Werder Brema - Real Madryt [3-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.11.29 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie Ann, potrafi Benitez powol, bo powoli, ale zbudować świetną drużynę.
Blanco, powiedz mi, kto w Liverpoolu jest 'drewniany'.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ann
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.11.29 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta drużyna jakby na to nie patrzeć nie ma słabego punktu...
chociaż ja takowy widze...Pepe Reina

apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2007.11.29 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza Alonso, Kewellem i Babelem każdy jest drewniany w L'poolu. No jeszcze póki co Torres gra coś fajniejszego, ale pod okiem beniteza niedługo mu przejdzie.

Czy na prawdę chcielibyście trenera, który traci po ok 15 pkt do mistrza na koniec rozgrywek ligowych?? Dodajmy w lidze gdzie liczy się z 5 zespołów.

Ann
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.11.29 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy czasem nie przesadzasz z takimi osadami? Gerrard, Carragher, Alonso - drewniaki?

nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.11.29 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chawier to prawdziwy wymiatacz. sto dziewiecdziesiat wzrostu, sila dwoch krokodyli, wyskok lwa i spojrzenie fredyego krugera.

Taaak... wszyscy rasowi napastnicy posiadają cechy wymienione przez Ciebie... z tego co wiem na boisku liczy się spryt, umiejetność ustawienia i wykorzystania nadarzających się okazji (Saviola je posiada co udowodnił niejdnokrotnie)... a nie tylko warunki... Przecież Raul to niesamowicie rosły napastnik (co tam, że strzelił najwięcej bramek w historii LM) taki Inzaghi to też ogromny napadzior, taki tur (ponad 60 bramek w historii europejskich pucharów)... Maradona, Alfredo, itd., itp. wymieniać mi się nie chce, bo czasu mi nie starczy...

Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź była sarkazmem "znawco"...

P.s. Javier... a nie chawier...

Ostatnio zmieniony przez nietzsche dnia 2007.11.29 19:51, w całości zmieniany 1 raz

apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2007.11.29 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta Gerrard i Garragher techniczni wirtuozi <hahaha>

a o Alonso wspomniałem w swoim poście, radzę czytać dokładniej :P

nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.11.29 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benitez tak, jakby z drewniakami zdobył Puchar LM... Jest dobrym strategiem, a na jego plus przemawia fakt, że gra Hiszpanami (co akurat w lidze hiszpańskiej mogłoby mieć istotne znaczenie)...

Mourinho, Wenger, Hiddink, Ancelotti... klasowych i dobrych trenerów jest kilku, ale ja sądzę, że Schuster zasługuje na szansę i więcej czasu niż 13 kolejek LL i 5 LM... Pod koniec sezonu zobaczymy owoce jego pracy i wtedy dopiero włodarze RM powinni podjąć decyzję co dalej...

Ann
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.11.29 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i nie są technicznymi wirtuozami, ale nie jedna drużyna chciałaby mieć tych zawodników w swoim składzie. Zreszta uważam, że Jamie poradziłby sobie u nas

[ Dodano: Dzisiaj o 21:04 ]
koniec offtopicu.

Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2007.11.29 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ten Saviola ma pecha kibice Barcy się z niego śmiali, trener nie lubił, przeszedł do Realu znowu trener go nie lubi a kibice się z niego śmieją :( Dlaczego prawie nikt nie widzi jego boskości :(

Jak zwykle przy okazji porażki niektórzy są wyjątkowo zabawni - apokaliptyczne wizje, piłkarze słabi, a niektórzy chcą nawet żeby Real odpadł z LM <wow> Gdy Barca przegrywa to takie myśli nawet nie próbują pojawiać się w mojej głowie.

Co do boskości Beniteza to jest to naprawdę zabawne - gość rok w rok przegrywa ligę już w połowie sezonu i ma stratę kilkunastu punktów do mistrza. Ale i tak jest boski :lol2:

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2007.11.29 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wenger - następny wielki trener. Na 3-4 wymieniamy trofea, które zdobył w ciągu ostatnich paru lat.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.11.29 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kuczawa9
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.29 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu nie mozna sciagnac 2 pierwszych bramek z tego meczu??;/ Evil <ściana>

Powrót do góry
nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.11.30 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co mieli zrobić kibice Barcelony skoro odszedł do ich odwiecznego rywala... Przypomnij sobie mecze z poprzedniego sezonu, kiedy to Saviola wchodził z ławki i strzelał bramki zapewniając Katalonczykom punkty (pewnie wtedy wszyscy śpiewali zupełnie inaczej)... Kibice Barcy staraja sie trzymać fason i stąd nagłe twierdzenia, że ten Saviola to taki śmieszny był i w ogóle niepotrzebny..., bo co innego Wam zostało do powiedzenia... Śmiać mi się chce, jak takie wywody czytam... Wg mnie Saviola jest jednym z najlepszych napastników i powinien dostawać więcej szans...
Nikt nie powiedział, że Benitez jest boski... posiadasz ciekawą umiejętność czytania między wierszami... bądź dopowiadania i komentowania własnej wykreowanej wypowiedzi... Brawo...

Arsenal wraz z Wengerem zdobył Mistrzostwo Anglii w 2002 i 2004, Tarczę Dobroczynności w 2002 i 2004r., Puchar Anglii w 2002, 2003 i 2005r., 2 lata temu doszedł do finału LM grając zdziesiątkowanym składem (eliminując po drodze Nasz Real), przed tym sezonem stracili największą gwiazdę, a mimo wszystko prowadzą w tegorocznych rozgrywkach ligi angielskiej oraz LM prezentując atrakcyjny futbol... Najlepsze jest to, że Wenger nie dokonuje zbyt często dużych zakupów... Wystarczy??

Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2007.11.30 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nietzsche napisał:
Przypomnij sobie mecze z poprzedniego sezonu, kiedy to Saviola wchodził z ławki i strzelał bramki zapewniając Katalonczykom punkty (pewnie wtedy wszyscy śpiewali zupełnie inaczej)...

...

Podaj przykłady meczów z poprzedniego sezonu, w których Saviola zapewniał Barcelonie punkty (pomijamy oczywiście podwórkowe boje z Alaves w CdR i dostawianie nogi na 3:0, gdy wszystko już było rozstrzygnięte).

Powrót do góry
nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.01 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale nie mam aż tyle czasu, ani (powiem szczerze) nie chce mi się przeglądać wszystkich wyników Barcelony, żeby wymienić Ci te spotkania... Z tym pytaniem skieruj się do kibica Barcelony, a mnie możesz pytać o wyniki i strzelców bramek dla Realu... Jeśli sytuacja o której mówiłem nie miała miejsca w zeszłym sezonie to już z pewnością miała miejsce 2, czy 3 sezony temu, gdzie bramki Savioli przyczyniały się w dużej mierze do triumfowania w lidze... Nie pamiętam konkretnych spotkań... pamiętam, za to, że zły byłem okrutnie na tego jegomościa o imieniu Javier, kiedy Barca wygrywała dzięki jego bramkom...

Pamiętam również początki Savioli w Barcelonie, kiedy, jako młokos wychodził w 1 składzie i mówiono o nim, jako o kolejnym cudownym dziecku piłki nożnej... Pewnie o tym też kibice Barcelony już nie pamiętają i z tego się śmieją... Wtedy był geniuszem, a teraz... pośmiewiskiem??

Saviola (zresztą nie tylko on), żeby pokazać pełnię swoich umiejętności i możliwości potrzebuje minut na boisku, a niestety nie dostaje ich tyle ile z pewnością by chciał...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: