Real Madryt - SS Lazio [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misław
Águila Blanca

PostWysłany: 2007.12.11 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze by było an Celtic bo mecz byłby w Tv a prasa by pisała ze bedzie pojedynek Boruc vs Dudek

Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.12.11 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na wiosnę Jurek będzie w Górniku Zabrze.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Astonic
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.11 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meczu prawie nie widziałem, bo caly czas mi się sopcast wieszał :( Ale cieszy tak dobra pierwsza połowa o jakiej mówicie. Pewnie, że chcielibysmy, żeby w drugiej też ze 3 strzelili, jednak zapewne sie oszczędzali, myśląc już 1,5 tygodnia wprzód. Plan został wykonany, pewne 3:1 i należy sie z tego cieszyć.
Zaznaczam kolejną brameczkę Raula <serce>
No i Iker już karne wyciąga, ale nawet bez tego jest najlepszym bramkarzem na świecie <serce>

Hala Madrid

Makalu
Podmiot liryczny

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.11 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie sie ogladalo pierwsza polowe. Nawet na tle tak ubogiej druzyny jak dzisiaj Lazio.
Tak jak napisal Qras - listopad sie skonczyl, zaczela sie gra. Oby przynajmniej do konca miesiaca, chociaz ta zmiana oblicza co kilka tygodni tez nie jest najfajniejsza.
Guti i Sneijder ex aequo dzisiaj tytul najbardziej irytujacego gracza meczu, Diarra prawie druga asysta, ma chlop ciag na bramke, szkoda tylko, ze swoja. Swietny Raul, jak widze jak on biega za przeciwnikiem jak glupi w 90 minucie meczu to staja mi przed oczyma wszyscy ci, ktorzy wyzywaja go od drewien. Ok, moze i jest lekko parkieciany, ale za to z jakim serduchem. Chociaz dzisiaj sztuczki techniczne nawet byly ;)
No i Iker. Kocham go.

A przed meczem porownalem Lazio do Santander. Przepraszam Ebiego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2007.12.11 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam w drugiej połowie mocno się pilnowałem żeby nie zasnąć.

Nie wiem, na ile ten mecz może być miarodajny, ale całkiem ładnie to wyglądało w pierwszej części, gdy przycisnęliśmy gości.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.12.11 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iQue partidazo!

Świetny mecz, zwłaszcza pierwsza połowa. Widowisko nieco posuł Guti :>, ale jestem w gruncie rzeczy zadowolony. Bosko zagrał Raul. Praktycznie każde dotknięcie piłki tworzyło nową historię futbolu. Ten człowiek jest istnym bogiem. Mógłbym współczuć jego krytykom, ale jestem zimnym draniem i nie współczuję. Wszyscy będziecie się smażyć w piekle za te obelgi pod adresem el Siete! Pacholęta jedne! Na pohybel, durnie!

Powrót do góry

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.11 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uh uh uh Pilot wrócił do domu i przeciągnął konika w łazience bo go nosiło po szybach w czampie

Dobry mecz Raula, Baptisty, Robinho i Ruuda, zwłaszcza w pierwszej połowie. Niezły Ramos i Marcelo. W drugiej słabizna, Guti równie słaby co Sneijder a najsłabsze największe madryckiego mierdo - Robben. Fuera z tym drenwiakiem, Bobinho jest 10x lepszy.

Powrót do góry
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.11 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem stawianie znaku równości między Sneijderem, a Gutim w dzisiejszym meczu, to lekka przesada. Holender może nie był naszym najlepszym zawodnikiem w pierwszej połowie, ale grał na co najmniej przyzwoitym poziomie. Nie widziałem rażąco złych zagrać w jego wykonaniu. Nie widziałem też zbyt wielu strat, a za to dostrzegłem walkę w odbiorze. Guti natomiast sam podsumował swój występ, kiedy najpierw zwolnił akcję, przespacerował się z piłką 3 metry, po czym jeden z graczy Lazio podbiegł do niego i bezboleśnie zasunął mu futbolówkę. Jedyne co mu wyszło, to ładne uderzenie z prostego podbicia. Reszta była milczeniem, lub nawet cichym jęknięciem. Dzisiaj Sneijder > el Dios.

Jezzo zażartował z tym drewnianym Robbenem. Mam nadzieje...

Ostatnio zmieniony przez Cyc! dnia 2007.12.11 23:44, w całości zmieniany 2 razy

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2007.12.11 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robben zagrał gorzej od Gutiego? :lol2: Mam nadzieję, że nie chodzi o dzisiejszy mecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.12.11 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
uh uh uh Pilot wrócił do domu i przeciągnął konika w łazience bo go nosiło po szybach w czampie

Taaa. Widziałem Twoją niewyraźną minę, jak Gutek piłki tracił. Wielki marazm. Może on powinien zmienić żonę.

Powrót do góry

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.11 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No miałem niewyrażne, bo Guti nie zachwycił, jak cała drużyna w drugiej połowie. Wspomnij coś o swoich minach po zagraniach Raula, a zwłaszcza Robbena w drugiej połowie.

Do wszystkich frustratów: Schuster: ''Guti no está castigado" :]

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2007.12.11 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co to znaczy ale ostatnio Guti nie grał żeby odpocząć przed arcyważnym meczem z Lazio i wszedł w 2 połowie Very Happy .
Żeby nie było Gutkowi życzyć trzeba powrotu do formy,bo jeśli kontuzja złapie Wesleya i Bestię to kto będzie piłkami rozdzielał?

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2007.12.12 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
No miałem niewyrażne, bo Guti nie zachwycił, jak cała drużyna w drugiej połowie. Wspomnij coś o swoich minach po zagraniach Raula, a zwłaszcza Robbena w drugiej połowie.

Do wszystkich frustratów: Schuster: ''Guti no está castigado" :]

Po zagraniach Robbena wszysy mieli niewyraźne miny. Złych zagrań Raula nie odnotowałem. Płacze

Powrót do góry

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.12 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pixik się napiął. Będzie miał wesołą minę na Gran Derby jak zagra Wesli i Baptista i będzie 3-0 dla putek.

Powrót do góry
Nichiren
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2007.12.12 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądaliśmy chyba inny mecz, Robben zagrał gorzej od Robsona, ale nie był najgorszy z całej mierdy. Kilka udanych dryblingów i ogólnie ambitnie grał, nie o co Guti o którego występie z szacunku dla drugiego kapitana nie powinniśmy mówić. Ogólnie po pierwszej świetnej połowie, drugą przespacerowaliśmy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: