Athletic Bilbao - Real Madryt [0-1]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2007.12.05 23:18    Temat postu: Athletic Bilbao - Real Madryt [0-1] Odpowiedz z cytatem

Czas wrócić do rozgrywek Primera Division. Ostatnia kolejka przyniosła nam prezent w postaci wygranej Realu, i potknięć Barcy i Villarealu. Czas zdobyć kolejne 3 pkt i ze spokojem patrzeć na mecze przeciwników. Wydaje się, że mecz z drużyną ze środka tabeli pownien być łatwą przeprawą, jednak Bilbao potrafi sprawiać niespodzianki. Przykładu daleko nie trzeba szukać - ostatnia kolejka La Liga.

karasek2
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.06 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż jesli zagramy dobrze z tyłu to spokojnie wygramy,oni ograli valencie tylko dlatego ze grali z kontry ale ogólnie to vcf byli czesciej przy piłce.Wiadomo ze my mamy w składzie takich zawodnikow jak Pele,Raul czy Ruud wiec raczej nie bedziemy mieli problemów z tym zeby wykorzystac okazje,a do tego licze na dobre spotkanie Gutka,Sneijdera i Gago ktory mam nqadzieje ze zagra za Diarre bo on ostatnio gra taka padake ze Shocked Licze na 3:1 po dobrym meczu ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2007.12.06 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w tym meczu będą 3 pkt. to prawdopodobnie do GD przystąpimy z komfortem dużej przewagi nad Barceloną ;) tylko że z Baskami u nic zawsze się nam grało ciężko :/

pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.12.07 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zrobić wszystko, żeby wygrać ten mecz, aby morale zespołu były wysokie przed bardzo ważnym meczem z Lazio i utrzymać przewagę punktową nad Barceloną do GD. Nie można zlekceważyć tej drużyny, zwłaszcza, że gramy na wyjeździe. Naszą szansą na zwycięstwo jest nasza silna ofensywa: Robinho, Raul, Van Nistelrooy. Przydałoby się też zwrócić dużą uwagę na obronę, bo za dużo bramek tracimy w tym sezonie, a Atletic pewnie będzie przeprowadzał liczne kontry. Ciekaw jestem jak wypadnie Gago i czy w ogóle zagra, mam nadzieję, że dobrze, bo Diarra ostatnio jest bez formy, a Fernando radzi sobie coraz lepiej.

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El-Moro
el_grande_pendejo

PostWysłany: 2007.12.07 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki ostatnich pięciu meczów przeciwko Athletic na San Mamés.

2007.04.29 Primera División - 32. kolejka Athletic - Real 1 : 4
2006.02.11 Primera División - 23. kolejka Athletic - Real 0 : 2
2004.09.25 Primera División - 5. kolejka Athletic - Real 2 : 1
2004.03.20 Primera División - 29 kolejka Bilbao - Real 4 : 2
2003.01.26 Primera División - 19 kolejka Athletic - Real 1 : 1

Mecz nie będzie z pewnością łatwy, ale zważając na układ tabeli oraz na formę obu ekip, każdy inny wynik niż zwycięstwo Królewskich będzie niespodzianką. Oczywiście może być różnie, ale jeśli zaprezentujemy się tak jak w meczu z Santander , poprawiając grę defensywną (czyt. Diarra sobie odpocznie, Gago w wyjściowej jedenastce) powinniśmy w tym spotkaniu zwyciężyć.

Ostatnio zmieniony przez El-Moro dnia 2007.12.07 15:56, w całości zmieniany 1 raz

skiba_1992
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2007.12.07 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że czeka nas ciężki mecz, bo Atlethic sie pdowójnie do tego meczu zmobilizuje. Po pierwsze grają u siebie(stadion pewnie na max wypełniony), po drugie grają z liderem. Mimo wszystko stawiam, że REAL wygra skromnie 1-0 Very Happy

HALA MADRID!!! Hala Madrid Hala Madrid

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.07 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przystało na mecz w Bilbao spodziewam się mnóstwa fauli, żółtych kartek i częstych interwencji sanitariuszy. W ciemno stawiam, że pierwszym graczem sponiewieranym przez przeciwników (rzeźników?) będzie Guti, który powinien golnąć sobie melisy tak na wszelki wypadek. Z drugiej strony wynik z ostatniej kolejki może ośmielić gospodarzy na tyle, że zamiast zwyczajowo uciekać się do chamstwa, będą próbowali spróbować argumentów czysto sportowych - tych Real ma nieporównywalnie więcej.
Do Bilbao pojedzie linia obrony w niemal najmocniejszym zestawieniu, a między słupkami stanie nasz etatowy wybawca. Nie to jest jednak najistotniejsze. Powołania w pomocy to dopiero powód do optymizmu. Guti (tego nie trzeba komentować) i Baptista, który ostatnio świetnie go zastąpił. Od nowa dochodzący do formy Robben i ciągle w niej będący Robinho. Do tego Sneijder i Gago. Diarra ławka ? Oby. Nad atakiem nie ma co się rozwodzić. Król powrócił, a RvN nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Faworyt jest jeden, ale to mecz wyjazdowy i nie należy się nastawiać na fajerwerki. Zadowolą mnie 3 ptk w dowolnym stylu i powrót do Madrytu bez kontuzji.

madridistas91
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.07 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oczekuję jakiegoś szczególnego widowiska w tym meczu.
Mimo tego iż gramy na San Mames liczę na sprawne zdobycie 3 pkt.
Bardzo chciałbym aby jutro w Bilbao nasz ekipa znów stworzyła sobie
takie "show" jak w meczu z Valencią na Mestalla; ale nie spodziewam się
aby taka sytuacja zaistniała. Ewentualne potknięcie Barcelony i zdobycie przez nas trzech punktów zapewni nam trochę lepszą sytuację "wyjściową" jeśli chodzi o Gran Derby. Obojętnie jakie
będzie tempo jutrzejszego meczu to na pewno będzie często je spowalniał gwizdek sędziego z powodów takie jak przedstawił kolega wyżej.
Jak dla mnie powinno być gdzieś 2:0 ew.2:1

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.12.07 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, że w ostatnich latach wygrywaliśmy w Bilbao to zawsze były to trudne mecze i tego należy się spodziewać również jutro. Athletic to zresztą niezwykły klub jak na współczesną piłkę, bo od zawsze i do dzisiaj grają tam tylko i wyłącznie Baskowie - piękna tradycja, zawsze życzę im jak najlepiej, poza meczami z nami. To waleczna i ambitna drużyna, szczególnie właśnie u siebie. Trzeba zwrócić uwagę na ich doświadczonych piłkarzy, ogranych już w LaLiga takich jak Etxeberria i Yeste a także młodego napastnika Llorente. Mam nadzieję, że Schuster postawi w pomocy na trójkę Baptista-Gago-Guti, bo Sneijder i Diarra są w słabszej formie, a w ofensywie oczywiście Raul, Robinho i Ruud.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
zoran
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2007.12.08 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nasza taktyka jest jasna - 90% akcji ofensywnych będzie przechodzić przez Robinho, pozostałe pewnie przez Baptiste. No może jeszcze nasza zabójcza prawa flanka coś zawojuje :|

Pozostaje mieć nadzieje, że myśl Schustera zaowocuje jak w meczu z Valencia, a nie Sevilla.

Powrót do góry
TMK
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.08 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku sie przywitam:P jestem Tomek;] Mój ulubiony piłkarz to Casillas.
a teraz o meczu: uważam,ze mecz bedzie ciężki,ale licze na to ze Real wygra
2:0 po golach RVN i Raula ;) pozdrawiam

Powrót do góry
Kunio
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.12.08 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że RAUL nie strzeli i znów zagra słabo ;) Lidera utrzymamy jednak i to się liczy, jedną bramką jakąś fartowną po kornerze albo innym stałym fragmencie sieknie obrońca. Forma przyjdzie dopiero na Barce i taka polityka jest OK. Nawet nie wiem czy jest sens oglądać dzisiaj.

Powrót do góry
Bolero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2007.12.08 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee Kunio ty pesymisto :> . Każdy wie, że mecz będzie ciężki, bo tam zawsze się trudno gra, ale myślę, że Bernd coś przygotował. Mam nadzieje, że zagra Bestia, chociaż jakiś czas, bo w ostatnich meczach spisywał się dobrze. Nie pozostaje nic innego napisać jak ... Hala Madrid !!

Powrót do góry
qleague
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.08 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, ze nasi, wiedzać, jak trudno gra się z athletikiem, zmotywują się na maxa i zobaczymy dobrą grę i kilka bramek (min +1 dla nas ;) )
z remisu też się ucieszę, ale tylko po ładnej grze Twisted Evil

Powrót do góry
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2007.12.08 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motywacji na maksa nie będzie. Tego jestem pewien, bo słowa Capello idą w niepamięć, a Schuster ich nie motywuje.
Dyskusja rozpocznie sie na dobre po podaniu składów, ale i tak musimy zdobyć w tym meczu trzy punkty. innej opcji nie ma, bo to my jesteśmy mistrzami <jupi>

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: