FC Barcelona - Real Madryt [0-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.26 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ann napisał:
dwoch dzieciakow ciagnie gre Barcy.....a tego jednego widzielibysmy w Realu ;]

Jak oni ciągną grę Barcy, to ja jestem święty mikołaj. I ja ich nie widzę w Realu, bo to zwykłe piłkarskie leszcze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ann
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.12.26 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodziło mi tutaj o Dos Santosa

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.26 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tym bardziej. Ten chłopak jest tak słaby, że dziwie się, że w Katalonii uporczywie go wystawiają w pierwszym składzie. Mam nadzieję, że będą to czynić jak najdłużej, gdyż gwarantuje to kolejne straty punktów Barcy.

Powrót do góry
Ann
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.12.26 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, chłopak ma 18 lat i wcale nie jest taki zły. Może nie pokazał się w meczu z Realem, ale ma potencjał i warunki na dobrego gracza.

El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.26 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potencjałem nie można ciągnąć gry wicemistrza Hiszpanii. I co to znaczy warunki na dobrego gracza?

Ian
I've got you under my skin
I've got you under my skin

PostWysłany: 2007.12.26 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dos Santos gra, bo cały atak Barcy się posypał właściwie. R10 piach, Titi kontuzja, to samo Messi. Tylko E2 się ostał. Więc kto inny niż Gio ma grać?

Nazywasz Gio leszczem bo młody nie gra jak Messi? Paranoja. Przecież to jeszcze dzieciak, na takich młokosów nawet Wenger nie stawia jeszcze... niech się ogrywa w spokoju. Bez zbędnych zjebek w jego stronę. Mnie ciągle zastanawia co by w jego wieku podczas GD zaprezentował R10, Ksiś Ronaldo... albo PapaSan Robinho vel Dios? Możliwe, że niczym Szymkowiak przed meczem z Norwegami (nie pamiętam dokładnie, w lidze mistrzów to było) przesiedziałby cały mecz w stadionowej toalecie.

Cytat:
I co to znaczy warunki na dobrego gracza?

Trzeba zapytać choćby w Milanie. Oni potrafili wypatrzeć takie "warunki" u Kaki swego czasu, gdy nikt inny takowych nie widział. Nie jestem asem w tej dziedzinie by się w miarę obiektywnie wypowiadać, ale skoro tylu znawców piłki wróży Bozianowi i Gio wielkie kariery, to coś w tym musi być... Nie uważasz?

Ostatnio zmieniony przez Ian dnia 2007.12.26 20:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ann
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2007.12.26 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo, że nie może on "ciagnać" gry Barcy, ale sa tam inni na których spoczywa to zadanie (mimo, że oni sobie nawet nie radza ;D). Ale chłopak jest młody i bardzo dobrze się prezentuje. Jeżeli pojawiłaby sie opcja kupienia go, to myśle, że można byłoby sie zainteresować.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.26 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze przed chwilą pisałaś, że ciągnie grę z Bojanem, teraz piszesz że nie może ciągnąć gry. Zdecyduj się bo zakręciłaś się niczym Diabeł Tasmański w bajkach.

Możesz podać przykłady tego jego dobrego prezentowania się? Oglądałem wszystkie jego występy w tym sezonie i był beznadziejny. Fatalna skuteczność, straty, przewracają go. Nie dziwota, był liderem drużyny która spadła do czwartej ligi.

I możesz mi powiedzieć po co nam on? I tak ławka pęka w szwach, mamy już pełno młodych "talentów" pokroju Higuaina i Gago. No chyba , że do Real Madrid C, pomoże naszym Polakom coś ugrać w czwartej lidze.

Ostatnio zmieniony przez jezzo dnia 2007.12.26 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
lordinho
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2007.12.26 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaka w wieku Bojana byl jednym z najlepszych graczy na ms Under17 bodajze w Japonii. Bylo tylko kwestia czasu kiedy ktorys z wielkich klubow sie nim zainteresuje i podejrzewam, ze nie tylko Milan bil sie o niego.

Agent Dos Santosa narazil sie na lekka smiesznosc proponujac go Realowi. Skoro Ricardo nie mialby miejsca w skaldzie Realu to co tu dopiero mowic o takim leszczu...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2007.12.27 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgadzam się z Jezzo. Bojan i Gio ,przynajmniej na razie, prezentują się jak leszcze. Niech grają ile wlezie w tej Barcelonie.

tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2007.12.27 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie nie zgadzam, widziałem strach w oczach Canny i Pepe (nie wspominając o Ramosie) kiedy nowy G. Muller wchodził na boisko, zreszta cała druzyna cofneła sie do głebokiej obrony, bo wiedzieli, ze z Bozianem i piekna meksykańska chica skonczyły sie zarty :]

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2007.12.27 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi leszczami to chyba lekkie nadużycie :> Szczególnie jeśli chodzi o Krkicia. Chłopak w meczach, w których grał napewno nie był najgorszym zawodnikiem a z racji jego młodego wieku nie należy oczekiwać cudów. Tak samo jeśliby od Klimka Murańki wszyscy dzisiaj rządali złotych medali i samych podiów. Ci młodzi gracze mają potencjał i według mnie jest tylko kwestią czasu aż go w pełni zaprezentują światu. I pamiętajcie, że jest to ich pierwszy sezon w seniorskiej piłce!

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2007.12.27 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie Bojan strzelił 2 gole. Po drugim to była euforia jak po zdobyciu LM. Aragones to chciał go nawet do reprezentacji. Ale na jakiej kurde podstawie? Na razie to pierwszy lepszy obrońca bez problemu kładzie go na ziemię. Nie twierdzę, że zawsze tak będzie grał, bo np. Iniesta też wzrostem nie imponuje, a gra świetnie nie tylko technicznie, ale i fizycznie. I owszem nie był najgorszy, ale nie wybijał się też ponad przeciętność. Chłopak ma czas, może kiedyś pokaże, że naprawdę strzelił te 900 bramek jak był mały.

Acid
senior

PostWysłany: 2007.12.28 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zobaczyłem składy to troszkę zdygałem widząc Dinho w pierwszej jedenastce, a teraz to juz nie wiem co lepsze dla Barcy - Gaucho czy tych dwóch pizdusiów

lordinho nasz dyżurny wizjonerze- napinaczu chciałem w wigilijny poranek pozdrowić cię wprost z twojego rodzinnego Szczecina, ale na dworcu z kafejki internetowej zrobili wam kebab. Spóźnione i bardzo szczere życzenia: Wszystkiego dobrego

daff7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.28 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samuel Eto'o : "Real zagrał przeciwko nam świetny mecz. Nie była to wirtuozeria, ale ciężka praca poświęcona zneutralizowaniu naszych najsilniejszych punktów. No i ta gra obronna. Pepe kompletnie pozbawił mnie ochoty do gry, był wszędzie i zawsze tu, gdzie być powinien. Heinze poradził sobie z Iniestą, Ramos z Ronaldinho, swoje zrobił Cannavaro. Na więcej po prostu nie było nas stać - podsumował ostatnie Gran Derbi Kameruńczyk."

Jak mu nie wierzyć Smile ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
Strona 22 z 23
Skocz do: