Athletic Bilbao - Real Madryt [0-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2007.12.09 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus napisał:
A oni kiedyś spadli do drugiej ligi w ogóle? Bo z tego co pamiętam to chyba nie i tym sezonie też się nie zapowiada żeby spadli, tym bardziej, że to była ich dopiero druga porażka u siebie :]

Czekaj, Klatus, jeszcze raz: chciałbym się cieszyć ze spadku Bilbao, jak parę lat temu ze spadku materacy, czyli Atletico :]

Acid
senior

PostWysłany: 2007.12.09 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ty chcesz od Basków? Ja tam lubie tych czubów, bo u nich zawsze jest gorąco Twisted Evil

pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.12.09 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry mecz, najważniejsze, że wygrany, ale styl także bez zastrzeżeń. Piękna bramka Van Nistelrooya, mam nadzieję, że wraca do formy i dalej będzie strzelał bramki. Robinho też nieźle czarował, raz prawie strzelił gola, ale trafił w słupek, widać że ten zawodnik jest wreście w takiej dyspozycji i gra tak jakbyśmy chcieli. Całkiem dobrze zagrał Pepe, może ten piłkarz jeszcze coś w Realu pokaże. Casillas jak zawsze super, kilka razy nas ratował i nie dał się wyprowadzić z równowagi kibicom gospodarzy. Baptista w formie, trzeba dawać mu szansę jeszcze częściej.

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2007.12.09 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od nich chce, żeby zamiast wydawać kasę na pop-corn i plastikowe kubki dali mi ja xD. Kase i tak zmarnuja, a jak mi ja dadzą to się Casillas nie wnerwi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
zoran
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2007.12.09 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kielczak1 napisał:
pop-corn

Nie mogłem się powstrzymać :lol2:

Jeśli chodzi o mecz, to cieszę się, że moje obawy związane z nim okazały sie bezpodstawne. Jak miło jest oglądać jak zawodnicyz klubu, któremu kibicujesz walczą o każdą piłkę,a w dodatku potrafią też budować ładne akcje. Niech grają tak w każdym meczu, a po kolejnych 15kolejkach Barca będzie miała juz tylko iluzoryczne szanse na mistrzostwo ;)
"Kibice" z Bilbao...cóż, zawsze było tam bardzo gorąco, więc nie zdziwiło mnie ich zachowanie.

Ps. Okazało się, że mamy w zespole człowieka o wielkim sercu - Drenthe i akcja z koszulką ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.09 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ps. Okazało się, że mamy w zespole człowieka o wielkim sercu - Drenthe i akcja z koszulką

Przez takich jak on Real traci pieniądze.

Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.12.09 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To iks pojechał :lol2:

1. Przepłacili za niego
2. Rozbija się "służbowymi" samochodami
3. Rozdaje za darmoche koszulki

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.09 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, sprzedać darmozjada.

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.12.09 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne 3 punkty z trudnego terenu Bilbao zgarnięte i to po całkiem dobrym meczu, nie spodziewałem się tak dobrego meczu z naszej strony. Poza początkiem gdzie gospodarze zdecydowanie przycisnęli, już do końca pierwszej połowy mieliśmy przewagę ale Bilbao też miało okazje ( po błędzie Cannavaro czy strzale Llorente ). W pierwszej połowie mieliśmy więc kilka okazji ale brakowało gola. Na początku drugiej połowy w końcu wyszliśmy na prowadzenie po świetnym strzale Ruuda. Potem był strzał Robsona w słupek po cudownym dryblingu i wielka szkoda, że nie było z tego bramki. Do tego jeszcze sytuacja Ruuda i piękny strzał Bestii z wolnego ale niestety obok. W końcówce gospodarze rzucili się na nas i nie przebierali w środkach ale Iker świetnie bronił. W końcówce na chwilę zamarłem widząc Diarrę po tym uderzeniu w głowę, bo wyglądało to nieciekawie. Tak więc szkoda, że nie strzeliliśmy przynajmniej jeszcze jednej bramki ale cóż nie zawsze wszystko wpada.
W środku pola szczególnie podobała mi się gra Baptisty ale Sneijdera także, obaj dobrze rozgrywali. W obronie Pepe znakomicie czyścił a i Canna poza tym jednym błędem też zagrał dobrze. Robinho znowu szalał, zabrakło gola do pełni szczęścia. Bardzo pozytywny występ całej drużyny.

Powrót do góry
nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.09 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwycięstwo po ciężkim meczu walki... Bardzo podobała mi się gra Naszych piłkarzy... nie odpuszczali i prowadzili zaciętą walkę... Iker po raz kolejny udowodnił, że na świecie jest ON - nr 1 i długo, długo nikt inny... Jak zakończy (mam nadzieję, że do tego czasu dołoży do swojej kolekcji dużą liczbę trofeów) karierę to Trofeo Zamora powinno zostać zmienione na Trofeo Casillas na cześć kolejnego wielkiego bramkarza Krówleskich... Obrona na +... Z meczu na mecz coraz lepiej prezentuje się Pepe (co cieszy)... Canna poza tym BŁĘDEM w 1 poł. też grał całkiem przyzwoicie... Ramos zaprezentował swoje standardowe atuty. Niespodzianką była obecność Torresa, ale jego gra nie odbiegała od gry reszty... Środek pola zaprezentował się conajmniej korzystnie. Szkoda, że nie wszedł strzał Robsona (słupek) i Baptisty (wolny), ale nie zawsze będzie wpadać :( RvN zdobył piekną bramkę, ale po raz kolejny zmarnował 200% sytuację (szkoda)... Raul zagrał na swoim wysokim poziomie, walczył (po jego pressingu obrońca podał do Ruuda i padła bramka), dryblował, pięknie odgrywał (podanie do Ruuda na sam na sam)... stary dobry Raul...

Zmiennicy zaprezentowali się bez żadnych rewelacji...

Villareal stracił punkty, więc już tylko Barcelona depta Nam po piętach chociaż póki co przewaga jest bezpieczna. Za tydzień Barca gra z Valencią na Mestalla, więc może powiększymy przewagę nad Naszym największym rywalem...

P.s.:

zloty_pawian napisał:
zycze wam przynajmniej remisu aby po GD własciwa druzyna zajeła własciwe miejsce w tabeli

Kolego już nie bądź taki brutalny dla tej Blaugrany... rozumię, że Villareal Was goni, ale nie musicie spadać niżej niż Jesteście (Nam kibicom Realu, aż tak bardzo nie przeszkadza ten Wasz 2-gi "plac", bo przynajmniej widzicie Nasze plecy i jest Wam szkoda ;) ), a właściwa drużyna już zajmuje właściwe miejsce...

michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2007.12.10 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie jak tam wygląda sytuacja z żółtymi kartkami? Czy komuś w razie otrzymania żółtej kartki w meczu z Osą grozi zawieszenie na GD?

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Makalu
Podmiot liryczny

PostWysłany: 2007.12.10 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaji Ture. Jak dostanie w Valencii. A dostanie :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.12.10 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrw91 pytał raczej o naszych grajków, nikt?

El-Moro
el_grande_pendejo

PostWysłany: 2007.12.10 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wierzyć Asowi to Sneijder ma już 4 żółte kartki na swoim koncie.

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.12.10 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ma, dostał z Recreativo, Getafe, Depor i w ostatniej kolejce. Reszta chyba niezagrożona?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: