Real Madryt - Racing Santander [3-1]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.11.29 10:34    Temat postu: Real Madryt - Racing Santander [3-1] Odpowiedz z cytatem

Niestety nie wywalczyliśmy jeszcze awansu w LM a już w sobotę wracają zmagania w LaLiga. Tym razem o 20 podejmiemy na Santiago Bernabeu chyba największą rewelację dotychczasowej części sezonu, czyli prowadzony przez trenera Marcelinho Racing Santander. Tak więc Ebi Smolarek zawita do świątyni Bernabeu. Racing zajmuje w tej chwili 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów ze stratą tylko 2 pkt do czwartego miejsca, tak więc zanotowali najlepszy start od kilku lat a może i w historii. Już w zeszłym sezonie spisywali się bardzo dobrze i ostatecznie zajęli spokojne 10 miejsce. Teraz grają jeszcze lepiej, to bardzo niewygodny rywal - grają świetnie zorganizowani w grze obronnej którą dowodzi Garay i wyprowadzają szybkie ataki. Goli nie zdobywają dużo bo na razie 11 ( po 3 Tchite i Jorge Lopez, Ebi na razie tylko 1 ), ale stracili ich na razie najmniej bo 9. Doświadczony Munitis, który po raz kolejny powraca na Bernabeu to kluczowa postać zespołu i lider drużyny, w środku pola bardzo dobrze odbierają piłki i je rozdzielają Duscher i Colsa. Jednym słowem czeka nas bardzo ciężki pojedynek, tym bardziej iż zagramy bez Gutiego ale miejmy nadzieję, że Sneijder będzie gotowy. I niech nasi obrońcy uważają na Ebiego, bo właśnie w takim meczu może się przełamać. Ciągle czekam na szanse dla Baptisty i Drenthe, może w tym meczu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
fabio85
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.11.29 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym, co widziałem w ostatnich dwóch spotkaniach będę oglądał ten mecz z lekkim niepokojem. Liczę, że Real otrząśnie się po nieudanych występach i pokaże, na co go stać. Oby powrót Cannavaro wniósł spokój do defensywy. Nieobecność Gutiego jakoś szczególnie mnie nie martwi. Myślałem, że po meczu z Murcją będzie chciał się zrehabilitować, ale w Bremie nic takiego nie miało miejsca. Mam nadzieję, że udanie zastąpi go Snaijder, bo chyba nie Gago :/

A Smolark może zdobyć gola, w momencie, gdy wynik meczu będzie już ustalony i jego bramka nic nie zmieni :]

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.11.29 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam dziwne przeczucie, że Real będzie kontynuował swoją "świetną" passę i połknie z Racingiem. Taki wynik w stylu zeszłego sezonu z Huelvą - 0:3 albo mniej. Paradoksalnie brak Gutiego może być zbawienny dla naszej drużyny, bo to co zaprezentował z Werderem to była tragedia. Liczę na kolejny udany występ Robinho i mam nadzieję, że Schuster nie przeszkodzi mu w dograniu do końca spotkania i nie przeprowadzi "genialnej" zmiany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Raulik_24
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.29 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co wam powiem, uważam że gdyby Schueter nie zdjął Robinho w meczu z Werderem to byśmy nie przegrali, ale gdybać to sobie mogę. Pozostaje nadzieja, że Real wreszcie sie przełamie i po dwóch fatalnych meczach wreszcie zaprezentuje jakiś poziom. Mam nadzieję zobaczyć Heinze z Cannavaro na obronie, i że wreszcie szansę dostanie Drenthe i Baptista. Przecież ja pamiętam jak Baptista grał w Sevilli za napastnikami i grał kapitalnie. Mówię mi pozostała już tylko nadzieja nic więcej Hala Madrid Hala Madrid

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.11.29 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz może być jednak w niedzielę bo Real chce zmiany daty meczu, wszystko zależy od LFP jak się zgodzą to mecz w niedzielę. Cannavaro i Heinze powinni być gotowi do gry bez względu na decyzję LFP.

Powrót do góry
Raulik_24
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.29 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze by było gdyby udało się przełożyć ten mecz. Zawsze to jeden dzień dłużej na odpoczynek. No to super, że Heinze będzie gotowy super wiadomość :]

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2007.11.29 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygramy tzn taką mam złudną nadzieję :lol2: . Jeśli coś nam nie będzie szło to mam nadzieję ,że Schuster nie będzie czekał ze zmianami. Wypadałoby wygrać z Racingiem ,który jak narazie nieźle sobie radzi. Liczę na Snikersa

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2007.11.29 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racing gra mało hiszpańską piłkę, cały zespół cały mecz się broni czekając na 1-2 kontry które przeważnie wykorzystują i to jest broń Racingu

23 punkty przy 11 strzelonych golach!! i tylko 9 straconych - najlepsza defensywa w Europie, a patrząc na to jak czarowali nasi w ataku z Werderem to szanse na strzelenie są marne, 1-100, jedyne co nas może uratować to to, że gramy na SB ;)

jaki skład? nie ma Gutka, jedynego, który mógłby rozbroić defensywę Racingu, no jest Robinho, ale on raz gra w piłkę, a raz nie bardzo

na Schustera nie liczę bo on nie ogarnia niestety :/

wypadałoby zakończyć Tylko Zwycięstwo, ale z taką grą jak ostatnio to do meczu podchodzę z wielkimi obawami

EDIT: Marca: "Schuster ma nadzieję na powrót Heinze'ego i Cannavaro" nie on jeden ;)

Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.29 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że Racing strzela mało bramek, to dla nas wielki plus biorąc pod uwagę jak gra nasza defensywa i p. defi. Ofensywą bym się nie martwił, bo nie wierzę, że przyjezdni zachowają czyste konto na SB, nawet mimo słabszej formy Ruuda.

Brak Gutiego to spora strata, ale jakoś nie zbiera mi się na płacz, bo moim zdaniem Sneijder też swoje potrafi. Jeśli już coś budzi moją obawę to forma Diarry i zestawienie obrony. Pepe to wielka niewiadoma, chociaż ostatnio gra poprawnie. Metzelder w miarę pewny, ale gruba kora nie pozwala mu na walkę ze zwrotnymi graczami ala Robinho. Gorzej jeśli idzie o Marcelo, który szarpie w ofensywie, ale o powrocie do obrony już nie myśli. Nie mówiąc już o tym, że skrzydłowi dość regularnie jadą go "na raz". Diarra jest woooolny...

Piłka jest okrągła, a mecz można wygrać. Można też przegrać, ale nie na Bernabeu. Można zremisować - oby nie.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2007.11.29 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strzelają mało, ale zazwyczaj właśnie takie drużyny tu wygrywały :/ Real cisnął, przeciwnik trafiał, a nasi bez formy nerwowo grali i nie potrafili wygrać :/

oby w sobotę było inaczej

Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.11.29 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiedziałbym, że cały Real jest bez formy. Razi mnie łatwość z jaką dają się kontrować, ale za to strzelają dużo bramek. Pewnie jak zwykle wiele będzie zależało od tego kto pierwszy ukuje, ale na Bernabeu remontada jest zupełnie realna nawet z stanu 2:0. Innymi słowy są wszelkie przesłanki, żeby postawić Real w roli faworyta ;)

Warto wygrać, bo Barca moim zdaniem powinna się cieszyć jeśli zremisuje z Espaniolem. Niby Henry jest kontuzjowany, więc mogą grać skuteczniej, ale wątpie żeby Bojan poczynał sobie tak dobrze jak przeciwko zmęczonym graczom Recreativo "murarka" Huelva.

pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.11.30 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ofensywą wcale nie jest tak źle, zawsze Robinho, Ruud albo ktoś inny strzela, gorzej jest z defensywą, ile to już bramek w tym sezonie straciliśmy jeszcze w pierwszej połowie, zwłaszcza na samym początku, potem to trzeba odrabiać :/ . Mam nadzieję, że Canna i Heize wrócą, to zawsze będzie wzmocnienie. Racing to zespół grający raczej defensywnie i słabiej w ofensywie, więc to dla nas plus. Gramy u siebie, więc musimy zagrać ofensywnie i zdecydowanie. Jest spora szansa na wygranie tego meczu, ale musimy uważać na kontry Racingu, bo o ile wątpię żebyśmy mogli przegrać, to remis jest całkiem możliwy, a nie możemy sobie teraz pozwalać na taką stratę punktów.

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Raulik_24
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.30 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także nie wierze w to, ze Real u siebie nic nie strzeli. Jest to mało prawdopodobne. Bardziej bym sie bał ile straci. Jeżeli do zespołu wróci Heinze i wraz z Cannavaro stworzy parę środkowych obrońców to myślę, że powinno być dobrze. Nie wiem nadzieja umiera ostatnia a po tych dwóch ostatnich meczach pozostaje nam mieć nadzieję, ze Real był w dołku tylko chwilowo. No muszą się wreszcie odblokować, a gdzie to mają zrobić jak nie na własnym stadionie pozdrawiam :]

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.11.30 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety Heinze nie jest jeszcze jednak w pełni sił i nie znalazł się w kadrze meczowej, powraca za to do niej Sneijder. Z powodu decyzji Schustera powołania po raz kolejny nie dostali Soldado i Drenthe, jest za to Baptista.

Powrót do góry
Raulik_24
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.11.30 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nieźle znowu zagramy w obronie z Pepe. Chociaż ja wolałbym aby na środek przeszedł Ramos natomiast na prawo wszedł Torres. Jednak jest to mało prawdopodobne. Tak mi się wydaje, że Schuster po protu nie ma jaj aby być trenerem Realu Madryt. Zobaczycie, ze znowu wyjdziemy dwoma defensywnymi. Chociaż Schuster powie, ze Gago będzie rozgrywającym. Jednak z niego to taki rozgrywający jak z Raula bramkarz !! W ogóle nastawienie Schustera kolejny raz pokazuje, że facet pogubił się w tym co robi. On gra takim stylem a może się uda !! Nie wiem jeżeli tak dalej to będzie wyglądało to jego dni w Madrycie są policzone !! Nie rozumiem co mu zrobił Drenthe no przecież na początku sezonu grał bardzo dobrze, a teraz nie dostaje w ogóle szansy grania. :> . Ale ok może ja się nie znam, może się mylę ale nie sądzę pozdrawiam.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: