Real Madryt - Racing Santander [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.12.02 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diarra miał 5 start, tyle co Pepe, mniej od Ramosa, mniej od Marcelo i dwa razy mniej od Baptisty. Tyle, że znowu (prawie) zaliczył asystę w naszym polu karnym.

El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.02 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esstier napisał:
Czy jakiś hiszpański dziennik ( Marca, As bądź inny ) wystawił może noty piłkarzom za wczorajszy mecz? Czy w ogóle jakaś gazetka wystawia oceny piłkarzom? Tak, jak np. Kicker w Niemczech?

http://www.as.com/futbol/articulo/notas-partido/dasftb/20071202dasdaiftb_23/Tes

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2007.12.02 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uohronin napisał:
Nie napisałem, że zagrał bardzo dobrze. O stratach też wspomniałem, ale dla mnie i tak jest postęp w jego grze. Niewielki ale jest.

Postęp? <hahaha> Diarra gra ostatnio tak tragicznie, że szkoda na to słów. Jeszcze niedawno myślałem, że to skutki tego nieszczęsnego ramadanu, ale teraz to już nie wiem co z nim jest nie tak. Emerson wróć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2007.12.02 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jak spotka rodzinę w Afryce to się polepszy ;)

co do meczu to ze skrótu wynikało, że nasi dobrze kontry wyprowadzali, w pozycyjnym ataku też nieźle, a Racing ogólnie pozostawił dobre wrażenie

HadrianS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.02 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche nie moge sobie darowac tego nieszczesnego uderzenia Ruuda w polu karnym mogl ta przyjac do ziemi i uderzyc byl by gol na 100 ale coz ladny wynik Casillas kilka razy nas uratowal.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2007.12.02 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El-Moro Kibic: dzięki wielkie, z pomocą słownika jakoś sobie poradziłem Smile Szkoda tylko, że nie ma nigdzie (?) ocen podanych w jakiejś skali liczbowej.

Pytanko, jak na tle kolegów z drużyny wypadł Ebi?

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.12.02 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciętnie, grał do 60-którejś minuty i co prawwda raz w słupek trafił, ale był mało widoczny. Nie to, co Munitis.

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.02 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieszy pewne zwyciestwo z niewygodnym rywalem. cieszy ambicja rezerwowych, forma raula i spokoj pepe. zawodnicy tworza kolektyw i to najwazniejsze.

widac zmeczenie napietym kalendarzem i reprezentacjami. brak nam swiezosci i zmian tempa gry. jest to jednak zrozumiale i najczesciej widoczne na tle ekip, ktorych pilkarze graja raz w tygodniu. dlatego tak wazne jest ciulanie punktow. dlatego bravo, bo duch zespolu odgrywa czesto najistotniesza role.

za tydzien bilbao i czas na drugi oddech. vamos.

minusek, zbastuj bo krzyczysz i wydziwiasz, nie wiedziec czemu. krytykujesz zawodnikow, ktorym przyszlo wystapic naprzeciw ekipie wpelni wypoczetej, przygotowywanej do tego spotkania, od tygodnia.

powinienes byc bardziej wyrozumialy. pozdrawiam.

Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.02 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico napisał:
uohronin napisał:
Nie napisałem, że zagrał bardzo dobrze. O stratach też wspomniałem, ale dla mnie i tak jest postęp w jego grze. Niewielki ale jest.

Postęp? <hahaha> Diarra gra ostatnio tak tragicznie, że szkoda na to słów. Jeszcze niedawno myślałem, że to skutki tego nieszczęsnego ramadanu, ale teraz to już nie wiem co z nim jest nie tak. Emerson wróć.

Na chłodno:
Użyłem słowa postęp, ponieważ wydawało mi się, że zagrał minimalnie lepiej niż w dwóch poprzednich meczach. Po powtórkach mi też wyszło, że to sformułowanie zostało użyte na wyrost.

Powrót do góry
bieniol
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.02 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, widziałem wczora jedynie 20 pierwszych minut spotkania, ale po ostatnich spotkaniach (Murcia, Werder) byłem "zaskoczony" (w dobrym tego słowa znaczeniu) grą Smile Pokazali ducha walki, pokazali, że nie odpuszczą tak łatwo Smile

Co do Diarry, to chyba jestem takiego samego zdania, jak większość z Was - nie pokazuje ostatnio zbyt dobrej formy, aczkolwiek trzeba mu dać trochę czasu. Według mnie on jeszcze pokaże na co go stać Smile

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.02 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
minusek, zbastuj bo krzyczysz i wydziwiasz, nie wiedziec czemu. krytykujesz zawodnikow, ktorym przyszlo wystapic naprzeciw ekipie wpelni wypoczetej, przygotowywanej do tego spotkania, od tygodnia.

powinienes byc bardziej wyrozumialy. pozdrawiam.

Ależ ja jestem bardzo wyrozumiały. ;) Nie oczekiwałem pogromu, nie oczekiwałem wysokiego presingu, nie oczekiwałem walczenia o każdą piłkę za wszeklką cenę, zwłaszcza że strzeliliśmy szybko dwie bramki. Ale nie rozumiem dlaczego po strzeleniu bramek dajemy się spychać głęboko we własne pole karne. Zawodnicy Realu Madryt powinni mieć technikę na odpowiednim poziomie i zwłaszcza! po strzeleniu bramki, powinni kontrolować przebieg meczu. Oddanie inicjatywy przeciwnikom w meczach o większą stawkę nie skończy się dobrze (vide Monaco, czy Juve w LM niegdyś). Dla mnie kwestia nie leży w zmęczeniu piłkarzy, lecz w ich psychice. Schuster powinien na to zwrócić uwagę, bo przecież właśnie to nam obiecał obejmując posadę- utrzymywanie się przy piłce i kontrolowanie wydarzeń na boisku. A że się da, pokazała druga połowa.

Również pozdrawiam.

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.02 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale przeciez real madryt, kontrolowal przebieg tego spotkania i wygral bez zadnego problemu. przeciez to my mielismy pilke, a, ze caly czas sie miec jej nie da i w zwiazku z faktem, ze racing wcale tak zle w pilke nie gra, byly momenty przestoju.

co do kwestii przygotowania fizycznego:

dwa dni przerwy po ciezkim boju, to duzo czy malo, bo napewno o cztery mniej anizeli mial przeciwnik. stad i z faktu przybycia wielu nowych pilkarzy i trenera ( co wiaze sie z nauka realizowania zalozen taktycznych itd.), jak dla mnie wynika kwestia wielu niedociagniec na tym etapie rozgrywek. wszystko jak w zyciu, wymaga po prostu czasu. dosc zreszta powiedziec, jak prezentowal sie real madryt przez ostatnie lata, o tej porze roku.

reasumujac, kosmosu nie gramy, a pewnie prowadzimy w tabeli bardzo mocnej i wyrownanej ligi. spokojnie czekam az lokomotywa zlapie pelne obroty.

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.12.02 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc kolejna wygrana z rzędu na Bernabeu stała się faktem ( to już 14 wygrana z rzędu w meczu ligowym ), tym razem pokonany Racing który trzeba przyznać zagrał bardzo odważnie i może nawet z początku za odważnie bo zostali skarceni po kontrach Realu. W obu swój udział miał niechciany dotąd Baptista ( szczególnie podanie przy drugim golu świetne ). Później Real za bardzo spuścił z tonu i Racing zaczął przejmować inicjatywę, m.in słupek Smolarka a Real miał jedną okazję gdy nie wiele zabrakło Raulowi. W drugiej połowie już częściej atakowaliśmy a największą niespodziankę sprawił nam oczywiście Raul strzelając z wolnego ( z małą pomocą Pepe, który przepchał mur i zrobiła się dziura ). Była jeszcze okazja Ruuda, ale on ostatnio kiksuje. Dobre zmiany dali Robben i Saviola którzy w krótkim czasie sporo namieszali a także Gago który uspokoił grę w środku pola zastępując niezbyt pewnego od jakiegoś czasu Diarrę. Pepe zaliczył kilka przechwytów i rozegrał poprawne zawody. Ale oczywiście gracz meczu to Raul, dobry występ także Julio, który pokazał iż można na niego liczyć.Nie zagraliśmy więc super meczu ale spokojne zwycięstwo nasze i kolejne punkty w tabeli. Następny mecz na trudnym terenie w Bilbao.

Powrót do góry
Asika
Universal Traveler

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2007.12.02 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do meczu:
kolor koszulki Ikera Czerwona kartka

nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.02 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ebi wcale nie zagrał źle... Kilka razy sprawił duże problemy Cannavaro i trafił w słupek...

Villareal dzisiaj przegrał... Odjeżdżamy... :-)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: