FC Barcelona - Real Madryt [0-1]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2007.12.16 23:05    Temat postu: FC Barcelona - Real Madryt [0-1] Odpowiedz z cytatem

Po przygodzie z Osasuną nadszedł czas na ( póki co ) najważnieszy mecz w tym sezonie, mecz o honor i panowanie w Hiszpanii. Mecz o prestiż dla putek, bądź mierdek. Mecz, który trzeba wygrać, aby czuć się dobrze do następnego takiego spotkania. Pierwszy z tych pojedynków odbędzie się w twierdzy Barcelony - Camp Nou. W ciągu ostatnich trzech meczach, w ostatecznym rozrachunku to my jesteśmy wyżej. 2-0 na SB i 3-3 na Camp Nou. Czas pokazać swoje miejsce w Hiszpanii, zagrać dobrze, i zdobyć o jedną bramkę więcej niż Barca. Przy okazji, trzeba kontynuować ogólną, dobrą statystykę naszych spotkań z Barceloną. Hala Madrid !

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2007.12.16 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed tym meczem mamy spotkanie z Alicante w Copa del Rey. :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.16 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli co? Temat do zamknięcia Rauer? <hahaha>

Prognozowanie wyniku GD po ostatnich występach nie ma sensu. Historia uczy, że w ostatnich sezonach przed dobrym występem w El Clasico Real miał mecz słaby, a przed fatalnym miał mecz bardzo dobry. Te Derby mają swoje niezbadane reguły i przewidzieć wynik to prawie jak trafić szóstkę w totka. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Ostatnio zmieniony przez jezzo dnia 2007.12.16 23:45, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2007.12.16 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że rozmawiając teraz o Barcelonie, nie okazujemy szacunku do zawodników z Alicante. :]

Powrót do góry
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.16 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawodnicy z Alicante napewno strasznie się tym zasmucą <hahaha>

Można zrobić małą wzmiankę w tym temacie np: "Przed meczem na Camp Nou Real musi przejechać się po Alicante tak, aby żaden istotny gracz nie doznał kontuzji". Chyba tyle szacunku wystarczy.

Ostatnio zmieniony przez Cyc! dnia 2007.12.16 23:47, w całości zmieniany 2 razy

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.16 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że mam głeboko w czterech literach zawodników z Alicante i nie czuję do nich szacunku jako piłkarzy. Nie mam zamiaru dyskutować o meczu z nimi, bo nie ma o czym -> ten dwumecz trzeba wygrać, najlepiej jakby zagrali rezerwowi i o czym tu dyskutować?

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2007.12.16 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tyle zawodnicy Alicante, co Dudek, który może się poczuć niepotrzebny, skoro lekceważymy mecz, w którym prawdopodobnie dostanie szanse na występ.

A ja bym chciał więcej porozmawiać o meczu z Alicante, dlatego proszę o otworzenie mi stosownego tematu. Very Happy

Powrót do góry
MoNo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.17 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc sie zbliża nieodzowne, pokazanie kto jest w którym miejscu.

Odpowiedz może być tylko jedna:
WYGRAMY

Inaczej być nie może, i tłumem walcie do Czampa, ze wszystkimi gadżetami jakie macie związane z Naszym Klubem.
Pokażemy innym (wiecie o kogo chodzi) jak sie bawią prawdziwi kibice i to tego nawet Polacy Smile)

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.17 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niechby jakaś putka skleiła post przedklasykowy. Byłoby ciekawiej, a poza tym kilka prostych zdań przed TAKIM meczem nie satysfakcjonuje mnie. Very Happy
A tak po prawdzie, to zobaczymy jak wyglądała będzie nasza kadra na ten mecz. Oby przez potyczkę w cdr nikt nam nie wypadł, bo głupie urazy się zdarzają. Póki co nie daliśmy rady tylko Sevilli, a w reszcie meczów z lepszym przeciwnikiem, pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Wierzę, że i tym razem nasi zawodnicy pokażą, że mają grande kojones i potrafią zagrać tak, jak na mistrzów przystało. Będzie ciężko, to jasne. Gramy na CN, a do tego jedna akcja Dinho/Etu/Iniesty, czy kogokolwiek innego, może przesądzić o wyniku. Bo o tym, że putki umiejętności indywidualne posiadają nieprzeciętne, wie chyba każdy, który ma choć odrobinę obiektywizmu w sobie. Tym mocniej wierzę, że my jako drużyna sprawimy, że w Barcelonie wesołe święta będą mieli tylko antysympatycy FCB. Warto też dodać, że w Klasyku nie wystąpi dwójka z magicznego kwartetu, o jakim rozpisywała się prasa w pre sezonie, czyli Messi i Henry. O ile ten drugi spisuje się poniżej oczekiwań i prawdopodonie zasiadłby na ławce na rzecz cabrona, o tyle brak tego drugiego jest poważnym osłabieniem. Przynajmniej patrząc przez pryzmat wcześniejszych pojedynków, bo niekoniecznie musiałoby być tak, jak jest na papierze.
Ostatni raz na CN wygraliśmy w latach 03/04, czyli cztery sezony wstecz. Natępnie dostaliśmy srogie lanie i z bagażem trzech bramek wróciliśmy do domu. Warto dodać, że w owym sezonie Barca zdobyła mistrza. Ostatnie dwa lata to remisy, odpowiednio 1:1 i 3:3. O ile w tym sprzed dwóch lat broniliśmy Częstochowy w dziesiątkę i dzięki bramce Ronalda udało się nam uciułać punkcik, o tyle w zeszłym sezonie graliśmy zdecydowanie lepiej od Katalończyków. A jak będzie teraz? Odpowiedzi udzielił już Jezzo. No, chyba że sen Rauera okaże się proroczym. ;)
Po ostatnich GD pozostał lekki niesmak. Chociaż przed meczem remis większość z nas wzięłaby w ciemno, o tyle po takim partido, z jednym tylko punktem czułem się dziwnie. Mam więc nadzieję, że w tym roku przyjdzie nam się cieszyć tak, jak tylko umiemy. Bo przecież emocjonalne uniesienie po zdobyciu bramki na CN, jest prawie tak wielkie jak wtedy, gdy Higuain zapewnił nam 3pkt z Espanyolem. Wierzę, że głownym aktorem nie będzie sędzia, ba, wierzę też, że będzie on gwizdał tak, jak gwizdać w takim meczu wypadałoby. Najmniejszy wpływ na ten mecz ma pozycja w lidze. Bo smaku ewentualnej porażki, szczególnie po słabo rozegranym meczu, nie osłodzi mi nawet liderowanie (chociaż dobre i to). Nie ukrywam: liczę na zwycięstwo. I to zwycięstwo mocno przekonywające, nawet kosztem kontuzji, czy tez zawieszeń za kartki. Vamos Madrid! A por ellos!

Powrót do góry
Olchez
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.12.17 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie dobrze może być 3:0 dla Putek jak i 3:0 dla nas. Jezzo dobrze mówi, tym meczem rządzą jakieś własne, niezbadane prawa ... Mam nadzieję, że będzie dobrze :]

Powrót do góry
Zuzia Pończoszanka
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.17 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już za nie długo............... :] W tym meczu wszystko jest niewiadomą Real może wygrać Real może przegrać.licze na zwycięstwo lub remis np 3:3 Very Happy

Powrót do góry
szadlo
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.12.17 20:03    Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Na jakim programie bedzie transmitowany mecz w Polsce??!!

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2007.12.17 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TVP Kultura.

Powrót do góry
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2007.12.17 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boje się tego meczu ;/ boje się, że jak przegramy (a nie daj Boże wysoko) to nam sie drużyna posypie i skutki tego będziemy jeszcze odczuwać w kilku kolejnych kolejkach. Mam nadzieje, że w razie czego święta pozwolą chłopakom się pozbierać.

Ale oczywiście scenariusz działa w obie strony. A porażka Barcy będzie jeszcze bardziej bolesna bo u siebie XD

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.17 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, że jest optymizm nie tylko w Polsce ;)

ankieta Smile 1. wygrana Barcelony 2. remis 3. wygrana Realu Smile

http://www.marca.com/encuestas/encuesta_73470.html

a tu jeszcze większa jazda :lol2: który zawodnik jest lepszy Very Happy

http://www.marca.com/encuestas/encuesta_73450.html

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 1 z 23
Skocz do: