Real Murcia - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.25 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie gwiazdą wieczoru był pan Orłowski i Laskowski, a miano najlepszej akcji meczu przyznaję im za dywagacje na temat komory, w której sypia Raul. Pozostały czas zmarnowany na oglądaniu tej żenady.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
zoran
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2007.11.25 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pierwszy taki mecz Królewskich, jednak tym razem nie udało się wygrać. I tak mieli dużo szczęscia, że nie przegrali. Strateg Schuster nie zachwycił, nie pierwszy raz zresztą. Fatalna gra Gago [*], mam nadzieję, iż informacje o sprzedaży Diarry są tylko spekulacjami prasowymi i nie będzie to miało miejsca.
Najgorsze jest to. że w dwóch(?) kolejnych meczach będziemy skazani na jedynego kreatywnego zawodnika środka pola, Snejdera , który po wspaniałym początku sezonu, obecnie gra piach.

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2007.11.25 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A opowieści o arbitrze "Mastercardzie" przypominały mi Szpakowskiego, który zaprasza na imprezkę Robinho. ['] Laskowski chyba się najebał dzisiaj. Aha, i byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział skąd Orłowski bierze te wszystkie sensacyjne wywiady z piłkarzami, bo ja pierwszy raz słyszę o niektórych wypowiedziach na uszy. Pseudodziennikarzyna.

Powrót do góry
Asika
Universal Traveler

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2007.11.25 01:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makalu napisał:
Naprawde, przestrzegalbym przed nadmiernym optymizmem. A nawet proponowalbym obawiac sie tego meczu, tym bardziej, ze jest po przerwie reprezentacyjnej.

Mogłeś napisać, że nie ma sensu iść na ten mecz. Cały Kraków jest Tobą zawiedziony ;>

Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.11.25 01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto to wie Serpico. Ja podejrzewam, że on bierze kilka wywiadów i losowo łączy części zdań z poszczególnych wypowiedzi gracza. Na sam koniec może przeprowadzić swój wywód na antenie C+ z tzw. "wywiadu".

Powrót do góry
Makalu
Podmiot liryczny

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.11.25 01:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asika napisał:
Makalu napisał:
Naprawde, przestrzegalbym przed nadmiernym optymizmem. A nawet proponowalbym obawiac sie tego meczu, tym bardziej, ze jest po przerwie reprezentacyjnej.

Mogłeś napisać, że nie ma sensu iść na ten mecz. Cały Kraków jest Tobą zawiedziony ;>

Pojscie na mecz zawsze ma sens. Piwo, mile towarzystwo (chociaz w Krakowie to pewnie tylko piwo :/ ) itd. ;)

Cytat:
Aha, i byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział skąd Orłowski bierze te wszystkie sensacyjne wywiady z piłkarzami

Z tego samego zrodla co Dariusz Tuzimek bierze cytaty, ktorymi sypie jak z rekawa. Z pamieci, oczywiscie :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Asika
Universal Traveler

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2007.11.25 01:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makalu napisał:
Pojscie na mecz zawsze ma sens. Piwo, mile towarzystwo (chociaz w Krakowie to pewnie tylko piwo :/ ) itd. ;)

U nas jest miłe piwo i towarzystwo ;>

Bart.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.25 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jebać Real, idę kibicować Czelsi Very Happy

To była straszny mecz, a Guti swoim zachowaniem go podsumował, szkoda tylko, że bez niego będzie jeszcze ciężej o zwycięstwo w pozostałych meczach :/
Po każdej przerwie reprezentacyjnej traciliśmy punkty, na szczęście to się już skończyło i można mieć małą nadzieję na lepszą grę.

rhaegar
Culé
Culé

PostWysłany: 2007.11.25 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jakiegos pecha do meczow Realu w tym sezonie. Ogladam je, gdy leca na c + i nie udalo mi sie obejrzec tylko jenego, tego z Valencia, w ktorym krolwscy zagrali ponoc bardzo dobze. Pozostale spotkania, ktore widzialem, to zenujaco slabe widowiska w wykonaniu druzyny z Madrytu. Dziwne...

Tak czy inaczej szczescie Realu Madryt nie opuszcza i za Capello i za Schustera. Tylko niezrozumialej decyzji asystenta sedziego, ktory nie podniosl choragiewki, gry Robinho strzelal bramke z ewidentnego spalonego krolewscy zawdzieczaja 1 punkt.

Jeszcze chcialem dodac, ze Pepe to moj ulubiony zawodnik Realu Very Happy .
Szuster tez da sie lubic jesli w kazdym meczu wystawi 6 defensywnych graczy. Na Camp Nou napewno tak zrobi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2007.11.25 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico nie narzekaj juz na Laskowskiego i Orlowskiego bo nie są wcale tacy źli! :> Przewrażliwiony jesteś. Zresztą kwestia gustu, mi odpowiadają.

Co do meczu to ogólnie padaka z małymi przebłyskami... Niby mieliśmy przewagę w posiadaniu pilki ale już w strzalach 11-4 na korzyść Murcii :|
Nasi nie mieli dobrego dnia, praktycznie każdy zagral poniżej swoich możliwości... Na PLUS i to z takim wielkim przymrużeniem oka oceniłbym Robinho (za bramkę i za nic więcej), Gago (za to, że był widoczny, miał parę przechwytów i dobrych podań, co nie znaczy że zagrał dobrze, bo stać go na wiele więcej...), Casillas (za parę dobrych interwencji). Reszta cieniutko a Guti, Ramos, Pepe, Ruud i Raul [*]. Mam nadzieję, że w następnym spotkaniu dojdą do siebie bo takiego Realu sobie nie życzę.

Fuera chujowa gra! :/

Powrót do góry
Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2007.11.25 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co lepsze? Bramka ze spalonego czy karny za walkę bark w bark?

Mecz żałosny. Raulitka i Pepe - won do rezerw. Schuster, gdy zespół gra tak żenująco, powinien robić zmiany nieco wcześniej - o jakieś pól godziny. Dzięki głupocie Gutka w następnym meczu będzie "rozgrywał" Sneijder albo inne drewno. Hala.

rhaegar
Culé
Culé

PostWysłany: 2007.11.25 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karny za walke bark w bark juz o niczym nie decydowal :P

Powrót do góry
zizou2005
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2007.11.25 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramka Robinho padła w 9 minucie więc też nie decydowała o całym meczu.

Powrót do góry
Ann
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.11.25 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to był to wypadek przy pracy mimo wszystko. Tylko trzeba było iść za ciosem i poprostu ich zgnieść, jednak Real tego nie zrobił.
Zastanawiaja mnie jeszcze trzy rzeczy :
dlaczego nie zagrał wkoncu Higuaín?
dlaczego Schuster nie wpuscił Drenthe?!?!?!?! - dla mnie ten zawodnik już się pokazał z dobrej strony!!! A zamiast niego ostatnio szanse dostał np. Balboa..zal!
kto wpadł na taki genialny pomysł, że mozna byloby sprzedać Diarre w okienku letnim? <ściana>

pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.11.25 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za rozczarowanie <ściana> a zapowiadało się dobrze. Pierwsza połowa wyglądała w naszym wykonaniu nawet nieźle. Ale potem było już tylko gorzej. Zamiast pójść za ciosem daliśmy się zepchnąć, mało składnych akcji i głupie faule. Co gorsza czerwona kartka dla Gutiego oznacza, że w kolejnym meczu będziemy praktycznie grać bez rozgrywającego. Dobrze, że chociaż ten punkt na wyjeździe uratowany, ale to raczej 2 punkty stracone. Mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy, o którym szybko zapomnimy.

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: