Real Madryt - CA Osasuna [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.17 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pilot raczej nie odpiszę, bo ma bana na wieki.

Na gg mówi:
Cytat:

real:Pilot 14:15:37
Napisz mu, że nie :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.12.17 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, że mecz wygraliśmy i to bez większego wysiłku. Zbieramy punkty i utrzymujemy pozycję lidera, i oby tak do końca. Wreście trochę lepiej zagrał Sneijder, gol i asysta, jeden minimalnie niecelny strzał, coraz lepiej, ale ciągle liczę na więcej. Van Nistelrooy niezawodny jak zawsze, Robinho trochę mniej wiodoczny, ale nie ma co się czepiać, bardziej mnie martwi postawa Baptisty, który ostatnio wypadał dobrze, a w tym meczu zagrał kiepsko. Mam nadzieję, że na mecz z Barceloną drużyna zmotywuje się jeszcze bardziej, bo będzie to o wiele trudniejsze spotkanie, ale i rywal będzie częściej atakował, takie mecze gra się zupełnie inaczej. Very Happy

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
MoNo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.17 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O_O , czemu Pilot ma bana Smile

:P

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2007.12.17 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można powiedzieć, że nasi piłkarze przeszli koło meczu. Po strzelonej bramki przez Ruuda zupełnie oddali pole gry naszym rywalom. Bardzo słabe zawody rozegrał Sneijder, sporo głupich strat, potykał się o piłkę jak jakiś amator, to samo powinno się tyczyć Baptisty. Diarra miał kilka świetnych odbiorów, ale miał też kilka irytujących strat. Bardzo słabe zawody rozegrał Raul. Ruud poza golem i asystą niczym się specjalnym nie wyróżnił. W obronie za Marcelo zobaczyłbym z miła chęcią Heinze.

Ogólnie Real rozegrał chyba najgorszy mecz w tym sezonie na Santiago Bernabeu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
rumun2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.17 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcą to był jeden z gorszych meczy Realu na własnym stadionie ale najważniejsze że wygraliśmy. Teraz możemy już w pełni skupić sie na GD .

Hala Madrid

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.12.17 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, nie był to piękny spektakl w ostatnim tegorocznym meczu na Bernabeu, które obchodziło dodatkowo 60-lecie a dość leniwa i przeciętna gra Realu. Pierwsza połowa bardzo słaba, strzelony gol i jakieś dwie akcje i to było tyle w ofensywie, oddaliśmy piłkę gościom wśród których brylował Vela i czekaliśmy na przerwę. W drugiej połowie tych naszych akcji było już więcej, Robinho grał lepiej niż w pierwszych 45 minutach i od razu gra choć trochę się ożywiła, no ale raz przeszkodziły mu plecy Raula a za drugim świetnie interweniował Ricardo. I to Robinho rozpoczął kontrę po której ładnym, plasowanym strzałem podwyższył Sneijder. Co do poszczególnych graczy to Ramos ładnie w ofensywie, ale średnio w obronie, Pepe bardzo pewny ale test niedzielny przed nim, Baptista tym razem słabo, Sneijder w końcu trafił ale ogólnie średni występ, Robinho także stać na więcej.
Tak więc spokojna i zasłużona wygrana mimo średniej gry, a ta musi być lepsza jeżeli chcemy osiągnąć dobry wynik w GD, na taki pojedynek będziemy na pewno zmobilizowani i zagramy na 100%. Hala Madrid

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2007.12.17 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozemy sie cieszyc ze odnieslismy zwyciestwo jak najmniejszym nakladem sil. Na niedziele beda wypoczeci mam nadzieje.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2007.12.19 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Byłem-Zobaczyłem i oszalałem (ze szczęścia :] )

Jeśli znajdę chwilę wolnego czasu to opiszę moją weekendową wyprawę do stolicy Hiszpanii + fotki i filmiki oczywiście. Poznałem trochę miasto, poczułem ten klimat, szaleńczy w ciągłym biegu... Santiago Bernabeu rewelacyjne, zarówno puste jak i wypełnione niemal do granic podczas meczu. Wszystko mi się podobało, no może troszeczke Królewscy zagrali z mniejszym zaangazowaniem ale to w sumie nie mialo znaczenia, ważne że wygrali, że zobaczyłem na żywo całą plejadę madryckich gwiazd, że uczestniczyłem w tym całym show, poznałem ''od kuchni'' atmosferę przed meczem, w trakcie i po meczu. Jeszcze teraz mnie trzyma to wszystko :-)

Powrót do góry
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.12.19 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze ci Cwirek. Kiedyś i ja tam pojadę. Na Gran Derby, a co! :]

MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2007.12.19 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek napisał:
Witam!

Byłem-Zobaczyłem i oszalałem (ze szczęścia :] )

Jeśli znajdę chwilę wolnego czasu to opiszę moją weekendową wyprawę do stolicy Hiszpanii + fotki i filmiki oczywiście. Poznałem trochę miasto, poczułem ten klimat, szaleńczy w ciągłym biegu... Santiago Bernabeu rewelacyjne, zarówno puste jak i wypełnione niemal do granic podczas meczu. Wszystko mi się podobało, no może troszeczke Królewscy zagrali z mniejszym zaangazowaniem ale to w sumie nie mialo znaczenia, ważne że wygrali, że zobaczyłem na żywo całą plejadę madryckich gwiazd, że uczestniczyłem w tym całym show, poznałem ''od kuchni'' atmosferę przed meczem, w trakcie i po meczu. Jeszcze teraz mnie trzyma to wszystko :-)

ćwirek mogłbys napisac ile taki wyjazd pi razy oko kosztuje?

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2007.12.19 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie kosztował ok 900 euro ;) ale przyjmijmy że miałem opcję ''pieniądze nie grają roli''. Spanie w hostelu na 3 noce można za 0k 110 euro pochytać(2 osoby). Bilet jesli uda się zalatwić przez kogoś na miejscu to kwota ok 30 euro (przynajmniej na mecz z Osasuną tyle było). Jedzenie to ok 15,20 euro obiad, drugie tyle za kolacje i sniadanie. Chyba, że po jakis fast-foodach to pewnie taniej. Zalezy kto co chce sobie kupić z gadżetów Realu, mnie to troszkę wyszło (koszulka oryginalna z nazwiskiem to koszt 80 euro. Jakieś flagi to ok 15 euro(duża), szaliki ok 10 euro, na klucze wisiorki to ok 3 euro, koszulka polo to 35 euro, bluzy ok 60 euro itd.) Przejazdy metrem (najtaniej i najszybciej i wszedzie) to 1 euro od głowy (jeździ się dopóki nie wyjdziesz na powierzchnie). To tak mniej więcej ceny już na miejscu, jeszcze oczywiście za samolot czy inny środek transportu trzeba zapłacić. Myslę, że w granicach ok 200 może 250 euro da się zmieścić.

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2007.12.19 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek, gdzie siedziałeś na Santiago? :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2007.12.19 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedzieliśmy w rogu trybuny północnej na przedostatnim piętrze. Widok miałem taki:

Gdy patrzyłem na prawo:

Na lewo:

I przed siebie:

W miarę dobrze widziałem rozgrzewającego się Gutka :] :

Powrót do góry
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.12.20 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek napisał:

W miarę dobrze widziałem rozgrzewającego się Gutka :] :

Na żywo też jest taki piękny jak w telewizji? <serce>

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2007.12.21 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy, raz tak, raz nie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: