Real Madryt - Alicante CF [2-1]
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2007.12.30 00:56    Temat postu: Real Madryt - Alicante CF [2-1] Odpowiedz z cytatem

Rewanżowy mecz 1/16 Copa del Rey, w pierwszym meczu padł remis 1-1.

Zapewne znów zagra kilku graczy rezerwowych, mimo tego, powinniśmy poradzić sobie z tym zespołem, zwłaszcza grając na naszym stadionie, który jest od pewnego czasu naszą twierdzą.

Spotkanie odbędzie się drugiego stycznia 2008, o godzinie 20:45, a więc trzeba dobrze rozpocząć nowy rok, najlepiej przekonującym zwycięstwem podopiecznych Schustera.

Hala Madrid!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rekin15
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.30 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby Dudzio zagrał

[ Dodano: Dzisiaj o 11:25 ]
Dobra.....więc uważam że skoro piłkarze mają dostać po 900000 euro za wygranie i Copa del Rey, I La liga oraz Ligi misrzów to Ci rezerwowi będą tak samo zmotywowani jak zawodnicy pierwszego składu. W pierwszym meczu naprawdę Real zagrał słabo, Alicante miało wielka szansę na zwycięstwo. Ale Rocky Balboa się nie poddaje, gra do końca. Myślę że jednak że do drugiego meczu Schuster powinien wystawić kogoś kto regularnie gra w pierwszym składzie. Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście wstawienie któregoś z napastników RAUL- RUUD albo zamiast Higuaina wstawić Robinho. W 2 drużynie czyli tej składającej się m.in. z Dudka oraz Robbena, to nie ma kto rozgrywać. Robben ma dobrą szybkość, to wielki atut. Ale skuteczność pod bramką zerową. Gdyby taki Robinho wszedł to od razu mielibyśmy więcej szans na gole. Robinho uwielbia dryblować i schodzić ze skrzydła do środka. Na pewno zawodnicy Alicante odstają umiejętnościami od zawodników Realu i powinniśmy to wykorzystać. Oni są wolni, my szybcy. Tylko że oni nie grają pod presją. Przegrać z Realem to nie obciach. Natomiast przegrać z trzecioligowcem grając w pierwszej lidze i będąc na fotelu lidera to naprawdę coś co się nie zdarza. A na takim rywalu mozna łatwo podbudować psychikę, a takze przekonać trenera by dawał więcej szans na grę w pierwszym zespole.

RONALDO-MISTRZ-R9
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.30 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa zgadzam się u siebie damy im rade :P ;] Tu nie chodzi tylko o kase.... Jestem za tym by Schuster dał szanse rezerwowym, w końcu muszą miec możliwoś by się wykazac... Pozatym Aicante to słaba drużyna i myślę, że teraz nie skończy się to tak jak w ostatnim meczu Smile

W/g mnie Mogli by zagrac tak:

.........................Dudek.......................
Ramos.....Metzelder....Pepe.........Torres
Roben.....Balboa......Gago........Drenthe.
...............Soldado.......Saviola..............

HALA MADRID!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
salcek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2007.12.30 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gramy u siebie wiec licze na pogrom w stylu 4:0 Very Happy To jest podobna sytuacja jak w tamtym roku ... Znow szanse dostana rezerwowi ( napewno Dudek, Torres, Metzelder itd )
Licze ze Robben cos strzeli i Gonzalo

Powrót do góry
Bartcor
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.30 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skromne 2:0 starczy w zupełności. Ciekaw jestem czy zagra cała rezerwa czy może tylko 2-3. Patrząc na to, że Real gra u siebie to zwycięstwo murowane, na dodatek z 3-cio ligowcem. Może lepiej jakby zagrało wielu z podstawowego składu, tak dla bezpieczeństwa.

Powrót do góry
RONALDO-MISTRZ-R9
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.30 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee tam ja mysle że i bez podstawowych grczy dadzą rade Smile W końcu rezerwa REALU MADRYT nie może byc przecież gorsza od jakiegos 3 ligowego klubu.... ja stawiam na 3-0 ;] :-)

Powrót do góry
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2007.12.30 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekaw jestem czy zagra cała rezerwa czy może tylko 2-3.

W niedziele niełatwy mecz wyjazdowy z Saragossą z którą zawsze gra nam sie ciężko więc Bernd pewnie nie będzie ryzykował. Jednak chodzi tu także o 3 Korony... mimo tego moim zdaniem na murawę wybiegną rezerwowi. Na pewno będą chcieli się jak najlepiej zaprezentować przed własną publicznością jak i trenerem. Baptista pokazał, że warto dobrze wykorzystać swoją szansę i mam nadzieję, że reszta też będzie się o to starać by przekonać do siebie Bernda i zagra dobre zawody. Jest to 3 ligowiec, a rezerwy wielkiego klubu powinny być na miarę ponad przeciętnego zespołu pierwszoligowego wiec liczę na zwycięstwo, choć na pewno nie wolno lekceważyć Alicente. Na nich nie ciąży żadna presja, nie mają nic do stracenia i jestem przekonany, że będą grać na 120% swoich umiejętności.
Pozdrawiam.

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Didol
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.31 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrw91 napisał:
W niedziele niełatwy mecz wyjazdowy z Saragossą

Mecz rozegrany zostanie na Estadio Santiago Bernabeu ; ]

Ostatnio zmieniony przez Didol dnia 2007.12.31 14:07, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.31 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz przeciwko Alicante ma tylko dwa możliwe zakończenia, a są to: oczywista wygrana, lub niespodziewany blamaż. Nasz rezerwowy skład w nie jednym klubie grałby pierwsze skrzypce, więc można oczekiwać od niego rozjechania naszych bodajże trzecioligowych gości. Mam nadzieje, że Guti się "odobrazi" i powalczy o swoje minuty, czym jeszcze bardziej zmobilizuje Bestię. Duże nadzieje wiąże też z Robbenem, który potrzebuje ogrania. Saviola, Higuain, czy Soldado muszą pokazać skuteczność i wolę walki - jeśli nie w tym meczu to kiedy ? Zresztą tyczy się to większości zawodników, którzy wybiegną na SB w pierwszym spotkaniu 2008 roku.

Na koniec "iVamos Dudek!"

michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2007.12.31 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mrw91 napisał:
W niedziele niełatwy mecz wyjazdowy z Saragossą

Mecz rozegrany zostanie na Estadio Santiago Bernabeu ; ]

Rzeczywiście, mój błąd. Nie zmienia to jednak faktu, że będzie ciężko. Choć gramy w niezdobytej dotąd twierdzy ;) Więc? Zwycięstwo, ale po niełatwym meczu. Pozdrawiam.

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2007.12.31 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekko, łatwo i przyjemnie - tak powinien wyglądać mecz Realu z Alicante na Santiago Bernabeu. Na naszym stadionie nie powinniśmy mieć jakichkolwiek problemów z trzecioligowcem, nawet w mocno rezerwowy składzie jaki wybiegnie w środę. Tak jak w pierwszym meczu tych drużyn stawiałem na 1:1, tak tym razem postawie bez żadnego wahania na 4/5:0 dla Królewskich. Mam nadzieję, iż w końcu do bramki rywali trafi Saviola.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
RONALDO-MISTRZ-R9
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.31 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jestem za bo lubie tego chłopaczka :P A pozatym mógłby jeszcze Drenthe ładnie zagrac i strzelic gola ;] Noo a przyszłośc Savioli w Realu jest bardzo nie pewna >> http://primeradivision.pl/index.php?strona=news&artykul=102450

Powrót do góry
rumun2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.01.01 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez zgadzam sie z przedmówcami bardzo chciałbym zeby Saviola strzelił gola bo bardzo szanuje i cenie tego piłkarza ,a tak ogólnie powinnismy gładko wygrac. Stawiam na 3/4:0.

Powrót do góry
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2008.01.01 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co wystawiać tylko zawodników rezerw. Myśle, że kilku ocierających sie o pierwszy skład powinno zagrać. Ja za wszelką cene wystawiłbym Bestie z Gago na środku. To powinno uratować nas przed niemiłą niespodzianką.

Powrót do góry
Misław
Águila Blanca

PostWysłany: 2008.01.01 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przegramy to rezerwy siedzą do końca sezonu na ławce :>

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: