienia Gutiego i dobrze rozgrywał nasze akcje, zaliczył dwa świetne podania do Robinho i Ruuda - to były świetne okazje, jak można było ich nie wykorzystać, Ruud za wysoko to przerzucił ale Wesley także w kilku innych sytuacjach dobrze prowadził naszą grę. W niektórych sytuacjach za bardzo kombinowaliśmy i nie dziwie się reakcjom Schustera po kolejnych marnowanych okazjach. Sami jesteśmy sobie winni straty 2 pkt w tym meczu bo mecz był do wygrania i to spokojnie. A tak o awans trzeba walczyć dalej. Co do sędziego, to Lubos Michel dostał za to spotkanie na Marce notę 2/10 a to o czymś świadczy.

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.07 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz w naszym wykonaniu dość dobry. Denerwujące były jedynie dziwne interwencje w obronie Canny, które kończyły sie podania do przeciwników. Wg mnie Heinze powinien na stałe zagościć na środku obrony i to do niego powinien być dobierany drugi środkowy obrońca. Odniosłem też wrażenie, że w niektórych sytuacjach próbował nasz team wejść z piłką do bramki. Zamiast porządnie huknąć zza pola karnego to próbowali przepchać piłkę przez środek pola karnego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: