Real Madryt - CA Osasuna [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.16 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:] namilsze jest to, ze dzisiaj prawie w ogole nie gralismy w pilke, wkladajac w to spotkanie trzydziesci procent i wygralismy dwa zero :-).

tak nudnego widowiska a mimo wszystko kontrolowanego, dawno nie widzialem w naszym wykonaniu. osa gryzla trawe, miala pilke i... pojechala do domu z dwojka.

zdrowie oszczedzone. czas rozpoczac przygotowania do prawdziwego boju.

vamos!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.16 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i fajrant.

Mecz smętny, acz nie z gatunku "wymęczone zwycięstwo". Zwyczajnie Osasuna sama się prosiła, żeby ją ograć spacerkiem.
Martwi relatywnie słaba gra Baptisty, bo Guti który go zastąpił, zaprezentował się chyba jeszcze gorzej. Więcej strat, niż celnych podań.
Obrona solidnie, chociaż trafił się jeden duży błąd naprawiony przez Diarrę. Malijczyk lepiej niż ostatnio, ale daleko mu do poziomu, którym zachwycał. Sneijder podobnie, chociaż parę razy błysnął i przypieczętował nasze zwycięstwo. Robinho to co zawsze. Tym razem plecy Raula przeszkodziły mu w zdobyciu pięknej bramki ;) El 7 mizernie, chociaż jako jedyny wykazywał jakiekolwiek zaangażowanie. Szkoda tylko, że nie dają punktów za dobre chęci. Ruud zrobił swoje, ale w przekroju meczu nie błyszczał, tak jak cała drużyna. Heinze i Gago dość krótko na placu, ale obaj pokazali się z dobrej, a raczej "solidnej" strony.

Real wygrał, zszedł z boiska, światło zgasło... Niby nic, a kolejne trzy punkty można dopisać do konta lidera.

pan_galica
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.16 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"W drużynie Osasuny wyróżniłbym niesamowitego młodzieńca rodem z Meksyku. Przyjemnie się oglądało poczynania Vela. Drużyna z Pampeluny ma w swoich szeregach prawdziwy diamencik. Czy go właściwie oszlifują? To już nie nasze zmartwienie."

o ile się niemyle to vela jest wlasnoscia Arsenalu i tylko na ten sezon został wyporzyczony do osasuny i ma sie tu tylko ograc a szlifowac go beda trenerzy kanonierow

Powrót do góry
Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2007.12.16 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy post po "małej" przerwie...
Mecz nie był prowadzony w jakimś oszałamiającym tempie. Trzy punkty cieszą. Oczy wszystkich już są zwrócone na Camp Nou na którym odbędą się Gran Derby...

gutihaz
32

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.16 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nie zmienia faktu,że kilka razy zakręcił Ramosem.

Powrót do góry
El-Moro
el_grande_pendejo

PostWysłany: 2007.12.16 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz wygraliśmy tak łatwo głównie dlatego, że Osasuna nie wiedziała co to gra w środkowej strefie boiska. Jest dobrze - mamy tydzień wolnego (przynajmniej najważniejsi zawodnicy) na odpoczynek i przygotowanie formy na najważniejszy jak dotychczas mecz w tym sezonie i psychiczny komfort, że cokolwiek się na Camp Nou nie wydarzy nowy rok rozpoczniemy jako lider La Ligi.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.16 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypada krytykować zawodnika który zdobył asystę i gola, ale krytyka jego jest krytyką gry całego zespołu. Oprócz bramkowych akcji Sneijder był najsłabszy na boisku. Razem z Robinho, Ramosem i Raulem. W sumie cała reszta była równie słaba i poza Ruudem ciężko o jakieś pozytywy.

Środek po eksperymentach wygląda fatalnie. Guti bez formy, Sneijder bez formy, Baptista pocieszny w jednym meczu a dziś kompletna żenada. Robinho aż 17 strat, Sneijder aż 13.

Bardzo slaby mecz Ramosa także. Ogólnie niezła żenada, a wynik dwa razy lepszy niż gra, głównie dzięki równie fatalnej postawie rywali. Z taką grą na Camp Nou nie mamy czego szukać.

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2007.12.16 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z drugiej strony nie uważasz chyba, że dawali dzisiaj z siebie wszystko? Taka gra na pewno nie powtórzy się na Camp Nou, bo tam z pewnością nikt nie będzie się oszczędzał.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.17 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezzo litości. Sneijder najsłabszy na boisku ? Może mam coś z oczami, ale jeśli kogokolwiek miałbym pochwalić poza Pepe, to właśnie jego. Co ciekawe na pierwszym miejscu w rankingu na najsłabszego gracza meczu mam murowanego faworyta, ktory u Ciebie w ogóle się nie pojawia.

Tak z ciekawości, ile strat według tej statystyki mieli Guti i Baptista ?

Ostatnio zmieniony przez Cyc! dnia 2007.12.17 00:04, w całości zmieniany 1 raz

skiba_1992
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2007.12.17 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ładnie są 3 pkt Very Happy Spokojniejsze GD Very Happy Cieszę się, że RvN strzelił gola w swoim 50 meczu w PD :-)

HALA MADRID!!!

Powrót do góry
Francisco Franco
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.12.17 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guti pokazał wszystkim, jak się gra w piłkę. On jest najlepszy. Hala Guti.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.17 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyc! napisał:
Jezzo litości. Sneijder najsłabszy na boisku ? Może mam coś z oczami, ale jeśli kogokolwiek miałbym pochwalić poza Pepe, to właśnie jego. Co ciekawe na pierwszym miejscu w rankingu na najsłabszego gracza meczu mam murowanego faworyta, ktory u Ciebie w ogóle się nie pojawia.

Tak z ciekawości, ile strat według tej statystyki mieli Guti i Baptista ?

http://www.as.com/futbol/crr/partido.html?p=0229_00_16_0013_0140

Zajrzyj: Guti 6 strat, Baptista 5. Obaj grali po 45 minut. Można się domyśleć, że zagrali równie słabo jak Sneijder. Ogólnie niepokoi mnie postawa naszego środka pola i słowa "litości" tu nic nie zmienią, bo w GD nikt litości nie będzie miał, a wolałbym, żeby zarówno Sneijder, jak i Baptista, jak i Guti grali jak najlepiej przed tak ważnym meczem.

Oby Rauer miał rację, że to kwestia motywacji, w końcu jak już dzisiaj mówiłem w innym topiku postawa w meczu przed GD w ostatnich sezonach nie ma żadnego przełożenia na GD, a wręcz jest odwrotna.

Pilot: idz już spać i słodkich snów.

Powrót do góry
Makalu
Podmiot liryczny

PostWysłany: 2007.12.17 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjatkowo podzielam zdanie Jezzo. Snajpers naprawde dzisiaj oprocz bramki i asysty (wiem, ze to dziwnie brzmi "oprocz") nie roznil sie niczym od Snajpersa z poprzednich spotkan. Ta nonszalancja jest tak samo irytujaca jak niebezpieczna. Juz widze jak na Camp Nou po jego zajebiscie celnych podaniach jedzie jedna kontra za druga na bramke Ikera.
Ogolnie to nie ma nawet o czym pisac. Jezeli Osasuna Pampeluna klepie sobie pilke miedzy naszymi gwiazdami na Santiago Bernabeu to koniec swiata jest blisko. Oby nie za tydzien.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.17 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno cześciową odpowiedzialność za słabą grę ponosi właśnie brak motywacji. Zobaczymy jak duża to była część ;)

Sneijdera mimo wszystko pochwalę, bo na tle zespołu wypadł dobrze - przynajmniej "optycznie". Zresztą zrobił swoje. Asysta i gol pozwalają przynajmniej mnie, przymknąć oko na straty. Sam naliczyłem 5 strat Gutiego.Mam nadzieję, że to nie są pierwsze symptomy antyGutkowej frustracji ;)

MoNo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.17 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem, bo byłem w Hajnówce, ale jak wróciłem to kuchnia cala browarami była zastawiona, a Jezzo w stanie wskazującym na dwa dni picia:)

W sumie w ciemno mogę powiedzieć ze Raul był najsłabszy, zgadzasz sie Pilot? Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: